OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele KillyKilly

KillyPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Vladimíra

Věk: 14

O mně: "Ak existuje kniha, ktorú by ste si radi prečítali, ale ju ešte nikto nenapísal, musíte ju napísať VY!"
- To je moja obľúbená veta. Vo všetkých mojich poviedkach je kúsok zo mňa, hlavné hrdinky majú väčšinu mojich povahových vlastností, aj keď je pravda, že každá sa od tej druhej niečím výrazným líši. Upozornenie: Doporučujem čítať 15+! (Obrovská irónia.)
Počúvam prevažne rockové skupiny: 30 Seconds To Mars, Linkin park, My Chemical Romance, Lostprophets, Van Canto, Nirvana, Queen, Sleeping with Sirens, Fall out boy, System of a Down.

Kontakt:

E-mail: vladimira.spackova (zavináč) gmail.com

Skype: vladimira.spackova

Statistiky:

Moje články: 119

Moje komentáře

Datum registrace: 18. 4. 2011

Poslední přihlášení: 14. 2. 2016, 01:47

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Killy

Poviedky od Killy ***Kapitolové*** :

*Trilógia prekliatych - Hriešny tanec – dokončená*

*Trilógia prekliatych - Cesta prekliatych – dokončená*

*Trilógia prekliatych - Prízrak minulosti – dokončená*

*Trilógia prekliatych - V moci Tieňov (bonus) - pripravuje sa*

*Humusáčka zo Slizolinu - dokončená*

*Utečenec - dočasne pozastavená*

*Hurricane - rozpísaná*

*Tettoo - pripravuje sa*

***Jednorázové*** :

*No bolo už neskoro...*

*I want to believe...*

*Zrkadlo z Erisedu neklamalo*

*Človeče, nehnevaj sa!*

*Školský trest*

*Svetlo neprináša len dobro*

***Poézia*** :

*Jar of hearts*

*Dokonalá*

*Mamička... Kde si?*

***Drabble*** :

*Umieranie*

*Jedna z mnohých*

*Fuj, teploši!*

*Láska dvoch hrdličiek*

Články:

Novinka

Some things cannot be spoken

Some things cannot be spokenSom človek, ktorý príliš premýšľa. Premýšľa o veciach, o ktorých by nemal premýšľať. Každý chce mať šťastný život. No pojem šťastný je relatívny. Byť šťastný je len chvíľkový stav, pravdou je, že my len chceme byť stále šťastní. Ak by sme boli stále šťastní, maličkosti, ktorými žijeme, by sa pre nás stali obyčajnými. Nedôležitými. A my by sme boli nešťastní.

A čo chcem ja? Ja chcem nájsť pravdu. A potom spokojne umrieť. Alebo pokračovať tam, kde som skončila. Ak som vôbec niekedy začala.

Ale hlavne chcem, aby to bolo jednoduché. Lenže jednoduché veci neexistujú. To som sa naučila sama.

 

Hurricane - 7. kapitola

Hurricane - 7. kapitola

Povídka se umístila na prvním místě o Nej povídku měsíce července. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!


15+

Jared sa opäť vydá za Markom. No dnešná návšteva bude iná, ako tie ostatné. V deji sa objaví nová postava - Andrew Jackson, ktorý bude v príbehu veľmi dôležitý. Po Jaredovom príchode z Markovho obchodu ho čaká nevídané prekvapenie. Bude sa musieť rozhodnúť. Chce ubližovať?

V dnešnej kapitole bude dosť veľa násilia.

Killy

 

Hurricane - 6. kapitola

Hurricane - 6. kapitola

Povídka se umístila na prvním místě o Nej povídku měsíce června. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!


15+

Ďakujem, že ste za mňa hlasovali! Cením si to. :)

Ráno bude pre oboch desivé. Jared má pocit, že vyhral, no ani on sám nevie, čo chce. Cerise sa bude správať viac ako len divne. Zdá sa, že jej ohnivosť vyprchala a ostala už len bolesť.

Neskôr sa Jared vyberie za svojim priateľom Davidom, s ktorým bude mať zaujímavý rozhovor.

Killy

 

Hurricane - 5. kapitola

Hurricane - 5. kapitola15+

Ambrózia a jej vplyv na Cerisin organizmus nebude až taký kladný, ako si mysleli, no všetko sa včas napraví a vysvetlí. Horšie už na tom bude jej boj s Jaredom, ktorý sa nemôže skončiť inak ako... prehrou.

Killy

 

Hurricane - 4. kapitola

Hurricane - 4. kapitola15+

Damien Gerner a Antonio Ahnes - dvaja muži, skoro rovnako skazení, skoro rovnako zlí, no každý kvôli niečomu inému. Kto z nich je horší ukáže až čas. Teraz je však podstatnejšie, či Ambrózia zabrala tak, ako chceli?

Killy

 

Hurricane - 3. kapitola

Hurricane - 3. kapitola15+

Ambrózia - je to nová exotická droga, alebo je za tým niečo viac? Na scénu prichádza Antonio Ahnes.

Killy

 

Hurricane - 2. kapitola

Hurricane - 2. kapitola15+

"Ak ľudia nezničia vojnu, vojna zničí nás."

- H. G. Wells

Killy

Novinka

Hurricane - 1. kapitola

Hurricane - 1. kapitola15+
Píše sa rok 2156. Po štvrtej a tretej svetovej vojne sa priority ľudí zmenili od základov a svet riadia tri veci: Peniaze, sex a cirkev. Na pápežovu žiadosť sa opäť obnovilo otroctvo žien, pretože cirkev prehlásila, že nemajú duše. V tomto svete žije Jared, bývalý dvadsaťosem ročný vojak, ktorý sa po incidente s kongresmanom Damienom Gernerom izoloval od vonkajšieho sveta. Jeho život sa však zmení, keď mu do života vtrhne Cerise, nádherné sedemnásťročné dievča s čiernymi očami a spurnou povahou, ktoré dostane ako dar od svojho najlepšieho priateľa Davida. Hneď po nej stretne Jared Antonia Ahnesa, brazílskeho vedca, ktorý sa zaoberá drogami a na príkaz Damiena Gernera sa Jared stane súčasťou experimentu novej látky - drogy, ktorá má nielen obalamutiť ženské telo, ale aj vytvoriť zamilovanosť. Problém nastane, keď droga nezaberie len na Cerise, ale aj na Jareda.

 

Prízrak minulosti - Epilóg

Prízrak minulosti - EpilógNech sa deje čokoľvej, nech sú v jednej posteli alebo na opačnom konci sveta... Ako sa to hovorí? Láska predsa hory prenáša.

Úplný koniec celej Trilógie Prekliatych, na ktorej som pracovala rok a pol. Tak si ten epilóg užite a nebuďte smutní. Skôr či neskôr, opäť budú Damon s Viou spolu. Či už živí, alebo mŕtvi.

Killy (Prcek)

 

Prízrak minulosti - 16. kapitola

Prízrak minulosti - 16. kapitolaZáverečná kapitola celej trilógie. Obrovské a dychberúce vyvrcholenie všetkých zápletiek. Ostáva už len zopár dôležitých otázok: Kto vyhrá? Kto prežije? A kto, naopak, umrie? Kto sa v poslednej chvíli obetuje? A kto prestúpi na zlú stranu? Nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdalo. Všetko má oveľa hlbší význam.

Killy

 

Prízrak minulosti - 15. kapitola

Prízrak minulosti - 15. kapitolaVšetci vieme, že Tatiina minulosť je zaujímavá a zahalená v závoji tajomstva. No kto by tušil, že je to ešte komplikovanejšie, ako sa na prvý pohľad zdalo? Ako je možné, že celý ten čas hru riadila Isobel a tá predala pravidlá Katherine? Ako je možné, že Klaus je iba pešiak na hracom poli?

Killy

 

Prízrak minulosti - 14. kapitola

Prízrak minulosti - 14. kapitolaGabi sa trápi kvôli nevyriešenej záležitosti s Jeremym. Do vily príde Elizabeth. No kto v skutočnosti Elizabeth je? Čo ak klamala o svojej minulosti a Viu pozná viac, ako priznala? Lenže sa sekla v pláne - Riell prezradí jej tajomstvo. Via povie niečo, čím zraní Damona. A Michael s Katherine konečne začali plniť svoje plány.

Killy

 

Prízrak minulosti - 13. kapitola

Prízrak minulosti - 13. kapitolaMinulosť stále zasahuje do prítomnosti. Katherine má strach. A Jeremy s Gabi urobili niečo, čoho budú jedného dňa možno ľutovať. A Klaus? Ten tiež má svoje plány. Je málo pravdepodobné, že by mu nevyšli.

Killy

 

Utečenec - 8. kapitola

Utečenec - 8. kapitolaSirius sa stratil. Lina s Remusom sú z toho nešťastní. Čo asi tak chodí Siriusovi po rozume? Čo ak sa rozhodol od nich ujsť - už navždy? Hermiona stále niečo plánuje. Netuší prečo, no niečo ju na tom mužovi fascinuje a je rozhodnutá mu pomôcť. Je len otázkou času, čo z jej pokusu vzíde.
Killy

 

Prízrak minulosti - 12. kapitola

Prízrak minulosti - 12. kapitola

Poviedka sa umiestnila na treťom mieste o Naj poviedku mesiaca. Gratulujeme!


V dnešnej kapitole budeme trochu riešiť vzťahy. A dozvieme sa, prečo Jeremy tak veľmi miluje kakao. :)

Killy

 

Utečenec - 7. kapitola

Utečenec - 7. kapitolaDokonca aj tí najlepší priatelia sa hádajú. A hádka je predsa len na niečo dobrá - po nej sa predsa môžete uzmieriť a uzmierovanie máva veľa podôb...

Napriek tomu, že Lily s Jamesom sú už dávno po smrti, stále sú v Lininej a Siriusovej mysli. Aj vám je smutno za známou dvojicou - Tichošľapom a Paroháčom?

Killy

 

Prízrak minulosti - 11. kapitola

Prízrak minulosti - 11. kapitolaK tejto kapitole... Ehm... No fuj, ja som ale nechutná! :D Čiže 15+. Konečne, že? A k ostatnému deju v kapitole - prichádza už sľúbená slečna Elizabeth. A trailer už naozaj nájdete pod kapitolkou!

Killy

 

Prízrak minulosti - 10. kapitola

Prízrak minulosti - 10. kapitolaMožno trochu chaotická kapitola PM. Via viac ako päťdesiat rokov nič necítila. Je možné, aby z toho teraz vyviazla bez ujmy?

Gabrielle sa sťažuje, Jeremy sa sťažuje. Je možné, aby boli konečne šťastní? Áno. Spolu? Možno. No to by Gabi nemohla mať jedno veľké nebezpečné tajomstvo, ktoré všetkých opäť ohrozí na živote. Myslia si, že Klaus je ten zlý.

Michael s Katherine sú podozrivo potichu. Buď to znamená, že niečo plánujú, alebo im nevychádza ich plán. Posledný kus skladačky stále chýba a len jediná osoba pozná celú pravdu.

Killy

 

Utečenec - 6. kapitola

Utečenec - 6. kapitolaPo dlhej dobe ďalšia kapitola. Skúsila som niečo napísať z Remusovho pohľadu, tak uvidíme, ako sa vám to bude páčiť. Čo by ste povedali na... Stretnutie s Tonksovou? Možno trochu v netradičnom podaní. Romantika! :-*

A čo by ste povedali na Harryho pohľad? Veď predsa idú... Vianoce.

Killy

 

Prízrak minulosti - 9. kapitola

Prízrak minulosti - 9. kapitolaA potom sa to stalo. Všetko vo mne explodovalo, každá jedna bunka sa na pár sekúnd ocitla akoby v jednom ohni. A potom... Potom som opäť cítila.

Killy

 

Prízrak minulosti - 8. kapitola

Prízrak minulosti - 8. kapitolaĎakujem vám za 4. miesto!

A teraz ku kapitole: Začiatok bude z pohľadu Katherine, čo je, myslím, príjemná zmena. Via si bude vyberať od Damona svoj dlh. A Klaus sa opäť objaví na scéne. Prečo? Koho hľadá? Čo ak za jeho problémami stojí Isobel? A všetci predsa dobre vieme, že Klaus nikdy neodpúšťa.

Killy

 

Prízrak minulosti - 7. kapitola

Prízrak minulosti - 7. kapitolaDamon, ktorý je psychicky úplne na dne, sa pozhovára s barmanom, ktorý mu konečne otvorí oči. Alebo ho skôr... zaslepí? Jeremy má podozrenie, nie je predsa možné, aby sa jeho milovaná sestrička správala takto. Žeby mal v tom opäť prsty Klaus? A čo Isobel? Ako sú na tom jej plány? 15+

Killy

 

Utečenec - 5. kapitola

Utečenec - 5. kapitolaTrošku kratšia kapitola. Prvá úloha Trojčarodejníckeho turnaja je za nami. Možno vás prekvapím Harryho pohľadom. :) V každom prípade budem rada za komentáre.

Killy

 

Prízrak minulosti - 6. kapitola

Prízrak minulosti - 6. kapitolaKonečne kapitola. Zlomová. Dych berúca. Pretože konečne sa všetko vysvetlí. No nečakajte, že všetko skončí tak rýchlo... Michael má svoje plány. A Isobel tiež.

Killy

 

Utečenec - 4. kapitola

Utečenec - 4. kapitolaUhm, prvú polovicu kapitoly nechám bez komentára. :D A čo sa týka tej druhej... Možno trochu komická záležitosť s Kreacherom. A bude tu časť s Harrym. Tá mi až tak komická nepríde. Tak čo, vyrieši sa raz Linin problém? Dočká sa budúcnosti, v ktorej jej bude Harry hovoriť krstná mama? 15+

Killy

 

Utečenec - 3. kapitola

Utečenec - 3. kapitolaLina navštívi Dumbledora v jeho pracovni. Nielen, že jej pomôže a poradí, no prezradí jej krutú skutočnosť, ktorá v budúcnosti bude mať svoje dôležité miesto. A príde list od Harryho, ktorý vyvolá ďalšiu vlnu otázok a plaču.

No v Lininom srdci aj tak tróni len jediná starosť... Podarí sa jej niekedy odohnať hmlu zo Siriusových očí?

Killy

 

Prízrak minulosti - 5. kapitola

Prízrak minulosti - 5. kapitolaČaká vás jedna z vydarenejších, ale hlavne dlhších kapitol. Na začiatku sa stane niečo, s čím ste určite nikto nepočítal. Potom sa tam odohrá menší konflikt medzi Elenou a Jeremym a nakoniec... "Príde návšteva!"

Killy

 

Utečenec - 2. kapitola

Utečenec - 2. kapitolaTrošku kratšia kapitolka... No predsa niečo. :) Linin a Siriusov rozhovor, viac nepríjemný ako príjemný. No niečo ich preruší... alebo niekto.

Killy

 

Prízrak minulosti - 4. kapitola

Prízrak minulosti - 4. kapitolaĎalšia kapitola - návšteva Klausa. Snáď sa bude páčiť. ;)

Killy

 

Utečenec - 1. kapitola

Utečenec - 1. kapitolaVšetci vieme, pre čo sa Lina rozhodla. Otázkou je, čo sa stane ďalej. A ako do toho zasiahne Remus.

Killy

Novinka

Mamička... Kde si?

Mamička... Kde si?Básnička... Dalo by sa povedať, že je depresívna. Je to prvá poézia, za ktorú som na seba aspoň trošku hrdá. Asi som prvý (a možno aj posledný) raz prišla poézii na chuť. :) Inšpirovala som sa pesničkou od Birdy - Skinny love. Rozhodne si ju doporučujem pustiť ešte pred čítaním.

Mamička... Kde si? Kam si ma to poslala? A prečo pri mne nie si?

Killy

Novinka

Utečenec - Prológ

Utečenec - PrológPokračovanie Humusáčky zo Slizolinu.

Nevydržala som to a pridala prológ druhej série. Spomenú si na mňa ešte čitatelia Humusáčky? Dúfam, že áno, pretože Linin príbeh ešte ani z ďaleka neskončil. Čaká nás 37 kapitol a štyri roky Lininho života, počas ktorých sa ešte veľa vecí skomplikuje.

No na začiatku by ste mali vedieť, že nič nebude jednoduché. A Sirius sa opäť objaví v Lininej blízkosti. Už v tejto kapitole.

Killy

 

Prízrak minulosti - 3. kapitola

Prízrak minulosti - 3. kapitolaNa začiatku budú Damonove sľúbené pocity. Potom bude časť s Jeremym a hneď po nej opäť Damon - Viin plán predsa pokračuje.

Killy

 

Prízrak minulosti - 2. kapitola

Prízrak minulosti - 2. kapitolaJeremy nemôže spať. Rozhodne sa zistiť si o Vii niečo viac... no čo z toho napokon vznikne? Je možné, aby sa stal ďalším Viinym spojencom? A uskutoční sa aj spoločná večera, ktorá rozhodne nebude tak optimisticky naladená ako Damon s Elenou dúfali. Ale ešte pred tým sa Via ponúkne, že Elene pomôže s prípravou jedla. A pri stole sa dozvedia niečo, čo Damonovi naozaj zoberie vietor z plachiet.

Killy

Novinka

Svetlo neprináša len dobro

Svetlo neprináša len dobro"Tma sa nerovná vždy zlu, tak ako svetlo so sebou neprináša len dobro."

- slová bohyne Nyx (Škola noci)

Poviedka, ktorá bola napísaná VEĽMI dávno do poviedkovej súťaže na tému "citáty". Napokon som sa však rozhodla ju neodovzdať, pretože bola na moje pomery málo originálna. A aj to spracovanie mohlo byť lepšie. Páči sa mi však tá myšlienka - tá úžasná veta, ktorú nájdete o kúsok vyššie. A práve preto som sa rozhodla vydať poviedku z mojich začiatkov. :)

Killy

 

Prízrak minulosti - 1. kapitola

Prízrak minulosti - 1. kapitolaA máme tu pokračovanie! Neviem, čo má o kapitole napísať... Snáď len, že hlavní hrdinovia prichádzajú do Mystic Falls. Čo ich ale tak zaujme je dom, ktorý pred vilou stojí...

Killy

Novinka

Prízrak minulosti - Prológ

Prízrak minulosti - PrológS novým školským rokom pridávam aj prológ dlhoočakávanej poviedky Prízrak minulosti. Posledná časť trilógie, ktorá bude plná zvratov a nečakaných udalostí.

Poďme sa ale na začiatku pozrieť, čo Katherine spolu s novým nepriateľom chystajú.

Killy

Dokončeno

Humusáčka zo Slizolinu - 20. kapitola + Epilóg

Humusáčka zo Slizolinu - 20. kapitola + EpilógPosledná... posledná... posledná kapitola! Veľmi krátka, veľmi stručná, no predsa len dúfam, že sa vám bude páčiť. ;) A nezabudnite, že bude aj druhá séria!

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 19. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 19. kapitolaA hneď tu máte aj 19. kapitolu. Posledný deň v Rokforte!

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 18. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 18. kapitolaKratšia a oddychová kapitola. Nesie názov: Skúšky

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 17. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 17. kapitolaA nasleduje posledný zápas tohtoročnej metlobalovej sezóny - v Lininom živote vôbec. Je z toho vystrašená, no začína si uvedomovať, že jej život na Rokforte sa pomaly blíži ku koncu a ona nemá absolútne potuchy, čo si počne až škola skončí. A potom sa dozvie šokujúcu správu, ktorá jej život prevráti hore nohami.

Názov kapitoly: Námesačník je námesačný?!

Killy

Novinka

Láska dvoch hrdličiek

Láska dvoch hrdličiekUž ste niekedy počuli o hrdličkách? Sú to naozaj krásne vtáčiky a sú preslávené tým, že žijú po celý svoj život s jedným druhom. Preto sa aj hovorí: Láska hrdličiek

Ak jedna hrdlička umrie... tá druhá je tiež mŕtva.

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 16. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 16. kapitolaV minulej kapitole Sirius vyznal svoje city na metlobalovom ihrisku. Ako na to Lina zareaguje? Rozhodne inak, ako si náš Tichošľap predstavoval. A obidve Linine kamarátky si pre ňu prichystali prekvapenie. Jedno je šťastné a to druhé... menej šťastné.

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 15. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 15. kapitolaDôkaz lásky? Black, si chorý?!

Ako už nadpis napovedá, Sirius sa Liny nevzdá len tak bez boja! Tak... čo asi vymyslel? A pre fanúšikov "tvrdej a bezcitnej" Liny mám dobrú správu - vráti sa, aj keď nie na dlho. A či sa nakoniec so Siriusom udobrí? Neprezradím, no mali by ste vedieť, že aj keby sa tak stalo, tak Lina už nikdy nebude ako pred tým...

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 14. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 14. kapitolaPo dlhšej dobe, za ktorú sa hanbím... Ako som už povedala, zlomová kapitola. Nechcem veľa prezrádzať, no aj tak vám poviem, že s Cissy nie je úplný koniec.

Killy

Novinka

Školský trest

Školský trestŠiesty ročník - Snape učí obranu proti čiernej mágii. Čo sa stane, ak dostane Hermiona školský trest?

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 13. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 13. kapitola13. kapitola... To už vy musíte posúdiť, či bude pre Linu šťastná alebo nešťastná... A čo o nej mám povedať? Myslím, že obmedzenie 15+ hovorí za všetko.

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 12. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 12. kapitolaTichošľap oslavuje svoje osemnáste narodeniny a jeho priatelia vymýšľajú, ako ich osláviť... a čo mu darovať. A napokon sa predsa len Sirius rozhodne, či pokračovať v stávke, ktorú s Jamesom mali...

Tak trošku nezáživná a nudnejšia kapitola, no bolo to potrebné. :)

Killy

Novinka

Človeče, nehnevaj sa!

Človeče, nehnevaj sa!A opäť vám sem prispievam s ďalšou jednorázovkou, tentoraz je to paródia. Čo všetko sa môže stať, ak si ide normálna rodina zahrať človeče? A ak je jeden člen rodiny večne mrzutý, druhý nezaujatý, tretí stále zapára a štvrtý sa nevie vyjadrovať?

Killy

Novinka

Zrkadlo z Erisedu neklamalo

Zrkadlo z Erisedu neklamaloViete, ani dokonalý svet tetušky Rowlingovej nie je úplne dokonalý. Ja som si všimla zopár nedomyslených detailov a ten najdôležitejší som sa rozhodla ukázať aj vám, respektíve napísať to, čo mohla napísať aj Rowlingová a Harry by mal oveľa šťastnejší život... No to by potom nebolo také zaujímavé, však?

Poviedku som napísala už pred dlhším časom, tak to berte s rezervou.

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 11. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 11. kapitola

Povídka se umístila na druhém místě o Nej povídku měsíce června. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!

Tak táto kapitola je prvá po dlhej dobe, čo som napísala. Musíte ma ospravedlniť za nejaké chyby - dva týždne som nič nenapísala, a tak sa to určite prejavilo.

Kapitola bude viac-menej oddychová. Ako sa celá škola vyrovná s tým, že dvaja odvekí nepriatelia spolu chodia?

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 10. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 10. kapitolaPoslušne hlásim, že som späť!!! A so mnou aj ďalšia dlhá kapitola. Ako sa to bude vyvíjať medzi Linou a Cissy? A čo má Sirius za lubom? Môže mať pre neho Lina slabosť a naozaj mu dá šancu?

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 9. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 9. kapitolaJelikož mi Killy nedala instrukce, co sem napsat, a já nechci nic moc prozrazovat, řeknu jen, že to Lina přežila. Zbytek si přečtěte sami. ;-)

 

Humusáčka zo Slizolinu - 8. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 8. kapitola„Dávaj si pozor, Moranová. Možno sa mi pošmykne ruka nad tvojim tekvicovým džúsom a postarám sa, aby nikde nablízku nebol bezoár,“ zašepkal, v očiach sa mu lesklo. Line zamrzol úsmev na perách a opäť sa na neho pozrela.

 

Humusáčka zo Slizolinu - 7. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 7. kapitolaA tu okamžite pridávam 7. kapitolu - ako ospravedlnenie za menšiu pauzičku... A čo sa tu stane? Kapitola je oddychová. Bude sa konať zápas Bifľomoru proti Bystrohlavu, ale ešte pred tým sa Lina dozvie niečo, čo by v živote nečakala... Lily a James?!

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 6. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 6. kapitolaA je tu Sirius! Kto iný by predsa mohol byť tajomný hrdina, ktorý zachránil Linu z pazúrov Smrťožrútov? Kapitola viac-menej z jeho pohľadu. Uvidíme, ako sa na celú vec pozerá on, aj keď ples bude jeho "malý skrat v systéme", keďže mu bude Liny úprimne ľúto. Ale pozor, on sa spamätá a večné hádky medzi nimi dvoma neskončia!

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 5. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 5. kapitolaKoná sa Halloweensky ples! No nie všetko sa bude odohrávať podľa Lininých predstáv...

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 4. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 4. kapitolaPrvý metlobalový zápas sezóny - Chrabromil proti Slizolinu. Kto vyhrá?

P.S. Ak budete mať problém s názvami lôpt a podobne (češi), vysvetlivky nájdete na konci prvej kapitoly.

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 3. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 3. kapitolaPri jazere s Lily Evansovou.

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - 2. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - 2. kapitolaArogantný debil menom Sirius Black... vrrr!!!

Killy

 

Humusáčka zo Slizolinu - Prológ + 1. kapitola

Humusáčka zo Slizolinu - Prológ + 1. kapitolaReline Moranovej sa pred šiestimi rokmi stala veľmi zvláštna vec. Triediaci klobúk ju napriek tomu, že má muklovský pôvod, zaradí do Slizolinu. V prvom momente je šťastná, no potom zistí krutú pravdu - jej vlastní spolužiaci zo Slizolinu ju nenávidia. Našťastie sa jej už v prvom ročníku vo vlaku ujala taktiež muklovského pôvodu Lily Evansová, ktorá ju ako jediná nezavrhla pre to, že je v nenávidenej koľaji. James Potter a Sirius Black na to však majú iný názor a tak si už od prvého okamihu z Liny uťahujú. Všetko sa to ešte viac skomplikuje, keď zistí, že Black si ju vyhliadol ako novú obeť svojho záujmu.

Killy vám prináša svoju prvú ff na Harrho Pottera!

 

Cesta prekliatych - Epilóg

Cesta prekliatych - EpilógVeľmi krátky a mätúci epilóg. Dá vám viac otázok, ako odpovedí, no čo už... Čo bude v pokračovaní mojej trilógie (v Prízraku minulosti) sa dočítate na mojom zhrnutí!!!

Killy

 

Cesta prekliatych - 20. kapitola

Cesta prekliatych - 20. kapitolaPosledná kapitolka! Nie som s ňou veľmi spokojná... Snažila som sa, to áno, ale... No, mohla byť aj lepšia. :)

Killy

 

Cesta prekliatych - 19. kapitola

Cesta prekliatych - 19. kapitolaKapitola s názvom "Nákupy". V obchode však Via stretne niekoho, koho tam ani najmenej nečakala. Žeby niekto z minulosti? Užite si predposlednú kapitolu!

 

Cesta prekliatych - 18. kapitola

Cesta prekliatych - 18. kapitolaVeľmi skoro tu máte aj ďalšiu kapitolku. Som si istá, že táto vás baviť bude. :)

Killy

 

Cesta prekliatych - 17. kapitola

Cesta prekliatych - 17. kapitolaZavolá Rose a povie Vii niečo, čo ju viac ako prekvapí...

 

Cesta prekliatych - 16. kapitola

Cesta prekliatych - 16. kapitolaTí, ktorí sú za V+J, sa tejto kapitolke určite potešia. A možno aj nie. Neviem. ;) Len hlavne nečakajte nič akčné! Veľmi dobre viete, že ja som skôr na pokojnejšie veci.

Killy

 

Cesta prekliatych - 15. kapitola

Cesta prekliatych - 15. kapitolaPro čtenáře od 15 let!
Úplne, ale úplne presladená kapitola na V+D. Všimla som si, že Damona veľmi neobľubujete a tak som sa rozhodla, že ho ponoorím do trošku väčšieho svetla. :)

Killy

 

Cesta prekliatych - 14. kapitola

Cesta prekliatych - 14. kapitola A máte tu extra dlhú kapitolu - má štyri strany. Celá bude (takmer) o ničom, no ten koniec je podstatný. Katherine zviažu, budú ju mučiť železníkom a... To sa už budete musieť dočítať. ;)

Killy

 

Cesta prekliatych - 13. kapitola

Cesta prekliatych - 13. kapitolaA máte tu (konečne) akčnejšiu kapitolku. Aspoň som sa o to snažila!

Killy

Novinka

Dokonalá

DokonaláNeviem prečo, no tento týždeň to je už moja druhá básnička... Asi sa konečne vrátila moja dlho hľadaná múza... :) Potešila by aj kritika.

Killy

Novinka

Jar of hearts

Jar of heartsInšpirovala som sa pesničkou od Christini Perri - Jar of Hearts. Má to iba štyri slohy a tak vás prosím, aby ste do toho aspoň nahliadli. Je to o láske, zrade... Nečakajte nič úžasného. Upozornenie: Toto je moja prvá poézia! Každá kritika pomôže.

Killy

 

Cesta prekliatych - 12. kapitola

Cesta prekliatych - 12. kapitolaExtra dlhá kapitola. A niečo o nej? Mám jediné slovíčko: Jeremy!

Killy

 

Cesta prekliatych - 11. kapitola

Cesta prekliatych - 11. kapitolaKonečne tu máme Ďalšiu kapitolu. Nie je príliš dlhá. Pôvodne mala byť oveľa dlhšia, no povedala som si, že sa určite potešíte, ak ju pridám už teraz a nie až o týždeň. Žiadam vás o komentáre! Hlavne tie ma náramne motivujú a potom sa čudujete, že pridávam tak pomaly.

Killy

 

Cesta prekliatych - 10. kapitola

Cesta prekliatych - 10. kapitolaOslavujeme prvé dvojciferné číslo! A preto vás na konci čaká "malé" prekvapenie, viac nepoviem!

Killy

 

Cesta prekliatych - 9. kapitola

Cesta prekliatych - 9. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce. Gratulujeme!

Máte tu ďalšiu kratšiu kapitolku, ktorou vám vynahradím Damonovu neprítomnosť v predchádzajúcom dieli. Tak si ju teda (s ním) užite a nezabudnite mi nechať komentár!

 

Cesta prekliatych - 8. kapitola

Cesta prekliatych - 8. kapitolaMáte tu 8. kapitolu, v ktorej sa takmer všetko vysvetlí. Minimálne tie vraždy. Oznamujem vám strašnú správu: V tejto kapitole Damon nebude. A čo bude ďalej? To nepoviem. :P

Killy

 

Cesta prekliatych - 7. kapitola

Cesta prekliatych - 7. kapitolaKapitola s názvom "zmiznutia a vraždy". Prečo tomu tak je ste sa už určite dovtípili. No bude kapitolka iba o tom? Na začiatku si Via pohovorí s Damonom a nie veľmi príjemným spôsobom.

Killy

 

Cesta prekliatych - 6. kapitola

Cesta prekliatych - 6. kapitolaKonečne tu máme ďalšiu kapitolku a ja len dúfam, že ma za ňu neukrižujete. Via a Elena si vzájomne vylievajú srdcia aj keď za úplne iných okolností, ako by ste čakali. Prečo to nakoniec skončí pri hádke? A o čom bude?

Killy

 

Cesta prekliatych - 5. kapitola

Cesta prekliatych - 5. kapitolaPrídu Bonnie s Elenou. Spoločne s Viou a Damonom sa pokúsia nájsť Stefana, ale čo všetko sa nestane? To vám neprezradím :P.

Killy

 

Cesta prekliatych - 4. kapitola

Cesta prekliatych - 4. kapitolaKonečne tu máte 4. kapču! Dúfam, že sa vám bude páčiť. :) A o čom bude? Damon a Via sa udobrujú, však si to viete predstaviť ;).

Killy

 

Cesta prekliatych - 3. kapitola

Cesta prekliatych - 3. kapitolaMáte tu 3. kapitolku a ja vás už teraz prosím o komentáre... Keďže ma akosi opúšťa múza... A motivácia... Čo ma naozaj, ale naozaj mrzí!

Kaitolka s názvom: Mystic Grill

A myslím si, že je to dosť vystihujúci názov pre celú túto kratučkú kapitolu. Dúfam, že z nej nebudete tak sklamaní, ako som z nej teraz ja. :(

Killy

 

Cesta prekliatych - 2. kapitola

Cesta prekliatych - 2. kapitolaDruhá kapitola je na svete. Kto Viu "prepichol"? Dopredu vás upozorňujem, že ďalšia kapitola bude najskôr cez víkend.

Killy

 

Cesta prekliatych - 1. kapitola

Cesta prekliatych - 1. kapitolaMáte tu ďalšiu kapitolku. Dúfam, že vám po dočítaní ostanú ešte aj nejaké nechty, ak viete, čo tým myslím... :D A o čom bude kapitolka? Damon a Via dorazili do Mystic Falls a dostávame sa rovno k časti, kde sa Via prvýkrát stretne s Damonovymi starými známymi. Bude tu však také menšie nedorozumenie... nechajte sa prekvapiť. :)

Killy

 

Fuj, teploši!

Fuj, teploši!Tak trošku netradičné fan-fiction na TVD. Nie každému sa to bude páčiť, niekomu to príde vtipné a druhému až nechutné a nepodarené... No ja som to skrátka musela napísať, ten nápad mi prišiel tak vtipný... :) A o čom je ten drabble? Myslím si, že názov a perex obrázok hovoria za všetko. :D

Killy

P.S. Venované Illy, pretože to jej ako prvej prišiel do oka ten obrázok, ktorý som potom nešikovne upravila... :D

 

Weapon - 3. kapitola

Weapon - 3. kapitolaPoviedka k TVD. Opäť. Pridávanie nebude pravidelné. Ale teraz k poviedke. Začína sa kdesi v polovici druhej série - všetci hľadajú nejakú zbraň, s ktorou by zničili Klausa. Nakoniec sa Jeremymu podarí nájsť povesť o jednej veľmi starej, ale hlavne mŕtvej mocnej bytosti. A tú budú musieť vzkriesiť. Avšak kto to bude? A čo je vlastne zač? Dokáže byť vlastne niečo mocnejšie ako pôvodný hybrid a pri tom byť na strane "dobra"?

Konečne tu máme 3. kapitolu, ktorá nám veľa prezradí... ;)


Killy

 

Cesta prekliatych - Prológ

Cesta prekliatych - Prológ

Povídka se umístila na druhém místě o Nej povídku měsíce května. Na den umisťujeme prolog na titulní stranu, jelikož je povídka dokončená a vy si ji díky tomu můžete přečíst naráz. Gratulujeme!

Konečne tu máme prológ k pokračovaniu HT. Dúfam, že nebudete sklamaní. Táto "kapitola" bude v celku o ničom, no je to predsa iba prológ, čiže väčšiu "akciu" čakajte v nasledujúcich kapitolkách. A prosím vás o komentáre, či má zmysel pokračovať!!!
Killča

 

I want to believe...

I want to believe...Boli sme na kare. Teta Mariena, ktorá sedela priamo oproti nám, usedavo plakala. Keď si všimla, že ju pozorujeme, plačlivo povedala: "Ach, nepozerajte sa tak na mňa, dievčatká. Viete, človek sa rád usmieva, ale niekedy musí aj plakať. Nebojte sa, raz ma to prejde... raz."
Poviedka rozpráva o mojom nebohom strýkovi, ktorý zomrel pri autonehode. Tento príbeh chcem venovať práve jemu, nech už je kdekoľvek...

 

Hriešny tanec - Epilóg

Hriešny tanec - EpilógKoniec prvej série... Adriana, Prue a ich normálny život na vysokej škole. Ale... Dá sa zabudnúť? A chcú to ony vôbec?
Killy

 

Hriešny tanec - 20. kapitola

Hriešny tanec - 20. kapitola

Povídka se umístila na druhém místě v anketě o Nej povídku měsíce. Gratulujeme!

Posledná kapitolka, vážení čitatelia! Ale, aby ste neboli smutní, tak nás čakajú ešte Ďalšie dve série, pretože ja sa Vii a Damona tak ľahko nevzdám! A, dúfam, že sa vám bude aspoň trochu páčiť a neukrižujete ma za ňu, lebo sa mi akosi nepozdáva...
Na svoju obranu vám poviem, že má takmer dvetisíc slov!!!
Killy

 

Hriešny tanec - 19. kapitola

Hriešny tanec - 19. kapitolaKapitolu som dopísala o pol desiatej, takže to berte s nadhľadom, dobre? No, a o čom bude? To bude prekvapenie (krycia veta v prípade, ak je kapitola v celku o ničom).
Vaša usmievavá Killy :)

 

Hriešny tanec - 18. kapitola

Hriešny tanec - 18. kapitolaMáme tu ďalšiu kapitolu, ktorá nie je ani dlhá, ale ani krátka. Dúfam, že vás poteším jej obsahom, pretože mne sa celkom páči. Kapitolka bude vcelku vtipná, to sa dozviete pri časti s Rose. Hádam sa vám zapáči posledný dialóg medzi Viou a Damonom, ktorý sa mi celkom páči. Dobre, prestanem so samochválou a vy sa pustite do čítania. Nezabudnite mi zanechať nejaký komentár!!!
Killy

 

Hriešny tanec - 17. kapitola

Hriešny tanec - 17. kapitolaA tak tu máte dosť skoro ďalšiu kapitolku. Je síce dosť krátka, no dúfam, že vás poteším prevažne Damonovymi úvahami a pocitmi. Bude uvažovať o Elene a Katherine a bude ich prirovnávať ku Vii... Tak, hádam vás aspoň trošku prekvapím Damonovym správaním. Killy

 

Hriešny tanec - 16. kapitola

Hriešny tanec - 16. kapitola16. kapitola je na svete! A o čom bude? O Viiných úvahách. Tak je alebo nie je „zamilovaná“?
Killy

 

Weapon - 2. kapitola

Weapon - 2. kapitolaPoviedka k TVD. Opäť. Pridávanie nebude pravidelné. Ale teraz k poviedke. Začína sa kdesi v polovici druhej série - všetci hľadajú nejakú zbraň, s ktorou by zničili Klausa. Nakoniec sa Jeremymu podarí nájsť povesť o jednej veľmi starej, ale hlavne mŕtvej mocnej bytosti. A tú budú musieť vzkriesiť. Avšak kto to bude? A čo je vlastne zač? Dokáže byť vlastne niečo mocnejšie ako pôvodný hybrid a pri tom byť na strane "dobra"?

 

Hriešny tanec - 15. kapitola

Hriešny tanec - 15. kapitolaTak, dosť dlhá kapitolka je na svete. A čo sa v nej stane? Via sa bude musieť rozhodnúť, či Damonovi odpustí, alebo nie. Ako sa rozhodne? A ak mu aj odpustí, bude to úprimné? Venované DarknessB, Gabby a katty, ktoré sa u minulej kapitolky rozhodli, že mi nechajú komentárik. Ďakujem vám, vaše komentáre ma veľmi potešili a tiež aj nakopali ku napísaniu ďalšej kapitoly!

 

Hriešny tanec - 14. kapitola

Hriešny tanec - 14. kapitolaElizabeth sa bude rozprávať s Viou, čiže to bude nakoniec práve ona a nie Rose, kto ju bude utešovať. P.S. Venované AndrejQe, za jej úžasný trailer, ktorého link nájdete pod poviedkou. Killy

 

Weapon - 1. kapitola

Weapon - 1. kapitolaPoviedka k TVD. Opäť. Ďalšie kapitoly sa objavia až cez vianočné prázdniny a toto pokladám ako za oddychovú poviedočku, pridávanie nebude pravidelné. Ale teraz k poviedke. Začína sa kdesi v polovici druhej série - všetci hľadajú nejakú zbraň, s ktorou by zničili Klausa. Nakoniec sa Jeremymu podarí nájsť povesť o jednej veľmi starej, ale hlavne mŕtvej mocnej bytosti. A tú budú musieť vzkriesiť. Avšak kto to bude? A čo je vlastne zač? Dokáže byť vlastne niečo mocnejšie ako pôvodný hybrid a pri tom byť na strane "dobra"? Akosi ma kopla múza a tak tú máte dosť skoro prvú kapitolu. Kapitola je zameraná už skôr na Izabelu a na to, čo v skutočnosti je. Maleprase, prepáč, ale opäť tu bude tretí pohľad. Keď si mi napísala komentár, tak už som skoro mala napísanú celú kapitolu. Avšak dúfam, že ťa to veľmi nesklame a že budeš aj naďalej čítať moju poviedku. :)

 

Weapon - Prológ

Weapon - PrológPoviedka ku TVD. Opäť. Už dopredu chcem upozorniť, že je to iba Prológ, akýsi môj náhly nápad, a ja chcem vedieť iba váš názor. Ďalšie kapitoly sa objavia až cez vianočné prázdniny a toto pokladám ako za oddychovú poviedočku, pridávanie nebude pravidelné. Ale teraz k poviedke. Začína sa kdesi v polovici druhej série - všetci hľadajú nejakú zbraň, s ktorou by zničili Klausa. Nakoniec sa Jeremymo podarí nájsť povesť o jednej veľmi starej, ale hlavne mŕtvej mocnej bytosti. A tú budú musieť vzkriesiť. Avšak kto to bude? A čo je vlastne zač? Dokáže byť vlastne niečo mocnejšie ako pôvodný hybrid a pri tom byť na strane "dobra"?
P.S. Venované TheKatherine a AndrejQe

 

Hriešny tanec - 13. kapitola

Hriešny tanec - 13. kapitolaLen jedna otázka: Kto je Elizabeth? Tak to sa už budete musieť dočítať.
P.S. Venované všetkým čitateľom, ktorí mi zanechajú komentárik. :)

 

Hriešny tanec - 12. kapitola - 2. časť

Hriešny tanec - 12. kapitola - 2. časťExtra dlhá kapitola! Ale že som sa s ňou aj natrápila! Na začiatku tu bude Rose, akú ste ju ešte nepoznali. Potom sa skrátka vyparí a Damon pôjde za Viou do kúpeľne. Odohrá sa tam však viac ako pred dvoma časťami, budú tu pridané Damonove pocity a spomienky a dopredu vám hovorím, že aj keď je kapitola písaná ako on - rozprávanie, Damonove pocity a myšlienky tu budú najčastejšie. A varujem vás! Ak tu bude menej ako päť komentárov, nepridám ďalšiu kapitolu...

 

Hriešny tanec - 12. kapitola - 1. časť

Hriešny tanec - 12. kapitola - 1. časťKapitola je kratšia - má presne 500 slov. Tak... V tejto kratšej časti kapitolky sa dozvieme o Damonovi niečo, čo nikto nečakal. Vysvetlí to vaše otázky, na ktoré som nemohla odpovedať aby som neprezradila veľa z deja. A kapitola je venovaná AndrejQe a TheKatherine za ich neustále povzbudzovanie a krásne dlhé komentáre. Ďakujem!

 

Hriešny tanec - 11. kapitola

Hriešny tanec - 11. kapitolaTak, práve som dopísala 11. kapču... Názov kapitoly: Kamarátiť sa s upírom nie je čudné.
Rose vie viac, ako by mala. No čo všetko vie? A prečo sa Via cíti tak strašne zle? Kapitola je dlhšia, ako som pôvodne plánovala, no rozpísala som sa. Necháte mi komentárik?
Killy

 

Hriešny tanec - 10. kapitola

Hriešny tanec - 10. kapitolaPre istotu 15+
Tak, máte tu 10. kapču! No, neviem, či som ju dobre napísala. Keď som ju písala, stále dookola som si hovorila, že po tadeto to stačilo, že už môžem napísať iba "a tak to išlo celú noc", no presvedčila som sa, že detaily (aspoň som sa o to snažila) tu majú byť. A ďalšej kapči sa dočkáte asi až v nedeľu. V sobotu upratujem a plus tá škola... No, pozriem sa na to cez víkend. Killy

 

Hriešny tanec - 9. kapitola - 2. časť

Hriešny tanec - 9. kapitola - 2. časťTak, to máte za to, že ste ma nominovali a som 5.!!! Namiesto toho, aby som sa učila nemčinu, som si sadla za počítač.

P.S. Venované theKatherine za jej hlas a za jej úžasné poviedky o TVD!
Killy

 

Umieranie

Tak... Stručné drabble z pohľadu umierajúceho človeka. Viete, raz som čítala knihu. Hlavná hrdinka v nej nakoniec umrela. A posledná veta ma dosť... Zaskočila a možno aj trochu nahnevala. "A potom už bola len tma." Viete, ale čo ak to tak nie je? Čo ak človek skrátka umrie... Dajme tomu... Uprostred myšlienky, ktorú, tým pádom, ani nedokončí?
Ja viem, veľa prezrádzam.
Killy

 

Jedna z mnohých

Raz ma napadol taký šialený nápad - Ako sa asi môže cítiť "obeť" Damona Salvatoreho? A pokiaľ ide o ženu? A čo ak tá žena vie viac ako by mala? Čo sa stane, ak Damon nebude raz dôsledný pri vymazaní myšlienok? Tak tu máte drabble z pohľadu "obete". A prosím, berte to s rezervou, je to môj prvý drabble. Plus som ho niekoľko rát opravovala, pretože som v ňom mala príliš veľa slov. Nedalo sa do toho napchať veľa, no aj tak dúfam, že nebude až taký zlý, ako si myslím. Killy

 

Hriešny tanec - 9. kapitola - 1. časť

Hriešny tanec - 9. kapitola - 1. časťTak. Po dlhšej dobe, za ktorú sa vážne veľmi hanbím, som vám sem pridala prvú časť 9. kapitoly. Ja len dúfam, že sa vám to bude páčiť a zanecháte mi aspoň štyri komentáre. Táto kapitolka bude oddychová, no aj tak dôležitá. P.S. Venované AndrejQe Killy

 

No bolo už neskoro...

No bolo už neskoro...Smutný príbeh o Elizabeth, Thomasovi a jednej nečakanej osobe, ktorá toto všetko videla. A mám ešte jedno slovo: Láska...
Killy
P.S. Venované Illy

 

Hriešny tanec - 8. kapitola

Hriešny tanec - 8. kapitolaTak... V prvom rade tu mám také maličké upozornenie. Ja viem, že mala začať rozprávať Via, no ja som na to akosi zabudla a je blbosť to prerábať. Tiež nebude extra dlhá ale ubezpečujem vás, že má viac ako tisíc slov, len to tak nevyzerá... Dozvieme sa toho o Vii veľmi veľa. P.S. Všetko, čo Via kedysi bola, som teraz ja. Až na to, že som to tu trošku prehnala ale inak... :) P.S.S. Zanechajte komentíky, prosím vás... veeľmi pekne vás o to prosím. P.P.S. Mám novú poviedku. Pozrite si ju, prosím, na mojom zhrnutí... Ďakujem!

 

Hriešny tanec - 7. kapitola

Hriešny tanec - 7. kapitolaNo, nie je veľmi dlhá. A má to dva dôvody. Za prvé, som chorá a pomaličky píšem. Za druhé, len jeden komentík? Ak sa nebudem vyhrážať, že nepridám ďalšiu kapitolu, vy mi nedáte ani jediný smajl? Som citlivá osoba, a tak sa ma to veľmi dotklo a som smutná. Veľmi smutná. Túto kapitolku venujem babe, ktorá mi 6. kapitolu okomentovala ako jediná. Ďakujem ti. Si moje zlatíčko... :) P.S. Nevyhrážam sa a tak čakám, či budem mať nejaké tie komentíky. Neočakávam však už nič, takže viac sklamaná už byť nemôžem. Killy

 

Hriešny tanec - 6. kapitola

Hriešny tanec - 6. kapitolaBude dosť dlhá kapitola a ja dúfam, že to oceníte... O čom bude? Hm, tak to neprezradím. Ja viem, som strašná, ale máte smolu. Ďalšia kapča bude vtedy, keď budem mať čas. Alebo keď ma budete hnať, a to znamená, že by tu malo byť dosť veľa komentov, ak chcete ďalšiu kapču skôr ako o týždeň. Killy

 

Hriešny tanec - 5. kapitola

Hriešny tanec - 5. kapitolaJa viem, že som splietala na zhrnutí niečo o systéme, ale nevydržala som to, a pridala to sem. Na konci poviedky vám dám nejaké otázky.
P.S. Nezabite ma, ak sa vám tá posledná časť s Damonom nebude páčiť...
Killy

 

Hriešny tanec - 4. kapitola

Hriešny tanec - 4. kapitolaJa viem, že som hovorila, že tu bude už Via tancovať ale nejako sa mi to predĺžilo. Bude tancovať v tej ďalšej. A, prosím vás o strpenie. Píšem aj druhú poviedku a nestíham. Do štyroch dní by tu mala byť ďalšia kapitolka. Čakám aspoň päť komentárov! Killy

 

Hriešny tanec - 3. kapitola

Hriešny tanec - 3. kapitolaPrvý rozhovor medzi Viou a Damonom. Potom nasledujú Damonove vnútorné myšlienky a úvahy. Tešte sa na nasledujúcu kapitolku, pretože tam bude Via prvýkrát tancovať. Bude mi to trošku dlhšie trvať, ale dlhšie ako tri dni by nemalo... Možno aj skôr, keď ma kopne múza. Alebo že by bolo nejak viac komentíkov... Povedzme štyri? :) Killy

 

Hriešny tanec - 2. kapitola

Hriešny tanec - 2. kapitolaA máte tu ďalší dielik HT. Prečo mám taký pocit, že si to nikto nečíta? No čo už... Ja som trpezlivá a hádam sa nájde aspoň jeden čitateľ. Via išla prvýkrát za bar. Snaží sa obsluhovať zákazníkov a postupne sa všetko bravúrne rýchlo učí. Je to v celku o ničom, ale spoznáme nové „dievčatá"... Prajem pekné čítanie, vaša Killy.

 

Hriešny tanec - 1. kapitola

Hriešny tanec - 1. kapitolaMierne stiahnuť brucho. Lopatky k sebe a ramená dole. Zatláčať a striedať váhu raz na jednej a raz na druhej nohe, opakovala si stále v duchu. Až keď urobila ďalší krok bočne a trupom sa nahla do boku, pri čom jej ruka sa akoby snažila niečo dosiahnuť si uvedomila, že to dokáže. Usmiala sa a ladne dala ruku opäť k sebe. Vedela, čo musí urobiť. Bola pevne rozhodnutá a nič by jej v tom už nezabránilo. Ráznym krokom mierila do najbližšieho striptízového baru. A nemusela dlho hľadať. Potešene si uvedomila, že je len tri bloky od „jej“ bytu.

 

Hriešny tanec - Prolog

Hriešny tanec - PrologMotto: Dospeješ vtedy, kedy musíš. A nie vtedy, kedy na to "príde ten správny čas".

Je to ku TVD. Ale celkom iná káva. Hlavné postavy sú Via a Damon. Skúste prežiť v New Yorku. Ak by ste to skúsili zistili by ste, že to nie je pre slabé nátury. Avšak, presne tou "slabou náturou" bola aj naša Via. Nemala to veľmi ľahké. A ani to mať nebude. Killy
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!