OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od CassieRaePovídky od CassieRaeKapitolové: Srdce temnoty,
Stíny věčnosti
Jednorázové:
On the wings of destiny
Poezie:
Příkrov noci skrývá slzy mé
Parodie:
Happy Halloween... Mystic Falls!

Vítejte na mém shrnutí ;)

Doufám, že zanecháte komentář... CassieRae

 

Cassie je příšerná, nic nepřidává, ale nebojte nezapomněla, jen se účastní jedné soutěže od jednoho nakladatelství a to co tam píšu vyžaduje veškerý můj psací čas, ale jakmile povídku odešlu tak přidám hned dvojité kapitoly, slibuju. Cass

 

 

KAPITOLOVÉ

 

SRDCE TEMNOTY

Stav: Rozepsaná

Motto: Smrt vždy není to nejhorší, co může zkřížit vaši cestu.

Děj: Christie Coopová byla obyčejná dívka do té doby, než se setkala s tajemným klukem, který jí navždy změní život. Rozhodně ne k lepšímu.

Noční ticho protne výkřik a spolu s ním se z dálky ozve krutý, nelítostný smích, který rozhodně nemůže být lidský.

Krutost pramení z dávné minulosti věků a extáze, k níž se upíři při zabíjení dostávají, je smrtící. Jejich srdce jsou pohlcována Temnotou a bolestivá lačnost po krvi nikdy nebude plně uhašena. Vždycky budou toužit vás roztrhat na kusy, vysát vám krev a poslouchat váš křik, jenž pro ně bude jako rajská hudba. Strach v lidských očích je pro upíry jeden z nejkrásnějších pohledů… Jsou vrazi, násilníci, ale především lovci. Lovci noci. Vaše noční můra.

-> 1. kapitola <-

-> 2. kapitola <-

-> 3. kapitola <-

-> 4. kapitola <-

-> 5. kapitola <-

-> 6. kapitola <-

-> 7. kapitola <-

-> 8. kapitola <-

 

STÍNY VĚČNOSTI

Stav: Rozepsaná

Motto: V tiché noci se skrývá, někdo, nebo něco, co je smrtelně nebezpečné.

Děj: Pohybuje se téměř nepostřehnutelnou rychlostí, je smrtelně nebezpečný, bezcitný a žíznivý. Upír. Upír, který si užívá své věčnosti tím nejkrutějším způsobem. Co když se ale objeví někdo, pro koho by se chtěl Damon změnit? Jenže existuje ještě jedna otázka - dokáže se změnit a porazí Stín jeho věčnosti?

~ PROLOG ~

~ 1. kapitola ~

~ 2. kapitola ~

~ 3. kapitola ~

~ 4. kapitola ~

 

JEDNORÁZOVÉ

 

ON THE WINGS OF DESTINY

Depresivní povídka, která vznikla… ze mne. Psala jsem tak jak mi diktovalo srdce, psala jsem to, co jsem cítila. Sama jsem se utápěla v bolesti ze smrti pra-pra-pra tety, kterou jsem moc milovala, ale je pryč, odešla. Proč se na chvíli nezabývat problémy někoho jiného i když tentokrát ten konec byl bolestivější než obvykle. Smrt, smrt, smrt.

(Ano vím, že tenhle popis nedává absolutní smysl, ale klidně si tu povídku přečtěte, i když autorka nedá dohromady ani kloudnej popis)


;~ZDE~;


 

 

 

POEZIE


PŘÍKROV NOCI SKRÝVÁ SLZY MÉ

Můj první pokus o poezii, snažila jsem se psát o nešťastné lásce a popravdě to vypadá děsně amatérsky a ke všemu se tam dva odstavce prakticky ani nerýmují. Možná to bude tím, že tenhle úsek mně téměř neznámé tvorby (básničky) jsem se pokoušela vyplodit při hodině chemie. Posuďte to sami ;)

°°ZDE°°

 

 

PARODIE

 

Happy Halloween... Mystic Falls!

Myslím, že není co dodávat ;) Jen varování před vadným, nesmyslným a nelogickým obsahem.

ZDESdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od CassieRae:

6. Killy přispěvatel
03.09.2011 [21:03]

Killyhehe.... zlatíčka, pridávam sa... Kedy bude ďalší dielik??? Alebo si na tú poviedku už zabudla..- Emoticon Emoticon

5. Eris přispěvatel
06.01.2011 [19:34]

Erisbobik, nejsi Emoticon chtěla jsem se zeptat na to samé, takže: kdy přidáš další díl Srdce temnoty:: Emoticon

4. bobik přispěvatel
20.12.2010 [14:35]

bobikAhoj, chcela som sa spýať, či nechceš pridať, napríkla Stíny Věčnosti... Viem, že som otravná...:D

3. CassieRae přispěvatel
09.10.2010 [18:29]

CassieRaeDěkuji, moc si toho vážím a jsem ráda, že se povídka líbí v počítači mám pět kapitol a pracuji na šesté tak snad budete číst i dál ;) A taky nastotísíckrát děkuji za pochvalu shrnutí... Emoticon

2. Eris přispěvatel
09.10.2010 [18:29]

ErisTvoje shrnutí se mi moc líbí! Emoticon Máš to hezky udělané! A tvoje povídka pě pohltila. Jdu si ji přečíst Emoticon Emoticon

1. Texie admin
09.10.2010 [18:19]

TexieOpravdu povedené shrnutí. Jde vidět, že se v tom už orentuješ a obsah tvé povídky mě doslova lapil chytil.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!