OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele allinthewaitingallinthewaiting

allinthewaitingPráva: přispěvatel

O mně: Úprimne neviem, čo sem napísať. Každý týždeň počúvam inú skupinu, čítam iný žáner knihy... Takže svoju osobu a moje záujmy neviem nejako zaškatulkovať a aj tak by niektoré vlastnosti museli posúdiť iní. :)

Kontakt:

E-mail: falling_up (zavináč) azet.sk

Statistiky:

Moje články: 6

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 4. 2011

Poslední přihlášení: 12. 5. 2011, 17:57

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od allinthewaiting

Poviedky od allinthewaitingPoviedky na pokračovanie: Nereálna Realita

Články:

 

Nereálna Realita - 5. kapitola

Nereálna Realita - 5. kapitolaNo, piata kapitola je zasa krátka a je taká poslabšia. Fakt sa ospravedlňujem, len mám toho veľa, ale fakt sa budem snažiť už písať normálne. Ďakujem, že to čítate, za povzbudivé komentáre a dúfam, že sa vám kapitola bude aspoň trocha páčiť. :)

 

Nereálna Realita - 4. kapitola

Nereálna Realita - 4. kapitolaŠtvrtá kapitola je konečne tu. Je dlhšia ako tretia, ako som sľúbila v minulej kapitole. :) Prepáčte, že mi to tak trvalo, už sa budem snažiť pridávať kapitoly častejšie. Vďaka za všetky komenty! Vážne baby, dávate mi chuť v tom pokračovať. Takže ĎAKUJEM! Dúfam, že sa vám štvrtá kapitola bude páčiť. :)

 

Nereálna Realita - 3. kapitola

Nereálna Realita - 3. kapitolaTretia kapitola je kratšia, ale sľubujem, že štvrtú spravím už dlhšiu. Ďakujem za všetky komentáre a že to vôbec niektorí čítate. :)

 

Nereálna Realita - 2. kapitola

Nereálna Realita - 2. kapitolaTakže druhá kapitola je už na svete. Kto je ten pán dokonalý? Naozaj je taký, ako sa zdá? To sa dozviete teraz. Ďakujem všetkým, čo to čítajú a za všetky rady. :)

 

Nereálna realita - Prológ a 1. kapitola

Nereálna realita - Prológ a 1. kapitolaAhojte, takže toto je moja prvá poviedka na pokračovanie, akú som kedy v živote písala. Je to o dievčati, ktoré rieši bežné situácie v jej teenegerskom živote. Teda, až na pár nadprirodzených znakov. Všetko sa dozviete v prológu. Prosím, zanechajte nejaký koment, hlavne kritiku, pretože s písaním len začínam a zídu sa mi nejaké rady a nejaké pripomienky, čo robím zle a tak. Ďakujem. :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!