OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od Popo1186Povídky od Popo1186Básničky: Ze života jedné superstár, Zrada, Od začátku do konce, Most přes řeku, Kázání, Všude je ticho, Bezdomovec, Ta, co se vyspala s hvězdou, Návštěva ve vězeňské cele (...) Povídky: Cesta přes bitevní pole (jednorázovka, připravuje se), Castello (vícedílná, připravuje se), Ztracená - rozepsaná, Proroctví (vícedílné)

 

»Ztracená - 2. kapitola - 1. kapitola

»Nová básnočka - Návštěva ve vězeňské cele

»Ahoj lidi, nemám teď moc času a povídky a básničky budu přidávat dle možností.

Do komentů napište, jakou povídku mám psát první, pokud vás zaujala...

Díky, Popo1186

 

»Mám blog, pokud chcete, koukněte se.


 

Básničky: Ze života jedné superstár, Zrada, Od začátku do konce, Most přes řeku, Kázání, Všude je ticho, Bezdomovec, Ta, co se vyspala s hvězdou

 

Povídky: Cesta přes bitevní pole (jednorázovka, připravuje se), Castello (vícedílná, připravuje se), Ztracená (vícedílná, připravuje se), Proroctví ( vícedílná, připravuje se ), Smrt není zlá, zlá je pouze cesta k ní (jednodílná, připravuje se)

 

 


 

 

Ze života jedné superstárZrada Od začátku do konceMost přes řekuKázáníVšude je tichoBezdomovecTa, co se vyspala s hvězdouNávštěva ve vězeňské cele

 

 


 


 

(Cesta přes bitevní pole)


Můj život je jako bitevní pole, občas se bráním, občas útočím, ale mám jen jeden cíl - vyváznout z toho živá. Avšak, nikdo nepřelstí smrt, ale ona by mi aspoň mohla po smrti dát zasloužený klid.

Zasloužím si ho?"

Tohle si často říká Lisa, dcera nájemných vrahů a obchodníků se zbraněmi. Jednoho dne se ocitne v Pekle, proč vedle sebe najse prázdnou knihu a pero?

Stav: Připravuje se

Odkaz


(Smrt není zlá, zlá je pouze cesta k ní)


Vzpomínám si, že jsem jednou psala v šesté třídě slohovou práci na téma: Život. Napsala jsem o dívce, kterou její rodiče mají nadevše rádi a popsala jsem jak prožívá svůj každodenní život. Byl to neměnný stereotyp, ale mě se líbil. Chtěla jsem to prožít taky. Tehdy mi učitelka vynadala:

„Chtěla jsem, aby si napsala něco co má děj. A ne jen popis každodenního nudného života!“

Tehdy jsem jí chtěla říct, že bych přesně takovýto život chtěla mít. Ale nařekla, až později jsem si uvědomila, že pokud to řeknu, bude vyzvídat. Pokud by se něco dozvěděla, dopadlo by to špatně jak pro ni, tak pro tátu. A pokud ne, dopadla bych špatně já.

Otec by se naštval, při jeho záchvatech mám někdy strach, že mě zabije. Ale zatím se tak nestalo, zatím…

 

Marie je obyčejná italská dívka, kterou její otec mlátí. Budou stačit výmluvy, nebo její spolužáci něco zjistí?

!Pozor! Marie žije ve Volteře, ale s Twilight ságou to nemá nic společného!


Stav: Připravuje se

Odkaz 

 

 

(Castello)


„Zahrajeme si takovou hru - já řeknu slovo a vy řeknete, co vás první napadne, k tomu slovu..."

„Dobře, tak říkej."

„Benátky."

„..."

Úspěšná šedesátiletá novinářka Katy jde do důchodu, ale nechce být zapomenuta, tak se rozhodne napsat knížku. Knížku, která ji proslaví. Jenže, fanfiction píše každý, romantický slaďáky už skoro nikdo nečte a sci-fi přímo nesnáší.

Ale co je lepší námět, než pravdivý životní příběh?

stav: připravuje se

1 - 2 - 3 - 4 - 5

 

 

(Ztracená)


Co mám dělat?"

No, máš dva týdny, dělej si co chceš. Pro mě za mě se i zabij."

Jdi pryč, nech mě být!"

Najdi mi jiného hostitele a já odejdu..."


Emily Bradley - trochu divná dívka, potulující se temnými uličkami spolu se stínem v zádech. Ale není to stín jako stín, tento stín je vrah, vezme si na sebe vaši podobu a následně vás zabije. To všechno se odehraje během dvou týdnů, během nich přijdete o všechno.

Dokáže přežít, dokáže zastavit vraha ve vlastním těle?

stav: připravuje se

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

 

 

 

(Proroctví)


 

Můžete mě nazývat bohem, spasitelem a nebo taky zkázou.

Stačí si vybrat."

 

Cathy - obyčejná, 15-ti letá dívka, ale při tom není obyčejná. Je člověk, ale jen z část.

Tak co tedy je??

stav: připravuje se

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Popo1186:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!