OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Lonely rebel 16.dílLonely rebel 16.dílTak a je tu další dílek... A jak to tak vidím, tak už budou tak dva až tři dílky a končíme... Tento dílek se vyjímečně jmenuje česky: To je sázka, vole! A ještě jak jste psali k minulému dílu, že je to mimo mísu, tak tam bylo, že Jeremyho zajímalo, proč je taková hnusná na všechny kolem... proč je taková, jaká je a ona mu to vysvětluje co se stalo...

Všimnul si nás nějaký plavčík, který nás vytáhnul... Tak hroznýho zdrba jsem snad ještě někdy nezažila... možná, když jsem došla poprvé opilá... Ale tady... tohle jsme udělali spolu...

A potom jednoho dne došli naši, že se stěhujeme. Dokážeš si představit ty scény. To bylo slibů jak si budeme psát... kolik slzí teklo, ale znáš to... týden dva jsme si opravdu psali. Pak se to trochu omezilo a nakonec to vypršelo úplně. Přišla jsem si tak sama a brácha si hned našel Jacoba, který bydlel hned vedle, ale chybka se vloudila Jacob neměl ségru a nikdo jiný se semnou kamarádit nechtěl, tak sem se takhle obrnila... proto jsem taková jaká jsem.

Nikdy jsem znovu nechtěla nikoho ztratit... nejsem od přírody taková drzá, příšerná mrcha...“

Takže se s bráchou nesnášíš, protože jsi mu záviděla kamaráda? Sakra, závidět zrovna Jacoba, kam jsi to klesla Taylor!“ zakroutil nevěřícně hlavou Jeremy.

Tss...“

Vyrušilo je zaklepání na dveře.

To se mi snad zdá! Oni se naučili klepat!“ vyhrkla překvapeně blondýnka a šokovaně hleděla ke dveřím, ve kterých se najednou objevil Chris, který klepal pokaždé. „Zase zklámání...“

Čekala jsi snad Santu?“

Ne, Ježíška!“
„Pojďte na večeři, potom je vystoupení!“

Jeremy s Taylor se zvednuli a zamířili do jídelny, kde už je čekalo jídlo. Rýže s masem a nějaký kompot, do kterého blondýnka jen párkrát drbnula vidličkou, ale raději to dál neřešila. Na některé druhy jídla měla prostě svůj názor a nehodlala se s nikým hádat. Raději už ani neprohlašovala co jí chutná nebo nechutná.

Naši malé anoraktičce nechutná?“ rýpnul do ní Jacob.

Nejsem anoraktička, blbečku!“
„Dívala jsi se na sebe už někdy do zrcadla? Kost a kůže! To ti doma nedávájí najíst?“
„Ta sežere, kde co!“ prohodil Jese.

Jo! Kdybych dostala jídlo, které mi chutná, tak bych ho určitě snědla víc jak ty!“
„Nevěřím!“
„To mi zní jako sázka!“ ozval se Jason.

Vsadíme se!“ vyhrknul Jacob. „Kdo sní víc!“
„Čeho?“ zeptala se Taylor.

Chipsů a hamburgerů!“
„To zní dobře. Zapíjet se může colou!“
„Bude vám blbě!“ ozval se Chris, ale jediný, kdo ho trochu bral na vědomí byl Jese.

Má pravdu. Je to těžký! Oba se z toho poblijete!“
„A kde chcete vzít dostatek toho jídla?“ zajímal se Jeremy.

Seženem to! Zejtra po cestě a místo obědu si zasoutěžíme!“ usmál se potutelně Jacob.

Platí!“
„Plácneme si na to!“ Jacob si plyvnul do dlaně.

Tak takhle teda ne!“ Taylor znechuceně zakroutila hlavou a měla co dělat, aby se její večeře neocitla rázem zpátky na talíři.
-------

Za pět minut bude dvanáct!“ oznamoval usměvavě Jacob a hleděl na hromadu paklů s chipsy a spoustou hamburgerů.

Nechápu proč si nemůžeme vzít taky!“ stěžoval si tiše Jason.

Protože my budeme mít to co nám zbyde!“ šklebil se na něj Jeremy. Od sázky Taylor a Jacoba už uplynul den a oni byli zase v jiném hotelu. Čekal je rychlý oběd se spoustou tučného jídla.

Zlato, jestli nechceš, tak to nemusíš dělat... Pochopím, kdy Jacoba necháš vyhrát...“ snažil se Jeremy.

Klídek... jsem v pohodě...“
„Já ti věřím, ale Jacob toho spořádá vždycky víc než my všichni.“

Vážně to bude ok.“
„Taylor, neblázni, když odstoupíš, tak to ostuda nebude! Navíc Jacob už od rána nejíš a ty jsi nejenom, že snídala, ale ještě jsi si dala hranolky v Burgeru!“
„Zníš jako by tě naočkoval Jacob!“

Jacob? Nikdy!“ Jeremy se nad ní sklonil a políbil ji. „Hodně štěstí...“ pošeptal.

Mohli byste se přestat muckat?“ zahučel nespokojeně Jason. Taylor si už všimla, že se na ni občas dívají kluci jinak od doby co chodí s Jeremym, ale bylsa ráda, že to nic neovlivnilo. Jacob se k ní choval pořád stejně, věčně do ní rýpal a měl nejapné poznámky a návrhy. Jese, byl stále ten samý brácha, Chris... starý dobrý dohled a Jason... pořád stejné nemehlo. Před odjezdem z minulého hotelu stihnul zničit vázu a malý konferenční stolek.

5, 4, 3...“ Jason začal odpočítávat vteřinky než měli začít. Jídlo bylo rozdělené na dvě stejné hromádky. Kdyby jednomu z nich došlo, tak měl právo jíst i od toho druhého, ale neměli to nijak časově omezené jen museli jíst a nesměli zastavovat.

2, 1... můžete!“

Jacob se na všechno hladově vrhl a začal si cpát první hamburger do krku. Taylor na to šla o poznání jinak začala jedním paklem chipsů, který v klidu jedla a culila se na všechny strany.

Ta holka neví s kým si to začala!“ zavrtěl hlavou Jason.

Věř mi... dokáže toho sežrat hodně... Většinou je vždycky vyjezená lednička...“ měl jiný názor Jese, který to věděl z vlastní zkušenosti.

Jacob si mezitím začal sypat chipsy do pusy a hltavě je zapíjel colou.

Taylor, nechci nic říkat, ale takovou rychlostí ho nepředeženeš!“ kroutil hlavou Jeremy.

Klídek... mám svoji metodu...“ huhlala s plnou pusou blondýnka a odhodila prázdný pytlík a vzala si do ruky jeden z hamburgerů, do kterého se zakousla.

To je tak nefér...“ spustil Jason. „Ti dva se tu cpou takovýma mňamkama a já mám takový hrozný hlad!“
„Všechno to nesní! Když vydržíš...“ najednou Jeremyho něco napadlo. „nepapat uvidíš... uvidíš zlatýho burgera!“ Jese se začal chlámat taky. Takhle ošklivě parodovat reklamu na zlaté prasátko.

Minuta plynula za minutou a ti dva se furt cpali. Už bylo po jedné a pořád jedli, ale Jacob vypadal, že každou chvílí odpadne a jeho tempo tím výrazně spomalilo.

Makej... přece to teď nevzdáš!“ povzbuzoval ho Jason. Nejhorší na tom bylo, že zásoby na jejich stolech se rapidně zmenšily a Taylor Jacoba s přehledem dohnala, protože on už skoro ani přežvykovat nemohl.

Zacínal cítit jak napěchované má břicho a pěkně ho bolelo. Na rozdíl od něj Taylor vypadala v pohodě. Právě v klidu papala další hamburger a stále labužnicky ho vychutnávala, usmívala se na všechny strany a nevypadala nijak přecpaně.

Končím...“ vykřiknul po pěti minutách Jacob. Blondýnka se jen uculila a dojedla právě nakousnutý hamburger a otevřela další pakl brambůrků, který začala jíst.

Jacob se najednou zvednul a rozběhnul se ke koupelně, kde byl záchod.

Toho jídla je škoda!“ zabručela nespokojeně Taylor, ale stále jedla brambůrky.

Broučku, už toho můžeš nechat...“ řekl Jeremy a pozoroval ji jak stále jedla.

Přece to nenechám otevřený!“ uculila se a papala, mezitím Jese a Jason počítali, kdo z nich vlastně vyhrál.

Je to jasný... ta bloncka snědla o tři hamburgery a dva pakly a půl brambůrek víc...“ nechápal Jason. „Kam to proboha cpeš?“ chtěl vědět.

Já nevím...“
„Lidi, mám pro vás překvapení pojďte ke mně!“ do dveří strčil hlavu Chris a hned odtama zmizel. Jason s Jesem se okamžitě vydali za ním a i Jacob, který právě vyšel z koupelny zelený jako stěna.

Tobě je vážně dobře?“ zajímal se Jeremy.

Taylo s odpovědí čekala, dokud se za Jacobem nezabouchly dveře.

Ne! Bože, asi se pobliju!“ vyhrkla a rozběhla se ke stejné místnosti, ze které právě vylezl Jacob.

Po pár minutách došla zpátky a společně se vydali ke Chrisovi, kde už byli usazení ostatní.

Co je to překvapení?“ ptal se Jacob už asi potřetí.

Chris se jen potutelně usmál a hodil na stůl tři časopisy. Na jedněm z nich bylo ve shrnutí napsáno Bad J, na druhém byla na titulku malá zmínka, o tom, že uvnitř je něco málo o Bad J a na tom posledním byli kluci na celé titulní straně.

Páni!“ všichni se vrhnuli na časopisy a začali je prolistovávat.

To je bomba!“
„Skvělý!“
„Vypadá to, že už se kolem vás něco začíná dít!“ usmál se povzbudivě Chris.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lonely rebel 16.díl:

3. Janulik
04.02.2010 [18:15]

jsem nemohla jak dělala že nic a pak vletěla do tý koupelny... to bylo zase jednou něco... rycchle dalšíEmoticonEmoticonEmoticon

2. geniela přispěvatel
04.02.2010 [17:10]

genielaPáni maj ti dva ale výdrž. Dost jsem se u toho nasmála. Doufám, že další pokračování bide brzy.

1.
Smazat | Upravit | 04.02.2010 [14:01]

No, legrační, fakt vtipný, ale ty prásácký překlepy... Lonely dělej s tím něco, trošku... Kvůli zlatýmu hambáčiEmoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!