OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele InugirlInugirl

InugirlPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Aneta Špičáková

Věk: 29

O mně: Moje zájmy : Malování, plavání, brusle, psaní, manuální práce, vyšívání, hudba, anime, překlad mangy,čtení, hra na klavír....

Kontakt:

E-mail: Inugirl (zavináč) seznam.cz

ICQ: nepoužívámICQ status

Skype: nepoužívám

Facebook: https://www.facebook.com/aneta.spicakova.5

Web: www.bluenet.cz/blogs/kralovstvifantasie/ https://inugirl9.wixsite.com/kralovstvifantasie

Statistiky:

Moje články: 111

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 9. 2014

Poslední přihlášení: 3. 10. 2020, 18:26

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Inugirl

Povídky od InugirlMrazivý dotek, Pyramid doll, Death potion, Nepovedený pokus, Na temné straně, Vampire pet, Rubínová lampa

Články:

Novinka

Oberon - 1. kapitola

Oberon - 1. kapitolaJeden vesmír, jedna loď, posádka s pěti tisíci kolonisty, android a žena, která jako jediná zná krutou pravdu o celé misi. Katrin je hrdou kapitánkou Oberona, kolosu plujícím vesmírem, který má důležitý cíl - osídlit Andris 10. Netuší však, že její život se zanedlouho vykolejí a bude se potýkat a řešit věci nad její chápání. Bude muset nasadit důvtip a obrnit se proti hrůzám, které na její hlavu Weyland-Yutani nastražila, a uchránit před hrozbou smrtícího viru celou posádku, která blaženě žije v nevědomosti. Zvládnou celou situaci Katrin a David 8 uchopit do rukou, nebo budou nepřátelé?

 

Vampire pet 25. kapitola

Vampire pet 25. kapitolaDaisy byla unesena dvěma zcela rozdílnými spojenci, podaří se jí utéct a kam je vlastně unášena? V dnešní kapitole nás čekají zajímavé věci, nálezy a artefakty, nad kterými si budete lámat hlavy.

 

Vampire pet 24. kapitola

Vampire pet 24. kapitolaDnes se tu děje hodně věcí, Daisy si s nimi musí poradit, nebo ne? Ale co když nepříznivé okolnosti jsou mnohem víc, než s čím může bojovat?

 

Vampire pet 23. kapitola

Vampire pet 23. kapitolaTak, posuneme se trochu dál, Daisy se rozloučila s Alricem i Chestrem a shodou okolností skončila v hloučku nebezpečných upírů ze sabbatu. Jak to dopadne a kdo je nový děsivý cizinec?

 

Rubínová lampa 33. kapitola

Rubínová lampa 33. kapitolaTrocha poezie nikdy neuškodí, to si myslela Rose, když šla na večerní předčítání, ale vyklubalo se z toho něco velice zajímavého a hle, další karta je na světě.

 

Rubínová lampa 32. kapitola

Rubínová lampa 32. kapitolaDnes se bude rozdělovat poklad. Dostane Rose svou pracně vydělanou část, o kterou ještě musela smlouvat?

 

Vampire pet 22. kapitola

Vampire pet 22. kapitolaDnešní kapitolu jsem převážně věnovala Alricovi a Daisy. Máme tu odjezd z Branu na ples, kde se stane hodně věcí, a Daisy dnes dostane políbení, hádejte od koho?

 

Rubínová lampa 31. kapitola

Rubínová lampa 31. kapitolaA je to tu, souboj Jafara a Rose. Kdo je silnější a lstivější? Dále příjezd do Agrabah. Jeden nový host během Jafarovy cesty nastíní trochu další vývoj děje. Pythagoras je možná jiný a má i svou lidskou stránku, než jak ho vykreslují dějiny.

 

Rubínová lampa 30. kapitola

Rubínová lampa 30. kapitolaRose má plán, jedinečný plán, brilantní plán, ale má šanci vyzvat někoho jako Jafara a porazit ho v něčem, co považuje za svou pýchu? Zlatovláska má ale pár výhod. Za prvé je to žena, za druhé má za kamaráda zcela úžasného papouška a za třetí dokáže spolehlivě lézt na nervy. Jak už to bývá, když se tihle tři sejdou, bývá to docela legrace, a jako třešnička na dortu bude souboj! Jafar a Rose v ringu, nechte se překvapit!

 

Rubínová lampa 29. kapitola

Rubínová lampa 29. kapitolaNávrat do Káhiry s plným pokladem, a co Rose? Vzbudí se? Políbí ji princ, aby procitla? Sotva. Jafar není princ a Yago už teprve ne. Dostane alespoň Rose část svého pokladu?

 

Vampire pet 21. kapitola

Vampire pet 21. kapitolaJak se Daisy cítí po nešťastném dopise, co přišel? Co na to ostatní? Budou ji obviňovat? Bude jí někdo oporou?

 

Rubínová lampa 28. kapitola

Rubínová lampa 28. kapitolaDnes objevíme faraonovo tajemství, jak dobrodružství v pyramidě dopadne si přečtěte uvnitř.

 

Vampire pet 20. kapitola

Vampire pet 20. kapitolaDnešní díl začíná záhadným dopisem. Od koho je a jakou lavinovou událost způsobí? Dejte si pozor, Daisy bude pěkně rozzuřená.

 

Rubínová lampa 27. kapitola

Rubínová lampa 27. kapitolaKonečně začínáme novou část příběhu a hledání další karty v Ramsesově pyramidě. Jak se tam naše skupinka vloupá? Co ji tam čeká a narazí tam skutečně na oživlou mumii?

 

Vampire pet 19. kapitola

Vampire pet 19. kapitolaDaisy nemůže spát, a tak se rozhodne strávit noc někde jinde. Je to vůbec dobrý nápad? Možná ano, možná ne, ale rozhodně bude svědkem zajímavých okolností mezi Vincentem a Elisabeth. Daisyny sny se mění a jsou více a více realistické, pomáhají jí odkrývat minulost a poznávat samu sebe. V tomto vezme Daisy osud do svých rukou a konečně se postaví na odpor.

 

Rubínová lampa 26. kapitola

Rubínová lampa 26. kapitolaStavíme u další oázy, a tahle bude v něčem výjimečná. Rose by se měla rychle naučit tančit, jinak ji čeká velký trapas. Do čeho všeho ji Jafar zatáhne, a pomstí se mu?

 

Rubínová lampa 25. kapitola

Rubínová lampa 25. kapitolaOáza je plná nebezpečí, štírů, pavouků a hadů. Co všechno na naši hrdinku může číhat ve tmě? Nechte se obohatit Rosiným nočním dobrodružstvím

 

Rubínová lampa 24. kapitola

Rubínová lampa 24. kapitolaVýprava do Egypta má kousek cesty za sebou a čeká je první zastávka v oáze, jak to bude probíhat, co se Rose naučí a co uvidí?

 

Rubínová lampa 23. kapitola

Rubínová lampa 23. kapitolaDámy se vracejí z tržiště a Rose je nespokojená. Co provede s Aladdinem, když ho nikdo nechce? A máme tu další hádku s Jafarem, nechte se překvapit o čem.

 

Vampire pet 18. kapitola

Vampire pet 18. kapitolaDnes náš čeká dámská jízda a nakupování, ale i při tom se dá dozvědět hodně věcí.

 

Rubínová lampa 22. kapitola

Rubínová lampa 22. kapitolaTak kdo je ten stín, který Rose hlídá? Je na čase tuto záhadu prozkoumat!

 

Vampire pet 17. kapitola

Vampire pet 17. kapitolaDnes půjde Chestr orodovat za Daisy k Alricovi, jak to dopadne? Poperou se, bude remíza? Shodnou se, nebo se zabijí navzájem? Jak už název kapitolky napovídá, půjde o splnění druhé části dohody, tedy té Daisyny. Jak si svou odměnu Chestr vybere, se nechte překvapit. Pozor, kapitola obsahuje erotické scény!

 

Rubínová lampa 21. kapitola

Rubínová lampa 21. kapitolaCo se stane v Jafarově koupelně? No, bude to dech beroucí. Více raději prozrazovat nebudu.

 

Vampire pet 16. kapitola

Vampire pet 16. kapitolaDlouho očekávaná návštěva je tady, co se při ní všechno přihodí?

 

Rubínová lampa 20. kapitola

Rubínová lampa 20. kapitolaNadchází den Rosina bičování, jak to bude probíhat a jak to dopadne? Zachrání ji někdo?

 

Rubínová lampa 19. kapitola

Rubínová lampa 19. kapitolaRose to nemá lehké a stále se kolem ní utahuje smyčka, dnes bude čelit dohodě, kterou uzavřela s Jafarem, a uvidíme i novou postavu, nechte se překvapit :-)

 

Rubínová lampa 18. kapitola

Rubínová lampa 18. kapitolaRose se chystá domů. Povede se jí tam dostat, nebo bude opravdu zbičována a svému osudu neuteče?

 

Rubínová lampa 17. kapitola

Rubínová lampa 17. kapitolaDnes nás čeká zajímavý závěr. Rose si myslela, že urážka u prince Ramsese II. jí jen tak projde, ale spravedlnost není slepá, jak si s tím naše hrdinka poradí?

 

Rubínová lampa 16. kapitola

Rubínová lampa 16. kapitolaJak už název kapitoly napovídá, bude toho hodně a Jafar nebude vědět, co dřív, aby po Rose žehlil všechny maléry. Ale zpátky na začátek. Jak dopadne Aladdinovo slyšení? A co se stane při druhé audienci a koho se bude týkat?

 

Rubínová lampa 15. kapitola

Rubínová lampa 15. kapitolaProbuzení po akci není vždy příjemné, hlavně když vám šlo o život, což by Rose mohla vyprávět. Dnes se ale podívá někam, kde by vůbec neměla být, aneb prohlídka Jafarovy ložnice.

 

Rubínová lampa 14. kapitola

Rubínová lampa 14. kapitolaTak konečně vrchol odvahy. Čeká nás jeskyně a její zázraky. Jak to dopadne? Získají Rose s Aladdinem kartu, nebo ne?

 

Vampire pet 15. kapitola

Vampire pet 15. kapitolaCo nás dnes čeká a nemine. Daisy má záhadnou návštěvu. Je to velké, chlupaté a má to drápy, co je to? Navíc také slíbila Alricovi, že za ním večer přijde, půjde nebo ne?

 

Rubínová lampa 13. kapitola

Rubínová lampa 13. kapitolaTak, a je to tu, kapitola s názvem polibek! Kdo koho políbí se nechte překvapit :-)

 

Rubínová lampa 12. kapitola

Rubínová lampa 12. kapitolaDostane se Aladdin z vězení? Jaké mučení Jafar podnikne a dostane se Rose se zlodějem v pořádku do bezpečí?

 

Mrazivý dotek

Mrazivý dotekJsem moc šťastná, že Vám mohu představit svou knihu Mrazivý dotek, která se dočkala svého vydání jako e-kniha!

 

Rubínová lampa 11. kapitola

Rubínová lampa 11. kapitolaRose a její záhadná nemoc ustupuje. Dnes nás čeká setkání v kuchyni a naše hrdinka se přimotá i ke kouzlu, jak najít člověka s čistým srdcem, hádejte kdo to bude?

 

Rubínová lampa 10. kapitola

Rubínová lampa 10. kapitolaTak jak to chodí v nevěstinci, pro pány docela zajímavá zkušenost, ale pro ženy? Dále se podíváme, co je v tajemné truhle, kterou si Jafar vyžádal od mladého zloděje. Pozor, erotický obsah v této kapitole!

 

Rubínová lampa 9. kapitola

Rubínová lampa 9. kapitolaDnes máme karanténu a kdo vleze, nevyleze, aneb Rose a její šanghajská horečka.

 

Rubínová lampa 8. kapitola

Rubínová lampa 8. kapitolaTak, dnes nás čeká trochu dramatu. Jafar a Rose našli k sobě novou důvěru, no, pokud je to vlastně u někoho jako on možné, že?

 

Rubínová lampa 7. kapitola

Rubínová lampa 7. kapitolaRose se dozvěděla něco důležitého, ale dnes nás čeká malý výlet k Jeskyni zázraků. Nebude to lehké, to skutečně ne, a hlavně probuzení bývá nejhorší. Držte Jafarovi a Rose palce, aby se nezabili navzájem.

 

Rubínová lampa 6. kapitola

Rubínová lampa 6. kapitolaDnes s princeznou Jasmínou navštívíme zahradu a najdeme tam něco, co Rose opravdu nečekala. Také řekne své sladké ano nebo ne Jafarovi. Uvidíme, zda s ním bude spolupracovat, nebo ne.

 

Vampire pet 14. kapitola

Vampire pet 14. kapitolaJak dopadne malý půlnoční dýchánek? Pozor, nová postava na obzoru, a brzy přibudou i další. Tato kapitola obsahuje erotiku!

 

Rubínová lampa 5. kapitola

Rubínová lampa 5. kapitolaDnes objev první karty! Setkání na chodbě a návštěva překupníka. Děje se toho hodně. Čtěte!

 

Rubínová lampa 4. kapitola

Rubínová lampa 4. kapitolaYago si užívá zasloužený relax, který brzy skončí. Jafar je podrážděný z následujících událostí, ale jistě si s nimi poradí. Co je to, co skrývá v malé skříňce, a jaké s tím má úmysly?

 

Rubínová lampa 3. kapitola

Rubínová lampa 3. kapitolaJak si Rose poradí s děsivým vezírem a jak si on poradí s ní? To je otázka, kterou si nejspíše během tohoto příběhu budete pokládat opravdu často. Mimo to naši hrdinku ještě čeká nový objev v koupelně. Nechte se překvapit.

 

Rubínová lampa 2. kapitola

Rubínová lampa 2. kapitolaRose čeká nelehký úkol. Jak si s ním poradí, dokáže sultána i ostatní přesvědčit, že není zlodějka? Dokáže odolat Jafarovým lžím a pohledům? Vezír je hodně lstivý, ale to ona taky.

 

Vampire pet 13. kapitola

Vampire pet 13. kapitolaCopak se s Daisy a Chestrem stane dnes? Kdo je to napadl? Přežijí to vůbec? Karpatská krajina je drsná a nebezpečná, uvidíme, jak si s tím naši dva přátelé poradí.

Novinka

Rubínová lampa 1. kapitola

Rubínová lampa 1. kapitolaRose je vtažena pomocí magie do zcela jiné doby i jiné země. Arabské město Agrabah není právě tím nejlepším, kde byste se chtěli ocitnout, ale to dívka ještě netuší, že už nyní je zamotaná v plánech velkovezíra Jafara, který potřebuje osm karet k získání rubínové lampy. Rose čeká velké dobrodružství, zvraty i láska tam, kde by ji nikdo nečekal, ani ona ne. Nyní se ale vracíme zcela na začátek, jak se to všechno přihodilo a jak ji tento kus života změnil.

 

Vampire pet 12. kapitola

Vampire pet 12. kapitolaCo se s Daisy stane? Vypije jed, nebo nevypije? Co bude potom? Dnes se podíváme trochu pod povrch Alricovy lhostejnosti.

 

Vampire pet 11. kapitola

Vampire pet 11. kapitolaDaisy je na Branu, přežila noc a začíná se bránit. Dnes podnikne malý průzkum hradu a zatoulá se i do hradní kaple, co ji tam ale čeká, se nechte překvapit.

 

Vampire pet 10. kapitola

Vampire pet 10. kapitolaNaše nesourodá trojice dorazila na Bran. Drákulův hrad připomíná smutné chladné místo, kde byste se nechtěli ocitnout, uvidíme, zda v něm Daisy najde to, co po dlouhá léta hledala. Patřičné dobrodružství.

 

Vampire pet 9. kapitola

Vampire pet 9. kapitolaCestujeme letadlem, Daisy si na pár hodin zdřímla, ale aby měla příjemné sny o svém černovlasém princi? Tak to ani náhodou. Daisy se setká s někým z dávné rumunské minulosti a dost možná si s ní i vlastní pocity zahrají špinavou hru. Šťastný let.

 

Vampire pet 8. kapitola

Vampire pet 8. kapitolaDaisy pocestuje na malý, nebo spíše velký výlet? Podle toho, jak se to vezme, a kdopak jí bude dělat v té nekonečné tmě společnost? Přečtěte si.

 

Vampire pet 7. kapitola

Vampire pet 7. kapitolaDalší nová kapitolka je zde! Daisy je sama v tom hrozném pokoji. Nikdo k ní nejde, opravdu ji tam oba dva nechali napospas svým myšlenkám a nočním můrám? Chesterova žárlivost nezná mezí a on to rozjede ve velkém stylu, nechte se překvapit. Pozor, erotika v této kapitole!

 

Vampire pet 6. kapitola

Vampire pet 6. kapitolaDnešní kapitola vás hodně překvapí. Alric a Chester jsou rozhádaní a Daisy bude mít zajímavou návštěvu. Pozor, erotika v této kapitole!

 

Vampire pet 5. kapitola

Vampire pet 5. kapitolaA máme tu hádku mezi bratry. Jak se k problému postaví? Alric a Chester jsou oba velice odlišní a mají na věc jiný názor. Co se stane? Co bude s Daisy a kdo půjde z kola ven?

 

Vampire pet 4. kapitola

Vampire pet 4. kapitolaDaisy se probouzí, prospala celý den a neměla čas vymyslet plán útěku, co bude dělat? Čeká ji stejný osud jako minulou noc? Dnes se však hrdě rozhodne bojovat za svou čest, povede se jí to? Pozor, erotika v této kapitole!

 

Vampire pet 3. kapitola

Vampire pet 3. kapitolaDaisy má noční můru, ale co když se probudí a nastane další? Je skutečně život upíří milenky tak jednotvárný? Jeden stůl, dva kluci a dívka. Kdo je predátor a kdo kořist? Pozor, erotika v této kapitole!

 

Vampire pet 2. kapitola

Vampire pet 2. kapitolaÚzce napínavé pokračování předešlé kapitoly. Má vůbec Daisy možnost odporu? Co po ní dva upíři chtějí? Dívce to všechno připadá jako jeden velký blázinec a netají se jim to říci. Jak dopadne? Nechají ji na pokoji, nebo dokončí to, co mají v úmyslu? Pozor, erotika v této kapitole!

Novinka

Vampire pet 1. kapitola

Vampire pet 1. kapitolaDaisy je mladá dívka, která je znuděná všedním životem, ale brzy se jí naskytne něco, co změní její celý svět a oprostí ji od té nudné reality. Bude jí to líbit? V temných uličkách číhá nebezpečí mnohem větší, než jsou překupníci drog a vrazi. Co když padne do rukou dvěma upírům?
Pozor, erotika v této kapitole!

 

Death potion 39. kapitola

Death potion 39. kapitolaJeden výplach mozku, jeden nachytaný student a jedno malé vítězství.

 

Death potion 38. kapitola

Death potion 38. kapitolaKdo by chtěl zažít Severusovu hodinu? Máte možnost se přesvědčit, jak vypadá, a jedno nečekané překvapení v knihovně.

 

Death potion 37. kapitola

Death potion 37. kapitolaPokračování předešlé kapitoly, jak se našim třem hrdinům povede? Kdo skončí na lopatkách? Kdo si musí chránit záda, aneb nakouknutí do Severusovy minulosti.

 

Death potion 36. kapitola

Death potion 36. kapitolaDnes budeme hledat diadém Roweny z Havraspáru. Jak se s tím Severus a jeho dva noví společníci vypořádají?

Novinka

Na temné straně

Na temné straněMladá členka Fénixova řádu Samanta Raylová je chycena na své misi. K její smůle není hned zabita, ale odvedena do temného sídla, kde osud rozhodne, co s ní bude. Zemře, nebo ji čeká něco ještě horšího?

 

Death potion 35. kapitola

Death potion 35. kapitolaLily je šokovaná z toho, co provedla, jak by ne, zabít člověka je nejen trestaný hřích, ale i psychická rána. Jak se k tomu postaví Severus? Dnes se dozvíme i něco o jeho nelehké minulosti, aneb u Voldemorta se musí vyšlapovat.

 

Death potion 34. kapitola

Death potion 34. kapitolaDnešní kapitolka nám přiblíží jedno nelehké rozhodnutí o životě a smrti.

 

Death potion 33. kapitola

Death potion 33. kapitolaLily Evansová připravuje lektvar, určitě nečekáte, že se jí to povede hned napoprvé, horší ale bude nepříjemná překvapení, jež budou následovat.

 

Death potion 32. kapitola

Death potion 32. kapitolaTak, a jedeme trochu z kopce, jedna nehoda, jedna prosba a jeden rozkaz, aneb jak dokáže být Voldemort krutý?

 

Death potion 31. kapitola

Death potion 31. kapitolaMáme tu další zkoušku důvěry, nebude to nic lehkého, a i Severus se tu nechá ovládnout svou temnou stránkou.

 

Death potion 30. kapitola

Death potion 30. kapitolaLily má nový úkol, jak se s tím ale vypořádá? Být v cizí kůži není nic snadného, zvláště když vám v tom pomáhá někdo, jako je Severus Snape.

 

Death potion 29. kapitola

Death potion 29. kapitolaPro Lily Evansovou se svět zatočil jako na kolotoči, ale je to jediné dobrodružství, které měla možnost poznat? Jak se k tomu staví Severus? To je právě to, co se chce Lily dozvědět. Jak to vlastně dopadne, když se rozhodně sestoupit do sklepení?

 

Death potion 28. kapitola

Death potion 28. kapitolaCo bude další Severusův úkol? Bude stejně tak těžký, jako vysvobodit Lily?

 

Death potion 27. kapitola

Death potion 27. kapitolaDohra na Malfoy Manor pokračuje rychlou smrští vzrušujících událostí.

Dokončeno

Pyramid Doll 10. kapitola

Pyramid Doll 10. kapitolaCo dodat, poslední dílek povídky, podaří se Amy a Simon utéci z prokletého městečka přízraků? Čtěte:-)

 

Pyramid Doll 9. kapitola

Pyramid Doll 9. kapitolaAmanda se přesouvá se svým věznitelem do nemocnice v Silent Hillu, jaké je tam čeká překvapení, a co chystá náš mazaný zrádce David?

 

Pyramid Doll 8. kapitola

Pyramid Doll 8. kapitolaTato nová kapitolka nám objasní, co se stalo se Simon a zda se Pyramid Headovi blýská na lepší časy, aneb každý netvor má slabé místečko:-)

 

Pyramid Doll 7. kapitola

Pyramid Doll 7. kapitolaDnes se mrkneme na Davida a známou základní školu, jaký to na něho bude mít dopad? Koho tam najde?

 

Pyramid Doll 6. kapitola

Pyramid Doll 6. kapitolaTak v dnešním díle nahlédneme do mysli Pyramid Heada a jeho jednání. Dále ukázka toho nejskvělejšího zábavního parku s Alessou jako průvodkyní:-) Bavte se.

 

Pyramid Doll 5. kapitola

Pyramid Doll 5. kapitolaJak se věřící zachovají k cizincům? Vyhodí je ven napospas temnotě? Bude to jejich konec?

 

Pyramid Doll 4. kapitola

Pyramid Doll 4. kapitolaNelehká cesta do bezpečí, a koukněme, Amy se osvobodila, jak dlouho bude mít její svoboda trvání?

 

Pyramid Doll 3. kapitola

Pyramid Doll 3. kapitolaTato kapitolka nám poodhalí, kdo je tajemný únosce malé Simon a kam mají namířeno. Větší část je zde věnována vztahu, pokud se to tak dá nazvat, našemu Pyramid Headovi a jeho roztomilému upovídanému vězni.

 

Pyramid Doll 2. kapitola

Pyramid Doll 2. kapitolaTak jak to dopadne s našimi uprchlíky, podaří se jim utéci? V dnešním díle se cesty rozpojují a začíná boj o život:-)

Novinka

Pyramid Doll 1. kapitola

Pyramid Doll 1. kapitolaTak, první kapitolka mé nové povídky zaměřená na populární filmy Sillent Hill. Co se stane, až do města duchů zabloudí čtveřice nevinných lidí? Sami zatím netuší, že tímto vniknutím rozpoutají zcela nečekané události svého života a životů jiných.

 

Death potion 26. kapitola

Death potion 26. kapitolaCo dodat, jen útěk ze sídla Malfoyů a pár nepříjemných zádrhelů:-)

 

Death potion 25. kapitola

Death potion 25. kapitolaJaké to je být hostem na večírku smrtijedů? Co všechno se zde může přihodit? Aneb další geniální přestrojení Severuse Snapa pokračuje.

 

Death potion 24. kapitola

Death potion 24. kapitolaNyní se dozvídáme, že se chystá chytrý plán, co chytrý, geniální, ale nebude to mít přeci jen nějaké mouchy? Celou situaci ještě ztíží lákavá výzva.

 

Death potion 23. kapitola

Death potion 23. kapitolaTaková malá zajímavá kapitolka ze života Luciuse Malfoye. K sobě rovným možná pociťuje cosi jako respekt či úctu, ale pro mudly má schované něco zcela jiného:-)

 

Death potion 22. kapitola

Death potion 22. kapitolaPředvolání vězňů před samotného Pána zla není nijak lehké, zná tolik způsobů jak se vypořádat s nepřáteli, až mrazí v zádech. Jaký čeká Lily osud? Pomůže jí někdo? Co když záchrana nevyjde?

 

Death potion 21. kapitola

Death potion 21. kapitolaDnes se dozvíme, co se stane s našimi přáteli a že oslava opravdu nedopadla dobře, jak se očekávalo. Jaké budou následky? Jaké oběti? Co bude muset Snape udělat? Zde se přesvědčíme, jak je Severusova přítomnost v Bradavicích coby špeha důležitá.

 

Death potion 20. kapitola

Death potion 20. kapitolaJakou katastrofou dopadne Brumbálova oslava narozenin, to se nechte překvapit.

 

Death potion 19. kapitola

Death potion 19. kapitolaJak to dopadne, když se Severus prořekne, co neměl v plánu a co mu našeptává jeho zvrhlý vnitřní hlas? Dnes profesor lektvarů dospěje k jasné odpovědi.

 

Death potion 18. kapitola

Death potion 18. kapitolaDnes nás Lily překvapí svou iniciativou a ustojí to Severus? Nechá se zlákat vlastní touhou?

 

Death potion 17. kapitola

Death potion 17. kapitolaJak dopadne výsledný boj s baziliškem? Přežije vůbec někdo?

 

Death potion 16. kapitola

Death potion 16. kapitolaAsi už jste pochopili, kam příběh směřuje, tak se nechte překvapit, jak to celé překvapení dopadne.

 

Death potion 15. kapitola

Death potion 15. kapitolaJeden zvláštní sen, který rozhodne o dalších událostech.

 

Death potion 14. kapitola

Death potion 14. kapitolaJízda pokračuje, skutečně dostane Lily deník zpátky? Jakou cenu bude muset za to zaplatit?

 

Death potion 13. kapitola

Death potion 13. kapitolaObjevení záhadného deníku přináší mnoho nesnází a velké překážky, dokáže Lily odolat?

 

Death potion 12. kapitola

Death potion 12. kapitolaZajímavé setkání a ukázka, jak Severus Snape řeší prohřešky studentů. :-)

 

Death potion 11. kapitola

Death potion 11. kapitolaZajímavá kapitola z Malfoy Manor a Snapovo vyzvídání.

 

Death potion 10. kapitola

Death potion 10. kapitolaNavazující kapitola na tu předchozí. Tady není třeba slov, text je výmluvný sám o sobě:-)

 

Death potion 9. kapitola

Death potion 9. kapitolaKapitolka s tajemným názvem "Bonboniéra". Posuďte sami, jak sladké věci mohou být.

 

Death potion 8. kapitola

Death potion 8. kapitolaNáhodné setkání v Příčné ulici. První polibek?

 

Death potion 7. kapitola

Death potion 7. kapitolaDlouho očekávaný plesový večer. Jak se osvědčí Severus v roli společníka?

 

Death potion 6. kapitola

Death potion 6. kapitolaHodina tance, jak asi dopadne?

 

Death potion 5. kapitola

Death potion 5. kapitolaLily se zotavuje na ošetřovně, kdo ji přijde navštívit? Či jaké rozepře se ještě v Bradavicích mohou stát? James X Snape

 

Death potion 4. kapitola

Death potion 4. kapitolaJak dopadne zpackané sledování a mohou z toho být nepříjemné následky kromě šťavnatých klepů? Zakázaný les je nebezpečné místo plné stvůr.

 

Death potion 3. kapitola

Death potion 3. kapitolaZajímavé setkání při noční obhlídce a ukázka omračující Snapovy moci:-) aneb dokáže být i krutý, a proto ho máme rádi:-)

 

Death potion 2. kapitola

Death potion 2. kapitolaKrutost Pána zla nezná meze. Jak se Severus začlení v nové práci? Krátká ukázka hodiny lektvarů:-)

Novinka

Death potion 1. kapitola

Death potion 1. kapitolaVraťme se do doby první války známého čarodějného světa. Jak to vypadalo? Jaké byly tehdejší podmínky? Příběh pojednává o Lily Evansové, té době mladé profesorky v Bradavicích učící obranu proti černé magii, a nového učitele lektvarů Severuse Snapea. Jak se škola vyrovná s přijetím smrtijeda do svých řad?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!