OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od CarriePovídky od CarrieDíky, že jste zavítali moje shrnutí tvorby a přeji příjemné čtení, Carrie. :)

Drabble

Odpusť mi to, prosím

Když se vám vrací staré vzpomínky, a když víte, že je tu něco, co si nadosmrti neodpustíte...

 

Navždy se mnou

Ti, které milujeme, nás nikdy neopustí, vždycky je najdeme v srdci - Sirius Black.
Jenže někteří z těch, kteří už nejsou mezi námi, si zaslouží mnohem víc, než zůstat jenom v našem srdci...

 

Loď snů

"Moře dává novou naději tak, jako spánek dává sny." K. Kolumbus

 

Hluchá pianistka

Říká se, že přijít o zrak, je nejhorší věc, která se nám může stát. Jenže pro některé z nás, je zrak pouhá banalita a sluch je to, co k životu potřebujeme nejvíce...

 

Narozeninové překvapení

S každou oslavou narozenin by mělo přijít nějaké perfektní půlnoční překvapení. Ale někdy to překvapení není půlnoční a už vůbec ne perfektní.


Stay strong and believe

Zůstat silný, věřit a bojovat! Občas je to to jediné, co člověku zbývá. A někdy, někdy k tomu stačí pouhá maličkost nebo pocit, který vás donutí k tomu, abyste zůstali silní!

Never lose hope

 

 Štěstí v maličkostech

Někdy ke štěstí stačí maličkost - jako skleničky. A taky kratičký proslov, díky kterému víte, že ve vás a vaše plány někdo věří.

Štěstí v maličkostech

 

Přesně jako tehdy

Občas se ocitneme na místech, o kterých si myslíme, že tam nepatříme. Potom ale přijde obyčejná maličkost, kterou (ve skutečnosti) pochopíte jenom vy, protože pro ostatní má nulový význam. A v ten moment si uvědomíte, že jste přesně tam, kde byste měli být.

Přesně jako tehdy

 

Možná nejsem princezna 

Láska je všude kolem nás. V pohádkách si princezny najdou svého prince a žijí spolu šťastně až do smrti. Občas je to tak i ve skutečném životě. Ale někdy přijde okamžik, kdy si uvědomíme, že možná nejsme princezny.

Možná nejsem princezna


Kouzlo ohňostroje

Vždycky jsem věřila, že ohňostroje v sobě mají něco kouzelného, protože barevné záblesky na obloze udělají každý okamžik mnohem hezčí... Problém je, že když ohňostroj skončí, vytratí se s ním i jeho kouzlo.

ohňostroj


Jednodílné

Splněný sen

Opravdu jsou všechny sny správné? Nebo by některé sny měly navždycky zůstat pouhými sny a nikdy se nesplnit...?

 

Navždy s láskou, Anna

Když je vám patnáct nebo i sedmnáct máte pocit, že ve vašich rukách leží celý svět a sníte o velkých věcech. Jenže co uděláte, když se stoprocentní jistotou víte, že tohle nikdy nebudete mít? Co když naprosto přesně víte, že takový život nikdy nezažijete, i když byste se snažili sebevíc? Jmenuji se Anna, je mi sedmnáct a tohle, je můj příběh...

 

Možnost volby

Občas v životě dostaneme druhou šanci. A je jen na nás, jestli ji přijmeme. Jestli se probudíme a budeme žít dál, anebo zůstaneme spát a budeme si užívat své sny.

Možnost volby


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Carrie:

2. Carrie přispěvatel
14.08.2011 [15:19]

CarrieDíky, díky, díky Emoticon Jsem ráda, že se ti moje povídky líbí Emoticon Ani nevíš, jak moc mi tvůj komentář udělal radost Emoticon Emoticon

1. LostAngel přispěvatel
14.08.2011 [10:56]

LostAngelJsi moc hodná a talentovaná :D Moc se mi líbí tvá dílka a těším se vždy na něco nového od tebe! Emoticon Líbí se mi tvé shrnutí. Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!