OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od MynameisElisPovídky od MynameisElis• Kapitolové povídky:

♣ Hodná či zlá? - rozepsaná

♣ Horror stories - rozepsaná

♦ FanFiction

♥ Upíři či neupíři? - rozepsaná

• Jednorázovky

♦ FanFiction

♥ Katherine Pierceová - dokončená

• Básničky

♣ Noty a tóny - dokončená

VÍTEJ NA MÉM SHRNUTÍ

Já jsem MynameisElis a toto je moje shrnutí! Doufám, že se ti mé povídky líbí :-)


Kapitolové 


Hodná či zlá

Karen a Jake

Karin (Karen) bývala obyčejnou dívkou. Žila s otcem, protože její matka zmizela když jí byly čtyři, nebo tak jí to aspoň Mike říkal.  Ale nikdy nebyla úplně normální - měla trochu rychlejší hojení, byla náměsíčná a často hooodně nevrlá. A potom ji jednou proměnila jedna upírka. A začala válka. Karen se musela skrývat. Všichni ji chtěli zabít. A pak se zamilovala do svého zajatce - upíra Jacoba. Od té doby jsou ve všem spolu. Jedinou šancí, jak se dozvědět důvod této války momentálně je kronikář celého světa Gabriel, který pravdu určitě zná... Ale pravda je děsivější než se zdá...

ROZEPSANÁ

PROLOG

Hlavní postavy: Karen (Karin) Williamsová, Jacob Davis


Horror stories

Moje nová, povídková řada.

Někdy se mi tak nějak vybaví třeba milión strašidelných povídek. A tak jsem si řekla, že udělám takovou povídku na pokračování - díly na sebe nejspíš nebudou vůbec navazovat. 

ROZEPSANÁ

1. kapitola - L.S. - Lucka Stránská jede na tábor. A při táboráku se dozví zneklidňujíc                                   informaci...

2. kapitola - Za svitu měsíce - Tato povídka vypráví o šestici kamarádů - Michal, Adam,                                                   Jakub, Alena, Adriana a Bára. Michal Wolff je na své                                                       devatenácté narozeniny pozve na chatu a dozví se                                                             zvláštní věc. Je pravdivá? Nebo ne? Co se stane                                                               ostatním?

FanFiction


Upíři či neupíři?

(Téma Upíří deníky (TVD))

Katherine a Elena jsou sestry. Mají se rády - jedna bez druhé jsou jako zombie. Jsou jako oheň a led - Katherine je nezodpovědná, Elena je až moc. Elena je opatná a Katherine je až nebezpečně neopatrná. A potom jednou Katherine zaviní nehodu rodičů. Ti zemřou, ale sestry zůstaly. Vlastně Elena žije jen díky tajemnému mladíku, který se tam zjevil a dal jí napít své krve. Za nějaký čas sestry zjistí, že to byl upír. Každá se rozhodne naložit s informacemi o upírech jinak - Elena je stále jako dřív. Informace používá pro ochranu před upíry. Snaží se jich stranit. Ale Katty... Ta upíry vyhledává, je to to správné  riziko. A potom se tedy stane "malá nehoda" a Katherine zemře... Nebo nezemře?  Stal se z ní upír... Co udělá Elena, která upíry fakt moc nemusí? Jak to bude dál?

ROZEPSANÁ

PROLOG  1. kapitola

Hlavní postavy: Elena Gilbertová, Katherine Gilbertová, Jenna Gilbertová, Jeremy Gilbert, Bonnie Bennetová, Caroline Forbesová


Jednorázovky


Momentálně nemám žádné jednorázové, originální povídky. :-(


FanFiction

Katherine Pierceová

Katherine Pierceová

(Téma Upíří deníky (TVD))

Katherine Pierceová aneb Katarína Petrovová... Všichni ji známe jako mrchu bez svědomí... Ale byla taková vždycky? Ne! Katherine bývala stejná jako Elena - než se stala ta nejhorší událost v jejím životě... Která to asi byla? Jak probíhala? Aneb celý příběh Kataríny Petrovové, předtím, než se z ní stal upír bez svědomí a citů.

DOKONČENÁ

ODKAZ ZDE


Básničky

Noty a tóny

No coment...

DOKONČENÁ

ODKAZ ZDE

 


Kde mě ještě najdeš? Mimojiné píšu blog (ZDE) a také píši povídky na Seu, a to pod jménem AliceCullen999Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od MynameisElis:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!