OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele alanisealicecullenalanisealicecullen

alanisealicecullenPráva: přispěvatel

Věk: 20

Kontakt:

E-mail: romana.heclova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 21

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 7. 2012

Poslední přihlášení: 12. 11. 2020, 20:13

Shrnutí povídek:

 

Povídky od alanisealicecullen

Povídky od alanisealicecullenPoezie: Nešťastná láska; Závislost jedné dívky; Nešťastná láska
Povídky na pokračování: Spřízněné duše - Záchrana před půlnocí Povídky na pokračování - FF: Holka na zabití(Vampýrská akademie); Holka na zabití 2:Láska za trest (Vampýrská akademie)

Články:

Novinka

Protivník

ProtivníkFF Game of Thrones. Takže, po opravdu dlouhé době jsem si našla trochu času a řekla jsem si, že se musím rozepsat, abych nezapomněla, jak se to dělá. Dlouho jsem si lámala hlavu s tématem a ono se nakonec našlo. Jako fanda GOT mě mrzí, že se tu nepíše nic na tento seriál/knihu, a tak jsem se do toho pustila sama. Doufám, že to dalším fandům udělá alespoň trochu radost, ale má to jeden háček. Z původního drabble je nakonec triple drabble. Hrůza, co? Triple drabble je o turnaji v Harrenhalu. Poslední věc. Zatím jsem se neprokousala knihami, takže mi pomáhal seriál a různé weby. Užijte si čtení. Ali.

 

Holka na zabití 2: Láska za trest - 3. kapitola

Holka na zabití 2: Láska za trest - 3. kapitolaFF Vampýrská akademie. Posun v čase spolu s návratem na akademie sv. Vladimíra. A nakonec jedno šokující tajemství. A jedna staronová postava. Přeji hezké počteníčko. Ali.

Novinka

Očekávaný okamžik

Očekávaný okamžikČekání jedné malé holčičky na jeden důležitý dopis. Je to fanfiction na jedenu knižní/filmovou sérii, kterou všichni známe, ale pro utajení zápletky nebudu prozrazovat jméno. Možná na něj přijdete. Tripple drabble. Vaše Alanise.

 

Holka na zabití 2: Láska za trest - 2. kapitola

Holka na zabití 2: Láska za trest - 2. kapitolaDalší várka překvapení, trochu rytířskosti a pár legrácek. Doporučuji předčíst minulou kapitolu. Alanise.

Novinka

Holka na zabití 2: Láska za trest - 1. kapitola

Holka na zabití 2: Láska za trest - 1. kapitolaPokračování povídky Holka na zabití. FF na Vampýrskou akademii. Poté, co se Rose dozvěděla pravdu o Dimitrijovi a Lisse, šlo všechno jednoduše. Ale teď se to komplikuje. Počínaje novým klukem Willow...

Dokončeno

Holka na zabití - 9. kapitola + epilog

Holka na zabití - 9. kapitola + epilogTak, a je tu konec. Rose si konečně přiznala, že Dimitrije miluje, a tím poznala skutečnou lásku, a ne jen její předstírání. Bohužel se tím vyrovnal "karmický dluh". Definitivně se ukáže, jestli má umřít, nebo ne. Alanise.

 

Holka na zabití - 8. kapitola

Holka na zabití - 8. kapitolaSbližování. Dimitrij pozná, že je nemožné schovat doma zvíře, natož přízrak. Nakonec se oba musí podívat pravdě do očí. Alanise

 

Holka na zabití - 7. kapitola

Holka na zabití - 7. kapitolaBudeme svědky incidentu a náštěvy staré známé, která sice přinese nečekanou odpověď, ale taky spoustu dalších otázek. Ali.

 

Holka na zabití - 6. kapitola

Holka na zabití - 6. kapitolaDůvěrnosti. Zásadní zvrat ve vztahu Dimitrije a Rose. A Dimitrij se zase jednou předvede. Vaše Alanise.

 

Holka na zabití - 5. kapitola

Holka na zabití - 5. kapitolaJedno nepříjemné ráno. Obvyklé škorpení a nakonec... se nám to trochu "přihřívá". Ali.

 

Holka na zabití - 4. kapitola

Holka na zabití - 4. kapitolaRose, Dimko, Olga a John řeší svůj "malý" problém, tak proč se do toho plete Yeva???

 

Holka na zabití - 3. kapitola

Holka na zabití - 3. kapitolaRose zjistí další výhody a nevýhody svého nového bytí. A s někým se seznámí. Taky se "setká" s vodkou. Chudák Dimitrij, nechtěla bych být v jeho kůži... Vaše Ali.

 

Holka na zabití - 2. kapitola

Holka na zabití - 2. kapitolaNávštěva policie napomohla k zjištění jednoho velkého problému. Rose a Dimitrij nakonec zjistí, že nemají jinou možnost, než spolu žít. A první den nemá ani trochu růžové příkrasy ;). Vaše Ali.

Novinka

Holka na zabití - 1. kapitola

Holka na zabití - 1. kapitolaFF VAMPIRE ACADEMY: Rose se jednoho dne probudí v cizím domě. To by zkušenou "pařmenku", jako je ona, ani tak nezaskočilo. Jenže už od začátku je to divné. Jen do doby, než zjistí, že je mrtvá. Avšak Rose zjistí, že život není spravedlivý ani po smrti, když ji "svěří" jednomu ruskému týpkovi. Rose je to už počátku proti srsti, protože vedle něho vyplouvá na povrch černá minulost, popletená přítomnost. Rose se brání svojí typickou zbraní- ostrým jazykem, ale Dimitrij umí vracet stejně. Nakonec jim nezbývá nic jiného než věřit v sílu, která otupí i ten nejostřejší nůž. Vaše Alanise.

 

Spřízněné duše: Záchrana před půlnocí - 4. kapitola

Spřízněné duše: Záchrana před půlnocí - 4. kapitolaAlex oslaví Štědrý den a taky ji navštíví nemilá návštěva.

 

Spřízněné duše: Záchrana před půlnocí - 3. kapitola

Spřízněné duše: Záchrana před půlnocí - 3. kapitolaPřítomnost začíná být veselejší, ale to by Na nesměla mít tajemství. Alex se znovu přesvědčí, že minulost se jen tak smáznout nedá. Příjemné čtení přeje vaše Ali.

 

Spřízněné duše: Záchrana před půlnocí - 2. kapitola

Spřízněné duše: Záchrana před půlnocí - 2. kapitolaVánoční přípravy vrcholí. Alex si užívá svou první vyjížďku s Nadějí. Tu však poznamená nehoda. Pěkné počteníčko přeje Ali.

Novinka

Spřízněné duše: Záchrana před půlnocí - 1. kapitola

Spřízněné duše: Záchrana před půlnocí - 1. kapitolaAlexandra je úplně na dně. Během krátké doby přišla o svou první velkou lásku, nejlepší kamarádku a milovaného koně. Její rodiče to nenechají jen tak a k Vánocům jí darují kobylku příhodně pojmenovanou Naděje. Mezi nimi vzniká to nejpevnější pouto na světě. Pouto člověka a koně. Už za krátkou dobu je vidět, že Naděje je ta jediná, která může pomoct Alex žít dál. Díky ní se Alex statečně staví minulosti, která není ještě uzavřená, a navazuje křehká pouta s okolím. Záhy však Alex zjistí, že Naděje není jen obyčejný kůň. Začíná jejich první společné dobrodružství...

Novinka

Závislost jedné dívky

Závislost jedné dívkyMyslím, že název mluví za vše. Konkrétně je to o jedné dívce a její závislosti na drogách. Ali.

Novinka

Nešťastná láska

Nešťastná láskaBásnička o nešťastné lásce.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!