OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 10. kapitolaSelena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 10. kapitolaTakže, další kapitolka je konečně na světě. Moc se omlouvám, ale vážně nemám čas psát, začala škola a já se každý den dostanu domů v pět a navíc těch úkolů, no prostě strašný. Povídky přibývat budou, ale pomaleji.
Zpátky k Seleně. Godrik dostane vynadáno a čeká ho trest. Selena si je nejistá city, které k ní Michael chová. Chce ji Michael jenom kvůli míru?

Chytla jsem Godrika pod krkem a začala jsem vrčet. Všichni na nás zírali.

„Seleno, co to děláš?!“ zakřičel otec.

„Co to dělám? Pokouším se zabít jednoho idoita,“ řekla jsem a zasílila jsem stisk na Godrikově krku. Godrik se nebránil. Nemohl. Jsem dcera krále upírů a kdyby mě před mým otcem napadl, bylo by jasné, že žádný mír nebude.

„Sakra Seleno, pust ho. Co ti udělal?“ zeptal se otec.

„Co mi udělal? Michaeli, napij se mé kávy.“

Michael se na mě nechápavě podíval, ale nakonec se napil. Ihned vyprskl.

„Sakra Godriku! Co do toho kafe dal? Je to hnus.“

Pustila jsem Godrika, aby mohl odpovědět, ale nespouštěla jsem ho z očí.

„Já... omlouvám se, byla to sranda. Dal sem tam všemožný koření. Omlouvám se, vážně.“ Bože můj, to je ale idiot.

„Godriku, tak tohle si opravdu přehnal. Dnes se můj syn zasnubuje, nechci si kazit den, ale zítra pro tebe vymyslím trest a počítej s tím, že bude tvrdý,“ řekl Lucian.

Ušklíbla jsem se. Takže chudáček Godríček dostane trest. Doufám, že hodně moc tvdý trest. Třicet ran bičem by mohlo stačit, nebo radši padesát.

„Dobře pane,“ řekl Godrik sklesle.

Vrátila jsem se na své místo vedle Michaela. Stejně nechápu tu Godrikovu troufalost. Dělá mi naschvály před Lucianem a dokonce i před mým otcem. Asi se trestu nebojí, nebo využije každé příležitosti, aby mi něco provedl a myslím si, že takových příležitostí bude v budoucnu hodně, takže budu muset být stále napozoru.

„Godriku to si vážně přehnal,“ vykřikl Michael.

Cha cha dobře ti tak Godrouši!

„Michaeli, nech to být, já si to s ním vyřídím. Potom,“ řekl Lucian.

Godrik vypadal, že se každou chvíli rozbrečí. Tohle je vážně dobrý den. Godrika jsem nikdy takhle zkroušeného neviděla, ani když jsem mu tenkrát zarazila železnou tyč do břicha.

„Tak, nenechme si tímto incidentem kazit celý den a pokračujme v přípravách na oslavu,“ řekl můj otec. To je celý on. Incident? Chtěla bych vidět jeho, kdyby mu někdo do krve dal pepř, nebo něco.

„Ano, měli by jsme se vrátit k oslavám. Moc se za Godrika omlouvám, je to problémový lykan,“ řekl Lucian.

Problémový lykan? Godrik není problémový, prostě mě rád provokuje. Kdyby mě neprovokoval, tak by byl docela fajn, ale jenom docela. A navíc, Erika po něm šílí, což se jí vážně divím. No co, vztahy mezi vlkodlaky a upíry jsou, jak koukám v módě. Vážně divný modní trend.

Michael stále Godrika propaloval pohledem. Chytla jsem Michaela za ruku.

„To je v pořádku,“ zašeptala jsem.

„Ne, není, ten idiot všechno zkazí. Je dobře, že z toho tvůj otec neudělal skandál. Bylo by po míru,“ odpověděl mi šeptem Michael.

Po míru? Takže jemu jde jenom o mír? Godrik mi udělá tohle a jemu jde jenom o mír. Cítí vůbec Michael ke mě něco? Ano, cítí, nebo ne? Panebože jsem tak zmatená. Věděla jsem, že Michaelovi šlo jenom o mír, tedy ze začátku mu šlo jenom o mír, ale teď? Přece řekl, že ke mě něco cítí, nebo ne? Mám na Michaela spoustu otázek a doufám, že mi na ně dá opověď. Takhle zmatená jsem ještě snad nikdy ve své dlouhém životě nebyla.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 10. kapitola:

6. Zuzka7
23.09.2010 [13:17]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. nikji
18.09.2010 [13:23]

nadhera
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Lucie
17.09.2010 [15:16]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Elisme7
16.09.2010 [17:21]

áááááá Emoticon další kapitolka a já jsem happy Emoticon Emoticon Emoticon co ti k tomu mám říct, prostě bomboško Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Godrik si to odskáče, ale nedělala bych takové drama kvůli blbému vtípku, jen bych ho to nechala vypít samotného Emoticon

jinak Michael, překvapil mě, sice pochybuju, že mu jde jen o mír, ale taky to mohl říct jinak Emoticon

No, já se nedočkám další, prostě ne Emoticon nenávidím školu, protože je nesnesitelná a omezuje naše koníčky... ale i tak snad přidáš další dílek docela brzo... jen ne prosím za měsíc Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon na tom mám moc slabý povídkový srdíčko

tleskám Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. Lussy
16.09.2010 [16:55]

Začíná to houstnout... Emoticon Emoticon

15.09.2010 [20:48]

TerezCvelmi zajímavé Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!