OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » You think that you know me? Part 9 & 10You think that you know me? Part 9 & 10Rozhodla jsem se udělat radost náročnějším čtenářům a dávám sem rovnou dva díly :) Komentáře potěší :)

Part 9 ..

Stála jsem jak ochromená. Upír se blížil. Najednou se otočil a zmizel. Začla jsem lapat po dechu a sesunula se po zdi dolu. Sklonila jsem hlavu do dlaní. Po pár minutách jsem se uklidnila, zvedla se a šla dom.

Nemohla jsem spát. Do tří hodin jsem koukala do stropu a přemýšlela. Nemohl to být přece Jason, honilo se mi hlavou. První kluk, který se mi líbí po smrti Jacka a on je upír. Ne, zuřivě jsem bouchla do polštáře a rozbrečela se. Vysílením jsem usnula.

Probrala jsem se, umyla se a šla do školy. Koukala jsem do země, schválně, abych se na něj nemusela dívat. Sedla jsem si do lavice. Po chvíli na lavici dopad stín.
"Můžu s tebou mluvit?"
Ani jsem nezvedla hlavu. "Proč?"
"Nechci to řešit tady"
Čapl mě za ruku a dotáhl ven ze třídy až tam, kde nikde nebyl. Opřela jsem se o skříňku.
"Co je?"
Ušklíbl se. "Víš to moc dobře, Alice".
"Ne, nevím .."
"Včera jsi mě viděla, ne?"
"Jo .. ty myslíš tohle ..", podívala jsem se na něj, jako by mě to absolutně nevzrušovalo.
Zarazil mě jeho výhružnej pohled. "Přesně to myslím." Došel ke mě a dal ruce kolem mě, čímž mě jakoby obejmul. "Varuju tě, nikomu o tom neříkej .. rozumíš?" Přiblížil své rty k mému uchu.
Znervóznilo mě to. "Ne, nerozumím .."
Blýsklo mu v očích. "Alice ..", oddálil se. "Pokud se to někdo dozví, zabiju tě". Naposledy se na mě podíval a odešel. Skousla jsem si ret. Doprčic.

Part 10 ..

Pozorovala svou rodinu. Neužívala si toho, že bylo ráno po Štědrém večeru a oni si rozdávali dárky. Pořád musela myslet na ten rozhovor s Jasonem, i když to bylo skoro čtrnáct dní. Přehrávala si ho pořád dokola. Vyhrožoval jí? Zavrtěla hlavou, jako by ty myšlenky chtěla vyhnat.

"Ali, Ali .. koukej, mám novýho plyšáka", ozvala se vedle ní její mladší sestřička. Nepřítomně kývla a Kristýnka zase odběhla. Vtom se ozvala zvonek. Cukla sebou a vydala se otevřít.
Otevřela a .. Před dveřmi stál Jason a usmíval se.
"Ahoj Al, chtěl jsem tě pozvat do kina .. třeba .."
Stála jako opařená, po chvíli se probrala. "Kino? Jo .. hm .. jasně .. půjdu ráda ..", usmála se na něj.
Kývl a počkal, až se rozloučila a oblekla.
"Zima, co?", prohodil konverzačně a ona se zmohla jen na pohé kývnutí.
"Na co vůbec jdeme?"
Pokrčil rameny. "Co se namane ..", zasmál se.

Došli ke kinu. Celou cestu přemýšlela, proč přišel. Koupil lístky a usadili se. Zhlédly kino, ze kterého neměla vůbec nic a šel jí doprovodit domů. Před barákem se zastavila, kolem ní poletovaly drobounký vločky. Otočila se k němu, nadechla se a .. naklonil se k ní a políbil jí. Nestačila nic udělat, a ani nechtěla. Po chvilce se zapojila. Stáli na mrazu a snášel se na ně sníh. Po chvíli jí pustil a bezeslova nechal jít. Zavřela dveře, opřela se o ně. Wow, tohle až řekne Lily.

To be continued ..Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek You think that you know me? Part 9 & 10:

4. lysithea20 přispěvatel
01.11.2011 [9:49]

lysithea20 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. ajka přispěvatel
02.04.2009 [11:27]

ajkaparádaEmoticonEmoticonEmoticon nemůžu e dočkat pokráčka EmoticonEmoticon

2. Denda přispěvatel
30.03.2009 [20:18]

DendaSkvělýýý:)

1. Bella4ever
29.03.2009 [17:40]

uzasna povidka...len tak dalejj tesim sa na pokracko a kludne davaj taketo dvoj kapitolovkyEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!