OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ibaliibali

ibaliPráva: přispěvatel

O mně: Jsem takový nenormální blázen, v jehož přítomnosti by jste neustále protáčeli oči a mé myšlenkové pochody jen tak nepochopili. Mám ráda bojová umění, výtvarku a kreativní vyjadřování, od tud se vzala má láska k psaní, nesnáším všechno stejné, takže ve společnosti jsem kolikrát ta černá ovce. Zbožňuji Japonsko a anime (např. Naruro, Angel beats, Charlotte, Kaichou wa mad sama).

Kontakt:

E-mail: iva.matejek (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 25

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 6. 2016

Poslední přihlášení: 1. 10. 2017, 15:49

Shrnutí povídek:

 

Povídky od ibali

Povídky od ibalijednorázové: Fotoalbum, Deštivé odpoledne, Myšlenkové bariéry, Krása Na pokračování: Oheň na hranicích, Intliziyo metal, Hlasy z druhého břehu

Články:

Novinka

Smutný klaun

Smutný klaunTouha někomu pomoci. Přání nezatěžovat ostatní svou vlastní existencí, emocemi, bolestí... Je jedno, jak dlouho to trvá, jednoho dne tě to celého od základu změní, možná dokonce zničí.

Novinka

Stíny

StínyZtratíme-li někoho milovaného, nepřijdeme jen o jednu osobu, ale i o celou naši osobnost, názory... Rázem jsme na světě opuštění, pouze se stíny ve vlastní hlavě.

Novinka

Krása

KrásaPřiznejme si to, kdo z nás by si nepřál být krásný pro toho, po kom toužíme, až téměř dokonalý. Ale děláme vůbec dobře, když se tolik měníme?

Novinka

Myšlenkové bariéry

Myšlenkové bariéryBariéra, která je naší součástí a má nás chránit, je to ale opravdu to, po čem toužíme? Nebo jen další z iluzí, kterým přidáváme na hodnotě?

Novinka

Deštivé odpoledne

Deštivé odpoledneBouřky, které se kvůli ní pro mne staly víc než jen nepříjemným okamžikem, tahle kouzelná žena z nich udělala šťastné chvíle, na které budu vždy ráda vzpomínat.

Novinka

Fotoalbum

FotoalbumKdyž je život u konce a jediné, co je důkazem vaší existence, je spousta starých fotografií.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!