OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od Natali09Povídky od Natali09Povídky se zatím připravují...

Dobrá a bolestná smrt

Stav: Připravuje se

Dvojčata Madeline a Melanie, jsou upírky od svých osmnácti let a právem si to užívají. Nemaj žádné lidské city, a tak profesionálně zabíjejí pro peníze.
Nesmírně je to baví a není nic, co by je bavilo víc. Ale co když budou muset zabít upíra, do kterého se obě dvě zamilují, a tak ho pustí na svobodu?
Sestry však neobjevily svou první hádku, kluka, lásku, ale taky další možnost zveselit si svůj nekonečný život.
Rozhodnou se hrát si s muži. Budou se střídat a dělat z nich naprostě pitomce, což je bude bavit ještě víc, než zabíjení, ale znovu se objeví ten, kterého měly zabít a sestry se pustí do nemilosrdného boje o jeho přízeň.

 

 

 

 

 

 

 


Svatbou začíná neštěstí 

 

Stav: Připravuje se

Claire si žije spokojený život se snoubencem. Je spokojená, protože ke štěstí jí nic nechybí. Dohromady vypadjí, jak z romantického filmu, ale i tam kde je den, příjde i noc.
Po svatbě se její dokonalý vztah měni v noční můru. Přímo v hru na schovávanou, ve které Claire nemá šanci, protože je obyčejný člověk a za manžela má upíra.
Manžel jí zahýbá, i když je doma v jejich vlastní ložnici, bije ji, zabije jedno z jejich dvou dětí, dává jí všechno za vinu, nedovoluje jí vycházet ven, zkrátka Claire zažívá opravdový teror, který žádná žena jen tak nezažije.
Claire se ale za smrt svého dítě hodlá pomstit a postavit se na vlastní nohy. Má dost neustálého ponížování, a tak její plán začíná na tom, že si vybuduje stejné postavení a bude se snažit stát upírem, což pjde dost těžko, když jí manžel odmítá přeměnit.
Příjde po dlouhé noci znovu den? Nebo už navěky nespatří Claire naději na spokojený život?

 

 

 

 


 

Otce neznám, ale dítě si nechám! 

Stav: Připravuje se

Lizzie je šesnáct let. Nemá rodiče a ani moc přátel, tak se rozhodla zajít na večírek. Bohužel pro ni se na večírku opije a svede prvního, koho uvidí.
O měsíc později zjišťuje šokující zprávu - je těhotná. Proklíná sama sebe, ale dítě si nechá, protože mu nechce vzít život jenom kvůli sobě, a taky se stydí jít na potrat v šesnácti.
Po osmi měsících se konečně dítě narodí, je sice opravdu nádherné, ale zvláštní. Lidské jídlo odmítá, má zvláštní rudé oči a bílou pleť. Ale i přes to se to Lizzie rozhodne ignorovat a dál vychovává svojí dceru.
O čtyři roky později, kdy jsou Mayi čtyři roky a Lizzie dvacet, někdo zazvoní u dveří. Lizzie spěchá otevřít, když uvidí muže, kterého si jen mizivě pamatuje z večírku.
Je sice ráda, že našla otce pro dceru, ale co se bude dít dál? Otec si jí vezme a nechá matku samotnou, nebo si matka a otec k sobě najdou cestičku lásky?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Natali09:

3. MirrorGirl454 přispěvatel
24.10.2010 [13:15]

MirrorGirl454Súhlasím aj s pretonelou aj s JasmineCullen, naozaj máš zaujímavé nápady a všetky z týchto troch poviedok by som si rada prečítala. Emoticon Emoticon

2. petronela
24.10.2010 [12:20]

Tvoje nápady jsou opravdu zajímavé, jsem zvědavá, jak se budou postupně vyvýjet a musím souhlasit s JasminaCullen - ta poslední mě asi zaujala nejvíce - doufám, že s ní taky co nejdřív začneš Emoticon

1. JasminaCullen
15.09.2010 [12:23]

tesim sa na tvije poviedky... ale najviac ma zaujala ta tretia - otce neznam ale dite si necham... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!