OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele monimoni

moniPráva: přispěvatel

O mně: Volám sa Monika a mám rada kreslenie.Občas aj niečo napíšem.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 6

Moje komentáře

Titulek článku Text
10.03.2015 (17:57)Pomoc autorůmJak přidat článek, vložit video, obrázek, odkaz ... Ked chcem vložiť obrázok tak mi ukazuje že Tato funkce není vaším prohlížečem podporována. Použijte místo toho klávesové zkratky..Nechápem či to mám vložiť aj do toho textu.
04.03.2015 (17:31)DrabbleTúžba neviem teda potom či sa rátaju slova ako a alebo lebo je ich viac ako 88 slov.
01.03.2015 (19:50)O webuJak přidám povídku? Dobrý den.V poslednom čase mám v hlave plno myšlienok,myslím že sú to dobré myšlienky,ktoré by mohli uzrieť svetlo sveta.Rozhodla som sa ich dať aj na papier.Rada by som sa podelila so svojimi pocitmy,náladami a tak možno ukázať že ľudia už nemusia cítiť sami.Budem rada ak ma medzi seba prijmete.Dakujem.


Datum registrace: 1. 3. 2015

Poslední přihlášení: 2. 6. 2017, 17:04

Články:

Novinka

Márnivosť

Veľakrát sa nad tým zamyslím. Prečo sa smiať, keď sa mi nechce? Človek, aby našiel pokoj, tak hľadá jednoduchosť, no aj prirodzenosť. Ak sa mi bude niekto čudovať, že prečo sa nesmejem, môžem pokojne drzo odpovedať, že prečo by som mala byť smutná. Veď sa nemusím pretvarovať sama pred sebou. Nie, chcem ostať prirodzene zaujímavou. Nemusí nikto poznať dôvod.

Novinka

Niekde v nekonečno

Niekde v nekonečnoŤažké je to v dnešnej dobe obracať sa na Boha. No stále v živote hľadáme šťastie a porozumenie. A to nám môže len Boh ponúknuť.

Novinka

Iba márnivosť

Iba márnivosťVeľakrát sa nad tým zamyslím. Prečo sa smiať, keď sa mi nechce? Človek, aby našiel pokoj, tak hľadá jednoduchosť, no aj prirodzenosť. Ak sa mi bude niekto čudovať, že prečo sa nesmejem, môžem pokojne drzo odpovedať, že prečo by som mala byť smutná. Veď sa nemusím pretvarovať sama pred sebou. Nie, chcem ostať prirodzene zaujímavou. Nemusí nikto poznať dôvod.

Novinka

Iný pohľad

Iný pohľadKaždý v živote si raz musí prejsť aj ťažkými časmi. Počas toho hľadáme. Niečo.

Novinka

Premýšľanie o fungovaní života

Premýšľanie o fungovaní životaDávam všetko to, čo mám, ja tebe dám.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!