OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele FailleDracoFailleDraco

FailleDracoPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Kristýna a Tomáš

Věk: 16

O mně: Jsem trochu (to řekl zase kdo? mě nehorázně hrabe) potrhlá puberťačka, která je zmítaná láskou k drakům (jsou to ta nejúžasnější stvořeni, co znám. Hlavně jeden zlatej, který pokaždé přitáhne moji múzu za ucho zpět ke mně).

Kontakt:

E-mail: drozinka (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 36

Moje komentáře

Datum registrace: 22. 2. 2011

Poslední přihlášení: 6. 2. 2015, 21:37

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Faillë a Draca

Kapitolové ze Supernatural: Diary of the Hunters of Supernatural
Ostatní kapitolové: Upíří kámošky
Jednorázové: Anything for my brother!; Démon v andělském rouchu - Jak to celé bylo?; Dvojitá zrada
Poezie: Óda Bellatrix Black - Lestrange; Smrtící Anděl
Drabble: Můj rudý anděl; Promiň mi, moje malá emo princezno...; Moje jediná kamarádka - žiletka; Zab mě, prosím; Dcera slavných; Friend? No, the enemy!; Démon v andělském rouchu; Gejša; Miluji čokoládu...; Malý problém Jacka Sparrowa; Dier irae; Amor se nám vysmívá

Články:

 

Diary of the Hunters of Supernatural - 5. kapitola

Diary of the Hunters of Supernatural - 5. kapitolaKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
V této kapitole se dovíme něco víc o monstru, které teprorizuje hotel Crow Plaza.
Po dlouhé době se opět ozývám s touhle povídkou a děkujte za ni AndieNaill, která mě k ní prakticky dokopala (dokonce vyhrožovala, že si vezme i boty se špičkou!), takže bych jí chtěla věnovat tuhle kapitolu.
Budu vděčná za všehcny vaše komentáře (jak pochvalné, tak i kritiku), jelikož je toto první povídka, kterou jsem napsala po tak dlouhé době.
Faillë

 

Diary of the Hunters of Supernatural - 4. kapitola

Diary of the Hunters of Supernatural - 4. kapitolaKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
Celá kapitola se bude převážně věnovat Luc a Deanovi.
Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat: AndyAlice, BJaneVolturi, AndieNaill a TerezC.
Faillë

 

Diary of the Hunters of Supernatural - 3. kapitola

Diary of the Hunters of Supernatural - 3. kapitolaKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
Nic moc se neděje, jenom se zjistí, že Kill Bill je trochu pasé...
Příjemné počtení přeje Faillë.

 

Dračí princezny - 3. kapitola

Dračí princezny - 3. kapitolaDo Alagaësie zavítá další uprchlík z ČR...
Faillë

 

Dvojitá zrada - 2. kapitola

Dvojitá zrada - 2. kapitolaSmrt. Ta jediná může zmařit náš úkol, chránit vejce před Královstvím. Nevěděla jsem, kam se mám vydat, ani co mám dělat, ale věděla jsem, že se protivníkům budu muset postavit. Dřív nebo později.
Faillë

 

Diary of the Hunters of Supernatural - 2. kapitola

Diary of the Hunters of Supernatural - 2. kapitolaKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
Lovci z Dallasu přijeli na místo určení - hotel Crow Plaza. Potkají tam...
Příjemné počtení přeje Faillë.

 

Dračí princezny - 2. kapitola

Dračí princezny - 2. kapitolaDráček už se Irith vyklubal. Jeho první den...
Faillë

 

Upíří kámošky - 3. kapitola

Upíří kámošky - 3. kapitolaUž několik dní nám život otravuje škola a myslíme si, že tohle byl asi zatím ten nejhorší den. Nejenže jsme měli psát z matematiky, ale dvě hodiny tělocviku s kluky to už je vážně moc.
Dnes se vám představí další dva zajímaví profesoři, kteří mají tu čest učit dvě mladé upírky.
Pac a pusu vám posílá Čulietka II. & Faillë

 

Upíří kámošky - 2. kapitola

Upíří kámošky - 2. kapitolaKrušné začátky dvou mladých upírek v našem originálním podání.
První školní den, kde se seznámíme s profesorem Kolouškem, který se bude oběvovat v pozdějších kapitolách (a s ním ještě jeden "oblíbený" profesor všech dívek).
Pac a pusu vám posílá Čulietka II. & Faillë

 

Diary of the Hunters of Supernatural - 1. kapitola

Diary of the Hunters of Supernatural - 1. kapitolaKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
Naše dvojčata Foresterova a sestry Lewisovy se vydávají na stopu dalšího případu.
Faillë & Draco
Omlouváme se, ale na 'Huntíky' musí být dost dobrá nálada a ta prostě dlouhou dobu nebyla. Ale za přidání téhle kapitoly můžete hlavně děkovat: AndieNaill, která nás přemluvila k tvorbě a pomohla Faillë s opravou a Čullietce II. & spol, se kterýma jsme koukali na horor, který nám zvedl náladu...

 

Dračí princezny - 1. kapitola 2/2

Dračí princezny - 1. kapitola 2/2V minulé kapitole Irith objevila v Dračích horách fialové vejce. Také do Carvahallu přijeli kupci. Co se stane tentokrát?
Faillë a Draco
Omlouváme se, že jsme Dračí princezny tak dlouho nepřidaly, ale tak nějak se nám nechtělo opravovat. Další kapitoly snad budou přibývat rychleji.

 

Dvojitá zrada - 1. kapitola

Dvojitá zrada - 1. kapitolaSmrt. Ta jediná může zmařit náš úkol, chránit vejce před Královstvím. Nevěděla jsem, kam se mám vydat, ani co mám dělat, ale věděla jsem, že se protivníkům budu muset postavit. Dřv nebo později.
Faillë

 

Dvojitá zrada - prolog

Dvojitá zrada - prologNavrhla jsem vám rozpracování stejnojmenné jednorázové povídky na kapitolovou a vy přijali.
Děj v prologu se odehrává asi dva až tři dny po ději v jednorázové Dvojité zradě. Žádné převraty zatím nečekejte, ale postupem času se to rozjede.
Smrt. Ta jediná může zmařit náš úkol, chránit vejce před Královstvím. Nevěděla jsem, kam se mám vydat, ani co mám dělat, ale věděla jsem, že se protivníkům budu muset postavit. Dřv nebo později.
Příjemné počtení vám přeje Faillë a její snová múza.
P.S.: Text napsaný kurzívou je úryvek jedné z písniček od Nightwish. Občas se něco z jejich písniček (text) objeví i v příštích kapitolách.

 

Upíří kámošky - 1. kapitola

Upíří kámošky - 1. kapitolaPrvní kapitolka je na světě. (Sepsaná je sice už hodně dlouho, ale to neřešme)
V prologu šla Týnka s Leničkou na párty ke Carlosovi.
V této kapitole se dozvíte, co se přihodilo při jejich návratu domů.
Pac a pusu vám posílá Čulietka II. & Faillë.
P.S.: Tahle kapitola je (dle nás) mnohem zábavnější než prolog.

 

Upíří kámošky - prolog

Upíří kámošky - prologDlouholeté kámošky se vrací z párty. Narazí na zvláštního muže. Upíra. Upír má hlad, který hodlá utišit jejich krví, ale jaké je jeho překvapení, když v jejich krvi vycítí nadání? Obě dívky budou uvrhnuty do věčné noci. Společně musí projít sposuty nástrah. Touha po krvi. Láska. Přátelství. Dokáží překonat vraždící monstra uvnitř svých těl?
Omlouváme se, ale prolog je trochu víc nudný. Děkujeme všem, co se tou nudou prokoušou a doufáme, že se vám bude alespoň trochu líbit.
Pac a pusu vám posílá Čulietka II. & Faillë.

 

Dračí princezny - 1. kapitola 1/2

Dračí princezny - 1. kapitola 1/2Irith je na lovu a nalézá fialový kámen. Do Carvahallu přijíždějí kupci. Vyprávění příběhů. Část kapitoly shrnutá do tří vět. Faillë & Draco

 

Diary of the Hunters of Supernatural - prolog

Diary of the Hunters of Supernatural - prologKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
Winchesterovi nejsou jediná rodina lovců nadpřirozena. Rodin je mnohem víc a mezi ně patří i Lewisovi a Foresterovi. Sestry Lewisovy - Blake a Alexis přišli o matku, když byly obě malé. Dvojčata Foresterova - Kar a Lucia vyrůstala převážně s matkou, protože otec byl často na lovu. Obě tyto rodiny se znají už od narození. Ale jak zareagují na dva lovce, bratry Deana a Sama Winchesterovi?
Příjemné počtení přejí dvojčátka. Faillë & Draco
Věnování: Tuhle povídku chceme věnovat Alice a Andie.

 

Dračí princezny - prolog

Dračí princezny - prologDračí princezny jsou potomci elfů a draků. Království touží po jejich smrti stejně jako po smrti všech draků, kteří nejsou s ním. Proto poslední rodina dračích princezen odvede své potomky, dračí princezny, do světa, kde jim nemůže být Královstvím ublíženo. Obě jsou však od sebe odtrženy a vyrůstají bez sebe i své rodiny. Jenže ve staré věštbě se praví, že dračí princezny se do Alagaësie navrátí, až nadejde správný čas, a pomůžou svrhnout vládu krutého Galbatorixe. Podaří se jim to však, nebo padnou v nelítostných bojích? Příjemné počtení přeje Faillë & Draco.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!