OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele JannaJanna

JannaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Jana

Bydliště: Brno

Věk: 19

O mně: Když ti dá někdo linkovaný papír, piš napříč.
~
Život je umění kreslit bez možnosti gumovat.
~
If you love something,
set it free.
If it was all meant to be,
it come back to you.
(Nestavěj své lásce vězení,
milovat znamená křídla si dát.
Pokud vy dva jste si souzení,
svobodná vrátí se tisíckrát.)

----------------
Moje další tvorba na:
http://scrivere.ic.cz

Kontakt:

E-mail: jana7777 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 252196011ICQ status

Statistiky:

Moje články: 5

Moje komentáře

Titulek článku Text
31.05.2013 (0:44)Na pokračováníVšemocný - kapitola 1. Carlie, teď mě tak napadlo, bylo by možné tě poprosit, jestli bys mi neposlala celou Vězněnou jako doc nebo pdf? :) Hrozně ráda bych si tvou povídku dala do čtečky, abych si ji mohla kdykoli přečíst, i když nebudu mít přístup na net :) Tady je to kopírování textu bloklý... samože se to dá obejít, ale bylo by to pak na hrozně dlouho, než bych ty 4 desítky kapitol postahovala po jedné :D Byla bych ti moc vděčná :)) takový skvosty si člověk potřebuje i uložit :D
A slavnostně přísahám, že bych to nepoužila k žádné špatnosti :D Opravdu bych si tu povídku jen ráda dala do čtečky :)
30.05.2013 (17:42)Na pokračováníVšemocný - kapitola 1. Wow! Wow! Wow! Já prostě nenacházím slov a jen skáču radostí do stropu Emoticon Ááááá, jsem fakt ráda, že pokračuješ ve psaní a to ještě "spin-offem" k Vězněné, což je jedna z nejlepších povídek, co jsem tu na OS četla :)
A prostě ten tvůj styl psaní... to je dokonalost. Normálně nedokážu uvěřit, že to psala holka :D Je to fakt tak autentický! :D Přesně ty myšlenkový pochody i ty výrazy, naprosto přesně to vystihuje kluky :D A navíc se mi hodně líbí ten námět, jsem fakt zvědavá, co se dělo v době, kdy jsme sledovali příběh Annie :)
Jdu si Vězněnou fakt ještě jednou přečíst :D
26.05.2013 (19:51)ShrnutíPovídky od Carlie Ahoj, Carlie, dnes jsem si vůbec nevím proč najednou vzpomněla na tvou povídku Vězněnou :D A nedalo mi to, dokud jsem si ji zas nenašla, takže si ji plánuji zas znovu přečíst :D (aneb, ať vládne prokrastinace během zkouškového)
Ale chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou neplánuješ něco dalšího napsat? :) Tvůj styl psaní je fakt úžasný :)
05.11.2011 (21:32)FanFictionOslava po smrtijedsku Tak tohle je naprosto dokonalé Emoticon Opravdu jsem si smíchy poprskala obrazovku, skvělý nápad! Emoticon
31.08.2011 (12:11)Na pokračováníVězněná - kapitola 42. Nééééé! To nemyslíš vážně! Emoticon To nemůžeš přece takhle ukončit Emoticon
Vím, že to není úplně špatný konec... ale dobrý taky ne, že jo :( Ach jo :(
Takovej otevřenej konec, ty nám dáváš! Ale ne, já si budu představovat, že za pár let se nakonec ti dva sešli a žili šťastně až do smrti... :D
Ale to, že se Diego ani nedozvěděl, že bude tatík, to mě fakt mrzí :(

Jinak, nakonec musím říct, že tohle byla opravdu naprosto úchvatná povídka, něco tak skvělého jsem fakt hodně dlouho nečetla. Dokázala jsi mě přimět, abych si nervama málem ohlodala nehty, jelikož jsem vždycky s vyvalenýma očima jen čekala, co se stane dalšího. Vybrala sis téma, kterého si se bravurně chytila, a vykouzlila orchestr naprosté symfonie, který drásal nervy.
Líbí se mi tvůj styl psaní, ta věcnost, spád děje, popisy tak akorát - ani krátké, ani zdlouhavé. Líbí se mi, že postavy nejsou černobílé, ale že se naopak snažíš poukázat na dobré i špatné stránky.
Opravdu doufám, že začneš psát nějakou další povídku, neb bych si ji rozhodně nenechala ujít.

Skládám poklonu, bravo, tleskám! Emoticon
30.08.2011 (16:52)Na pokračováníOběť - 1. kapitola - Podraz! * Časté překlepy! Pozor na to, zkus si text znovu po sobě přečíst, když ho napíšeš.
* Sem tam chybí čárky.
* Vidět - měkké I!
* Přídavné jméno "rumunský" se píše s malým "r", jen Rumunsko, či Rumun/ka, je s velkým "R".

Opravila jsem ti chybky, ale pro příště se jich snaž, prosím, vyvarovat ;)
29.08.2011 (22:48)Na pokračováníVězněná - kapitola 41. Wow, wow, wow! Teda, málem jsem si nervozitou ohlodala nehty i s prsty!
Tak to byla fakt záchrana na poslední chvíli, já už se začala pomalu udivovat, že bys ji snad přece nenechala spadnout do toho samého znova, chudinku... Jsem fakt zvědavá, kdy konečně Diegovi řekne, že je těhotná, a jak na to on bude reagovat. Líbí se mi ty její mateřskopudové myšlenky, je to takové fakt reálné :)
No, myslím, že to bude asi ještě zajímavý, což? :)
Jen doufám, že neplánuješ špatný konec :( Já jsem sice zastánce špatných konců, jenže Annie si už peklem prošla, takže by si ten happyend fakt zasloužila :)
No, těším se na další díl, co z toho dál vyleze :) Zatím, bravo! Emoticon
29.08.2011 (22:17)Ostatní FanFictionForgiveness - 4. kapitola * Nezapomínej povídku zařazovat do kategorie FanFiction. ;)
25.08.2011 (16:31)Na pokračováníJen jeden polibek - 5. kapitola * Sem tam chyběly čárky. A občas přebývaly. ;)
* Oslovení se oddělují čárkami.
* \"Atak\" se nepíše dohromady, ale zvlášť \"a tak\". \"Atak\" totiž jako slovo znamená něco naprosto jiného. :)

;)

martinexa: Pokud se jedná o jméno Alice anglického původu, tudíž ne s výslovnosti /alice/, ale s výslovností /alis/, pak je neskloňování v pořádku.
24.08.2011 (12:57)Na pokračováníJen jeden polibek - 4. kapitola * Jsem ráda, že přímou řeč sis už dala do pořádku, nicméně pořád ti sem tam chyběla čárka ;). "No" se většinou taky odděluje čárkami. "Prosím", jelikož je to sloveso, tedy samo o sobě tvoří větu, je také odděleno čárkami, pokud následuje jiné sloveso ("Prosím, neubližuj mi").
24.08.2011 (12:36)Ostatní FanFictionZtraceni v samotě - 9. kapitola * Oslovení se odděluje čárkami ;)
23.08.2011 (16:01)Na pokračováníJiný život - Prolog + 1. kapitola * Každá přímá řeč řečená někým jiným patří na nový řádek.
* Sem tam chybí čárky.
* Překlepy.
* Oslovení se oddělují z obou stran čárkami.

Opravila jsem ti to, ale pro příště se zkus prosím chybek vyvarovat ;)
23.08.2011 (14:43)Na pokračováníHra s ohněm - 70. kapitola Chensie: V pohodě, já se s tebou nehádám. Pokud je to pro tebe důležité, tak ti to opravovat nebudu ;) I když to není spisovně správně, ale co se dá dělat. Tohle není nic, co by výrazně bylo do očí. Takže fajn, příště to nechám být ;)
23.08.2011 (14:16)Na pokračováníHra s ohněm - 70. kapitola Chensie: Teď tě nějak nechápu, jak to myslíš. Kdes něco takového našla? Tři tečky se používají naprosto stejně jako jiné interpunkční znaménko. Po tečce, čárce, otazníku i vykřičníku děláš přece taky mezeru v jakémkoli případě (samozřejmě mimo končící uvozovky). Nezáleží na tom, jestli se jedná o přímou nebo nepřímou řeč.
23.08.2011 (13:40)Ostatní FanFictionByli hrdinové - Prolog * Pozor na občasné překlepy.
* Sem tam chybí čárka.

Opraveno, ale pro příště se zkus prosím chybek vyvarovat :)

---------
Jinak, líbí se mi tvůj námět na povídku. Taky by mě štvalo, kdybych o svých rodičích v podstatě nic nevěděla a každý by jen řekl, že byli hrdinové. Ve světě HP zůstalo po sedmém díle tolik nevysvětlených věcí, a každý z nich by si zasloužil řešení. Ještěže existuje tolik lidí, kteří se toho rádi ujmou v FF :) Pěkně napsané ;)
23.08.2011 (13:08)JednodílnéMůj dopis otci Wow. Úžasné! Líbí se mi, jak z tvé povídky sálá hutná atmosféra. Moc pěkně napsané, fakt jsem z toho cítila všechny emoce... Ačkoli byl ten konec trochu předvídatelný, fakt se mi to líbilo. Máš dobrý styl psaní ;)
23.08.2011 (12:47)Ostatní FanFictionLove is unpredictable - 6. kapitola * Prosím nezapomínej tvou povídku zařazovat do sekce FanFiction :)
23.08.2011 (12:36)Na pokračováníHra s ohněm - 71. kapitola * Opět, po třech tečkách patří mezera ;)
23.08.2011 (12:32)Na pokračováníHra s ohněm - 70. kapitola * Po třech tečkách se dělá mezera jako po jakémkoli jiném interpunkčním znaménku. Opravila jsem to, ale prosím, pamatuj na to ;)
23.08.2011 (11:38)JednodílnéŽenatý se závazky * Každá přímá řeč řečená jinou osobou patří na nový řádek.
* Všeobecně dělej trochu víc odstavců, takovýto jednolitý text nepůsobí moc dobře na čtení.
* Před třemi tečkami se mezera nedělá, jen za nimi.
* Překlepy.

Tentokrát jsem ti to opravila, ale příště už to dělat nebudu a článek ti vrátím jako nehotový. Nová přímá řeč na novém řádku je základ. Zkus se pro příště vyvarovat chyb ;)
22.08.2011 (22:51)Ostatní FanFictionForgiveness - 1. kapitola * Bacha na překlepy.
* Pozor na mě/mně. 2.+4. pád - mě, 3.+6. pád - mně.

Opraveno, příště si to trochu víc hlídej ;)

Mimochodem, pěkný nápad na povídku :) Jsem celkem zvědavá, jak to bude pokračovat :)
22.08.2011 (22:30)Na pokračováníJen jeden polibek - 3. kapitola * Pokud po přímé řeči navazuje věta, která ji popisuje, pak přímá řeč končí čárkou (nebo otazníkem či vykřičníkem), nikdy tečkou, a poté následuje malé písmeno.
Špatně: „Hmm… Kde vůbec mělo to znamínko, že sis všiml až teď?“ Ptal se Lucas.
Správně: „Hmm… Kde vůbec mělo to znamínko, že sis všiml až teď?“ ptal se Lucas.
Pokud věta po přímé řeči ji nepopisuje, přímá řeč končí tečkou (nebo otazníkem či vykřičníkem) a věta po ní začíná velkým písmenem.
Máš v tomhle celkem dost chyb.
* Oslovení se odděluje čárkami.
* Sem tam ti chybí čárka (nejen u oslovení).

Chybky jsem ti opravila, ale pro příště se jich zkus prosím vyvarovat ;)
22.08.2011 (22:11)BásničkyDnes, anděli, nezabíjej... Wow. Nádherně napsáno :) Moc se mi to líbí :)
22.08.2011 (20:58)JednodílnéVězení 500 to být nemusí, ale aspoň tak 450? :) Chápu, že tohle je takové specifické téma, ale věřím, že to nějak zvládneš :)
22.08.2011 (20:31)JednodílnéVězení Bohužel, drabble je specifický útvar, který musí mít 100 slov, ne méně, ne více. Není to jen "krátká povídka".

Opravdu by nešlo něco připsat? :)
22.08.2011 (20:16)Na pokračováníZtraceni v samotě - 7. kapitola * Pokud po přímé řeči navazuje věta, která ji popisuje, pak přímá řeč končí čárkou (nebo otazníkem či vykřičníkem), nikdy tečkou, a poté následuje malé písmeno.
Špatně: „Koukám, že ti došla slovní munice.“ vítězoslavně se uculil.
Správně: „Koukám, že ti došla slovní munice,“ vítězoslavně se uculil.
Celkem dostkrát jsi v tom měla chybu.

Chybky jsem opravila, ale zkus se jich pro příště prosím vyvarovat ;)
22.08.2011 (19:33)Na pokračováníDragonheart - 8. kapitola * Pokud po přímé řeči nenásleduje věta, která by ji popisovala ("V takové bouřce se může objevit mnoho přeludů," domlouval mi.), pak přímá řeč nesmí končit čárkou, ale tečkou či vykřičníkem nebo otazníkem („Ovšem. To už jsem se dozvěděla.“ Byla milá, ale nudná.)
* Občas tam máš zbytečně moc čárek (např. ve větě "Bez dalších řečí jsem mlčky odešla přes polovinu hradu do svého pokoje." není ani jedna, přitom jsi tam měla dvě)
* Překlepy

Chybky jsem opravila, pro příště se jich zkus prosím vyvarovat ;)
22.08.2011 (18:22)JednodílnéVězení * Bohužel ti musím článek vrátit. Pravidla pro vkládání povídek hovoří jasně - musí mít aspoň 500 slov. Tohle je velmi krátké. Neřeknu, kdyby to bylo jen o kousek, ale tvá povídka má jen kolem 320 slov. Zkus třeba ještě něco dopsat ;) Až budeš mít povídku v pořádku, zaškrtni opět, že je článek hotov.
22.08.2011 (18:01)Na pokračováníVězněná - kapitola 40. * Pokud věta popisuje přímou řeč, tak pak přímá řeč nekončí tečkou, ale čárkou a pak následuje malé písmeno. Celkem častokrát v tom chybuješ.
Špatně: „Diego.“ hlesla jsem slabě.
Správně: „Diego,“ hlesla jsem slabě.

Opravila jsem ti to tentokrát, ale zkus příště na to dát prosím pozor ;)

----------
Mimochodem, musím říct, že tvá povídka mě naprosto uchvátila :) Včera jsem tu na ní narazila úplnou náhodou, a od včerejška jen čtu :D
Líbí se mi tvůj styl vyprávění, sic mi přišel ze začátku trochu jiný, ale rychle jsem si zvykla. Líbí se mi, že to popisuješ celkem se spádem a nemáš v ději hluché mezery nebo kvokání o ničem. Je vidět, že máš fakt promyšlené, co napíšeš, což je dobře :)
Diegova láska k Annie mi na začátku přišla trochu moc rychlá, ale stejně jsem si hned ty dva oblíbila :)
Nemůžu se dočkat, jak to bude pokračovat, už dlouho jsem nečetla takhle dobře napsanou povídku ;) Fakt máš můj obdiv Emoticon
22.08.2011 (17:19)Na pokračováníNejasná minulost - 7. kapitola * Často chybně píšeš tvary přímé řeči. Pokud věta po přímé řeči ji popisuje, tak přímá řeč končí čárkou, a po ní následuje malé písmeno. Víc infa o přímé řeči zde:
http://www.stmivani.eu/40-pomoc-autorum/pravidla-psani/

Tentokrát jsem ti je opravila ;)
22.08.2011 (16:55)Na pokračováníOrganizace N. A. R. - Část 9. * Všeobecně chybuješ zas v tom samém, co jsem ti napsala u minulé části (překlepy, čárky, atd.)
* by jsme --> bychom!
* "Mohl bych si ty dva spisy vzít sebou?" --> "Mohl bych si ty dva spisy vzít s sebou?"
Jen "sebou" je v případě, pokud je myšleno sebou jako svojí vlastní osobou (hodil jsem sebou na postel). Pokud je to ve smyslu, že se mnou si vezmu něco dalšího, pak je to "s sebou".
* odbýt (ve smyslu ledabyle provést nějakou práci nebo odmítnout) X odbít (odtlouct - například hodiny odbily půlnoc)
* Místo "jak tak" často píšeš "jak tam" ;) Ale chápu to, mám obdobný problém s tím, že když nějaké příd. jméno končí v pádě na "ch", napíšu místo toho "m", ani nevím proč ;) Takže si to musím hlídat samozřejmě. Zkus totéž ;)
* Oslovení se odděluje čárkami.
* Nějak nechápu význam toho psát do povídky "(smích)". Tyhle emoce v závorce se používají jen v novinařině.

Opět opraveno, ale opravdu se snaž trochu vnímat ty malé chybičky ;)
22.08.2011 (16:04)Na pokračováníOrganizace N. A. R. - Část 8. * Pozor na to používání minulého i přítomného času při popisování. Je lepší vybrat si jen jeden a nekombinovat, vyznívá to pak trošku blbě ;)
* I/Y v přídavných jménech! (Správně "Tak to máš blbý." /mladý/ ne "blbí")
* Pokud je přímá řeč popisována řečí nepřímou, je zakončena čárkou (nebo vykřičníkem či otazníkem), ne tečkou, a nepřímá řeč pak začíná malým písmenem. (Tedy: "Už jsem doma," řekl Honza.) Pokud je za přímou řečí věta, která nepopisuje tu řeč, ale například děj v okolí, pak je přímá řeč ukončena tečkou a nepřímá řeč pak začíná velkým písmenem. (Tedy: "Už jsem doma." Honza položil klíče na stůl. Dávej na to trochu pozor, často ukončuješ přímou řeč tečkou, ale pokračuješ malým písmenem ;)
* Pozor na čárky, někdy ti tam přebývají ;)
* Jména se oddělují čárkami jen v případě, že se jedná o oslovení. (Tedy: "zeptala se s obavami Lara", ne "zeptala se s obavami, Lara")
* Není "vzkřiknul", ale "vzkřikl" ;) To stejný - ne "okřiknul", ale jen "okřikl".
* Bacha na překlepy.
* Všimla jsem si, že občas používáš trochu krkolomný slovosled. Já sama s tím mám při psaní taky dost problém, takže vím, že není jednoduché se to snažit uhlídat, ale zkus si po sobě napsaný text víckrát přečíst a třeba přijdeš na lepší sestavení věty ;)

Chybky jsem ti opravila, ale snaž se jich pro příště aspoň trochu vyvarovat ;)

26.02.2011 (22:25)Na pokračováníPůlnoc - 10. kapitola Hoja, jen pár chybek jsem ti musela opravit ;)
* to, co ti řekla určitě není pravda --> to, co ti řekla, určitě není pravda ("co ti řekla" je vložená vedlejší věta)
* trčely křídla --> trčela křídla (střední rod, tudíž ve shodě podmětu s přísudkem musí být koncovka -a)

Jinak, chtěla jsem se zeptat, je ten ComicSans nutný? Běžné písmo by přece bylo taktéž dostačující, ne? ;)
26.02.2011 (22:10)Na pokračováníDům na vyhlídce - Druhá kapitola Ach promiň, za to oslovování v ženské formě, teď jsem teprv zjistila, že jsi kluk :D
26.02.2011 (22:04)Na pokračováníDům na vyhlídce - Druhá kapitola Mělas tam několik chybek:

Takhle ne: Ještě že má alespoň jednoho člověka na kterého se může spolehnout a který se o něj postará.
Takhle ano: Ještě že má alespoň jednoho člověka, na kterého se může spolehnout a který se o něj postará.

Takhle ne: Zrychleně dýchal a díval se na kus skla, trčícího z jeho boku a po kterém pomalu tekla krev.
Takhle ano: Zrychleně dýchal a díval se na kus skla, trčícího z jeho boku, po kterém pomalu tekla krev.

+ Ve čtyřech větách se ti opakuje slovo se stejným základem: větvička, větvičku, větev, ... ==> Zkus to pro příště trochu redukovat, text pak vyznívá celkem divně.

Takhle ne: Začalo mu tmavnout před očima ale vydržel to.
Takhle ano: Začalo mu tmavnout před očima, ale vydržel to.

+ Zase: "...otupit otupující..." ==> Co takhle místo "otupit" třeba "zmírnit"?

Takhle ne: „Měl bych si najít normální práci.“ Řekl pro sebe když se mu podařilo spolykat prášky na bolest a vyrazil k domovu.
Takhle ano: „Měl bych si najít normální práci,“ řekl pro sebe, když se mu podařilo spolykat prášky na bolest a vyrazil k domovu.

+ Zase: vyrazit, dorazil ==> Zkus si fakt trochu obohatit slovní zásobu ;) Nebo minimálně to nepoužívat hned ve větách za sebou.

Takhle ne: Byla za ty léta už opotřebovaná a oprýskaná ale svému účelu prozatím sloužila dobře.
Takhle ano: Byla za ty léta už opotřebovaná a oprýskaná, ale svému účelu prozatím sloužila dobře.

Takhle ne: Kvůli kombinaci alkohol + aspirin + ztracená krev se párkrát netrefil a jednou si málem vypíchnul oko.
Takhle ano: Kvůli kombinaci alkoholu, aspirinu a ztracené krve se párkrát netrefil a jednou si málem vypíchnul oko.
==> V psaném textu nemůžeš používat takhle pluska! Vidělas někdy něco takového v knížce snad?

+ A znovu: usadila, usedl

Takhle ne: „Zatím jenom kafe, díky. Mrknul na ni a taky se usmál.
Takhle ano: „Zatím jenom kafe, díky." mrknul na ni a taky se usmál.

-------
Pro tentokrát jsem ti chyby (ty čárky) opravila, příště na to dej prosím pozor. Plus doporučuji si vždy text po sobě přečíst, mělas tam občas i překlep.
Jinak zkus fakt zapracovat na tom, abys nepoužívala slova se stejným kořenem blízko sebe, nezní to dobře. A trochu si zopakovat užívání čárek taky neuškodí ;)

Neber si to prosím nijak zle, chci ti jen pomoct :)
24.01.2011 (22:25)Na pokračováníMěsíční průkopník - 1. kapitola Hoja, opravila jsem ti tam několik gramatických chyb, cos tam měla, příště na to dej prosím pozor :)
A ještě:
* V názvu musíš mít napsané číslo kapitoly, pokud se jedná o povídku na pokračování.
* Každá nová přímá řeč patří na nový řádek!
* Pokud přímá řeč končí čárkou, otazníkem nebo vykřičníkem, pak nepřímá řeč (pokud popisuje přímou řeč) začíná malým písmenem.
Např.: „Haha!" zasmál se.
„Haha," na oko se zasmál.
„He?" podivil se.
„Haha." Vzal klíče a odešel.

Teď jsem ti to všechno opravila, ale do příště dej na to bacha :)
23.01.2010 (14:32)Na pokračováníNapotřetí to dokážu!!! Epilog Úžasné :) Jak už jsem ti psala u poslední kapitoly, tvá povídka mě přestože je to absolutní magořina totálně dostala :D
Pst, už jsem si četla prlog k tvé nové povídce a vypadá to, že bláznivá jízda bude pokračovat.. EmoticonEmoticonEmoticonEmoticon
12.11.2009 (21:54)SoutěžeSpisovatelská soutěž - Povídky Dragell: Promiň, nechci tě urazit, ale už mi vážně připadáš jak pětiletý děcko, co nic nedokáže pochopit. Zkus popřemýšlet nad pojmem "spisovatelská soutěž", hlavně to slovo "spisovatelská". Věř mi, že o přiložené písničce to fakt není. Pokud neumíš psát bez hudby, tak nepiš.
09.11.2009 (16:33)SoutěžeSpisovatelská soutěž - Povídky Dragell: Pokud jsi správně četla zadání soutěže, nemohla jsi přehlédnout, že písničky jsou k povídkám zakázané. Copak se nějaká kniha vydává společně s CD s hudbou? Tu atmosféru, kterou nalaďuje písnička musíš umět popsat slovy, proto je to taky spisovatelská soutěž, že.
08.11.2009 (0:02)Na pokračováníNapotřetí to dokážu!!! 24. kapitola To je naprosto perfektní!! :D:D Tahle povídka mi vždycky zvedne náladu, já nechápu, kde bereš ty nápady na ty vtipný situace :D:D Je to úžasné, těším se na další díl!!
21.10.2009 (17:24)FórumFórum Alice66: Asi se pleteš, pochybuji, že by se tady vydala povídka s tématem na Stmívání. Na twilight fanfiction slouží stránka http://www.stmivani.eu
Nebylo to spíš tam? Obě stránky vypadají hodně podobně.
10.10.2009 (23:01)Na pokračováníNapotřetí to dokážu!!! 19. kapitola úžasné Emoticon totuto povídkou mi vždycky zvedneš náladu EmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon
20.09.2009 (16:23)JednodílnéMrtvé město Pitrska: No právě, to já sama nevím, ten konec jsem nepsala :D
19.09.2009 (23:17)Na pokračováníNapotřetí to dokážu!!! 11.kapitola hej, tak tohle je zkrátka perfektní EmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon dneska jsem tuto povídku objevila a sežrala všech jedenáct kapitol, je to bombastický!!Emoticon Už se těším na další díl!EmoticonEmoticonEmoticon
19.09.2009 (19:04)O webuKonec nudným jménům! určitě :)
19.09.2009 (16:10)Na pokračováníNapotřetí to dokážu!!! - 4.kapitola achbože, prý řitní alpinismus EmoticonEmoticon jsem se tomu chlámala, že jsem div nespadla pod stůl EmoticonEmoticonEmoticonEmoticon
19.09.2009 (14:38)O webuKonec nudným jménům! Jo, tuhle stránku znám :) Často z ní taky čepám jména do mých povídek :)
19.09.2009 (11:25)JednodílnéMrtvé město Mockrát děkuji za komentáře, i když v podstatě nepatří měEmoticon Jinak to nemá pokračování Emoticon, jak jsem říkala, napsaly jsme to minulej rok ve škole jako slohovku do škole ve skupince... O tom to je, že to má takový konec :)
18.09.2009 (16:11)JednodílnéPravá láska žije jen jednou smutné Emoticon ale nádherné EmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon
18.09.2009 (16:08)BásničkyOsud do kamene vryt Krásné, sestřičko :) Chtěla bych mít tvůj talent na básnění Emoticon EmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon

Datum registrace: 15. 4. 2009

Poslední přihlášení: 11. 9. 2015, 00:22

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí od: Janna

Shrnutí od: JannaJednorázovky: Rescue out of Darkness // Mrtvé město
Básně: Škola // Umřít v bolesti a žít

Poslední aktualizace: 24.1.2011

Články:

 

Umřít v bolesti a žít

Umřít v bolesti a žítV pořadí má druhá báseň. Tentokrát se nejedná o žádnou parodii, jde o vážné téma. Snažím se lyricky popsat bolest v umírání a následné probuzení do nového života. Doufám, že se vám to zalíbí, prosím komentujte! Díky, Janna

 

Mrtvé město

Mrtvé městoElizabeth Smithová je (ne)typická dívka ze snobské čtvrti města. Po hádce se svojí matkou, uteče z domu, jenže narazí na několik pochybných lidí... Kdo je James, a co se to děje ve čtvrti největší chudiny přezdívané jako Mrtvé město?
Abych přiznala barvu, hodně dlouho jsem se rozmýšlela, jestli sem tuto povídku dám, protože tak jaksi na ni nemám úplný podíl. Byla to hromadná slohovka, kterou jsme psaly v šesti lidech ve škole ještě minulý školní rok. Přece jenom, zřejmě mám alespoň trochu autorských práv na tuhle povídku, a proto ji tu nakonec máte. Mě ovšem nepište žádné chvály, jelikož já se na ni téměř nepodílela (v té době bylo pro mě psaní jakýchkoliv slohovek největší vopruz - doby se mění, bohudík :D).
Dle mého mínění je tato povídka přímo bombastická, holky to napsaly úžasně :) Je to ten typ, co ve vás něco zanechá, takový zvláštní pocit... Alespoň u mě to tak bylo. Tak šup to přečíst a hlavně komentovat :) Díky, Janna (& spol. :D)

 

Škola

ŠkolaHa! Víte, co vznikne, když se někdy ale opravdu příšerně nudíte ve škole? Básnička! :D Teda, v mém případě spíš jen pokus o básničku, vemte to tak, že jsem v životě žádnou nenapsala, takže se to moc nerýmuje a je to dost uhozený (a trochu sarkastický) :D Snad to bude alespoň k přečtení :) ~Janna

 

Rescue out of Darkness /Vysvobození z temnoty/

Rescue out of Darkness /Vysvobození z temnoty/Jednorázovka. Povídka o slepé dívce, která zažila spousty otřesných věcí v životě. Snaží se vysvobodit z temnoty, která ji obklopuje. Doufám, že se zalíbí :D Jak už někteří možná víte, mé povídky jsou silně pesimistické a tahle není vyjímkou :D Dokonce si myslím, že jsem do této toho pesimismu vložila až moc... No uvidíte :) Dalo by se říct, že má špatný konec, ale je to polemizující... pro tu dívku je to třeba konec dobrý... posuďte samy a komentujte prosím!!!
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!