OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od MaiQyPovídky od MaiQyKapitolové:
Stellar celebrity life (Chystá se)
Magic World (Chystá se)
We can get over it (Chystá se)
Využívat smrt se nevyplácí (Pozastavena)
Čarodějka (Chystá se)
Život je jen jeden (Rozepsaná) 1. Naposledy
Je to ten cit? (Rozepsaná) 6. Návštěva
Život? Někdy krutý, jindy něžný a vždy plný nástrah (Rozepsaná) Prolog
I am bound to you (Chystá se) 2. Kapitola
Battlefield (Dokončena)
Advice (Rozepsaná) 1. Kapitola

Jednorázové:
Zatím žádné, ale pracuje se na nich

Slohové práce:
Charakteristika literární postavy - Mozkomorové a Ron Weasley

Kapitolové:

 

Magic World

Stav: Chystá se

Sára Strnadová je normální sedmnáctiletá holka. Normální je ovšem jen ona. Její nejlepší kamarád je gay, kamarádka si myslí že je slavná hvězda. Její táta prý vynalezl něco převratného a to plnič snů. Sára se to rozhodně zkusit a doufá že uvidí všechny prý vymyšlené příšery. Nic se nestane. Za pár dní, se ovšem u jejího domu objeví kluk, který říká že má pro ni vyvolenou, úkol. O jaký úkol se jedná? Je Sára opravdu vyvolená? Čeho?

 

 

 

 

We can get over it

Stav: Chystá se

Ashley je bohatá a všemi obdivovaná dívka. Již snad se všemi kluky ze školy chodila. Do města se přistěhuje nový kluk. Thomas. Ashley se ho snaží sbalit, ale on ji stále odolává. Nakonec se jí to podaří a poté zjišťuje jeho tajemství. Tajemství, o kterém nikdy nesmí nikomu říct. Nikdo by ji nevěřil a byla by v obrovském nebezpečí. Co je Thomas zač? Může tento příběh vůbec skončit dobře?

 

 

Využívat smrt se nevyplácí

Stav: Pro nedostatek nápadů pozastavena

Elena nikdy nebyla oblíbená. Na základní škole byla šikanována a na střední rovněž. Jelikož jí ve škole jdou dobře cizí jazyky, rozhodne se na jeden rok odejít z pekla. Její rodiče ji zaplatí jednoroční studijní pobyt v Americe a Elena s neskrývanou radostí opouští Českou republiku. Dolétá do slunného Phoenixu. Vše je jak být má. Žije s hodnou rodinou a kamarádí se s jejich dcerou. Ve škole si ji ovšem vezme na mušku největší mrcha a peklo se opakuje. Elena toho již má dost a mstí se jí. Ve vzteku na ni sešle nejhorší možné kouzlo. Smrt. Ale něco se nepovede. Vše se obrátí proti ní. Podaří se jí utéct smrti?

Prolog , 1. Procházka , 2. Procházka , 3. Prosím , 4. Kapitola

 

Čarodějka

Stav: Chystá se

Angie je 11–ti letá dívka. Tedy normální. Až do jednoho dne, kdy se u ní začnou projevovat čarodějné geny a ona tak o prázdninách dostává dopis o přijetí na školu čar a kouzel v Bradavicích. No dál neřeknu. Prozradila bych toho hodně. ;)

Příběh se odehrává za doby, kdy do Bradavic začal chodit i Harry. Takže se tak trochu budu inspirovat skoro všemi díly. Budete tak mít možnost vidět události i z pohledu někoho jiného, nežli Harryho.

P.S. knihy jsem nečetla, takže budu vycházet z filmu a možná něco pozměním.

 

Život je jen jeden

Stav: Rozepsána

Ten kdo viděl Nezapomeň na mě si dá určitě už předem dvě a dvě dohromady. Tohle je volné pokračování tohoto filmu, z mého pohledu.

Taylor Hawkins je jednadvacetiletá dívka. Ještě před narozením ji umřel otec a ona je odmala i se svým dvojčetem Tylerem, vychovávána svou matkou Ally a adoptivním otcem Aidenem. Žije normální život, tedy až na vyhrabávání Tylera z průšvihů a bojováním s vlastními problémy. Jak se její život bude vyvíjet, si můžete přečíst v této povídce. Jen předem prozradím. Nebude to romantická povídka o tom jak se zamiluje a nevždy s někým zůstane.

1. Naposledy

 

Je to ten cit?

Stav: Rozepsána

Elena si nikdy nebyla nejista v ohledech svých citů k Stefanovi. Ale co když si uvědomí, že i to, co cití k Damonovi není jen tak nějaký cit. Pro koho se rozhodne? A jak o toho všeho zapadá Katharine?

1. Nejistota , 2. Málem ,

3. Je zpět , 4. Hlídání , 5. Proklouznutí , 6. Návštěva , 7. Kapitola

Život? Někdy krutý, jindy něžný a vždy plný nástrah

Stav: Rozepsána

Vzpomínky před očima se mi objevují a já je mažu jednu za druhou, tak jak mi v hlavě běhají, teď už nebudou... Sophie měla vše. Milující rodinu, přítele, pravé kamarády. Jenže po závažné nehodě o většinu z toho příjde. Ztratí paměť. Nepamatuje si nic, co se stalo za poslední dva roky. Její rodina toho využívá. Stěhují se pryč. Sophie to moc nevadí, ovšem pak ji něco nebo někdo začne nehorázně chybět. Jenže kdo či co?

Prolog , 1. Kapitola


I am bound to you

Stav: Rozepsána

Caroline se ničím nevymykala z normálu. Byla mladá studentka střední školy, která se průměrně učila a skoro všude chodila pozdě. Jenže jednou si cestu do školy zkrátila přes Central Park a potkala tam Williama. Upíra, který ji přeměnil, a tím započal starou legendu, ve které hraje Caroline hlavní roli.

Prolog a 1. kapitola , 2. Kapitola , 3. Kapitola 

 

 Battlefield

Stav: Dokončená

Mera je už tři století společnicí Klause. Vyhovuje jí to a nemíní na tom nic měnit. Jenže v Mystic Falls ji vymění za Stefana, který s ním musí být, kvůli svému dluhu. (Klausova krev na vyléčení Damona) Meře se to ovšem nelíbí a tak se spojí s Damonem a Elenou. Jenže vše není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Jak se říká, cesty osudu jsou klikaté.

1. Kapitola , 2. Kapitola , 3. Kapitola , 4.Kapitola , 5. Kapitola , 6. Kapitola , 7. Kapitola , 8. Kapitola , 9. Kapitola , 10. Kapitola , 11. Kapitola - Konec

  

Advice

Stav: Rozepsána

Pokračování Battlefield.

Mera odchází z Mystic Falls a rozhodne s vyhledat Freye. Vlastně se pokouší dělat cokoliv jen proto, aby zapomněla na Damona. Vítr ji zavane do New Yorku a nachází tam... starého známého. Jenže on není vlastně známí. Je až nebezpečně podobný muži, kterého kdysi Mera milovala a kterého zabila. Nejdřív si myslí, že je to jen shoda, ale pak se začnou podezřele často setkávat a Mera zjišťuje, že ten muž není jeho bývalé lásce jen podobný, ale že je přesně jeho kopie. Vzhledem i povahou. Jak se s tím vypořádá. A pomůže ji právě on překonat city, které v sobě objevila, k Damonovi?

1. Kapitola , 2. Kapitola

 

 

 

Slohové práce:

Charakteristika literární postavy - Mozkomorové a Ron Weasley

Před pár měsíci jsme ve škole psali slohovou práci na téma Charakteristika literární postavy. Mohli jsme si vybrat jakoukoli postavu ze série knih o Harrym Potterovi. Já si napsala hned dvojí charakteristiku. Mozkomory a Rona Weasleyho. A po oznámkování a domluvení se s učitelkou to dávám i sem. Snad by se to mohlo někomu hodit třeba jako předloha. ;)

ZDE

Moje shnurí na stmivani.eu: TadySdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od MaiQy:

9. Domča
08.09.2013 [11:31]

Už se těším na tvojí povídku Magic World. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. NicodeJashin přispěvatel
10.11.2011 [23:02]

NicodeJashinChtěla bych se zeptat kdy budou pokračování povídek I am bound to you a Je to ten cit??
Doufám ,že co nejdříve. Jsou opravdu úžasné.. Emoticon

7. daslli141
11.02.2011 [14:07]

Ahoj kedy bude dalsi diel poviedky Je to jen cit ??? je strasne pekna....prosim pridaj ju co najskor :)

6. denysek2 přispěvatel
08.06.2010 [18:29]

denysek2Všechny povídky mě něčím zaujaly, a těším se, až si nějakou z nich přečtu....

5. MaiQa přispěvatel
25.05.2010 [19:47]

MaiQaKlarax: Ano, mám na myslí UPSV. Emoticon Emoticon Emoticon Jsem ráda že se ti líbí. Emoticon Emoticon Emoticon
Gloris: Díky Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Klarax
23.05.2010 [15:50]

Máš na mysli UPSV??? Ta je super Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Angie
05.05.2010 [20:39]

Ani nevíš jak se těšim! Emoticon

2. MaiQa přispěvatel
05.05.2010 [19:14]

MaiQaDokončuji jednu povídku na stmivani.eu a až bude hotová tak se pustím do všech tady těhle. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Angie
05.05.2010 [18:06]

Kdy třeba napíšeš to o tý Ashely? Promiń, že otravuju, ale všechno tady zní moc slibně! Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!