OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od LotosovaKamiPovídky od LotosovaKamiKapitolové povídky dokončené - Hunger games- Poslední hry (5) Kapitolové povídky rozepsané - Láska nezná čas - Jaspis, Kessy, Napospas Drabble - Zpátky doma!!!, Obyčejná neobyčejná

 

„Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.“ - Romain Rolland


Kapitolové povídky

Láska nezná čas - Jaspis

jaspis

Stav: Pozastavená

Hlavní postava: Madeline deVilliersová

Sedmnáctietá Maddy se stará o matku, která je duchem někde jinde, a mladší sestru, jak nejlépe umí, ale zároveň musí elapsovat do minulosti. Dělá si velké starosti o matku, jejíž stav se od doby, co je Maddyin otec Gideon deVilliers opustil, stále zhoršuje. Maddy ho nenávidí. Velkou oporou jí ovšem je babička Lucy v minulosti, která jí radí s jejími problémy. Maddy potká v minulosti svého otce, musí se starat o bratrance Matta, jehož první přeskok v čase se blíží a rychle přestat milovat mladého chlapce, který má nastoupit do britské armády během 2. světové války a podle dobových zápisů se pro něj právě jedna bitva má stát osudnou.

 1. kapitola

 Napospas


Stav: rozepsaná

3.  kapitola 30%

Hlavní postava: Adrianne

Další postavy: Goldie, Rucky, Nerdeliuss

Popis: V království Caldeenu se už pár set let nedějí pěkné věci. Obyčejní obyvatelé to netuší, ale někteří vědí, že jsou občas uneseny děti, aby byli vychovány zlými tvory barewely v otrocké kolonii, kde budou později pracovat.

Zde žije i Adrianne se svou sestřenicí Goldií, která je přesvědčená, že doživotní dřina v kolonii nemá smysl. Přistoupí Adrianne na její lákavý, ale troufalý a nebezpečný plán?

1. 2. 3. 4.

Kessy 

Stav: Pozastavená

Hlavní postava: Madeline

Popis: Madeline se nedokáže dostat ven z nešťastných chvil po smrti svého kluka. Utápí se v neštěstí. Pak ale příchází jeden krásný kůň, který konečně dodává Del smysl života. Přečtěte si zde:

1.kapitolaHunger games - poslední hry

Hunger games - Poslední hry

Stav: dokončená

Hlavní postava: Nettie Unlucková

Další postavy: Abby, Mark, trenérka Lisa a Nettiina rodina

Popis: Třináctiletá Nettie byla vybrána do posledních Hladových her pro děti z Kapitolu. Má ale malá ufňukaná holka, které na lidech příliš záleží, šanci zůstat naživu? Přečtěte si zde:

1. kapitola, 2.kapitola, 3. kapitola, 4. kapitola, 5.kapitola


Drabble povídky

Zpátky doma!!!

Stav: dokončená

Popis: Jaký je návrat dlouho ztraceného syna zpět domů? Moje první drabble povídka. Přečtěte si zde:

Zpátky doma!!!

Obyčejná neobyčejná

Stav: dokončená

Popis: Ničím nevyniká, je obyčejná. A přesto zvláštní . . . Přečtěte si zde:

 Obyčejná neobyčejnáSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od LotosovaKami:

1. Wessa :)
14.02.2015 [18:23]

Emoticon ahoj Kami :) četla jsem 1.kapitolu od Láska nezná čas - Jaspis (miluju trilogii Drahokamy!) a ve tvém podání to nebylo vůbec špatné Emoticon strašně by mě zajímalo pokračování příběhu, ale asi už nepíšeš, je to škoda Emoticon (kdyby sis chtěla pokecat o trilogii, můj mail: wessa@email.cz) pa Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!