OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od FlekPovídky od FlekKapitolové povídky (s tématikou The Vampire diaries)

- Just Klaus not

- Other Mikaelson

- My new friend Silas?

- My dream prince

- Where are you guys?

Obsah:Caroline pomůže jedinému člověku, kterého všichni její přátelé nenávidí. Caroline změnu jejich chování nesnese a jede prozkoumat svět. Tam jí všechno zkoplikuje Bonnie a Jeremy. Nakonec se přece jenom vše obrátí k lepšímu. zůstane to tak napořád?

Páry:No.. moc spolu nebudou, ale Caroline/Klaus
Postavy:Elena, Caroline, Bonnie, Stefan, Damon, KLaus, Kol, Rebekah, Taylor, Cami..
Stav:dopsaná
Úvodka: mrs. Fix
 
PRVNÍ KAPITOLA! - zde
 
Obsah:Other Mikaelson je pokračování Just Klaus not. Všechno je z pohledu Taylor. Nového člena původní rodiny.
Která se usilovně snaží dostat zpátky Caroline pro jejího bratra KLause. Povede se ji to? Bude nakonec KLaus s Caroline? Bude konečně šťastná i ona?
Hlavní postava: Taylor Mikaelson
Páry: Klaus/Caroline, Kol/ Cami
Postavy: Kol, Elijah, Hayley, Cami, Caroline, Klaus, Rebekah, Taylor, Marcel..
Stav:Rozepsaná
Úvodka od: mrs. Fix
 
Obsah: Tak napsala jsem třetí pokračování Just KLaus not (druhá Other Mikaelson). Caroline odjela se Silasem. Celá tahle povídka bude převážně z pohledu Caroline. Jen jednou společně odjedou. A kam to bude? A koho tam potkají? nebo budou pozvaní?
Hlavní postava: Caroline Forbes
Páry: Caroline/Silas, Klaus/Hayley
Postavy: Caroline, Silas, Rebekah, Taylor, Klaus, Kol..
Stav:Rozepsaná
Úvodka od: mrs. Fix
 
Obsah: Tak a je tu moje slibovaná povídka o Klaroline. Tentokrát ji tu bude mnohem víc než v Just Klaus not! :)
Caroline zemře otec a teď žije s její nevlastní matkou a dvěmi sestrami. Všichni ji šikanují a nikdo ji nemá rád až na Charlotte, která je také její jediná kamarádka, ale všechno se změní, když přijde nový spolužák..
Hlavní postava: Caroline Forbes
Páry: Klaus/Caroline, Charlotte/ tajný :DD
Postavy: Caroline, Klaus, Rebekah, Charlotte, Agnes, Agatha, Elena..
Stav:Rozepsaná
Úvodka od: mrs. Fix
 
 
 
MÁTE JAKKÁKOLIV DOTAZ K POVÍDCE? - TADY 


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Flek:

6. PetraCullen přispěvatel
05.05.2014 [8:19]

PetraCullenAhoj. Emoticon Emoticon Chtěla jsem se zeptat, kdy bude 4. kapitola povídky Just Klaus not? :) Emoticon Emoticon Tahle povídka mi už celkem chybí a já každý den na ní netrpělivě čekám. Emoticon Emoticon Emoticon Jinak hezký zbytek dne ti přeju Emoticon Emoticon Emoticon

5. Poisson admin
17.03.2014 [8:38]

PoissonPíšu ohledně tvé povídky Just Klaus not! Jelikož nepřidáváš příliš často, nevšimla jsem si, že svými perexy porušuješ pravidla OS - máš ho totiž v každé kapitole stejný. V perexu je třeba min. dvěma, třemi slovy nastínit děj aktuální kapitoly, ne celé povídky. Od 4. kapitoly už si to tedy, prosím, uprav. Děkuji.

4. PetraCullen přispěvatel
13.03.2014 [9:53]

PetraCullenČau. :D To jsem zase já. Emoticon Emoticon Emoticon Už se nemůžu dočkat až bude 3. kapitola povídky Just Klaus not :D Emoticon Emoticon Emoticon čekám!! :D Emoticon Emoticon dej mi pak prosimtě vědět do shrnutí až bude! :) Emoticon díky! :

3. PetraCullen přispěvatel
05.03.2014 [11:23]

PetraCullenAhoj. Emoticon Chtěla jsem se zeptat kdy bude 2. kapitolka povídky Just Klaus not. Emoticon Tahle povídka mě nesmírně zaujala a tak s nadšením čekám až výjde 2. kapitolka. Emoticon Emoticon Až bude, dej mi prosimtě vědět. Jsem celkem zvědavá, jak se to vyvine. Emoticon Nápad je to skvělý. Emoticon Emoticon Emoticon

2. Flek přispěvatel
02.03.2014 [20:03]

FlekDala jsem odkaz na první kapitolu :)

1. Poisson admin
02.03.2014 [19:53]

PoissonAby mohlo být tvé Shrnutí publikováno, musí obsahovat min. jeden funkční odkaz na článek vydaný zde na OS. Až si to upravíš, opět zaškrtni ´Článek je hotov´. Děkuji.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!