OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od PrincessCarolinePovídky od PrincessCarolineNa pokračovanie:
Dokonalý Klam - píše sa
Slap for Cinderella - dopísaná
Nepotrebujem ťa! - dopísaná

Báseň: Maska

Jednodielna: Mistake

 

               Vitajte na mojom zhrnutí

 Bez velkého prekvapenia, moja tvorba je pozastavená. Mrzí ma to.

 

 

V príprave Svet kráľov.

 

 

Aktualizácie:

Dokonalý Klam - 23. kapitola 

 

 Stratená - 5. časť

 

                ups

        

 

 

 

 


 

 Stratená

 

 

stratena

 

 

Každý človek má vo svete svoje miesto. To mi bolo hovorené od mala.
Musíš sa vedieť chovať. Vystupovať pred spoločnosťou. 
Pretože všetky tvoje činy môžu mať dopad na tvoje meno.

A nielen na tvoje...Bolo ti dané miesto v tomto svete tak buď vďačná. Ale...si moja spása alebo pozvanie do pekla?

 

 

 

Dokonalý klam 

(pokračovanie Popolušky a NT)

 

 

                                      Dokonalý klam

 

 

Mohla som mať všetko, ale nechcela som to. A čo som chcela, to sa mi unikalo pomedzi prsty. Chvíľu som si vravievala : Shit happens! Lenže potom som sa zmierila s tým, že život si zo mňa robí srandu. A možno to nebol život, ale ja, kto to všetko posral. Človek by mal byť rád s tým, čo môže mať. 

 

Amelle je 17-ročné dievča z Bostonu, ktorá má všetko, čo človek potrebuje. Alebo skôr, na čo ukáže prstom. Bostonská smotánka, obletovaná novinármi, smrdí po peniazoch a podvodoch. Jej navonok dokonalá rodina na ňu pozerá z každej titulky až jej je z toho zle. Bohatstvo neznamená vždy šťastie. Jej život je spletitý a plný komplikovaných okamihov. Je taká ako polovica z nás. Chce byť. Chce sa zbaviť svojej nálepky a žiť inak. Čo však bude robiť, keď sa jej to podarí? Jej minulosť sa stráca a do sveta sa tlačí len prítomnosť. Bez budúcnosti. Jej rozhodnutie, zvoliť si cestu do budúcna však nie vždy znamená, že len jedna cesta je odpoveď.

 

Kapitoly : Tuto začíname :)

 

POSTAVY

Aaron, Amelle a Misha

 

Nicole, James, Liam, Mona

 

 

Na pokračovanie

 

 

 

    NEPOTREBUJEM ŤA! (Vedlajší príbeh k Popoluške)

 

 

                                                                           

 

J*E*B*A*Ť CELÝ SVET! Všetci sa vysrali na mňa a ja serem na nich. To, čo som zažila v detstve, nechcem už v živote nikdy. Nenechám si kvôli tomu posrať mladosť a nikdy nebudem skákať, tak ako bude chlap pískať. Nikdy!

 

Vyrastala v rozhádanej rodine, potĺkala sa od mamy k otcovi a zatvára oči pred minulosťou. Chce si užívať svoju mladosť a Lana, jej jediná kamarátka, jej s tým pomáha. Snaží sa zabudnúť na realitu, ktorá sa jej zarýva pod kožu. Zbožňuje párty, jej najlepší kamarát je Kapitán Morgan a chlapci sú nástroje na spríjemnenie života. Jej povaha je zabijácka, jej slovná zásoba neobmedzená. To je Lea Greenová .
"Keď som padla a udrela sa, nepotrebovala som lízatko, aby som to predýchala. Bola som schopná padnúť aj bez úrazu. A inak už som veľké dievča a naučila som sa nepadať. Ani na podpätkoch s troma promilami v krvi."

 

UPOZORNENIE: Je to príbeh, ktorý sa prelína s Popeldou. Človek, ktorý nečítal SFC, nepochopí.

 

Postavy sú zverejnené pri Slap for Cinderella. Cela poviedka 15+

 POSTAVY

KAPITOLY : TU SOOM

 

Stav : dokončená, 27. kapitol + Epilóg

 

 

 

 

Slap for Cinderella

 

 

 

Každému dievčaťu raz stúpne do hlavy, že ak by bola kráľovnou školy, všetci jej budú padať k nohám. Viac peňazí, viac otvorených dverí. Čo ak popolušku v modernom svete nečaká princ, ale facka. Dnešný život mládeže je komplikovaný. A svet peňazí nie je o nič ľahší.

Lana, 17- ročné dievča, zo slabšej strednej vrstvy sa vďaka otcovi dostala na prominentnú a nehorázne drahú školu. Bude to len na nej, aby na nej vydržala a popasovala sa s ľuďmi okolo nej.
Kde sú peniaze, tam sú intrigy, láska, zrada, či faloš.
Obyčajná poviedka pre (ne)obyčajných ľudí.

 

Stav - dokončená, 32 kapitol + epilóg

 

Kapitoly: Tady tudy

 

 

 

Postavy 

 

spolužiaci,  CosmoChloe,    Oliver

 

 

 

 

 

 

Básničky

 

Maska

 

 

Jednodielne

Mistake

mistake

 

 

 

 

 

Čo sa pripravujem?       

 


 

Fanfiction

 

TRILÓGIA

OSUDNÁ HRA

 

 

ZNAMENIE OSUDU

 

znamenie osudu

 

 

Jedno dievča, ktoré prešlo na školu. Jeden chlapec, ktorý nechcel od života nič. Spoločné spomienky, spoločné postavenie, rozdielne povahy. Jeden školský rok, ktorý nedopadne tak, ako si ho niektorí vysnívali. Cara šla na Rokfort, aj keď nechcela. Draco prišiel do predposledného ročníka, aj keď nechcel. Harry sa hral na hrdinu, aj keď nechcel. Nikto na škole nechcel čeliť budúcnosti, ktorá ich čakala. 

 

 

Dej sa odohráva počas šiesteho ročníka. 

 

Druhá časť 

......

Tretia časť

..... 


Vlastná tvorba

 

 

SVET KRÁĽOV

 

(Fantasy, Prítomnosť)

           svet kralov

 

 

Vždy som vedela, že svet nie je obyčajný. Vedela som, že samotný život je nadprirodzený.


Ľudia si našu existenciu neuvedomujú. Žijeme medzi nimi a ovládame to, čo nám bolo darované. Staráme sa o nich a snažíme sa nechať svety v rovnováhe.
Bola som jedným zo šťastlivcov, ktorý sa dostal do dvoch svetov.

Do toho obyčajného a do Sveta Kráľov.

 

 

 

 

 

 

Stopári -> na pokračovanie

 

 

(Fantasy)

                                  

 

 

Je to dar či prekliatie? Ach, bože! Ak existuješ, zbav ma toho bremena! Nechcem už ďalej niesť ten ťaživý osud na mojich pleciach.

Smrť je len klamstvo, smrť je druhý život plný utrpenia. Život je ilúzia, život je plný bolesti.

Riadia naše životy, splietajú osudy, dávajú a berú život.

Skoro ako my...

Som posol a priniesol som správu.

Zomrieš

 

V časoch kráľov, mýtov, čarov a božskej moci, ľudia žijú v poddanstve a v chudobe. Ľudia boli z troch rodov. Tí, ktorí sa narodili bez darov. Tí, ktorý sa narodili so zvláštnym darom uzdravovania či mali dobré reflexy a boli dobrí zabijaci. Tých brali do kráľovského vojska. Poslední rod boli Stopári. Prisluhovači samotných súrodencov podsvetia. Smrť a život. Esbeth a Usmer. Rod však vyhynul už strašne dávno pomocou ľudí, ktorý sa ich báli. Neliel, 18-ročné dievča z chudobnej dediny, si kvapká vývar z paprade do očí, aby sa podobala liečiteľkám a skryla vlastnú identitu. Je Stopárka. Prečo však ľudia neznášajú Stopárov a čo sa s ňou deje? Vydajte sa s nami na jej cestu životom.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od PrincessCaroline:

53.
Smazat | Upravit | 16.11.2016 [21:37]

:D Prosím ťa, ak by som z toho naozaj chcela niečo mať, je tam link na online kurz už pekne za peniažky. A ja mám dve deti, byt v prerábke a môj chlap je technik v závode, takže peňazí máme tak akurát na slušný život. A škrtanie? Howey by mu asi jednu vrazil za tú drzosť. Pán Howey valcujúci svojim Silom má opisy tak detailné, že ešte aj naša Lili je slabý odvar. Každý píše ako vie. A tie konce, no, myslím, že na tom niečo pravdy je. Síce určite nemažem, lebo milujem svoje konce, ale taktiež viem, že som jedna z inkriminovaných autorov. Moje konce sú naozaj konce. Emoticon

52.
Smazat | Upravit | 15.11.2016 [11:19]

no jo. Rekordy sa trhajú dobre, keď ju máš napísanú a už len vkladáš a upravuješ len malé chybyčky. A Tedík až po novom roku, aby som mohla trhať rekordy aj s sním:D Ale teraz som sa zasekla, lebo som sa náhodičkou dostala k super odkazu na online kurz tvůrčiho psaní, tak študujem zaujímavosti a rady a triky dákeho českého týpka. ( Vedela si, že ak chceš mať naozaj dobrú kapitolu, musíš posledný napísaný odstavec vymazať, lebo vetina autorov má tendencie ukončovať kapitolu prílišným uzavretím a tým stráca dinamickosť nadchádzajúca? alebo že škrtanie je základ? Ako že vážne dvadsať percent z kapitoly sú zbytočnosti, a nudné obkecky...vraj...) Ale budem sa snažiť. V apríli nastupujem už konečne znova do práce tak nebudme mať toľko času. TAkže potrebujem napásať z neho čo najviac.

51.
Smazat | Upravit | 13.11.2016 [18:26]

TAk sme sa obe niečo naučili, ja, že je Vegas v Nevade, ty, že malá kopia Vegas sa volá Reno a je tiež v Nevade. Už len prísť na to, načo im je Reno, v tom istom štáte, keď majú Vegas. To akoby sme mi mali dve "ufa" nad našim Mostíkom SNP. Emoticon Emoticon

50.
Smazat | Upravit | 23.08.2016 [19:38]

Postav sa do radu. :D Ja už ju tam mám tiež dáky čas. :D Holky sú plne vyťažené, musíme počkať. :D

Teším sa na kapču. Tak už len dúfať. :D

49.
Smazat | Upravit | 05.08.2016 [7:37]

Ach, ja som mala dokonca šok, Kristín. Dal si mi úplne K.O. - čko Emoticon Emoticon

A neboj koniec nebude urýchlený... možno trošku, preskáčeme pár pekných a pár ťažkých kapitol, ale dej to nijak neovplyvní.(dúfam)
Však ak áno, počítam, že hodíš plášť úprimnosti a dáš mi to vyžrať, broučku. Bez servítky, nech sa v tom vymácham. Emoticon

Aj negatíva sú dôležití, nech si tá naša Kata vraví čo len chce. Však vieme, že jej huba mele stále.


No a ja som tu už objavila aj pokráčko z toho tvojho. Tak teraz si ty vstúp do svedomia a makať. Leto kočí, Oskar sa už ukladá na kolienkach svojej mamke do hajan. Emoticon času by malo byť viac než dosť. Emoticon

48. MillieFarglot admin
21.07.2016 [11:54]

MillieFarglotMiláčik, prečo nás nechávaš čakať tak dlho? Emoticon Ja už chcem ďalšiu časť Klamu! Emoticon

47. PrincessCaroline přispěvatel
15.07.2016 [14:36]

PrincessCarolineVal, zariaď si už zhrnutie!!! Emoticon Je mi to ľúto, že už to nie je to tempo, ale kapitoly sa minuli a sama vidíš, že v poslednej dobe neskoro reagujem...Je toho viac, ako som si myslela...ale nevzdávam to s DK len k tomu potrebujem viac času. Ďakujem, že trpezlivo čakáš! Emoticon

46. Valeriee přispěvatel
12.07.2016 [22:56]

ValerieeJá myslela, že máš novou kapitolu Emoticon Emoticon a ono nic Emoticon

45.
Smazat | Upravit | 10.06.2015 [21:29]

Ahoj, moc mě těší, že se ozýváš. Emoticon děkuju, ty přijímačky ted' už jen nějak zdárně dožiju, celkem mě to udolává. Jak se daří tobě?
Waterloo - mě to na jednu stranu mrzí taky, ale fakt tu nikomu nehodlám dělat blbce, jestli mi rozumíš. Emoticon Píšu ho dál do šuplíku, protože opravdu pomáhalo, takže už jen čistě pro mou potřebu, ale nějak jsem ztratila chuť dávat k tomu přístup.
Slečna byla ukázková Emoticon
Zdravotně je to jak kdy, někdy je dobře, jindy je špatně, ale stav zatím drží a to je hlavní.
Tak o sobě taky dej někdy ještě vědět, zatím ahoj.

44. Valeriee přispěvatel
24.05.2015 [23:43]

Valerieevždyť makám, až se ze mě kouří:))))

43. PrincessCaroline přispěvatel
24.05.2015 [23:01]

PrincessCarolineAle už si začínam veriť, cítim, že už ma pomaly láme takže onedlho už zase budem brúsiť klávesnicu. Takže pohni sa s Nasťou Emoticon Emoticon

42. Valeriee přispěvatel
23.05.2015 [12:45]

Valerieetak to ti držím palce, aby tě osvítilo dánské slunce:)

41. PrincessCaroline přispěvatel
23.05.2015 [11:32]

PrincessCarolineHlavne som mala po krk celého kolektívu Emoticon A mooožno sa mi už aj niečo v hlavičke začína rysovať. Budúci piatok idem na výlet do Dánska tak možno pri severnom mori napíšem litánie Emoticon

40. Valeriee přispěvatel
20.05.2015 [0:32]

Valerieecopak? Si děláš pohodové léto? Emoticon

39. PrincessCaroline přispěvatel
19.05.2015 [23:10]

PrincessCarolineCitové vydieranie na mňa neplatí Emoticon V piatok dávam výpoveď v robote tak dúfam, že ma kopne múza Emoticon

38. Valeriee přispěvatel
17.05.2015 [23:46]

Valerieepřesně ten Emoticon už mi ho nějakou dobu slibuješ. Chudák Lana, už trpí pěkně dlouho, nemyslíš? Emoticon

37. PrincessCaroline přispěvatel
17.05.2015 [20:20]

PrincessCarolineMyslíš Klam? Ja sa naozaj snažím Emoticon

36. Valeriee přispěvatel
17.05.2015 [19:32]

Valerieeno, ale chtělo by to pokračování, že? Emoticon

35. mima33 admin
15.01.2015 [16:18]

mima33V pohode Emoticon asi to naozaj vyznelo všelijako Emoticon

34. mima33 admin
15.01.2015 [15:58]

mima33Nie, nemienila som rýpať a už vonkoncom sa s nikým hádať. Nie som typ, ktorý by zbytočne vyvolával potýčky, práve naopak, snažím sa im vyhýbať pokiaľ to ide. Všetci sme omylní, ale úprimne, ja som trochu psycho a dokážem sa naštvať na seba samu, keď článok aj po mojej oprave má stále chyby. Skôr by som povedala, že som pred Blacky ospravedlňovala seba, aj keď to tak zrejme nevyznelo Emoticon

33.
Smazat | Upravit | 17.12.2014 [8:29]

No to máš pravdu, už teraz pracujem na skrátení, lebo to fakt nepostíham. Viem že znie šialene, keď niekto povie že 29 týždňou je málo, no vidíš, ako striedmo pridávam teraz, pri dvoch je dosť možné, že prestanem písať úplne.

Takže ak pridám každý tretí týždeň (čo sa mi dúfam bude dariť) stále to je niečo málo okolo deväť kapitol a to je čistý nonsens, keď som sa nedostala ani do polovice a sranda ešte ani nezačala.

Takže pracujem na tom, ako to popratať do desiatich kapitol tak, aby to nemalo ráz ponáhľam sa a bolo to aspoň ako tak čitateľné.

No, neviem koľko má priateľová sestra, ale aby si nebola prekvapená, ako ťažko je schorými deťmi.

S mrňatami je najhoršie, potrebujú neskutočne veľa pozornosti, ale väčšie deti majú tendencie mazniť sa. využívať chorobu. To som mala peklo keď som strážievala tetinu dcéru v tom čase mala sedem. Maznavé, ufňukané viac, ako obyčajne.

Tak ale dúfam, že tvoja malá švagrinka nie je ten prípad a dá ti trošku priestoru.

Tak pekne píš aj ja píšem.

32.
Smazat | Upravit | 15.12.2014 [13:45]

Ďakujem za želanie. Ono som zostala trošku v šoku, keď som videla, že Aďo to šmrncol na Fb, Nemám rada tú vec "žijem Fb, som Fb", ale odpustila som mu. Teší sa jak malý z autíčka a nebudem mu kaziť radosť. Doktori sa zasa raz sekli a ak by žila babka povedala by, že to je dar Boží. JA tvrdím, že chybná prognóza onkológa. :p
Takže to nie je o tom, že by som sa nudila a tak pracovala na potomstvu. My sme ho už mať nemali. :P

A ešte k tomu, že píšeš. čo píšeš? jednorázovka? drablík? Dúfam, že to dopíšeš čo najskôr a vrhneš sa na Leonu. tak koncom týždňa čakám pokráčo.Emoticon

31. MirrorGirl454 přispěvatel
11.11.2014 [22:11]

MirrorGirl454Asi naozaj vyskúšam ten papier... Emoticon Ale už je to dlho, odkedy som vôbec som písala na papier, tak som zvedavá. Aspoň budem môcť ten papier potom pokrčiť do guličky, ak napíšem nejaký blud! Emoticon
Neboj, dopíšem! A predsavzala som si dlhšie kapitoly, oveľa dlhšie. Emoticon
Hádam sa konečne prekonám. Mám pocit, že už mám povesť... že stále začínam nové poviedky a potom nedokončím ani tie nové ani tie staré... Emoticon

30. MirrorGirl454 přispěvatel
09.11.2014 [19:04]

MirrorGirl454Máš pravduuuu... som lenivá. Emoticon
Ešte k tomu sa mi aj pokazil notebook. Emoticon Neviem, čo s ním budem robiť, dúfam, že sa bude dať opraviť. Emoticon
Vidíš, ja by som už aj chcela písať! A osud mi to takto zarazí! Emoticon

29. MirrorGirl454 přispěvatel
09.10.2014 [20:20]

MirrorGirl454Všetko dokopy... Mám pocit, že aj keby si do mňa hodila celé Tatry, tak zo seba nič momentálne nevypotím. Emoticon
Ale nie... netuším, či to je ešte stále "blok", alebo som len zlenivela a vyhováram sa. Emoticon

28. MirrorGirl454 přispěvatel
05.10.2014 [21:51]

MirrorGirl454Carolineeeee, urob so mnou niečo! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.
Smazat | Upravit | 16.09.2014 [13:50]

Tentokrát doopravdy a naposledy.

26. MillieFarglot admin
25.07.2014 [22:57]

MillieFarglotBaby a toto povinne pozrieť. https://www.youtube.com/watch?v=18aNSC7Wyac Emoticon

25.
Smazat | Upravit | 25.07.2014 [10:15]

Neboj se, Princessko, psát nezapomenu, ale poslintám mi klávesnici Emoticon TBJ bych měla dospat někdy do konce tohohle týdne, takže se tady objeví někdy v pondělí/úterý Emoticon

24. MillieFarglot admin
24.07.2014 [11:52]

MillieFarglotTak tá scéna bola úplne mega, Car! Emoticon Emoticon Emoticon

23. PrincessCaroline přispěvatel
24.07.2014 [10:37]

PrincessCarolineHej aký diskusný krúžok sa to rozbehol Emoticon
Hej, mala si pravdu, že sa mu vyčúral na ten hrad..ach Stiles Emoticon
Tie videá! Nieee Emoticon Emoticon

Ale Millie, aj ja som mala rada Isaaca. On bol také neviniatko Emoticon Aj v nejakej show o ňom hovorili, že je taký nevinný, aby sa usmial. Taký rozkošák Emoticon

Al všimla som si, že Dylena má rád aj druhý Tyler(Derek) a je pre mňa dosť neobvyklé, vidieť ho smiať sa Emoticon

Mirorr úplne si ma teraz zabila s tým videom!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Podajte mi niekto utierku! Emoticon Emoticon

Inak to mi pripomenulo tú scénu Isaaca a Alison ako si dali dole tričko a došiel jej otec. A z pracvne krik: ANOTHER WEREWOLF?! Emoticon

22. MirrorGirl454 přispěvatel
23.07.2014 [20:53]

MirrorGirl454Och, Millie, máš totálnu pravdu! Isaac mi nehorázne chýba, ale musím uznať, že sa začínam zamilovávať aj do Liama, rovnako ako do ostatných... Emoticon Emoticon Emoticon
A TOTO si musíte pozrieť obidve. Teraz som si na to video spomenula. Emoticon Emoticon
https://www.youtube.com/watch?v=RdDUrRaWkfY

21. MillieFarglot admin
23.07.2014 [20:44]

MillieFarglotSa musím ozvať, baby. Som už dospelá a nad chalanmi z TW sa proste nedá neslintať. Emoticon
Mirror, videla som tie videá... Koniec! Emoticon Emoticon Emoticon
Aj keď ja som skôr team Isaac. No, teraz už skôr Liam a Stiles. Emoticon Emoticon

20. MirrorGirl454 přispěvatel
23.07.2014 [20:28]

MirrorGirl454To bol úder pod pás to video!!! Emoticon Emoticon
Tu máš to s tým príbehom o tom how Scott and Stiles became BFF Emoticon Emoticon https://www.youtube.com/watch?v=RjwzidNKHts
A máš pravdu, že je ako utrhnutý z reťaze. Má asi 22 alebo 23 a chová sa ako 16. ročný. Emoticon Emoticon Emoticon Vieš, že má tričko, na ktorom je napísané: I pooped today? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
A neviem, či si videla toto, ale spravili zostrih Tylerových príspevkov do After After show Emoticon https://www.youtube.com/watch?v=NhJMyOsXLVc
A nie si na tom až tak zle... ja budem mať o pol roka osemnásť a aj tak sa mi nejak darí slintať nad Dylanom Sprayberrym, čo hraje novú postavu v TW a má 16... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
A nová kapitola bude určite koncom týždňa. (Teda.. dúfam, že bude.) Emoticon Emoticon Emoticon

19. MirrorGirl454 přispěvatel
23.07.2014 [9:31]

MirrorGirl454Ach jaj, ach jaj, Caroline... Emoticon So much feels. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Práve som dopozerala to video, ešte v pyžame a rozospatá a teraz mám slzy na krajíčku hneď ráno... Emoticon Emoticon
Ja tých dvoch tak milujem. A nielen Stilesa a Scotta, ale aj Dylana a Tylera. Tá ich bromance je proste dokonalá! Emoticon Emoticon
Neviem, či si videla video, kde Tyler s Dylanom vysvetľujú, ako sa Stiles a Scott stretli a ak nie, tak by si mala, J ti ho pohľadám, lebo fakt stojí za to... Emoticon Emoticon Emoticon Ak som dobre rozumela, tak tí dvaja sa stretli na pieskovisku, keď mali štyri a Scott si staval hrad z piesku a Stiles sa na neho vyčúral... (na ten hrad, hej? Emoticon Emoticon )
Ou a ešte: Tak VEĽMI ti neverím to tvoje neočumovanie chlapcov v seriáloch...
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Pretože na očumovanie chlapcov/chlapov v seriáloch nie si nikdy príliš stará. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. Perla přispěvatel
22.07.2014 [23:13]

PerlaCar,
prídem na zhrnutie a čo nevidím. Nové gify so Stilesom Emoticon Emoticon a na záver... DEAN! Oh my god... asi som našla to najkrajšie zhrnutie. Emoticon
A ešte viac ma teší, že som prišla na to, kedy bude pokračovanie NT. Prečo až tak neskoro? Emoticon
Nechceš to dať aspoň tak 28. napríklad? Emoticon Emoticon

17.
Smazat | Upravit | 19.07.2014 [20:42]

Stiles je nejúžasnější! A to video! Bože, tak moc se mi to líbí Emoticon Emoticon ! A ten jeho gif, prostě awww Emoticon Emoticon Asi budu u tebe na shrnutí trávit trochu víc času než je zdravé Emoticon Emoticon Emoticon

16. MirrorGirl454 přispěvatel
17.07.2014 [21:42]

MirrorGirl454Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach, Caroline!!!! Otvorila som tvoje zhrnutie a skoro som dostala infarkt!
A ostala som len čumieť na obrazovku a hovorila si toto:
I can´t even... I can´t. I totally can´t. I lost my ability to can.!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Absolútne s tebou cítim ohľadom tých jeho pohľadov. Slovami nedokážem vyjadriť ako milujem Dark!Stilesa a ty si ma takto nečakane takmer prizabila. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15. Blacky
13.07.2014 [17:49]

Ahoj, CAr

čítala som, neboj nič Emoticon NO zle sme sa pochopili, teda ja som zle pochopila. NO čo už so mnou som trošku brzda Emoticon

V každom prípade, sa mi páči to jeeeez, chvíľu mi trvalo uvedomiť si, že to znamená Ježiši. Som už starší ročník, a tento slang mi akosi unika pomedzi prsty Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14. Perla přispěvatel
09.07.2014 [17:59]

PerlaTak ty ma teda prekvapuješ čím ďalej tým viac. Emoticon Emoticon Pokračovanie Popolušky a možno aj Nepotrebujem ťa? To naozaj?

O Amelle som sa v príbehu nedozvedela skoro nič a vlastne je mi to aj ľúto, keďže ona a jej život bola opletená dosť veľkým tajomnom. Každopádne by som sa veľmi rada dozvedela čo a prečo je taká, aká je.
Teraz sa len chcem spýtať, či príbeh Dokonalý klam bude už akoby vošné pokračovanie ďalej Nepotrebujem ťa, alebo to je niečo, čo sa vlastne upína na Amelliin životný príbeh a teda nás vrátiť ešte k Popoluške a k tomu, čo sa vlastne udialo vo Francúzsku?

A ešte k tvojmu komentu. Sľúbiť, že budem dobrá nemôžem, pretože t záleží od teba, aká budeš ty k postavám. Emoticon

13. MillieFarglot admin
06.07.2014 [20:33]

MillieFarglotNo jasné, že som zvedavá na to, čo ti napadlo. Emoticon

12.
Smazat | Upravit | 29.06.2014 [19:32]

Odejít nemám v plánu... :)

11.
Smazat | Upravit | 28.06.2014 [13:22]

Vrátila jsem se... Ale chtěla jsem skončit, doma jsme měli problémy...

10.
Smazat | Upravit | 31.05.2014 [23:13]

Ahoj,
moc děkuju za tvou speciální gratulaci ajá tobě taky moc gratuluji Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. MirrorGirl454 přispěvatel
31.05.2014 [18:37]

MirrorGirl454No páni, teraz som si všimla, že pridávaš novú poviedku a znie to fakt úžasne!! Asi neodolám a začnem ju čítať. Emoticon

8. Myerel přispěvatel
02.06.2013 [18:03]

MyerelĎakujem za kritiku.
Nestihla som na ňu reagovať, pretože posledný týždeň som vyťažená v súkromnom živote. Ale i tak mi to pomohlo. S gramatikou mám problém odjakživa ( nie len vďaka disgrafii)tak som si zohnala beta-readera. Preto ma prekvapilo, že tam je vraj veľa chýb.
Btw. šeptá je i slovenské slovo, i keď sa nachádza i v českom slovníku. (:

(možno by som na kritiku reagovala obšírnejšie a možno neskôr budem, lenže som fyzicky i psychicky vyťažená)

7. crusty přispěvatel
22.04.2012 [11:39]

crustyRozmýšľala si o tom, že by si načala poviedku Stopári? Ja by som bola faninka! Emoticon

6. Lussy přispěvatel
19.04.2012 [20:51]

LussyTak to je skvělá zpráva! Emoticon Jakmile budu mít více času, určitě si ji přečtu a přidám nějaký ten komentář. Emoticon

5. MirrorGirl454 přispěvatel
13.04.2012 [20:38]

MirrorGirl454Veľa rozpísaného, nič dokončené, to je moja kliatba.
Heh, mimochodom ahoj. Emoticon
Idem sa ja pustiť do tej Devy. Emoticon Emoticon Emoticon
(Že ti to trvalo. Emoticon Emoticon )

4. Lussy přispěvatel
04.01.2012 [18:00]

LussyAhoj PrincessCaroline,
jsem ráda, že jsi Divu úplně nezavrhla. Jak už jsem jednou psala, je opravdu skvělá a byla by jí škoda.
Ten tvůj připravovaný příběh vypadá vážně dobře, už se těším, až přidáš první kapitolu.
Každopádně budu očekávat tvou tvorbu, ať už Divy a nebo něčeho jiného. Emoticon

3. Lussy přispěvatel
28.12.2011 [20:56]

LussyKdy bude další kapitola Divy? Už dlouho stojí bez hnutí, je mi ji dost líto, je skvělá. Emoticon Emoticon

2. Simiik přispěvatel
07.02.2011 [23:06]

SimiikČau Emoticon já ti jen píšu, protože jsem se po dlouhé době vrátila ke psaní a vím, že jsi mé povídky četla, tak jsem tě chtěla jen upozoronit, nic víc. Promiň, že otravuju. Emoticon Emoticon

1. MirrorGirl454 přispěvatel
30.10.2010 [13:25]

MirrorGirl454Uff, páni. Hehe Emoticon Emoticon Emoticon Tie tvoje nápady sú fakt geniálne. Emoticon Emoticon Emoticon Dúfam, že ich napíšeš a dáš tu na web, pretože by som si ch naozaj veľmi rada prečítala. Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!