OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AnnabelleAnnabelle

AnnabellePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Marie

Bydliště: Louny

Věk: 18

O mně: V poslední době jsem se dala do psaní drabble a slashe a docela mě to baví :-).
Taky jsem si zamilovala seriál Hra o trůny, který je podle mě naprosto úžasně zpracovaný.
Může se stát, že na tyhle stránky budu už chodit pouze sporadicky, protože se mi zdá, že se sem druh povídek, které teď píšu moc nehodí. Pokud budete mít zájem o mé další povídky a novinky, tak se spíše dívejte na můj blog. :-)

Kontakt:

E-mail: Polly10 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 625606408ICQ status

Web: Pidihajzlik.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 81

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 2. 2010

Poslední přihlášení: 11. 11. 2016, 15:29

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Annabelle

Povídky od AnnabellePovídky:
Kapitolové:
Váš soused zabiják,
Já, upíři a vlkodlaci,
Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne !,
Elena and Vampires,
Otrokyně krále Temnoty,
Král se vrátil,
Love in the darkness
Jednodílné:Riskantní interview, On mě snad najde všude
Básničky: Život- ty se ptáš,
Věty, které nelze vzíti zpět,
Toužím po světě...,
Mířím k tobě

Články:

 

Otrokyně krále Temnoty 10. kapitola

Otrokyně krále Temnoty 10. kapitolaDalší kapitolka OKT je tady. Marion už doufá, že král umí být něžný i k ženě jako je ona. Skoro podlehne, ale král ji zklame a dokonce jí i malinko ublíží. Předem děkuji za komentáře, moc si jich vážím.

 

Král se vrátil 4. kapitola

Král se vrátil 4. kapitolaPo dlouhé době je tu další kapitolka. Tato kapitola je plná škádlení našeho královského manželského páru. Lorcan si ne a ne dát pokoj a Verena z něj jaksi šílí a je z něj zoufalá. A jak se říká, zoufalí lidé dělají zoufalé věci a obraz Lorcanova pra pra strýčka by mohl vyprávět. :-) Předem děkuji za komentáře.

 

Otrokyně krále Temnoty 9. kapitola

Otrokyně krále Temnoty 9. kapitolaTak, další kapitolka Otrokyně je tady! Král je velice potěšen slovy, které se jeho otrokyně odvážila říct. Jeho reakce je více než překvapivá a Marion docela naštve. Předem děkuji za komentáře, vždy mě moc potěší.

Novinka

Otrokyně krále Temnoty 8. kapitola

Otrokyně krále Temnoty 8. kapitolaMarion je z králových slov jaksi na omdlení a král je z její reakce rozzlobený, ale neskrývá se pod jeho zlobou něco jiného?

 

Otrokyně krále Temnoty 7. kapitola

Otrokyně krále Temnoty 7. kapitola Snad vás všechny poteším. Světe div se, přidala jsem další kapitolku Orokyně! Inspirace se zase vrátila a doufám, že na dlouhou dobu. Kapitolka vypráví o tom, jak se král vrátil z lovu a přiblíží Marion význam věštby.

 

Elena and Vampires 7. kapitola

Elena and Vampires 7. kapitola Po dlouhé době je tu další kapitolka EaV. Rozhovor Eleny s Damonem po jejich malém dostaveníčku.

 

Král se vrátil 3. kapitola

Král se vrátil 3. kapitolaDalší kapitolka je tu. Dala by se nazvat jako vyříkání. Lorcan Vereně řekne, že její slova ho bolí a Verena si teprve teď uvědomí, že slova, která sice nejsou pravdivá a jsou vyřčena většinou ve vzeku, můžou ublížit.
Díky moc za komentáře u předešlé kapitoly, moc mě potěšily. :-)

 

Král se vrátil 2. kapitola

Král se vrátil 2. kapitolaPo vážně dlouhé době je tady další kapitola. Celé království slaví, jenom královna Verena ne. Nejradši by svého manžela Lorcana poslala ještě na hodně dlouhou dobu pryč. Král Lorcan ale Verenu rád vidí a dává ji to najevo, tím to ale ještě zhorší.

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 13. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 13. kapitolaSelenin strýček Marcus přijíždí.

 

Já, upíři a vlkodlaci 12. kapitola

Já, upíři a vlkodlaci 12. kapitolaPo dlouhé době tu máte další díleček. Setkání Roba a Nathaniela.

 

Váš soused zabiják 11. kapitola

Váš soused zabiják 11. kapitolaPaul ošahává Liz a ona má po ruce vidličku.

 

Elena and Vampires 6. kapitola

Elena and Vampires 6. kapitolaDalší dílek EaV je tu. Elena se vrací domů a rozhodne se, že si trošku opraší učivo a proto jde do svého pokoje a tak se do toho učení začte, že ani nepostřehne, že není ve své pokoji sama a u okna stojí krásný vetřelec.

 

Král se vrátil Prolog a 1. kapitola

Král se vrátil Prolog a 1. kapitolaKrálovna Verena už ani nedoufala, že se její manžel, král Lorcan, vrátí z bitev domů. Ale co se nestalo, po třech letech se její "milovaný manžel" vrátí a navíc hned Vereně pomůže zachránit království před nájezdem nepřátel. Ovšem hezkého uvítaní se Lorcan nedočká, Verena, se nechce smířit s tím, že je manžel doma a doba její vlády skočila.
Povídka o strastech královského manželství zejména potěší fanoušky Otrokyně.

 

Elena and Vampires 5. kapitola

Elena and Vampires 5. kapitolaCopak je možné, aby tu byl Stefan a Damon ne? No, není a tak Elena poznává Stefanova úžnasného bratra.

 

Otrokyně krále Temnoty 6. kapitola

Otrokyně krále Temnoty 6. kapitolaDalší kapitolka je po dlouhé době tu. Marion se dozvídá o věštbě, která mluví o království Slunce a Temnoty a také o osudu krále.

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 12. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 12. kapitolaSelena jenom nechápavě pozoruje Eriku, jak obdivně kouká na Godrika. Jak se vůbec může Erice ten imbecil líbit?

 

Já, upíři a vlkodlaci 11. kapitola

Já, upíři a vlkodlaci 11. kapitolaMeg má rozhovor s Liz. To její kámoška ji vážně dává.

 

Otrokyně krále Temnoty 5. kapitola

Otrokyně krále Temnoty 5. kapitolaOmlouvám se, omlouvám se a ještě jednou se omlouvám. Po hodně dlouhé době je tu další dílek. Měla jsme teď hodně starostí se školou a navíc chodím na brigádu, takže vážně nemám čas. Pochopte mě prosím. Ale zpátky k Otrokyni. Snídaně pokračuje a Marion se zeptá krále, zda může vidět Alred, král svolí a je překvapen Alrediným vzhledem.

 

Otrokyně krále Temnoty 4. kapitola

Otrokyně krále Temnoty 4. kapitolaDalší kapitolka. Marion snídá s králem a král ji oznámí, že ho bude večer koupat.

 

Love in the darkness 14. kapitola

Love in the darkness 14. kapitolaLiin pohled. Lia se vrací po rvačce s Alricem do Lionelova pokoje a přemýšlí a tom, co bude celý den dělat.

 

Otrokyně krále Temnoty 3. kapitola

Otrokyně krále Temnoty 3. kapitolaMarion poznává kuchařku Cristu a její malou dcerku Lucy. Marion jenom žasne nad tím, jak má král rád děti.

 

Elena and Vampires 4. kapitola

Elena and Vampires 4. kapitolaStefan na parkovišti vyhrožuje Eleně a dokonce ji dá vybrat místo, kde chce zemřít. Ale Elena se jen tak nedá.

 

Otrokyně krále Temnoty 2. kapitola

Otrokyně krále Temnoty 2. kapitolaMarion se ráno probudí vedle krále a detailně ho prozkoumává. Nemůže uvěřit, že někdo tak krásný může být tak zlý.
Král ji později dá nabídku a Marion bude mít měsíc na záchranu svého království.

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 11. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 11. kapitolaDalší kapitolka. Napsala jsem ji asi za půl hodiny. Prostě mě můza políbila. Kéž by mě líbala pořád. Objevují se další postavy. Selena poznává lykanku Niu a je z ní nadšená, okamžitě si padnou do noty. Na konci kapitoly je takový menší bonus.

 

Otrokyně krále Temnoty 1. kapitola

Otrokyně krále Temnoty 1. kapitolaPrincezna Marion je v tíživé situaci. Její království je ohrožováno králem Temnoty. Marion na království velmi záleží a proto se rozhodne jet do království Temnoty a přemlouvat krále. Bude král tak zlý, jak se povídá? Prosím, o váš názor. Chci vědět, jestli se povídka líbí, nebo ne. Díky.

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 10. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 10. kapitolaTakže, další kapitolka je konečně na světě. Moc se omlouvám, ale vážně nemám čas psát, začala škola a já se každý den dostanu domů v pět a navíc těch úkolů, no prostě strašný. Povídky přibývat budou, ale pomaleji.
Zpátky k Seleně. Godrik dostane vynadáno a čeká ho trest. Selena si je nejistá city, které k ní Michael chová. Chce ji Michael jenom kvůli míru?

 

Já, upíři a vlkodlaci 10. kapitola

Já, upíři a vlkodlaci 10. kapitolaMeg míří domů. Čeká ji telefon s Nathanielem a Robem. A dostane dvě pozvání na večeři. Čí pozvání přijme?

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 9. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 9. kapitolaDalší kapitolka je tu! Godrik je už příliš ochotný a Seleně to připadá divné. Godrik má určitě něco za lubem.

 

Já, upíři a vlkodlaci - 9. kapitola

Já, upíři a vlkodlaci - 9. kapitolaDalší kapitolka je tu. Je to taková oddechová kapitolka. Meg říká šéfovi co se stalo u Nathaniela a seznamuje ho s podrobnostmi případu.

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 8. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 8. kapitolaDalší kapča. Selena a Michael jsou v Selenině domě. Selena vypráví Erice, co se mezi ní a Michaelem stalo.

 

Love in the Darkness 13. kapitola

Love in the Darkness 13.  kapitolaDalší kapitolka. Lionelův pohled. Lia drží Alrica pod krkem a Lionel se ji snaží přemluvit, aby ho pustila.

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 7. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 7. kapitolaDalší kapitolka. Selena s Michaelem jsou na cestě do Selenina domu. V autě probírají to, co se stalo v kabince a také si ujasňují, co k sobě cítí.

 

Love in the Darkness 12. kapitola

Love in the Darkness 12.  kapitolaDalší kapitolka. Liin pohled. Lia se ptá Lionela, jak dlouho už ji miluje. Lionel odpovídá na otázky, ale jsou vyrušeni žárlivou upírkou Claudii. Claudie jim řekne, že mají jít za Alricem. Ovšem rozhovor s Alricem nedopadne příliš dobře. Nakonci kapitoly je bonus.

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 6. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 6. kapitolaSelena s Michaelem už mají vybrané svatební šaty a teď jedou vybrat prstýnky.

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 5. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 5. kapitolaDalší kapitolka. Selena vybírá šaty. Konečně najde ty pravé. Zkouší si je a když je chce poté sundat, tak se jí zasekne zip. Kdo jí asi pomůže?

 

Váš soused zabiják 10. kapitola

Váš soused zabiják 10. kapitolaSlavíme kulatiny. Je tu desátá kapitola VSZ. Večeře pokračuje. Paul Liz vytočí a Liz ho nakopne pod stolem, ale Paul slibuje pomstu.

 

Elena and Vampires 3. kapitola

Elena and Vampires 3. kapitolaDalší kapitola je tu! Elena má podezření, že Stefan je upír a její podezření se později také potvrdí. Stefan na ní čeká na parkovišti a Elena se bojí, že ji zabije, Stefan však udělá něco nečekaného.

 

Já, upíři a vlkodlaci 8. kapitola

Já, upíři a vlkodlaci 8. kapitolaDalší kapitola. Meg se sejde s Robem. Rob ji nejdřív předvede žárlivou scénu a nakonec ji poví něco o alfovi.

 

Love in the Darkness 11. kapitola

Love in the Darkness 11.  kapitolaDalší kapitola. Lionelův pohled. Lionel čeká na Liu ve své pokoji a příjde za ním Alric a má své obvyklé řeči.

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 4. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 4. kapitolaDalší kapitola je tu! Selena se trošku chytne s Cravenem a pak popovídá s Erikou. Nakonec vyráží s Michaelem na nákupy.

 

Já, upíři a vlkodlaci 7. kapitola

Já, upíři a vlkodlaci 7. kapitolaDalší kapitolka je tu. Nathaniel nechce Meg pustit a Meg se rozhodne, pro drastický řešení. Doufám, že se vám kapitolka bude líbit. Mě osobně se moc nelíbí, nevim proč, ale prostě se mi nezdá. Díky moc a každý komentík je vítaný.

 

Váš soused zabiják 9. kapitola

Váš soused zabiják 9. kapitolaDalší kapitolka VSZ. Amy vysvětluje Lisse, proč je tady s Paulem, ale Lissa ji moc nevěří. Nakonec se Amy a Paul přidají k Danovi a Lisse a Paul bude trošku na Dana žárlit. Prosím o komentíky, díky moc.

 

Já, upíři a vlkodlaci 6. kapitola

Já, upíři a vlkodlaci 6. kapitolaDalší kapitolka je tu! Meg je u Nathaniela. Společně přemýšlí o tom, jestli by nemohl mít prsty v Nathanielovým napadení i místní alfa. Doufám, že se vám kapitolka bude líbit.

 

Já, upíři a vlkodlaci 5. kapitola

Já, upíři a vlkodlaci 5. kapitolaDalší kapitolka. Meg jde k Nathanielovi domů a ptá se ho, jestli neví, kdo ho napadl.

 

Já, upíři a vlkodlaci 4. kapitola

Já, upíři a vlkodlaci 4. kapitolaDalší dílek. Meg je na cestě do práce a přemýšlí o svém snu. V práci ji čeká překvapení, když zjistí, kdo si ji na práci najal.

 

Já, upíři a vlkodlaci 3. kapitola

Já, upíři a vlkodlaci 3. kapitolaVěřte, nevěřte, je tu další kapitolka Já, upíři a vlkodlaci. Meg se zdá o Nathanielovi. A né obyčejnej sen. Meg nechápe, co se to s ní děje, protože začíná Nathanielovi pomalu podléhat. Doufám, že se vám to bude líbit.

 

Váš soused zabiják 8. kapitola

Váš soused zabiják 8. kapitolaVolejte sláva a tři dny se radujte, je tu další kapitolka souseda. Lissa se podrobí Adelinu výslechu a pak se chystá na večeři s Danem. Dan ji vezme do její oblíbené restaurace a Lissa tam potká no hádejte koho, no přece nového souseda svých rodičů Paula a nebude tam sám. Snad se vám to bude líbit.

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 3. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 3. kapitolaKonečně je tu další dílek Seleny. Dílek je docela krátký, ale doufám, že se vám bude líbit. Večeře pokračuje, Selena má na svého otce otázky. Selena se chystá jet do města pro svatební šaty, s kým do města pojede? Zanechte prosím komentář.

 

Love in the darkness 10. kapitola

Love in the darkness 10. kapitolaDalší kapitolka. Liin pohled. Lia je v domě klanu a musí oklamat Alrica.

 

Love in the darkness 9. kapitola

Love in the darkness 9. kapitolaLionelův pohled. Lionel jede s Liou do domu klanu. Lia se ho ptá, proč se ji vkrádal do snů.

 

Love in the darkness 8. kapitola

Love in the darkness 8. kapitolaLiin pohled. Lia se vydává s Lionelem do domu klanu.

 

Love in the darkness 7. kapitola

Love in the darkness 7. kapitolaLionelův pohled. Lionel vysvětluje lovcům jeho plán.

 

Love in the darkness 6. kapitola

Love in the darkness 6. kapitolaDalší kapitolka. Liin pohled. Lia poznává Lionela a říká mu, co se s ní stalo.

 

Love in the darkness 5. kapitola

Love in the darkness 5. kapitolaDalší díl. Lionelův pohled. Lionel se vydal do domu společenstva a chce pomoci Lie.

 

Love in the darkness 4. kapitola

Love in the darkness 4. kapitolaDalší dílek je z Lionelova a Liina pohledu. Lionel se dozví, že Alric Liu pokousal a Lia jede k doktorovi, zjistit, co se s ní stalo.

 

Love in the darkness 3. kapitola

Love in the darkness 3. kapitolaDalší dílek. Je to z Liina pohledu. Lia se členy společenstva Hunters dorazila na upíří večírek.

 

Váš soused zabiják 7. kapitola

Váš soused zabiják 7. kapitolaDalší dílek VSZ je tu. Lissa je podrobena výslechu od Amy.

 

Love in the darkness 2. kapitola

Love in the darkness 2. kapitolaDruhá kapitolka. Je to z Lionelova pohledu. Lionel vypráví o svých citech k Lie a o tom, jak se stal upírem.

 

Love in the darkness 1. kapitola

Love in the darkness 1. kapitolaAhojky. Přidávám sem další povídku. Je to o lovkyni upírů Lie, kterou pokouše upír a ona se změní na poloupíra. Lionel je upír, který je do Lii zamilovaný. Jakmile se dozví, že je Lia pokousaná, chce se ji vydat na pomoc.
Povídka je psaná z pohledu Lii a Lionela. Doufám, že se vám to bude líbit, prosím, zanechte komentář.
První kapitolka je z pohledu Lii, je o tom, jak se Lia a společenstvo Hunters chystá na lov upírů.

 

Váš soused zabiják 6. kapitola

Váš soused zabiják 6. kapitolaDalší VSZ. Paul Lisse pěkně zavařil. Oběd pokračuje a Paul udělá něco, co by Lissa nečekala.

 

Váš soused zabiják 5. kapitola

Váš soused zabiják 5. kapitolaDalší dílek. Lissa je v práci a někdo ji přijde navštívit. Hádejte kdo.

 

Váš soused zabiják 4. kapitola

Váš soused zabiják 4. kapitolaDalší, extra prodloužená kapitolka souseda. Večeře pokračuje, Lissa se snaží flirtovat s Paulem. Nakonec ji Paul jde doprovodit k autu a udělá něco co by Lissa nečekala. Lissa je z Paula tak rozhozená, že dokonce omylem přijme pozvání na večeři od svého šéfa.

 

Elena and Vampires 2 . kapitola

Elena and Vampires 2 . kapitola Druhá kapitolka. Elena poznává Stefana.

 

Elena and Vampires 1. kapitola

Elena and Vampires 1. kapitola Dostala nápad na novou povídku. Tentokrát na téma Vampire diaries. Líbí?

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 2. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 2. kapitolaDalší kapitolka Seleny. Vůbec nevím, jak jsem to dokázala napsat. Budu ráda za každou kritiku, uvidím jestli je o to zájem a pak uvidím, jestli má cenu psát další dílek. Každý komentář mě pohání dopředu.

 

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 1. kapitola

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 1. kapitola Ahojky, moje další povídka, čerpala jsem inspiraci z Underworldu. Je to o Seleně, dceři krále upírů Viktora, který teď momentálně řeší s králem vlkodlaků Lucianem uzavření míru.

 

Váš soused zabiják 3. kapitola

Váš soused zabiják 3. kapitola3. kapitolka. Večeře pokračuje. Lisse dojde, kdo vlastně Paul je, co udělá?

 

Já, upíři a vlkodlaci - 2. kapitola

Já, upíři a vlkodlaci - 2. kapitolaPokračování mojí povídky. Meg odchází z baru a někdo ji chce doprovodit, kdo to bude?

 

Já, upíři a vlkodlaci

Já, upíři a vlkodlaciMeg pracuje jako soukromé očko a někdy vyšetřuje i vraždy upírů a vlkodlaků. Má dva nápadníky, jedním je upír Nathaniel a druhým vlkodlak Robert. Meg čeká těžké rozhodnutí,koho si vybrat,upíra, nebo vlkodlaka, kdo je lepší?

 

Váš soused zabiják 2. kapitola

Váš soused zabiják 2. kapitolaDalší kapitolka je tu.

 

Váš soused zabiják

Váš soused zabijákMám ráda film Můj soused zabiják a tak jsem se rozhodala napsat takový malý fanfiction. Moje povídka je o holce, která se jmenuje Lissa Carterová. Píše do novin, chce ji sbalit její šéf a její matka se snaží ji najít vhodného partnera. Chudák holka :-). Její rodiče mají nového souseda. Matka neváha a rozhodne se Lissu s ním seznámit. Lissa přijede k rodičům na večeři a jejich nový soused ji připadá povědomý. Za krátkou chvíli v něm pozná bývalého nájemného zabijáka Thomase J.Higgse,přezdívaného "Tommy břitva".
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!