OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele RinRin

RinPráva: přispěvatel

Kontakt:

E-mail: mezesova.m (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 1. 2010

Poslední přihlášení: 28. 10. 2021, 09:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Rin

Povídky od Rin Povídky na pokračování:
Vězněná
Ďáblice
V útrobách temnoty
Pohádkovi
Jednodílné: Středeční pohádky
Drabble: Byla jsem to já!
Slast
Basničky: Cetka

Články:

 

V útrobách temnoty 2. kapitola

V útrobách temnoty 2. kapitolaAnoo, Rin vstala z mrtvých... :D A po dobu své smrti měla mnoho nápadů, které začne realizovat. :D Takže se máte čeho děsit. :) Zoe a Michael, jak to spolu vlastně mají? Najdeme rozhřešení v této kapitolce, kdo ví? :D Budou se ještě pořád nesnášet? Nebo mezi nimi nastane zvrat? Nachystá Sarah oběma nějaké překvapení?

Novinka

Slast

SlastKdo nemiluje to mravenčení, která mu běhá po těle, když ho někdo škrábe? Přesně tak, všichni, a Rin obzvlášť! :)

Novinka

V útrobách temnoty 1. kapitola

V útrobách temnoty 1. kapitolaRinin pokus o další povídku, tahle kapitolka je taková obyčejnější, ale další už bude, doufejme, záživnější.:D Takže, Zoe je chudá dívka, která se kamarádí s bohatou slečnou, která má, no, překrásného adoptovaného bratra, který není to, co si všichni myslí... Člověk. Michael chce Zoe jako žádnou jinou, jenže Zoe o něj nemá zájem, respektive si to namlouvá... Ale Zoe je něco cennějšího než člověk.

 

Pohádkovi, den třetí - neděle!

Pohádkovi, den třetí - neděle!Typická neděle u Pohádkovích, bohužel i s tchýní. :D Bude typický nedělní oběd, nebo se to zase zvrtne? :D

Novinka

Cetka

CetkaDobře no, chabý pokus o poezii, pokud se ta patlanina dá tak nazvat. :D Dostanete náramek nebo řetízek od někoho milovaného, ale co když se ten milovaný neozve? :)

 

Pohadkovi, den druhý - Sen!

Pohadkovi, den druhý - Sen!Naši pohádkovi si pořizují psa! :D

Novinka

Pohádkovi, den první - stereotyp

Pohádkovi, den první - stereotypZkráceně: Rodina s příjmením Pohádkovi, která pohádková opravdu není, ale všichni bychom tuhle rodinu chtěli. P.S. Tahle povídka je spíše parodie, takže nekamenovat! :D

Novinka

Špatný den!

Špatný den!Každý máme nějaký den, kdy se nám nedaří a vše se nám s..., tedy sype pod rukama, Milena zažila jedno nepovedené grilování, jaké? Dočtete se sami.

Novinka

Byla jsem to já!

Byla jsem to já!To se stane, když si vezmete něco, co není vaše! :D Druhý pokus o drabble, tak na mě buďte hodní. :) Drabble věnované oplatkové MJ5. :)

 

Poznamenaná krví - 1. kapitola

Poznamenaná krví - 1. kapitolaCindy Wiliamsová nemá zrovna snadný život, už jen proto, že po tom co zabila svého otce po něm převzala velké impérium a s ním i nadvládu nad všemi nočnímy tvory, ale i lidmi. Neustále jí hrozí nebezpečí, ale co když se přeci jen najde spojenec, který byl předtím jejím vězněm?

 

Oběť - 1. kapitola - Podraz!

Oběť - 1. kapitola - Podraz!Gang upírů unese mladou slečnu, která jede za svým dlouholetým kamarádem do Rumunska. Je zdrcená z toho, že ji její přítel podvedl a potřebuje se někde schovat, neví však, jak moc se její život zvrtne. Nic nebude jako dřív, dozví se o světě plném příšer a její kamarád je jednou z nich...
P.S. Chytám krátké vlny! :D
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!