OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od EllieVanyarinPovídky od EllieVanyarin

kapitolové povídky

Last Sacrifice (HP) - rozepsaná

One Reason To Stay (SGA) - rozepsaná

Broken (Tenn Wolf) - pozastavená

Somebody to Die For (Teen Wolf) - rozepsaná

The One (Chicago Fire) - připravuje se

Little Infinity - připravuje se

STAV KAPITOL:

HIATUS - zatím na neurčitou dobu

 

One Reason to Stay - 25% z 4. kapitoly
Last Sacrifice - 0% z 8. kapitoly
Somebody to Die For - 90% z 1. kapitoly
Broken - pozastaveno

  

universum: Harry Potter

stav: rozepsaná

info: Layla Blacková udělala za svůj krátký život mnoho špatných rozhodnutí a život jí to oplatil. Přišla o všechno a všechny co milovala. Když válka skončila a dobro vyhrálo, stal se z ní psanec žijící neustále na útěku. Když se ale po devíti letech vrátí do Anglie, setká se s Dracem Malfoyem, jediným opravdovým přítelem, který jí zůstal a kterého dobrovolně opustila. Tentokrát to ale nebude tak snadné, protože Draco je rozhodnutý, že podruhé už ji odejít nenechá. Oba společně tak zažívají krušné chvíle i světlé okamžiky, a také dostanou něco, o čem nikdy ani nesnili - druhou šanci. Oba chtějí své chyby napravit, ovšem taková příležitost má svou cenu. A Layla se musí rozhodnou, zda je ochotná ji zaplatit, když konečně našla svůj kousek štěstí a přestože už tu cenu v minulosti jednou zaplatila a stejně to nestačilo.

postavy: Layla Blacková, Draco Malfoy, James Potter, Elena Potterová, Sirius Black, Remus Lupin, Peter Pettigrew, Lucius Malfoy, Regulus Black, Bellatrix & Narcissa Blackovy, Lily Evansová, atd.

motto: ♪ Skinny Love (Bird)

kapitoly: 1. Náhrobní kámen, 2. Zapovězený les, 3. Sídlo vznešeného a starobylého rodu Blacků, 4. Vzpomínky, 5. Přepadení ze zálohy, 6. Vlado, 7. Liam

 

universum: StarGate Atlantis

stav: rozepsaná

info: Sarah Rivasová ještě před pár lety žila vysněným životem. Měla úžasnou práci, milujícího manžela, a přátele, kteří by za ni položili život stejně, jako ona za ně. Pak se ale všechno pokazilo a dnes je neustále na cestách a stará se o mladšího bratra. I přesto je v rámci možností šťastná. Ale minulost, ať se člověk snaží zapomenout sebeusilovněji, si vždycky najde cestičku zpátky. Sára dostane šanci nejen se vrátit do své milované práce, ale i začít znovu díky expedici na Atlantidě. S novými lidmi, v novém prostředí. Je jen na ní, jak se vypořádá s dalšími nástrahami, které jí život chce postavit do cesty.

postavy: Sarah Rivasová, John Shepard, Rodney McKay, Teyla Emmagan, Ronon Dex, Elizabeth Weirová, Carson Beckett, Radek Zelenka, Evan Lorne, další lidé z Atlantis, Jack O´Neill, Daniel Jackson, Tyal´c, Samantha Carterová, Vala Mal Doran, Cameron Mitchell

motto: Můžeš milovat, můžeš i nenávidět, na konci to ale budeš ty, kdo zůstane zraněn.

kapitoly: 1. Konec i začátek, 2. Čekání, 3. Opět v akci, 4.

 

universum: Teen Wolf

stav: připravuje se

info: Nikdy jsem si nemyslela, že by můj život mohl být nějak vzrušující. Byla jsem průměrná americká holka, ne nějaká populární hvězdička, jakou najdete v téměř každém seriálu. Ale pak jsem si našla opravdové přátele, zamilovala jsem se, a vyhrabala jsem pověstného kostlivce ve skříni své rodiny. A i když to nakonec nedopadlo tak, jak by každý příběh měl - totiž "a žili šťastně až do smrti", nelituju toho. Protože věřím, že každý člověk má v životě svůj úkol, že každý z nás má úlohu, kterou musí sehrát. Já svůj úkol splnila. A myslím, že dobře.

postavy: Emma Newman, Teresa Quinn, Derek Hale, Scott McCall, Stiles Stilinski, Anika & Clay Newman, Cora Hale, Isaac Lahey, Allison & Chris & Gerard Argent

motto: ♪ Somebody to Die For (Hurts)

kapitoly 1. části: 0. Prolog, 1. Setkání s Derekem Halem

série jednorázových povídek Smečka: - 

• kopíruje události seriálu od první epizody

 

universum: Teen Wolf

stav: rozepsaná

info: Srdce Dereka Halea bylo zlomeno už tolikrát, že nikdo nevěří, že by jej ještě někdo mohl poskládat dohromady. Ani sám Derek. Srdce Summer Holandové bylo roztříštěno na milion kousků těmi, které milovala nejvíce. Minulost, před kterou utíká, jí nedovolí ty kousky slepit. Srdce Kylea Sheparda propadlo temnotě, když zradil to, v co věřil nejvíce. Ukázat mu zase světlo znamená riskovat všechno. A srdce Petera Halea? To se vydalo špatnou cestou už příliš dávno, ale lidská láska je cit, který dokáže nemožné. Dokonce i zachránit to, co je ztraceno.

postavy: Summer Holand (Summer Jacobs), Kyle Shepard (Kyle Foster), Cameron Holand (Cameron Jacobs), Derek Hale, Scott McCall, Cora Hale, Allison Argent, Lydia Martin, Stiles Stilinski, Peter Hale, Isaac Lahey, Aiden & Ethan, Elizabeth "Ellie" Argent

motto: ♪ Don´t Deserve You (Plumb)

kapitoly: 1. Zlomek naděje, 2. Poprvé, 3. Dětšké krůčky, 4. Zapovězené téma5. První střípek, 6.

• odehrává se po epizodě 3x12, sezóny 3B a 4 v této povídce ignoruji

 

 

universum: Chicago Fire

stav: připravuje se

info: Přátelství Matta Caseyho a Kellyho Severida utrpělo ránu ještě před tím, než zemřel Andy Darden. Byla to dívka, kdo mezi ně vrazil klín. Dívka, která se teď opět vrací do jejich života a přináší sebou vzpomínky na věci, které možná měly zůstat zapomenuty. Tajemství vyplouvají na povrch, staré city nabírají na intenzitě. Může tohle dopadnout dobře?

postavy: Nina Fairchild, Kelly Severide, Matt Casey, Gabriela Dawson, Leslie Shay, ostatní ze stanice 51

motto: ♪ Hush, Hush (Avril Lavigne)

kapitoly: -

 

Little Infinity

universum: -

stav: připravuje se

info: Když se začínající mladý lékař vrátí do svého domovského městečka Hopetownu, aby utekl z destruktivního vztahu, netuší, jak se mu celý život převrátí vzůru nohama díky jedné jediné dívce, kterou potká za poměrně dramatických osobností. Životem těžce zkoušená Avery se stává jeho útěkem, vykoupením, které hledal. A i když oba dva ví, že jejich příběh nemůže mít šťastný konec, naplno se ponoří do vztahu, o jakém nikdy netušili, že by mohli zažít. Koneckonců, ani jeden už nemá co ztratit.

postavy: Avery James Davenport, Lucas Rhodes, Julian Davenport, Patrick James, CeCe Ackermann, Pamela Rhodes

motto:  Boom Clap (Charli XCX)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od EllieVanyarin:

7. Victoria
25.12.2014 [22:16]

Broken povídka vypadá famózně, přečetla jsem ji během chvilky, rozhodně pokračuj těším se na pokračování Emoticon Emoticon

6. kory
16.11.2014 [14:08]

Ahoj skvěle píšeš Emoticon, kdy bude asi 4 kapca broken

5. EllieVanyarin přispěvatel
07.11.2014 [18:02]

EllieVanyarinDalší díl Broken přidám v sobotu nebo v neděli. Každopádně nejpozději v neděli v 16:00.

4. lilit
31.10.2014 [15:33]

Ahoj skvěle píšeš bude někdy brzy pokračování povídky broken? Emoticon

3. vicky
24.10.2014 [0:53]

ahojky kdy bude další dílek broken tu povídku zbožnuju Emoticon Emoticon

2. EllieVanyarin přispěvatel
09.08.2014 [19:19]

EllieVanyarinK Broken přibude kapitola pravděpodobně až za týden, mám počítač v opravně a přes telefon mi to nejde zveřejnit. K One Reason to Stay jsem kapitolu už přidala, pravděpodobně ještě čeká na zveřejnění.

1. sandra
07.08.2014 [0:03]

ahoj kdy bude asi pokráčko tvých povídek moc mě baví obě Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!