OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele angbeeangbee

Práva: přispěvatel

Kontakt:

E-mail: angbella (zavináč) stmivani.eu

Statistiky:

Moje články: 21

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 7. 2009

Poslední přihlášení: 31. 10. 2012, 18:17

Články:

 

Ze srázu nahoru

Ze srázu nahoruDalší blbost ode mě. Nemohla jsem tomu vymyslet název, tak jsem do kolonky "titulek článku" prostě něco napsala. Je to o.. ehm? Já nevím, možná o změně životních cílů.

 

Stůj, zastav a buď

Nemusíte to číst. Já nic nezkouším, ještě jsem hloupá. Tohle je jen prachprostý náhled na život podle pitomé holky, jedna z možných cest. Rozhovor mladého, co žije ze dne na den a rozumu. Je to o tom, co jsem si zatím vzala ze života, jaké osudy vidím kolem sebe, možná jsem vynechala lásku, i když jsem jí zahrnována, nevzpomněla jsem si. Vidíte? To je ta hloupost a to se snažím napsat něco moudrého. Taky netvrdím, že zábava není důležitá, ale bezduché opíjení, to je vše, co chceme prožít? Pro co chceme žít? Je to vylomenina, ale, za každý komentář a názor, ne jen na tohle, ale taky tak trochu na všechno budu ráda :).

 

Když ne já, ty také ne

Když ne já, ty také neTohle je básnička o úplně cizím chlapci. Nějaké detaily možná nesedí, ale to není podstatné. Podstatné je, že teď asi rok bydlím s rodiči v rodinném domě a předtím jsme bydleli na sídlišti, kde nějakou dobu bydlel i ten nešťastný chlapec. Matku jsem tam ukázala asi v moc dobrém světle, ale asi taky musela trpět, ale teď je to jen pár let od chlapcovi smrti a ona už má tři další děti se dvěma různými muži, tak nevím. Ale vy byste jako otec dokázali zabít své vlastní dítě? Nechápu, co chudáček chlapec musel prožívat. Bylo mu tak pět. Brečela jsem, dokud jsem měla slzy, vlastně i potom, moc jsem ho neznala, ale byl to malý kluk a vždycky mi řekl "Ahoj".

 

Malíř

MalířKdysi jsem tak seděla v kuchyni na podlaze u francouzského okna a pozorovala vítr. No, a vzniklo z toho tohle. Nemýlíte se, je to moje další poetické dílko :) .

 

Závěje sněhu

Závěje sněhuTohle je jedna z nejkratších básniček. Za tu délku se omlouvám, ale nemám co dodat.

 

Až zmizím…

Až zmizím…Ač se to zdá hodně nepravděpodobně, tuto básničku jsem původně napsala jako přání k narozeninám. Bylo to pro kamarádku o kterou se trochu bojím. Když jsem to pak po sobě přečetla, samozřejmě jsem jí to nedala, ale tady by to snad nehledala...

 

Loutka strašných tužeb

Loutka strašných tužebTohle je jedna ze starších básniček, ve kterých dělám pořádek. Je to prostě o holce, která byla nějakým způsobem zlá, ale nějakým jiným v jádru i hodná. Tohle je jakoby dopis na rozloučenou. Mohla být upírka, nebo magor, nebo měla jen zálibu v zabíjení - cokoliv. Když píšu, neúřemýšlím.

 

Dveře

DveřeNěco dalšího ode mě. Je to dost zvláštní básnička. Původně to byla báseň ke kapitolovce, k celému příběhu. Ale tu jsem zrušila, tak tady máte jen básničku. Tím, že byla začátek příběhu většina vět končí otazníkem. Je to zvláštní...
Samozřejmě jakékoliv komentíky uvítám vždycky!

 

Vodopád slz

Vodopád slzUž vás asi otravuju, ale šuplík ubrečených básniček přetéká a tak je přepisuju do PC a když už je přepisuju, proč je nedat sem? A nezlobte se, že je to tak krátký,pls. A že tam pořád pletu stejný slova jako kapka a kalamář atd.
Pěkné čtení!
angbel

 

Světové omyly 1

Světové omyly 1Vzpomínáte, jak jste se učili o přemnožení králíků v Austrálii ?
Nebo, jak přišli kdysi dávno Cyril a Metoděj šířit křesťanskou víru? Já taky. Proto vám přináším tyto hloupoučké veršované parodie xD

 

Nekřič na mě, křičím já!!!

Nekřič na mě, křičím já!!!Tuhle básničku bych chtěla věnovat všem lidem, co mi nemají co mluvit do duše a takový ty pitomý monology by si mohli často odpustit. Je to vlastně vyječení mých pocitů. Vlastně je tato básnička napsaná na míru jedné paní, kterou živelně nesnáším už od čtvrté třídy na základce. Jestli mě ještě někdy naštve, dám jí to přečíst. A to se týká všech jejích rad od přestavování nábytku, po výběr zaměstnání!

 

Ta láska byla hřích

Ta láska byla hříchDalší básnička od vašeho depkaře 4ever ;-) - holt já už jsem taková. U mě básnička=deprese (kromě jedné). Vaše angbella

 

Vyznání ve špatnou chvíli

Vyznání ve špatnou chvíliBásnička o holce, která má podobnou povahu jako já. Nemá dost odvahy a potom kvůli tomu trpí.

 

Malá ranní kapka

Malá ranní kapkaDalší moje básnička. Já vás těma básničkama teď nějak bombarduju, že? ;-) Je prostě o kapce, která padá z nebe. Je psaná z kapčiného pohledu ;-)

 

Be happy in the autumn !

Be happy in the autumn !Stalo se něco, u mě velice neobvyklého! Splnila jsem jedno z předsevzetí a napsala jsem veselou básničku. I když já mám na tváři skoro pořád smutný výraz, řekla jsem si, že je tahle básnička potřeba, protože to je něco jako vitamín proti podzimnímu škaredému počasí. ( I když já mám osobně právě tohle počasí nejraději ;-)) Takže nebudu to natahovat a užijte si ji!

 

Kde se stala chyba ?

 

Můj Elf

 

Sebevražda
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!