OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od Love4everPovídky od Love4everKapitolovky: Láska ze školních lavic - chystaná; Láska se špetkou vášně - rozepsaná; Titanic trochu jinak - rozepsaná Jednorázovky: Dear Darlin' - dokončená

povídky od Love4ever

Vítejte! :)

Zde jsou mé povídky, které píšu či mám plánu psát!

Mé další povídky si můžete přečíst i na Stmívání

Přeji hezké počtení! :)

 

 

Kapitolovky:

 

láska ze školních lavic

Láska ze školních lavic: chystaná

Děj: Dívka jménem Margaret žije v poklidném městečku, které nikdy nespí - New York -  se svou matkou, psem Giannou a mladší sestrou Kate. Ale ani tak neprožívá zrovna nejlepší život... Otec od nich odešel a její jediná kamarádka se odstěhovala. Nový školní rok ji jen usvědčí v tom, že je na všechno sama a potřebuje oporu. Co si bude myslet o novém třídním učiteli?

 

 

láska se špetkou vášně

Láska se špetkou vášně: rozepsaná

Děj: V poklidné Francii není vše až tak poklidné. Cathrine pracující jako servírka v rušném občerstvení s vyhlášenými specialitami je toho příkladem. Její matka Joanna si totiž vzala do hlavy, že jí najde muže, kterého si Cathrine vezme. Cathrine je sice pohledná, ovšem mnohem víc ji zajímá práce. Matka jí hledá muže, který by vyhovoval jejím požadavkům, ale najde se skutečně muž, který by vyhovoval právě Cathrine?

1. kapitola ; 2. kapitola ; 3. kapitola ; 4. kapitola 5. kapitola ; 6. kapitola

 

titanic trochu jinak

Titanic trochu jinak: rozepsaná

Děj: Titanic - loď snů! Nejluxusnější a největší loď na světě. Rose DeWitt Bukaterová je jednou z nejchudších dívek a přitom nejbohatších. Po smrti jejího otce rodinu sužovaly jen dluhy a bída. Dokud se na scéně neobjevil mladý a bohatý Cal Hockley, který rodině pomohl a zasnoubil se s Rose. Rose se svou matkou a snoubencem Calem podniká plavbu na Titanicu a maluje si růžový život. Bude ale opravdu tak růžový, jak si jej vysnila? Co všechno zažije na lodi Titanic?

1. kapitola ; 2. kapitola ; 3. kapitola 4. kapitola ; 5. kapitola ;

 

Jednorázovky:

 

dear darlin

Dear Darlin' : dokončená

Děj: Je o ztracené lásce a inspiraci jsem našla ve stejnojmenné písni. Snad se bude líbit moje první jednorázovka.

k přečtení zdeSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Love4ever:

1. Rin přispěvatel
07.09.2013 [17:56]

RinAhooj, vím že začla škola, zase... Emoticon A že toho mají všichni na začatku roku hodně, aspoň teda já. Emoticon A tak snažně prosím, nemohla bys do svého, už tak určitě nabytého programu vtěstnat pár minut na LSŠV? Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!