OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od PisalekPovídky od PisalekPovídky na pokračování - "Nedostihnutelná" "Pozor, kouše!" "Neobjevitelná" "Kdo s koho!" "Nebezpečné chvíle"

Shrnutí povídek

 

Vítám všechny, co zabloudili na mé shrnutí. Co tady můžete očekávat? No… řekla bych, že tak ode všeho něco. Vždycky jsem měla ráda pestrý život, a jak se zdá, tuto mou stránku vkládám i do mých příběhů. :-D :-D

Takže, tím bych to asi ukončila a těm co mají tu odvahu, popřála hodně štěstí. Doufám, že četbu mých povídek přežijete ve zdraví a nějakých dalších následků!

Váš pisalek :-* :-*

 


 

Informace

 

1. 10. 2016

Někteří z vás si už možná všimli, že jsem z blogu vymazala povídku "Nedostihnutelná", je to kvůli tomu, že jsem ji, díky pozitivním ohlasům, jež se mi na blogu dostaly a kterých si nesmírně vážím, zkusila poslat do nakladatelství "Skleněný můstek", které souhlasilo, že mi povídku vydá jako elektronickou knihu. Chtěla bych tímto tedy poděkovat všem, kteří si mou povídku přečetli a nějak se k ní vyjádřili a obzvlášť mé korektorce, která to se mnou určitě neměla jednoduché, ElisR1.

 

17. 1. 2017

Zdravím všechny, co navštívili mé "shrnutí povídek", a teď zpět k tomu, proč jsem se rozhodla napsat toto oznámení. Zhruba před měsícem se mi ozvalo nakladatelství Monument, kterému jsem poslala ukázku mé povidky "Pozor, kouše!" a s opravdu malou dušičkou doufala, že by se nakladatelství mohla třeba zalíbit.  A to se nakonec stalo, jelikož se ji rozhodlo knižně vydat a tím zároveň splnit můj velký sen! Chtěla bych tedy prostřednictvím tohoto oznámení poděkovat všem čtenářům, kteří si mou povídku "Pozor, kouše!" přečetli, či se k ní nějak vyjádřili! Nesmírně si toho vážím, lidi, opravdu, strašně moc!

 

29. 6. 2017

Jak už jste možná někteří zjistili, vymazala jsem z blogu mou povídku "Neobjevitelná". Povídku jsem z blogu stáhla z toho důvodu, že se mi před dvěma dny ozvalo nakladatelství "Skleněný můstek" kterému jsem poslala ukázku, na základě které se rozhodlo, že mi povídku vydá jako elektronickou knihu, což mě ohromně potěšilo! Chtěla bych tedy prostřednictvím tohoto oznámení opětovně poděkovat všem mým čtenářům a vůbec celému blogu, díky kterému dostávám šanci tu mou tvorbu zveřejňovat! Jste skvělí a já si moc vážím vaší práce!

 

11. 12. 2017

S velkou radostí bych Vám chtěla oznámit, že se má další povídka "Nebezpečné chvíle" dočkala své e-knižní podoby u nakladatelství "Skleněný Můstek". Tímto oznámením bych chtěla moc poděkovat všem, kteří si mou povídku přečetli, a i se k ní nějakým stylem vyjádřili v podobě komentářů. Moc děkuji!

 

 


 

Povídky na pokračo

 


 

Nedostihnutel

 e30763fdb0_41449412_o2.jpg

- e-kniha -

Zde přidávám pár odkazů, na kterých se dá e-kniha sehnat.

https://www.alza.cz/media/nedostihnutelna-d4506398.htm
https://www.alza.sk/media/nedostihnutelna-d4506398.htm
https://www.palmknihy.cz/detail/ebook_145282/Nedostihnutelna
http://digiport.cz/detail/core_145282_Nedostihnutelna

 

Obsah

Gavan, lykajský král je už několik desetiletí posedlý myšlenkou získat zpět svou předurčenou družku, které v minulosti velmi ublížil. Jeho snahy se ale každým rokem zdají být stále více nulové až jednoho dne se rozhodne překročit veškeré své zásady a uzavřít dohodu s Čarodejkou, která mu slíbí Adamaris znovu nalézt.

 


                                                                    

Pozor, kouše!

http://www.ourstories.cz/gallery/pozor-kouse.png

- kniha

Zde přidávám odkaz, na kterém se dá kniha sehnat.

http://www.nakladatelstvi-monument.cz/produkt/pozor-kouse/

 

Obsah

Christyna Stevensová je velmi tvrdohlavá čtyřiadvacetiletá dívka, která ve svém krátkém životě docílila všeho, čeho chtěla. Je dobře zaopatřená, má skvělé přátele, a aby toho nebylo snad ještě málo, vede tak trochu dvojí život. V tom prvním je redaktorkou kriminalistické rubriky Washington Post a v tom druhém krade společně se svými přáteli umění a prodává ho sběratelům po celém světě. Její nepřekonatelný život však naruší hned dvě události zároveň. Jeden jejich obchod totiž nedopadne zrovna tak, jak by měl a ona se společně se svými přáteli ocitá tváří v tvář italské mafii. To by ale, alespoň z Christynina pohledu, nebylo zase až tak strašné jako Dylan – muž, který jí už několik let nechce dát pokoj a zrovna v tuto pro ni nejvíce nevhodnou dobu, se rozhodne, že ji získá, a to za každou cenu.

 


 

 

Neobjevitel

 - e-kniha -

Zde přidávám pár odkazů, na kterých se dá e-kniha sehnat.

https://knihy.abz.cz/prodej/neobjevitelna

Obsah

Talisa Thrine se možná na první pohled zdá jako chladná a nemilosrdná Čarodějka, ale za povrchem všech těchto jejich přetvářek a iluzí, se skrývá žena, jež bylo v minulosti velmi ublíženo. Cabal Torres je snad všechno, co by se dalo zahrnout do kategorie odhodlaný a velmi zoufalý Lykaj, který se snaží Talisu všude možně nalézt, brání mu v tom ale Talisina snaha, nikoho a obzvlášť ne Lykaje, si znovu vpustit do svého života.

 

 


 

 

Kdo s koho!

 

61affc3d-61bc-4018-ba39-887798c9d24e_560_420.jpg 

- dokončená -

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - Epilog

 

Obsah

Chloe Reyesová je na první pohled jedna rozmazlená, zbohatlická dceruška, která se zajímá jen sama o sebe, Cameron Sanders je bezpečnostní agent pracující pro jejího otce, vždy seriózní, profesionální a všemi způsoby otřelý v otázce života. Jsou jako oheň a led, den a noc, dva naprosto odlišné celky, které ale budou nuceny ukázat jeden druhému svou pravou podstatu o to víc, když se na scéně objeví vraždící maniak, plně odhodlaný pomstít se Chloenině rodině.

 

 


 

 

Nebezpečné chvíle

 

- e-kniha -

Obsah

Doktorka Kyra Bennettová, se vždy řídila jen svým vlastním rozumem a nikdy nepropadala panice. Toto vše se ale změní ve chvíli, kdy se ocitne v psychiatrické klinice, kde jsou tajně drženi pacienti, na kterých klinika provádí nelegální experimenty. Kyra se v této klinice nachází jen proto, aby na žádost FBI, pomohla celý projekt odhalit. Situace v klinice se však náhle zvrtne a Kyra zničehonic stojí tváří v tvář osvobozeným pacientům a též citům, které nikdy nepoznala.

Shayne Harper, patřil mezi uznávané psychiatry. Jeho život se však jednoho dne radikálně změnil, když ho unesli jeho zákeřní kolegové a jako pacienta zavřeli do psychiatrické kliniky, pro kterou on sám v minulosti pracoval. Už si ani netroufal doufat v lepší zítřky, alespoň do doby, než se na scéně objevila jistá doktorka, která navíc tvrdí, že není tou, za kterou jí všichni považují. Shayne se tedy mrknutím oka ocitá v nelehké situace, ve které si bude muset vybrat mezi logickým uvažováním a city, které ke Kyře začal pociťovat.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Pisalek:

1. Nika
19.05.2016 [21:46]

Aaaaa ty uz mas aj zhrnutie Emoticon boze uz ta budem otravovat aj tu Emoticon no tesim sa ze si si ho konecne zariadila a tak Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon musim ta ale poprosit o jednu dolezitu vec .... o novu kapitolku prossiiim Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!