OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ibaliibali

ibaliPráva: přispěvatel

O mně: Jsem takový nenormální blázen, v jehož přítomnosti by jste neustále protáčeli oči a mé myšlenkové pochody jen tak nepochopili. Mám ráda bojová umění, výtvarku a kreativní vyjadřování, od tud se vzala má láska k psaní, nesnáším všechno stejné, takže ve společnosti jsem kolikrát ta černá ovce. Zbožňuji Japonsko a anime (např. Naruro, Angel beats, Charlotte, Kaichou wa mad sama).

Kontakt:

E-mail: iva.matejek (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 25

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 6. 2016

Poslední přihlášení: 1. 10. 2017, 15:49

Shrnutí povídek:

 

Povídky od ibali

Povídky od ibalijednorázové: Fotoalbum, Deštivé odpoledne, Myšlenkové bariéry, Krása Na pokračování: Oheň na hranicích, Intliziyo metal, Hlasy z druhého břehu

Články:

Novinka

Smutný klaun

Smutný klaunTouha někomu pomoci. Přání nezatěžovat ostatní svou vlastní existencí, emocemi, bolestí... Je jedno, jak dlouho to trvá, jednoho dne tě to celého od základu změní, možná dokonce zničí.

Novinka

Hlasy z druhého břehu 1. kapitola

Hlasy z druhého břehu 1. kapitolaHelen Wellerová se nočních můr nebojí od chvíle, co se pro ni život jedním špatným snem stal. Od doby, kdy s ní stíny mrtvých hovoří a ona cestuje do jejich světa. V takových situacích totiž nepomáhá ani baterka skrytá pod polštářem.

 

Intliziyo metal - kapitola 5

Intliziyo metal - kapitola 5Aivie už strávila týden v neznámém prostředí za účelem zlepšit se a s každým dalším dnem doufá, že není její poslední...

Novinka

Stíny

StínyZtratíme-li někoho milovaného, nepřijdeme jen o jednu osobu, ale i o celou naši osobnost, názory... Rázem jsme na světě opuštění, pouze se stíny ve vlastní hlavě.

 

Oheň na hranicích - kapitola 11

Oheň na hranicích - kapitola 11Když se děje to, co by se nemělo stát, a všechno začne dávat smysl.

 

Intliziyo metal - kapitola 4

Intliziyo metal - kapitola 4Únik, plánovaná smrt, zajetí...

 

Oheň na hranicích - kapitola 10

Oheň na hranicích - kapitola 10Jedna skrytá lež. Velké zklamání. Bolest, ale také posun dopředu.

 

Intliziyo metal - kapitola 3

Intliziyo metal - kapitola 3Každý máme minulost, kolikrát temnější, než bychom si přáli, to kvůli ní děláme věci tak, jak je děláme, aniž by nás to omlouvalo.

 

Intliziyo metal - kapitola 2

Intliziyo metal - kapitola 2Aivie odkrývá další své vzpomínky na dřívější život, ve kterých zjišťuje skutečný vztah mezi lidmi a roboty.

 

Oheň na hranicích - kapitola 9

Oheň na hranicích - kapitola 9Konečně je tu oslava Dvou světel, a ano, také schůzka Paige s Noahem, o které ani jeden neví, co si mají myslet.

 

Oheň na hranicích - kapitola 8

Oheň na hranicích - kapitola 8Nemocnice a kázání o zodpovědnosti, kterému se Paige nemohla vyhnout, následované i příjemnějšími okamžiky.

Novinka

Intliziyo metal - kapitola 1

Intliziyo metal - kapitola 1Jmenuju se P032, neboli Aivie, jestli chcete, a jsem robot. Heslo mého života? Poslušnost a podřízenost, nebo šrot. Těmito pravidly jsem se vždy řídila a akceptovala je, přesto jsem selhala. Důvod? Milovala jsem.

 

Oheň na hranicích - kapitola 7

Oheň na hranicích - kapitola 7Paige s Noahem za sebou musí nechat předešlou hrůznou událost a vydat se spolu s celou skupinou za další, tentokrát za tou, pro kterou sem přijeli.

Novinka

Hlasy z druhého břehu - Prolog

Hlasy z druhého břehu - PrologMůžeme vůbec ovlivnit osud, nebo si nás on sám vybírá? A může být vůbec zrádnější, než je? Své o tom ví nejen lidé, ale také bytosti z jiných světů, o nichž jsme slýchali jen v knížkách, nebo v historkách vyprávěných na dobrou noc. Co kdyby ale existoval důkaz, že jsou tyto bytosti opravdové? To, že jejich odkazy žijí mezi námi, aniž bychom o tom věděli, nebo jen uvažovali?

 

Oheň na hranicích - kapitola 6

Oheň na hranicích - kapitola 6Čarodějnice, která napadla ve vlaku lovce, byla jen návnada, kvůli které se Paige dostane do nebezpečí.

 

Oheň na hranicích - kapitola 5

Oheň na hranicích - kapitola 5V den plnění mise dojde k napadení, které si vyžádá také oběť, a původní plán lovu se úplně změní.

Novinka

Krása

KrásaPřiznejme si to, kdo z nás by si nepřál být krásný pro toho, po kom toužíme, až téměř dokonalý. Ale děláme vůbec dobře, když se tolik měníme?

 

Oheň na hranicích - kapitola 4

Oheň na hranicích - kapitola 4Přišel den výběru, ve kterém dojde k nečekané změně, a Paige skončí přesně tam, kde nechtěla.

Novinka

Myšlenkové bariéry

Myšlenkové bariéryBariéra, která je naší součástí a má nás chránit, je to ale opravdu to, po čem toužíme? Nebo jen další z iluzí, kterým přidáváme na hodnotě?

 

Oheň na hranicích - kapitola 3

Oheň na hranicích - kapitola 3Paige se dozví výsledky zkoušek a jde je pořádně oslavit. To by ale nebyla ona, kdyby se nedostala do nějaké trapné situace.

 

Oheň na hranicích - kapitola 2

Oheň na hranicích - kapitola 2Paige stojí tváří v tvář svému strachu, který si dlouhou dobu nechtěla ani připustit.

Novinka

Deštivé odpoledne

Deštivé odpoledneBouřky, které se kvůli ní pro mne staly víc než jen nepříjemným okamžikem, tahle kouzelná žena z nich udělala šťastné chvíle, na které budu vždy ráda vzpomínat.

Novinka

Oheň na hranicích - kapitola 1

Oheň na hranicích - kapitola 1Paige není úplně normální. Možná je to proto, že byla svědkem vraždy svého bratra. Možná taky proto, že ho zavraždila čarodějnice. Od té doby je hlavní heslo jejího života: „Zabij, nebo budeš zabit".

Novinka

Fotoalbum

FotoalbumKdyž je život u konce a jediné, co je důkazem vaší existence, je spousta starých fotografií.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!