OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Môj anjel smrti - 10. kapitolaMôj anjel smrti - 10. kapitolaTrochu som sa inšpirovala jednou geniálnou knihou Zavržený a toto z toho vzniklo. Dúfam, že sa vám táto kapitola bude páčiť. :)

Skrátil vzdialenosť medzi nami a zrazu ma jeho telo pritláčalo k stromu. Srdce mi začalo biť ako splašené. Nemohla som popierať pocity, ktoré som v jeho blízkosti cítila.

„Bojíš sa?“ zašepkal zachrípnuto. Vedela som, že sa musí veľmi ovládať.

„Nie,“ zašepkala som.

„Tak prečo ti tak splašene bije srdce?“ odpovedal a pritlačil sa na mňa ešte viac.

No tak, povedz to, vidieť a počuť, ako to tvoje pery vyslovujú. Jeho myšlienky v mojich ma najprv prekvapili, ale nakoniec som spravila to, čo chcel.

„Pretože si pri mne tak blízko,“ zašepkala som a on sa víťazne usmial.

Nahol sa ku mne a začal sa pomaly približovať k mojim perám. Robil to naschvál. Z mojich myšlienok vedel, ako veľmi v tejto chvíli po ňom túžim. Jemne sa obtrel o moje pery.

Ale strach a stres, ktoré som dovtedy pociťovala, moja vysilenosť a chlad, ktoré som cítila teraz, mi nedovolili nič spraviť. Stratila som vedomie a v jeho náručí som omdlela.

Zobudila som sa vo svojej izbe. Niekto ma odniesol a položil na posteľ. A ten niekto bol Christian. Na posteli vedľa mňa som našla lístoček s odkazom.

To, čo si dnes v noci zažila, bolo preto, aby si si uvedomila, že hnevať ma, nie je bezpečné.

 

_

 

Ráno som ledva vstala. Strašne ma bolela hlava a celé telo. Nevedela som, ako to vysvetliť mame a preto som musela ísť do školy. Mala som jediné šťastie, že ma Ted odniesol autom, pretože peši by som do školy asi nedošla.

Potrebovala som sa zobudiť a na prebudenie pomáha najlepšie hudba. Vzala som si slúchadlá a pustila si Your Betrayal od Bullet for my valentine, jediné, čo mi v takýchto chvíľach pomôže. Chvíľu som sa hrabala v skrinke, kým som nenašla všetky knihy na prvú hodinu a potom som sa oprela o skrinku a zhlboka sa nadýchla. Modlila som sa, aby neprišiel ten, koho som chcela zo všetkých vidieť najmenej. Christian.

Zložila som si slúchadlá a chcela odísť na prvú hodinu, keď sa na chodbe rozprestrelo hrobové ticho. Otočila som sa a zbadala ho. Všetci sa na neho dívali, vlastne skôr civeli. Dievčatá túžobne a slintajúc a chlapci závidiac. A každý, kto si doteraz myslel, že Christian je slušný a dobrý chlapec, pochopil, ako veľmi sa mýlil. Čierne vlasy mal strapaté a niektoré neposlušné pramienky mu padali do očí, ktoré mal jemne obtiahnuté čiernou ceruzkou. Na sebe mal obtiahnuté čierne nohavice a čierne tričko bez rukávov. V rukách držal koženú bundu. A na nohách mal čierne steely (všetky dievčatá slintali nad ním, len Darkness slintala nad jeho steelami).

Aj tie najväčšie suky zo školy vyzerali, že by si s takým dali povedať.  Ale on sa ani na jednu nepozrel. Díval sa len na mňa. Pristúpil ku mne, ruky si obmotal okolo môjho pása a takmer surovo si ma pritlačil k telu. Nahol sa ku mne, aby mi mohol zašepkať do ucha:

„Vieš, že včera v noci to bolo naozaj vzrušujúce?“ zašepkal a jemne sa pritom dotýkal môjho ucha. Nežne ma pohrýzol do ušného lalôčika, a keď videl, ako som sa zachcela, usmial sa.

„Myslíš tú časť s naháňaním, alebo tú časť po?“ spýtala som sa.

„Hmm... je pre mňa ťažké rozhodnúť sa... ale keďže včera som nestihol nič spraviť, pretože si omdlela, asi tá časť s naháňaním.“

Trochu sa odo mňa odtiahol, aby sa mohol pozrieť, či sa na nás všetci dívajú, a keď sa uistil, že je to tak,  vášnivo ma pobozkal. Zatočila sa mi hlava a o chvíľu som už nemala dych, ale našťastie ma pustil.

„Uvidíme sa na biológii,“ povedal, tajomne sa zasmial a potom zmizol.

 

_

 

Celý deň som bola nervózna a čakala na poslednú hodinu, ktorú máme biológiu. A keď konečne prišla, nechcela som na ňu ísť. Ale musela som. S povzdychom som vošla do triedy a sadla si do lavice, v ktorej už sedel Christian. Samozrejme, že som tým nebola dvakrát nadšená, ale on zrejme áno. V tej chvíli našťastie vošiel do triedy učiteľ a tváril sa až príliš nadšene.

„Tak decká, čo myslíte, čo budeme dnes preberať?“ povedal učiteľ.

Niekto vzadu si asi otvoril knihu a potom zakričal: „Ľudské rozmnožovanie.“

„Presne tak! Ale samozrejme, že sa nebudeme najprv rozprávať o sexe, ale o tom, čo je predtým. A čo je predtým? Spoznanie a potom príťažlivosť. A občas je to aj naopak.“

Poznámka: Moja brada ležala na podlahe a nechcela sa zdvihnúť.

„Takže, mohli by sme začať tým, že mi každý povie, aký typ partnera by sa mu páčil. Christian, povedz nám, aké dievča, by sa ti páčilo.“

Chris sa na mňa pozrel a znovu sa záhadne usmial.

„Inteligentná, príťažlivá a hlavne bezbranná...“

Na sucho som preglgla. To myslel mňa? Asi áno, pretože v tú chvíľu sa nenápadne prisunul so stoličkou bližšie ku mne a nohu si oprel o tú moju. Bola som v takom šoku, že som ju nedokázala odtiahnuť.

„Bezbranná... to sa mnohým mužom páči.“ Zasmial sa učiteľ a pokračoval v spovedaní.

Mala som šťastie, že keď sa šiel pýtať mňa, zazvonilo.

„Hej! Decká! Mám pre vás ešte domácu úlohu. Chcem, aby ste o susedovi vo svojej lavici zistili čo najviac. Stretnite sa a všetko si zapíšte. A verte, že ja zistím, kto si to vymyslí.“

Okamžite som si pozbierala svoje saky – paky a utekala preč. Práve som si dávala veci zo skrinky do tašky, keď som ucítila jeho ruky na mojich bokoch a hneď na to jeho chladný dych na mojom temene.

„O ktorej k tebe mám prísť?“ zašepkal a mne prebehli po chrbte zimomriavky.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Môj anjel smrti - 10. kapitola:

21. MirrorGirl454 přispěvatel
13.02.2011 [10:34]

MirrorGirl454Miriam, no :D Ja som to bohužiaľ musela na chvíľu pozastaviť kvôli jednej mojej druhej poviedke, ale posnažím sa dopsíať ju čo najskôr a potom pokračovať v ANjelovi. :)

20. MiriamTaylor přispěvatel
12.02.2011 [22:22]

MiriamTaylorKedy bude ďaľšia časť? je to super FF!! :)

19. Candies
25.01.2011 [12:06]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. MirrorGirl454 přispěvatel
24.01.2011 [17:44]

MirrorGirl454monisek: Jéééj, som rada, že sa ti páčilo a posnažím sa. :)

17. monisek
24.01.2011 [17:21]

Rychle dalsi je to naprosto uzasny Emoticon Emoticon

16. MirrorGirl454 přispěvatel
23.01.2011 [19:42]

MirrorGirl454hehehe, nevadí, veď aj ja som to napísala divne. Emoticon

15. LynVonNightlight přispěvatel
23.01.2011 [19:40]

LynVonNightlightSorry, v poslednom čase mám dlhé vedenie. Emoticon Emoticon Emoticon

14. MirrorGirl454 přispěvatel
23.01.2011 [19:38]

MirrorGirl454LynVonNightlight: No, veď ja som mala tiež na mysli tú hodinu, hehehe. Emoticon
ajeje: Emoticon Emoticon

13. ajeje
23.01.2011 [14:25]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12. LynVonNightlight přispěvatel
23.01.2011 [12:12]

LynVonNightlightNeee, bolo to úplne v pohode, dokonca hovorím, podľa mňa jedna z najlepších kapitol, len čo potom mali tú hodine na konci, veľmi rýchlo sa skončila, Christian niečo povedal a už zvonilo, iba to sa mi zdalo čudné. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!