OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od AndieEtNonPovídky od AndieEtNonVítejte na mém shrnutí, kde najdete všechnu moji tvorbu. AndieEtNon

 

 

  8.7. - Me and You

  9.7. - Shrnutí

13.7. - Světlo v temnotě 

21.7. - Nestačilo to...

1.11. - Válka nesmrtelných - prolog

6.11. - Válka nesmrtelných - 1.kapitola

8.11. - Snadno nabyl, snadno pozbyl

12.11. - Žij, jen tak se dá žít

15.11. - To ty! Ale děkuji.

19.11. - Náruč pro budoucnost

19.11. - Válka nesmrtelných - 2.kapitola

29.11. - Válka nesmrtelných - 3.kapitola

11.12. - Válka nesmrtelných - 4.kapitola

25.2. - Turn it off I. 

27.2. - Dej mi jediný důvod

4.3. - Turn it off II. 

7.3. - Za okny je tma

9.5. - Pan Někdo - Justin Bieber

28.5. - Čím bys chtěla být?

25.6. - Okamžiky

6.8. - On - Dvě písmena, moře bolesti

 


Válka nesmrtelných


Stav: píši

Počet kapitol: Prozatím neznámý

Motto: Je jen malý rozdíl mezi válkou a láskou, ale zato velká podoba.

Děj: Svět se změnil v peklo. Nic není takové jak to známe. Příšery z nočních můr ožili, aby vyrovnbali účty. Za tímto účelem vznikl tátor Warshe. Není jediný svého druhu, ale právě tady se odehrává příběh osmnáctileté Charlott (třináctka). Ona a mnoho dalších podstupuje výcvik, který má nejem jim, ale i ostatním dát šanci na přežití. Ale i tady to nebude jen tak. Kdo je Thomas? A co je vlastně čeká?

Prolog  ► 1. Kapitola  ► 2. Kapitola ► 3. Kapitola ► 4. Kapitola 


Turn it off

Stav: píše se

Počet kapitol: asi 3

Motto: Nikdy nevíš, co tě čeká. Proto žij okamžikem a neohlížej se do minulosti.

Původnějednodílná povídka.

Elena byla "donucena" Damonem vypnout své city. Nedokázala unést všcehnu tu bolest, poté, co zemřel poslední a jediný člen její rodiny. Jeremy. Damon jí tedy pomůže, ale jaké to bdue mít následky? Jak se vypořádá Elena s tím, že se z ní stane bezcitná mrcha?

I.

II.


InImortal: Za okny je tma / Rozjasňuje se

Stav: píše se

Počet kapitol: 2

Motto: Nikdo není tím, kým se zdá. Nikdo!

Hemiona se chodí skrávat. Schyluje se k válce. V bradavicíh, kde nyní pobývají i Harry, Ron a Hermiona, roste napětí. Ale je jediná, kdo se bojí toho, co bude následovat? Obpravdu je válka jediný boj, který je čeká? Relikvie jsou pohormadě... Příběh sice krátký, ale plný zvratů.

Za okny je tma

Rozjasňuje se 

Četla jsem jeho deník!

Počet kapitol: +/- 10

Představme si, že sijete dlouhou dobu s chlapcem, o kterém si myslíte, že víte úplně všechno. Po čase přijde čas, kdy se začnete svěřovat se vším... Ale co když to tak ve skutečnosti není? A k tomu, co když nejdete chlapce, který si píše deník? Kolik jich bylo před vámi? Co všechno kdy dělal? Nedá vám to a přečtete si to... Přiběh Chucka a Kristy. Deník děvkaře nebo slušňáčka? 

-

-

Zlomil jsi mi srdce, já tobě čelist

Počet kapitol: ??

Příběh dívky, která se vydala cestou bojovnice. Poté, co si s ní život prohrával se rozhodla, že chce konečně získat nad svým životem kontrou a proto se začne mnohem víc zapojovat do dění kolem. Příběh o tom jak se z šedé myšky stane lvice. Jenže jak to tak bývá po každém vzletu přichází turbolence.... Jak zamíchají s životem Anie první zamilované pocity a první láska? To vše a mnohem víc....


-

-

Leave me alone!

Počet kapitol: ??

Nechtěla jsem ho už ani vidět.Ne poté, co mě donutil k TOMUHLE! Né poté, co mi provedl TOHLE! Příběh zasazený do prostředí TVD. Elena není schopná odpustit Stefanovi, který ač pod nátlakem Klause jí provedl hrozné věci. Najde si Elena cestu zpátky k důvěře? Pomůže jí s tím někdo?


-

-

Ztracen v mle, ztracen navždy

(Nevinné hrátky)

říběh podle seriálu The Secret Circle. Jake Armstrong se příistěhuje do města po smrti svého bratra. S kruhem nechce mít nic společného dokud nepozná Cassie. Dívku, kterou znal dřív než se s ní setkal. Avšak jsou jeho úmysly zcela čisté nebo je jen další který touží po moci?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od AndieEtNon:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!