OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele FailleDracoFailleDraco

FailleDracoPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Kristýna a Tomáš

Věk: 16

O mně: Jsem trochu (to řekl zase kdo? mě nehorázně hrabe) potrhlá puberťačka, která je zmítaná láskou k drakům (jsou to ta nejúžasnější stvořeni, co znám. Hlavně jeden zlatej, který pokaždé přitáhne moji múzu za ucho zpět ke mně).

Kontakt:

E-mail: drozinka (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 36

Moje komentáře

Datum registrace: 22. 2. 2011

Poslední přihlášení: 6. 2. 2015, 21:37

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Faillë a Draca

Kapitolové ze Supernatural: Diary of the Hunters of Supernatural
Ostatní kapitolové: Upíří kámošky
Jednorázové: Anything for my brother!; Démon v andělském rouchu - Jak to celé bylo?; Dvojitá zrada
Poezie: Óda Bellatrix Black - Lestrange; Smrtící Anděl
Drabble: Můj rudý anděl; Promiň mi, moje malá emo princezno...; Moje jediná kamarádka - žiletka; Zab mě, prosím; Dcera slavných; Friend? No, the enemy!; Démon v andělském rouchu; Gejša; Miluji čokoládu...; Malý problém Jacka Sparrowa; Dier irae; Amor se nám vysmívá

Články:

 

Diary of the Hunters of Supernatural - 5. kapitola

Diary of the Hunters of Supernatural - 5. kapitolaKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
V této kapitole se dovíme něco víc o monstru, které teprorizuje hotel Crow Plaza.
Po dlouhé době se opět ozývám s touhle povídkou a děkujte za ni AndieNaill, která mě k ní prakticky dokopala (dokonce vyhrožovala, že si vezme i boty se špičkou!), takže bych jí chtěla věnovat tuhle kapitolu.
Budu vděčná za všehcny vaše komentáře (jak pochvalné, tak i kritiku), jelikož je toto první povídka, kterou jsem napsala po tak dlouhé době.
Faillë

 

Diary of the Hunters of Supernatural - 4. kapitola

Diary of the Hunters of Supernatural - 4. kapitolaKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
Celá kapitola se bude převážně věnovat Luc a Deanovi.
Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat: AndyAlice, BJaneVolturi, AndieNaill a TerezC.
Faillë

 

Diary of the Hunters of Supernatural - 3. kapitola

Diary of the Hunters of Supernatural - 3. kapitolaKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
Nic moc se neděje, jenom se zjistí, že Kill Bill je trochu pasé...
Příjemné počtení přeje Faillë.

 

Dračí princezny - 3. kapitola

Dračí princezny - 3. kapitolaDo Alagaësie zavítá další uprchlík z ČR...
Faillë

 

Dvojitá zrada - 2. kapitola

Dvojitá zrada - 2. kapitolaSmrt. Ta jediná může zmařit náš úkol, chránit vejce před Královstvím. Nevěděla jsem, kam se mám vydat, ani co mám dělat, ale věděla jsem, že se protivníkům budu muset postavit. Dřív nebo později.
Faillë

 

Amor se nám vysmívá

Amor se nám vysmíváDívka se zamiluje do někoho, koho nemůže mít, ale odmítá toho, který ji miluje.
Faillë

 

Diary of the Hunters of Supernatural - 2. kapitola

Diary of the Hunters of Supernatural - 2. kapitolaKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
Lovci z Dallasu přijeli na místo určení - hotel Crow Plaza. Potkají tam...
Příjemné počtení přeje Faillë.

 

Dier irae

Dier iraeTento drabble vznikl na základě jedné mlhavé vzpomínky na moje dětství. Babička mi tehdy vyprávěla o Pastvinách (přehrada). Podle pověsti je pod mostem nechaný kostel. Ti, kteří z mostu skáčou, vědí, že je tu riziko. Nemusí se vrátit živí...

 

Dračí princezny - 2. kapitola

Dračí princezny - 2. kapitolaDráček už se Irith vyklubal. Jeho první den...
Faillë

 

Upíří kámošky - 3. kapitola

Upíří kámošky - 3. kapitolaUž několik dní nám život otravuje škola a myslíme si, že tohle byl asi zatím ten nejhorší den. Nejenže jsme měli psát z matematiky, ale dvě hodiny tělocviku s kluky to už je vážně moc.
Dnes se vám představí další dva zajímaví profesoři, kteří mají tu čest učit dvě mladé upírky.
Pac a pusu vám posílá Čulietka II. & Faillë

 

Upíří kámošky - 2. kapitola

Upíří kámošky - 2. kapitolaKrušné začátky dvou mladých upírek v našem originálním podání.
První školní den, kde se seznámíme s profesorem Kolouškem, který se bude oběvovat v pozdějších kapitolách (a s ním ještě jeden "oblíbený" profesor všech dívek).
Pac a pusu vám posílá Čulietka II. & Faillë

 

Diary of the Hunters of Supernatural - 1. kapitola

Diary of the Hunters of Supernatural - 1. kapitolaKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
Naše dvojčata Foresterova a sestry Lewisovy se vydávají na stopu dalšího případu.
Faillë & Draco
Omlouváme se, ale na 'Huntíky' musí být dost dobrá nálada a ta prostě dlouhou dobu nebyla. Ale za přidání téhle kapitoly můžete hlavně děkovat: AndieNaill, která nás přemluvila k tvorbě a pomohla Faillë s opravou a Čullietce II. & spol, se kterýma jsme koukali na horor, který nám zvedl náladu...

 

Dračí princezny - 1. kapitola 2/2

Dračí princezny - 1. kapitola 2/2V minulé kapitole Irith objevila v Dračích horách fialové vejce. Také do Carvahallu přijeli kupci. Co se stane tentokrát?
Faillë a Draco
Omlouváme se, že jsme Dračí princezny tak dlouho nepřidaly, ale tak nějak se nám nechtělo opravovat. Další kapitoly snad budou přibývat rychleji.

 

Malý problém Jacka Sparrowa

Malý problém Jacka SparrowaJaký asi problém může mít Jack Sparrow? Třeba takovou jednu malou...
Omlouvám se, psal jsem to, když jsem měl horečku, takže to nebude nic moc. Původně to měla být jednorázovka, ale tak nějak tam bylo málo slov (asi 250), tak jsem to předělal na Drabble. Draco

 

Dvojitá zrada - 1. kapitola

Dvojitá zrada - 1. kapitolaSmrt. Ta jediná může zmařit náš úkol, chránit vejce před Královstvím. Nevěděla jsem, kam se mám vydat, ani co mám dělat, ale věděla jsem, že se protivníkům budu muset postavit. Dřv nebo později.
Faillë

 

Anything for my brother!

Anything for my brother!Dvojčata. Chlapec a dívka. Oba dva nepochopeni společností. Chápou se pouze navzájem a jejich otčím pro ně má porozumění. Ani vlastní matka je nechápe. Oba dva mají velice pevný a úzký vztah. Chlapec má nehodu. Dostane se do kómatu, který trvá už skoro půl roku. Dívka už nežije. Pouze přežívá. S nikým se nabaví. Ještě víc se uzavřela do sebe. Už nevěří, že se její bratr probudí. Všechno se však změní, když do školy přijdou dva tajemní sourozenci.
K dopsání mě donutila Endy, takže jí poděkujte. Moje díky patří i mojí kamarádce Alice, která mi pomáhala s opravou (prakticky to opravila sama).
Příjemné počtení přeje Faillë

 

Dvojitá zrada - prolog

Dvojitá zrada - prologNavrhla jsem vám rozpracování stejnojmenné jednorázové povídky na kapitolovou a vy přijali.
Děj v prologu se odehrává asi dva až tři dny po ději v jednorázové Dvojité zradě. Žádné převraty zatím nečekejte, ale postupem času se to rozjede.
Smrt. Ta jediná může zmařit náš úkol, chránit vejce před Královstvím. Nevěděla jsem, kam se mám vydat, ani co mám dělat, ale věděla jsem, že se protivníkům budu muset postavit. Dřv nebo později.
Příjemné počtení vám přeje Faillë a její snová múza.
P.S.: Text napsaný kurzívou je úryvek jedné z písniček od Nightwish. Občas se něco z jejich písniček (text) objeví i v příštích kapitolách.

 

Upíří kámošky - 1. kapitola

Upíří kámošky - 1. kapitolaPrvní kapitolka je na světě. (Sepsaná je sice už hodně dlouho, ale to neřešme)
V prologu šla Týnka s Leničkou na párty ke Carlosovi.
V této kapitole se dozvíte, co se přihodilo při jejich návratu domů.
Pac a pusu vám posílá Čulietka II. & Faillë.
P.S.: Tahle kapitola je (dle nás) mnohem zábavnější než prolog.

 

Dvojitá zrada

Dvojitá zradaSmrt. Ta jediná může zmařit náš úkol, chránit vejce před Královstvím. Nevěděla jsem, kam se mám vydat, ani co mám dělat, ale věděla jsem, že se protivníkům budu muset postavit. Dřv nebo později.
Tahle kraťoučká jednorázovka vznikla z mého snu, spíše noční můry. Doufám, že se někomu bude líbit. Pokud byste chtěli tuhle jednorázovku rozpracovat na kapitolovku, nebudu proti (napište do komentářů)
Faillë

 

Upíří kámošky - prolog

Upíří kámošky - prologDlouholeté kámošky se vrací z párty. Narazí na zvláštního muže. Upíra. Upír má hlad, který hodlá utišit jejich krví, ale jaké je jeho překvapení, když v jejich krvi vycítí nadání? Obě dívky budou uvrhnuty do věčné noci. Společně musí projít sposuty nástrah. Touha po krvi. Láska. Přátelství. Dokáží překonat vraždící monstra uvnitř svých těl?
Omlouváme se, ale prolog je trochu víc nudný. Děkujeme všem, co se tou nudou prokoušou a doufáme, že se vám bude alespoň trochu líbit.
Pac a pusu vám posílá Čulietka II. & Faillë.

 

Miluji čokoládu...

Miluji čokoládu...Název snad vypovídá za vše. Je řeč o klukovi, který miluje čokoládu... Příjemné počtení přeje Draco.
P.S.: Tohle bych chtěl věnovat jediné osobě, Aylien. Miluju tě, jsi pro mě víc než život.

 

Gejša

GejšaFilm Gejša mě podnítil k tvořivosti. Každý, kdo tento film viděl, si jistě pamatuje scénu, kdy se Chiyo před svým debytem dívá do zrcadla. Napadlo mě, jak se asi mohla cítit a na co nejspíš myslela. Faillë.

 

Démon v andělském rouchu - Jak to celé bylo?

Démon v andělském rouchu - Jak to celé bylo?Tahle povídka vypovídá celý příběh chlapce, kterého zastavila až ta nejstarší magie (Drabble - Démon v andělském rouchu). Povídka je hodně depresivní, drastická a pro mírumilovné povahy nevhodná. Snad se někomu z vás bude líbit.
Faillë & Draco
Povídka je věnovaná všem, kteří čtou naše výplody fantazie. Děkujeme za podporu v podobě komentářů.

 

Démon v andělském rouchu

Démon v andělském rouchuCo dokáže provést bratr svojí milované sestře, když jeho tělo ovládá démon? Dokážou ho zastavit prosby, nebo mladé dívce nepomůže nic? Faillë

 

Friend? No, the enemy!

Friend? No, the enemy!Jediná hádka ze dvou přátel dokáže udělat dva samotné jedince. Chlapec už nemá sílu pokračovat dál. Draco.
Tento Drabble jsem sepsal podle toho, co se mi stalo. Jenom jsem pozměnil dívčí jméno.
P.S.: Díky, A, za krásné přátelství.

 

Smrtící Anděl

Smrtící AndělPoezie o upírovi, který uvrhne dívku do věčné noci. Faillë

 

Dcera slavných

Dcera slavnýchBýt dcerou slavných není jednoduché, aneb svět slavných očima mladé dívky. Draco

 

Óda Bellatrix Black - Lestrange

Óda Bellatrix Black - LestrangeKrutost Bellatrix ve verších. Je to jeden z našich prvních pokusů o poezii, který jsme sepsali už před nějakým tím pátkem. Dvojčata.

 

Zab mě, prosím

Zab mě, prosímI démon má právo milovat. Dokonce až tak, že touží po smrti. Faillë

 

Dračí princezny - 1. kapitola 1/2

Dračí princezny - 1. kapitola 1/2Irith je na lovu a nalézá fialový kámen. Do Carvahallu přijíždějí kupci. Vyprávění příběhů. Část kapitoly shrnutá do tří vět. Faillë & Draco

 

Diary of the Hunters of Supernatural - prolog

Diary of the Hunters of Supernatural - prologKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
Winchesterovi nejsou jediná rodina lovců nadpřirozena. Rodin je mnohem víc a mezi ně patří i Lewisovi a Foresterovi. Sestry Lewisovy - Blake a Alexis přišli o matku, když byly obě malé. Dvojčata Foresterova - Kar a Lucia vyrůstala převážně s matkou, protože otec byl často na lovu. Obě tyto rodiny se znají už od narození. Ale jak zareagují na dva lovce, bratry Deana a Sama Winchesterovi?
Příjemné počtení přejí dvojčátka. Faillë & Draco
Věnování: Tuhle povídku chceme věnovat Alice a Andie.

 

Moje jediná kamarádka - žiletka

Moje jediná kamarádka - žiletkaMladé dívce zemře přítel na rakovinu. Dívka proto sáhne po své jediné kamarádce. Žiletce. Víc snad nemusím dodávat. Faillë.

 

Promiň mi, moje malá emo princezno...

Promiň mi, moje malá emo princezno...Další Drabble. Chlapec přemýšlí nad svým chováním, které jeho sestru zraňovalo tak, že si sáhla na život. Draco.

 

Můj rudý anděl

Můj rudý andělDrabble (100 slov).
První setkání dvou lidí, kteří se milují. Jejich první polibek. Hezké počtení přeje Draco.
Věnování: Tento Drabble je věnovaný dívce, kterou miluji. Děkuju, že jsi mi ukázala smysl života.

 

Dračí princezny - prolog

Dračí princezny - prologDračí princezny jsou potomci elfů a draků. Království touží po jejich smrti stejně jako po smrti všech draků, kteří nejsou s ním. Proto poslední rodina dračích princezen odvede své potomky, dračí princezny, do světa, kde jim nemůže být Královstvím ublíženo. Obě jsou však od sebe odtrženy a vyrůstají bez sebe i své rodiny. Jenže ve staré věštbě se praví, že dračí princezny se do Alagaësie navrátí, až nadejde správný čas, a pomůžou svrhnout vládu krutého Galbatorixe. Podaří se jim to však, nebo padnou v nelítostných bojích? Příjemné počtení přeje Faillë & Draco.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!