OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Lonely rebel 7. dílLonely rebel 7. dílA další dílek. Je takový o ničem... jen takové navnadění před dalším. Děkuji za komenty.

DANCE WITH ME

Jese znovu stál po třech nekonečných hodinách před Taylořiným apartmánem, kde klepal na dveře.

Co je?“ blondýnka otráveně otevřela a zevnitř se ozýval hluk.

Za hodinu jedem do baru, kde budeme vystupovat! Tak se nachytstej!“
„Nikam nejedu!“ bránila se a její výraz začínal být ukřivděný.

To teda jedeš!“
„Nepojedu nikam!“

Pojedeš, i kdybych tě měl znovu nacpat do auta!“
„Kluci vystupují po vás. Přijedu s nimi!“

Ne! Buď se nachystáš nebo tě klidně odvezeme v tomhle! A nesmlouvej semnou! Máš hodinu!“

Její bratr protočil očima a odešel. Nechal Taylor stát ve dveřích a jen za ním zmateně hledět. Todle přece není možné? Ani nestačila zavřít dveře, když k ní přišel David.

My bysme si asi taky měli jít nachystat věci...“

Jo. Jasně. Budu se naše vystoupení těšit...“ usmála se Taylor a přidržela všem ze skupiny dveře, dokud i poslední ze skupiny neopustil jejich apartmán. Potom moc dlouho neváhala a zmizela v koupelně.

Dala si teplou sprchu a potom zabalená jen do ručníku přešla ke kufru s přáním, aby v něm bylo něco co si může obléknout večer. Její prosba byla očividně vyslyšena, protože na spodu kufru našla přesně to co hledala a vyskládala si to na postel.

Znovu se ztratila v koupelně a vytáhla líčidla. Ještě, že se v tom její bratr nevyzná a nastrkal tam všechno co se mu dostalo po ruce společně s bižuterií. Sice v tom měla menší zmatek, ale měla sebou všechno.

Vytáhla si make-up, který hned rovnoměrně nanesla na tvář, jejíž pokožka žádné úpravy nepotřebovala, a přesto byla zadušená tlustou vrstvou, nabarvila si řasy a prodloužila, tak že její pohled byl maximálně svůdný s každým mrknutím. Tužkou na oči ještě dodělala kočičí pohled, aby byla spokojená. Rty zběžně přejela leskem na rty a našplíchala se parfémem, který sladce voněl. Takové vůně zbožňovala a nemohla se jich nabažit.

Vymotala si vlasy z turbanu, který si vytvořila na hlavě a nechala je vlhké splývat dolů. Chvíli přemýšlela jestli je chce rovné nebo vlnité, ale protože sebou neměla kulmu, tak volila žehličku.

Během chvilky měla upravené i vlasy, které doladila tyrkysově modrým příčeskem přidaným na pravou stranu hlavy, kde krásně vynikal a přímo zářil světlými vlasy.

Nakonec přešla k posteli, kde ležel její milovaný outfit, který používala, když chtěla někde zazářit. Lehce se natáhla do černého trička bez ramínek, které zdobily kamínky a přidala k němu džínovou minisukni. Nikdy si toho nevšimla, ale v tomto oblečení vypadala drobnější než ve skutečnosti byla.

Ještě jednou se přehrábnula v kufru, aby našla krátké černé bolérko, aby jí nebyla zima na ruce.

Znovu přešla k zrcadlu, a i když do něj hleděla sebevíc pořád ji něco chybělo. Stále tu bylo něco na co zapomněla a co by celý model doladilo a rozzářilo.

Chvíli se prohlížela a potom jí to došlo. Chyběla ji přesně ta bižuterie, která se jí stále motala pod ruce, když hledala svoje líčidla v kosmetické taštičce. Jak na něco takového vůbec mohla zapomenout. Rychle na ruce natáhla spoustu náramků, které při každém pohybu chrastily a na krk si přidala bohatě zdobený řetízek. Po chvilce váhání si nasadila kruhové naušnice a vydala se hledat boty.

Nakonec vytáhla černé páskové na podpatku, ale doma měla lepší, které nosila radši. Tady se bude muset smířit s těmito. Rychle si je nazula, protože když překontrolovala hodiny, tak zjistila, že je nejvyšší čas, aby se pro ni někdo zastavil.

Sama se jich doprošovat nebude. Rychle hodila mobil a pěněženku do kabelky a uslyšela zaklepání na dveře. Tohle zaklépání znala, určitě je to Chris a měla pravdu.

Vypadáš... dobře...“

Díky.“ Taylor vyšla ze svého pokoje, ale překvapilo ji, že chodba byla prázdná. „Kde jsou kluci?“
„Čekají u auta.“

Blondýnka šla za Chrisem před hotel, kde stáli o Jacobovo auto opření ostatní, ale jakmile Taylor vyšla na chodbu a vítr jí lehce rozhodil vlasy, tak jim spadla čelist.

Ty voe...“ vysoukal ze sebe Jason, ale víc toho nebyl schopný říct. Jeremy na rozdíl od něj stál jen s polootevřenou pusou.

Ty krávo, tvoji sestru sem doteď viděl jen v riflích! Já netušil, že něco takovýho má ve skříni!“ kulil oči Jacob.

Jediný klidný zůstával Jese.

Vypadá jak kurva!“ pronesl s absolutním klidem a stále stál ležérně opřený o auto.

To je špatná odpověď! Vypadá... vypadá... naprosto šukézně! To je správné slovo! Ojetí hodná!“

Jacobe!“
„No co?“
„Viděla tvůj bičík. Z toho nic nebude!“
„Do prdele!“
Jeremy blondýnce elegantně otevřel dveře, ale ona jen zavrtěla hlavou.

Pojedu s Chrisem. Sedět mezi váma je nebezpečný!“ řekla a vzala to přímo ke Chrisově dodávce.

Proč vždycky slíže smetanu?!“ vyštěkl Jacob, když si sedal za volant.

Zastavili před velkým barem, kde to vypadalo, že by to tu mohlo žít. Žádný malý klubík někde na rožku, ale opravdu velká budova, ze které byl slyšet řev hudby.

Tak tady se mi bude líbit!“ usmála se Taylor, akorát když vylezla z auta a začali hrát Cascadu. Její tělo se začalo už před vstupem samovolně vlnit do rytmu.

Šup, rychle ať už jsme ve vnitř!“ povzbuzovala kluky, kterým to zase nemožně trvalo. Vždy, když ona má teda zájem někam jít, tak oni brzdí.

Tohle je náš box!“ ukázal jí Jese, ale blondýnka už zmizela na tanečním parketu mezi lidmi, kteří se divoce kroutili v rytmu písniček.

A je z dohledu!“ syknul zklamaně Jacob.

Taylor milovala hudbu a zbožňovala snad všechny taneční písničky, které vlastně ani tak nevnímala ona jako její tělo, ale její radost byla přerušena ve chvíli, kdy na malé podium vylezli Bad J a začali hrát to jejich.

Lidé uřícení z tance se usadili a začali poslouchat jejich písně.

Dance with me pleeeaseee...“ celým klubem se rozléhal Jeremyho hlas a Taylor si na chvilku musela připustit, že až tak špatní nebudou, ale co ji deptalo daleko víc bylo, že pořád očima hledal ji. Z přemýšlení o skupině, která stála na podium ji vyrušil pozdrav.

Ahoj krásko!“ letmá pusa na tvář. Rychle se otočila a uviděla Davida, sedajícího si vedle ní.

Ahoj!“

Tak jak jsi to přežila?“
„Dalo se to...“
„Vážně?“

Jo! Věděla jsem, že se tu časem objevíš...“ jejich krátký rozhovor zaniknul v hlasitém potlesku a potom se po pár děkovných slovech znovu rozkřičela disco hudba.

Mám ještě hodinu než půjdeme vystupovat! Nešla by sis zatancovat?“

Cože?“ Taylor ho vůbec neslyšela. „Nepůjdeš tancovat?“ snažila se překřičet hudbu, ale jeden druhého neslyšeli. Nakonec před ni David vrazil jeho mobil, kde byla otázka vyťukaná a blondýnka jen se smíchem přikývla.

Chytla Davida za ruku a vedla ho sebou na taneční parket. Oba dva se nechali ovládnout tanečními hity a Taylor musela uznat, že je skvělý tanečník.

Vidíš někde Taylor?“ křičel Jacobovi do ucha Jese a rozhlížel se kolem.

Ne! Ale myslím, že Jeremy jo!“ Jese se podíval na blonďáka, který v ruce svíral sklenici s pivem a hleděl někam do davu lidí přímo zhypnotizovaně a vypadalo to, že sklenici rozdrtí v ruce.

Neviděl jsi...“ Jese to ani nedokřičel a Jeremy pokynul hlavou k parketu. Teď už i on viděl Taylor tančící s Davidem a pohlédl na hodinky.

Chlapec musí b ýt za 10 minut na podiu, takže by se měl jít každou chvíli nachystat!“ a přesně jak Jese řekl, tak se stalo. Za chvíli už blondýnka s hnědovlasým klukem mířili pryč z parketu a Taylor jen na něco přikyvovala, chvíli se dívala jak David odchází a nakonec přišla k Jeremymu s Jesem.

Jedeme ne?“ zeptal se Jese a Taylor začala protestovat.

Chci je vidět!“

Jejich styl hudby se ti nikdy nelíbil!“
„No a? Chci je slyšet!“
„Poslechneš si je na youtube!“

Ne!“

Prostě se jede!“
„Pojedu s nimi!“
„Ne! Taylor já tě tam klidně dotáhnu!“

Fajn! Jdu se rozloučit!“ otočila se na podpatku a chtěla jít odejít, ale její bratr ji chytil za paži.

Co je?!“ vyjela po něm a vyškubla se mu.

Ztratíš se v davu! Znám tě! Jdu s tebou!“
„Musíš ještě za Chrisem...“ připomněl mu Jeremy. „Půjdu já!“
„Dobře! Ale hlídej ji! Dokáže být pěkná potvora!“ varoval ho Jese, když je pozoroval odcházet.

Nemusíte mě hlídat!“ syčela zlověstně Taylor.

Kdyby si nedělala takový blbosti tak možná ne!“
„Já nedělám blbosti!“
Jeremy se na ni tázavě podíval a raději oba dva zmlknuli. Taylor si Davida všimla celkem rychle, takže bez problémů šla přímo k něm.

Garde?“ zeptal se David a pohodil hlavou k blonďákovi.

Dozor! Navíc musím jet zpátky!“
„Můžeme tě vzít!“
„Zkus to říct bráchovi!“
„Aha... je mi to jasný! To se nedá nic dělat, když bráška zavelí... Uvidíme se v hotelu!“

Ok... tak hodně štěstí...“ Taylor už se pomaličku měla k odchodu, ale David ji zastavil a začal líbat. Normálně by byla asi v šoku, ale protože věděla, že za ní stojí Jeremy, tak spolupracovala s Davidem. Netušila proč to dělá, snad jen aby ho vytočila a on to mohl barvitě líčit ostatním.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lonely rebel 7. díl:

2. all
07.01.2010 [19:37]

dawid sa mi začina libitt

1. geniela přispěvatel
05.01.2010 [21:44]

genielaNádherné... moc se těším na další. Opravdu píšeš dokonale. EmoticonEmoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!