OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele Ashley457Ashley457

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Ami

Bydliště: Olomouc

Věk: 22

O mně: Už nějakou tu dobu moc nepíšu, ale když něco napíšu, bude to na AO3, popř. na můj blogKontakt:

E-mail: sisi457 (zavináč) email.cz

Web: www.proud-slytherin.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 29

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 1. 2012

Poslední přihlášení: 29. 10. 2020, 19:58

Články:

Dokončeno

In Flames - 17. kapitola + Epilog

In Flames - 17. kapitola + EpilogPoslední kapitola In Flames. Larius se dozvídá, co po něm Spice chce. Zemře nakonec Larius, nebo se mu nějak povede smrti utéct? Konec jsem chtěla nechat otevřený, ale je tam silně naznačeno, jak to vlastně celé skončilo. Děkuji moc všem, kteří In Flames okomentovali, a taky těm, co této povídce dali šanci a přečetli si ji. :)

 

In Flames - 16. kapitola

In Flames - 16. kapitolaAlex pořád nikde, Lariuse však čeká překvapení. Předposlední kapitola.

 

In Flames - 15. kapitola

In Flames - 15. kapitolaPovídka už se pomalu blíží ke konci (už zbývají tak dvě kapitoly). Dozvídáme se více o Lariusovi a možná i něco ze světa vězení.

 

In Flames - 14. kapitola

In Flames - 14. kapitolaJedna z Lariusových největších obav v předchozích kapitolách byla služba na záchodcích. Co když ho jedna čeká? Druhá polovina je převážně dialog. Kdo by řekl, že se Larius tak rozpovídá?

 

In Flames - 13. kapitola

In Flames - 13. kapitolaPo dalších sto letech další kapitola. Alex je pryč a Larius zůstává ve vězení sám. Tohle měly být původně dvě kapitoly a hned za nimi jsem měla zveřejnit další, bohužel kvůli změně pravidel si na další kapitolu všichni ještě dlouho počkáme.

 

In Flames - 12. kapitola

In Flames - 12. kapitolaVypadá to, že někdo nechce, aby Larius pokračoval ve svém příběhu.

 

In Flames - 11. kapitola

In Flames - 11. kapitolaLarius dorazil do Houstonu a narazí na něco, co by neočekával ani v nejdivočejších snech. Za beta-read opět děkuji Ronnie :)

 

In Flames - 10. kapitola

In Flames - 10. kapitolaLarius se pokouší ukrýt tělo, je naprostou záhadou, jak se Larius tak dlouho dokázal vyhýbat policistům. Za beta-read znovu moc děkuji Ronnie. :)

 

In Flames - 9. kapitola

In Flames - 9. kapitolaLarius řeší problém se zbavením se těla. Pracovní název pro tuto kapitolu: "Jsem opilý a nemám ani to nejmenší tušení, co to vlastně sakra dělám." Aneb Larius v jeho pravé podobě. Za beta-read opět děkuji Ronnie :)

 

In Flames - 8. kapitola

In Flames - 8. kapitolaPo dlouhé době další kapitola... Měla vyjít už dřív, ale má beta se nemůže dostat k PC, takže jsem se nakonec rozhodla kapitolu zveřejnit bez beta-readu. Děkuju všem, kteří povídku čtou a komentují :) Alexova poznámka: Larius a alkohol jsou opravdu smrtelná kombinace.

 

In Flames - 7. kapitola

In Flames - 7. kapitola"Lord" možná nakonec není titul, který by pro sebe Larius zvolil. Možná by měl zkusit spíše něco ve stylu "Řezník z Dallasu". Za beta-read opět děkuji Ronnie.

 

In Flames - 6. kapitola

In Flames - 6. kapitolaKdo by býval řekl, že ten šílený sériový vrah má i smysl pro humor? (Já ne, ale to je vedlejší) On se ale umí i urazit, takže bych raději dávala pozor, co před ním říkám. Za beta-read opět děkuji Ronnie. :)

 

In Flames - 5. kapitola

In Flames - 5. kapitolaAlex se dozvídá více o Lariusovi, který nejspíš nakonec není tak dokonalým, za jakého ho všichni měli. Už jsem se začala snažit, aby kapitoly přibývaly častěji. :D Za beta-read opět moc děkuji Ronnie. :)

 

In Flames - 4. kapitola

In Flames - 4. kapitolaLarius pokračuje ve svém vyprávění a také se dozvídá více o Alexovi, který možná není tím, za koho ho Larius původně měl. Larius možná nakonec není tak tichý, jak se původně tvářil. Za beta-read děkuji Ronnie :)

 

In Flames - 3. kapitola

In Flames - 3. kapitolaPo dlouhé době další kapitola. Larius začíná vyprávět svůj příběh. To, co předcházelo prologu. Larius je možná ještě tajemnější, než si Alexander původně myslel.

 

In Flames - 2. kapitola

In Flames - 2. kapitolaPo dvou měsících jsem se konečně dokopala ke zveřejnění další kapitoly. V této kapitole se Larius vydává za novinářem, který ho ale překvapí. Víc asi říkat nemusím. Za beta-read děkuji Ronnie.

Novinka

In Flames - Prolog + 1. kapitola

In Flames - Prolog + 1. kapitolaMoje úplně první originální povídka na pokračování. Celkem dlouho jsem ji měla v hlavě a nakonec jsem se odvážila a sepsala ji. Larius vypadá jako úplně obyčejný devatenáctiletý mladík, ale realita přeci není vždy taková, jakou se zdá být. Za beta-read děkuji Ronnie.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!