OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LostAngelLostAngel

LostAngelPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Karolína

Bydliště: Kladno

Věk: 16

O mně: Můžete mi říkat Loan.
Ahoj, jsem LostAngel, ale za ztraceného anděla se nepovažuji. Tu přezdívku jsme si asi vymyslela proto, že moje múza je tak trochu ztracený anděl ale svou múzu miluji a věřím v ni, protože to ona mi dává prostředky k tomu abych se mohla věnovat tomu co mě vážně baví - psaní.

Také mě baví čtení, pletení náramků, poslouchání muziky a dívání se na filmy. Jsem náladová, většinou tvrdohlavá, urážlivá a taky dost chamtivá, hlavně pokud jde o jídlo. Ale jsem také poctivá, přátelská, ochotná a tak podobně.

Jdu si za svým snem a jen tak snadno se nevzdávám. Občas jsem srab, ale když si dodám odvahy a je to pro správnou věc, jsem rozhodnutá si jít za svým!
Jsem nadšená, že existuje takovýto web na kterém mohu ukázat to co umím i neumím a okouknout ostatní pisatele. Jsem vážně vděčná za tu možnost tady zveřejňovat svá dílka.

Moje heslo v životě je: "Dej každému dni příležitost, aby se stal tím nejlepším ve tvém životě."

Můj blog - http://k-magicalblog.blog.cz/

Kontakt:

E-mail: KarolinaCernaV (zavináč) seznam.cz

Web: k-magicalblog.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 36

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 2. 2011

Poslední přihlášení: 23. 2. 2014, 11:11

Shrnutí povídek:

 

Povídky od LostAngel

Povídky od LostAngelKapitolové:
Amor Matris (dokončená)
Úsměv čtyř andílků (fáze zveřejňování)

Jednodílné:
Vražedný Valentýn
Loutka
Outsider
Prokletá nevěsta
Prokleté nevěsty
Labutí píseň
Vánoční přání
To tajemství...

Drabble:
Poslední dotek
Pohled dolů
Ztracený sen
Roztáhni křídla
Chtěla bych být malou holčičkou
Příběh mořské panny
Lovec
Strach z létání
Nejsem jenom hračkou...
Začátek...
Voda, jenž po mě stéká

Články:

 

Voda, jenž po mně stéká

Voda, jenž po mně stékáPoslouchala jsem písničku a pletla zrovna náramek, když se ke mě znenadání na kratičkou vteřinku přiblížila múza. Připomněla mi, co dělám, když chytám depku. Možná to znáte také... možná ne... já jen vím, že chci doufat, že voda ze mě v tu chvíli vše smyje. Přeji co nejlepší počtení a doufám v plnou nálož kritiky. :)

 

Začátek...

Začátek...Zase jeden drabble... možná někomu nic neřekne, možná, že se taky někomu bude líbit. No nevím, obrázek si můžete udělat sami. Je to o tom, že ten první krok musíme udělat všichni! Přeji pěkné stoslovné počtení.

 

To tajemství...

To tajemství...Po hodně dlouhé době také jedna jednorázová povídka. Původně jsem ji napsala do soutěže, ale pak mi došlo, že přímo nesplňuje žánr, tak s malými úpravami ji dávám sem. Je to příběh o vlcích a o tom tajemství...

 

Nejsem jenom hračkou...

Nejsem jenom hračkou...Po dlouhé odmlce zase jako LostAngel přidávám kapku do mlýna.
Drabble o tom, že když někomu ublížíte, cítí to úplně každý, ať už to není třeba člověk...
Budu brát jakoukoliv kritiku a budu ráda za každý Váš komentář. Přeji krásné počtení a krásný den...

 

Strach z létání

Strach z létáníDalší drabble z mojí dílničky. Tentokráte o strachu z létání. O tom, že strach je přirozený, ale ještě přirozenější je ho překonat. Přeji příjemné čtení, a očekávám plnou nálož kritiky.

 

Lovec

LovecMenší výtvor o sto slovech, kdy jsem se vrátila do časů, kdy bylo všechno možné. Nikdy nemůžete vědět kdo na vás číhá na stromě. A konec si můžete domyslet dle vlastní fantazie. Přeji příjemné čtení...

 

Příběh mořské panny

Příběh mořské pannyVšichni znají příběh mořské panny! Toto je její pohled na její přání. Přeji příjemné počtení.

 

Chtěla bych být malou holčičkou

Chtěla bych být malou holčičkouDrabble o tom, jak moc bych si přála vrátit čas a dostat se do doby, kdy mi bylo nejlíp a kdy jsem nemusela nic řešit.

 

Vánoční přání

Vánoční přáníVím, že jsou Vánoce dávno za námi, ale tuto povídku jsem psala už hodně dávno. Vlastně její první "náčrt" vznikl asi v mých sedmi letech. Já jsem ji po dlouhé době našla a rozhodla jsem se ji malinko poupravit, přesto jsem se snažila zachovat to, aby vyzněla, jako když ji píše malá holčička. Doufám, že i když nás Vánoce teprve čekají, nikomu to nebude vadit a bude se alespoň malinko líbit. A budu ráda i za kritiku.

 

Roztáhni křídla

Roztáhni křídlaTak trochu pohádkový drabble. Snad se aspoň někomu bude malinko líbit. Přeji krásné počtení.

 

Labutí píseň

Labutí píseňTuto povídku jsem psala povinně do jednoho z projektů a musela být vymyšlena na nějaké přísloví nebo rčení. Já jsem si vybrala "Labutí píseň", přesto doufám, že se bude líbit.

 

Ztracený sen

Ztracený sen Drabble, kde jsem se snažila vyjádřit své pocity, když jednou mi přišel e-mail a mně se zničil sen. Naštěstí jenom na okamžik, a já teď bojuji dál, abych si splnila svůj sen. Snad se bude alespoň malinko líbit.

 

Prokleté nevěsty

Prokleté nevěstyVolné pokračování povídky "Prokletá nevěsta". Doufám, že se alespoň malinko bude líbit. Jinak ten kdo četl "Prokletou nevěstu", tak nějak tuší, o čem by to mohlo být a kdo to netuší, tak ať si to přečte =D. Přeji příjemný požitek při čtení.

 

Prokletá nevěsta

Prokletá nevěstaMěl to být původně drabble ale nakonec z toho vznikla hodně krátká povídka. Myslím, že název mluví za vše, tak snad se alespoň malinko bude líbit.

 

Outsider

Povídka o tom, co může udělat outsider když už toho má všeho po krk. Povídka o tom, že sen je sen a realita je něco o mnohem horšího. Povídka o tom, co se stane když outsider věří, že ho oblíbenkyně školy miluje, a ona se mu pak vysměje. (Upozornění - drastická povídka se špatným koncem.)

 

Poslední dotek

Poslední dotekTakže toto je můj druhý drabble a myslím, že je i lepší než ten první, ale to nechám posoudit Vám, a budu ráda, za každou výtku, kterou napíšete.

 

Pohled dolů

Pohled dolůTohle je můj první drabble v životě, tak kdybych mohla poprosit o shovívavost, ale přesto bych ráda slyšela kritiku.

 

Loutka

LoutkaToto je moje druhá povídka tady na OurStories, a zase musím upozornit slabší povahy aby to nečetly a jestli ano tak na své vlastní nebezpečí, ale musím se přiznat, že toto není až tak drastické a možná to někoho pobaví ale jinak je to příběh o tom, jak se opilý muž dokáže chovat ke své těhotné manželce.

 

Vražedný Valentýn

Vražedný ValentýnPříběh psaný na Valentýna. Je to tady moje první povídka, a musím upozornit, že ten kdo nemá rád špatné konce by si raději měl najít jinou povídku. Jinak ten kdo se do toho pustí, toho čeká drastický příběh o rozchodu dvou mladých lidí...
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!