OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Lifestyle of rock stars - 40. kapitolaLifestyle of rock stars - 40. kapitolaAk si myslíte, že Ian je odporný a hnusný, prosím, nemyslite si to, pretože on je v tom tentoraz naozaj nevinne. Táto kapitola všetko vysvetluje. Tak ako sa podľa vás Char rozhodne, ostane alebo odíte? Vysvetlí jej to Ian a ona mu uverí? Povie jej konečne všetko o svojich citoch? Dúfam, že sa vám bude páčiť.

IAN:

 

Vyšiel som z izby a ešte stále sa usmieval nad výbuchmi smiechu chalanov a sekunďákov a nad usmiatou Char. Bola taká krásna, keď sa usmievala. Zasnil som sa a takmer som narazil do osoby, ktorá stála pred našou izbou.

„Och, prepá - “ zasekol som sa v polovičke vety, pretože som si zistil, kto bola tá osoba.

Amber!

„Čo tu chceš?“ zavrčal som na ňu.

„Ale Ian... prečo sa na mňa pozeráš tak chladne?“ povedala až nechutne sladko a zasmiala takým tým najodpornejším sladkým smiechom, aký mala v zásobe.

„A prečo by som nemal?“ odpovedal som jej ešte chladnejšie ako predtým.

„Chcem sa s tebou len porozprávať.“ Skôr vyspať.

„Nie!“

„Prečo nie? Veď je to len obyčajný rozhovor. Čo by som ti pri ňom mohla urobiť?“ povedala nadržane.

„Povedal som ti, že nie.“

„Ale no ták, len jeden, jeden obyčajný rozhovor.“ Alebo skôr len jeden, alebo viac zvieracích sexov, chcela si povedať.

„Fajn,“ odpovedal som jej naštvane. „Ale nie tu.“

Nechcel som, aby nás tu náhodou stretla Char alebo niekto, a preto sme odišli na druhý koniec chodby. Nechcela ísť ďalej, ale nedovolila mi ujsť.

„Tak čo chceš?“

„No ták, nebuď na mňa taký! Chcem sa len porozprávať.“

„To tvoje rozprávanie už poznám,“ povedal som.

Len sa na mňa usmiala a videl som, že sa pokúša, aby jej úsmev bol čo najviac sexy, ale na mňa vôbec nepôsobil.

„Ako si ma našla?“

„To nie je dôležité,“ ale na otázku mi už neodpovedala.

„A čo je potom dôležité? Čo chceš?“ Vojsť mi do nohavíc?

„Ian, keď som sa s tebou vtedy na strednej rozišla, bola to chyba! Najväčšia chyba akú som, kedy urobila!“

„Vážne? Haha, po koľkých nociach ťa Joey omrzel?“ zasmial som sa jej.

„Pozri, on ma vtedy len poblúznil - “ začala, ale nedovolil som jej vetu dokončiť.

„Takže on ťa poblúznil? A čím? Mal ho väčšieho než ja? Bol v posteli lepší než ja? Alebo ti dovolil, aby si si z ním mohla robiť čokoľvek si chcela?“ Takmer som na ňu vykríkol.

„Vieš veľmi dobre, že nikto nie je lepší ako ty,“ snažila sa mi lichotiť, ale nedarilo sa jej to.

„Ale tebe vždy šlo len o to! Vždy ti šlo len a len o sex a ja debil som si to vtedy bohužiaľ nevšimol! Vždy si bola vypočítavá mrcha, ktorá dostala vždy všetko, čo chcela, ale ja som sa už poučil! Vážne si si myslela, že sem prídeš po desiatich rokoch, zvalíš ma na posteľ a ja sa poddám? Vážne si si myslela, že to bude tak ako pred desiatimi rokmi, že ma vtlačíš do nejakého kumbála, rozpneš mi nohavice, kľakneš si na kolená a ja budem len stonať a vravieť ti aká si dobrá a že nemáš prestávať? Vážne si si to myslela?“

„Pre mňa to vtedy nebolo len o sexe!“ Robíš si zo mňa srandu?

To nemyslíš vážne! Samozrejme, že ti šlo len o sex! Ale mne nie! Ja som si myslel, že ma miluješ! Že ti vždy šli len o mňa! Ale keď prišiel niekto viac sexy, odhodila si ma ako nejakú handru! A ani si si neuvedomila, že mi to vtedy zlomilo srdce!“

„Urobila som chybu! Teraz to už viem! Najhoršiu vo svojom živote!“ Bože, ty si taká priehľadná, myslíš, že neviem, že ti ide len o moje peniaze a slávu?

„Ano, ty k*rva! Ale ja ťa už nechcem! Našiel som ženu, hovorím žena, pretože ty si ešte stále tá zasraná mrcha zo strednej, našiel som si ženu, ktorá ma miluje a ktorá so mnou nechodí len kvôli tomu, že som dobrý v posteli!“

Chvíľu sa na mňa urazene dívala a potom sa spýtala:

„To je ona?“ a ukázala na Char vychádzajúcu z izby chalanov.

„Áno!“

Nestihol som nič urobiť, pretože zrazu sa na nás Char pozrela a Amber ma chytila za krk a začala ma bozkávať. Ucítil som jej ruku vo svojich nohaviciach a potom zrazu vo svojích trenkách. Bolo to nechutné, ako sa ma snažila dráždiť a možno by to na mňa pred desiatimi rokmi pôsobilo, ale teraz to bolo, akoby ma chytal slimák. Počul som Char, ako kričí: NIE! A potom ako tresli dvere od našej izby. S ťažkosťami som sa od Amber odtrhol, pretože sa na mňa doslova a dosť nechutne nalepila.

„Pusti ma,“ a chcel som jej vytiahnuť ruku z mojich treniek, ale on a do mňa zrazu zaryla prsty. Takmer som vykríkol od bolesti, ale takú by som jej neurobil. Na chvíľu som úplne zamrzol, pretože prsty zaryla ešte hlbšie a pritlačila ma ku stene.

„Ver mi, že ak ťa nebudem mať ja, tak žiadna!“ zasyčala na mňa.

„Na to zabudni! Nie si nič iné, ako úbohá  k*rva a ňou vždy ostaneš.“

„Radím ti, neser ma!“  a keď som myslel, že už to viac bolieť nemôže,  stlačila ma tak veľmi, že som to už tentoraz naozaj nevydržal a zakričal som od bolesti. No ták, veď to je najcitlivejšie miesto muža!

Nakoniec sa mi podarilo chytiť ju za ruku a vytiahnuť ju z mojich nohavíc.

„Toto, už nikdy nerob,“ zasyčal som. „A teraz z tade okamžite vypadni, inak na teba zavolám políciu!“

Na moje prekvapenie ma naozaj poslúchla ušla. Neubránil som sa a musel som si chytiť miesto, kde ma predtým stláčala. Tak čo, mno, som chlap, mám na také veci právo. Chvíľu to ešte bolelo, ale potom sa to upokojilo natoľko, aby som mohol ísť za Char a nejak to celé upokojiť. Budem si na to potom musieť dať ľad.

„Char! CHAR! Otvor mi!“ zatrieskal som na dvere.

„NIE!“ skríkla.

„Prečo nie?“

„Pretože si odporný, podrazácky a nechutný hajzel!“

„Naozaj veríš, že sa mi to jej bozkávanie páčilo? No ták otvor mi, nebudem tu predsa kričať cez dvere! Otvor, inak si pôjdem na recepciu vypýtať druhý kľúč! Otvor, nech ti to všetko vysvetlím, prosím!“

Chvíľu bolo ticho, ale potom sa ozval zvuk ako keď niekto otvára zámok od dverí. Chvíľu mi nedochádzalo, že Char dvere odomkla, pretože ich neotvorila, ale nakoniec som sa odvážil otvoriť. Potichu som vkĺzol do izby a na posteli som zbadal Charin veľký kufor, dopoly napchaný jej vecami. O NIE! Ona hádam nechce odísť! Char stála pri okne, chrbtom otočená ku mne a asi päť metrov ďaleko.

„Máš tri minúty, aby si mi všetko vysvetlil a aby si ma presvedčil,“ zašepkala a trochu jej preskakoval hlas. Tak fajn, máš tri minúty.

„To bola Amber. Pamätáš sa na ňu? Tá čo som s ňou na strednej chodil a ktorá ma potom nechala, tá ktorá ma nechala kvôli úbožiakovi s väčším a tá, ktorá mi zlomila srdce.“

„A prečo ste sa bozkávali a prečo mala ruku v tvojich nohaviciach?“ Jej hlas preskakoval ešte väčšmi, než predtým a nebolo z neho cítiť žiadny hnev, len smútok. To ma bolelo ešte viac, ako keby na mňa kričala. Do riti, ona tú ruku videla...

„Vôbec to nebolo tak, ako si myslíš. Hádal som sa s ňou a povedal jej, že mám niekoho lepšieho než je ona a že ju už nechcem. A vtedy si ty vyšla a ona sa ma spýtala, či si to ty a ja som jej odpovedal áno a vtedy sa na mňa vrhla. Začala ma nechutne bozkávať a ver mi, že keď som ucítil jej ruku najprv v nohaviciach a potom v trenkách, vôbec to nebolo prijemné. Ani zďaleka sa to nepodobalo na to, čo so mnou v posteli robíš ty... Chcel som ju od seba odstrčiť, ale zaryla do mňa prsty a to ma na chvíľu zmrazilo, takže ma pritlačila k stene a ja som sa jej začal vyhrážať, že ak okamžite neodíde, zavolám na ňu políciu.“

„Prečo by som ti to mala veriť?“ povedala a otočila sa ku mne.

Rozplakala. Po lícach jej začali stekať vodopády sĺz. Ona plače. Plače kvôli tej suke... Nič ma nebolelo viac, ako vidieť ju plakať. Pristúpil som k nej, chytil ju okolo pliec a pritiahol k sebe bližšie.

„Prečo by si mi mala veriť? A prečo si myslíš, že to čo ti hovorím, nie je pravda? Vážne si myslíš, že by som ťa podviedol s takouto? Si pre mňa všetko! Ty si moje slnko, môj vzduch, moja voda. Ak by som ťa stratil, stratil by som zmysel života, pretože ty si mojím zmyslom života, ty si teraz môj život. Ak by si mi teraz utiekla, moje srdce by utieklo s tebou a keby si ho niekde opustila, umrelo by a ja sním, pretože bez srdca človek neprežije. Char, ja ťa milujem! Nikdy som nikoho nemiloval, vždy to všetko bola buď len pretvárka, alebo im šlo len o sex, alebo mne šlo len o sex, ale s tebou sa cítim iný. Ty ma meníš a ja sa chcem kvôli tebe meniť. Milujem ťa...“  zašepkal som.

„To myslíš vážne?“ zašepkala.

„Áno, smrteľne vážne! Milujem ťa.“

Znovu začala plakať, ale tentoraz jej tiekli slzy šťastia. So smiechom sa mi hodila do náručia a plakala.

„Aj ja ťa milujem,“ zašepkala mi do ucha.

Pozrel som na ňu a ona sa na mňa usmiala tým najčarovnejším úsmevom, aký som kedy videl. Sklonil som sa k nej a začal som ju bozkávať. Najprv len jemne a potom čoraz vášnivejšie a ona mňa tiež. Ani som si neuvedomil ako, ale zrazu som ležal na posteli pod Char. Cítil som jej ruky všade. Na krku, pod tričkom, v nohaviciach a bolo neporovnateľne lepšie, ako s Amber. Pretože so Char sme, toto bude asi dosť gýčovité, so Char sme boli ako dva kúsky skladačky, ktoré do seba dokonale zapadali. Nič krásnejšie som ešte v živote necítil, ako to čo som cítil pri Char. Žiadna žena so mnou doteraz nerobila to, čo so mnou Char robí jediným dotykom. Žiadna žena sa mi doteraz tak veľmi nepáčila ako Char, po žiadnej som ešte tak veľmi netúžil a žiadnu som doteraz nemiloval tak veľmi ako Char. Moja milovaná Char...

 


 

 

Len vám chcem povedať, že toto ešte nie je koniec VCHI (vzťah Iana a Char, ako to nazvala Darknes, haha), ale bude to ešte pokračovať pár kapitolami a potom chystám druhú sériu, a preto sa chcem spýtať, či to budete čítať.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lifestyle of rock stars - 40. kapitola:

13. MirrorGirl454 přispěvatel
07.02.2011 [19:27]

MirrorGirl454Aj ja by som jej strelila. Úblížila Ianovi... :D
A ja na mieste Char by som bola len rada, že ma Ian miluje, mne by to stačilo... :D
A no... nemuseli... veď ich bolo počuť na celý hotel...

12. ElisR1 přispěvatel
07.02.2011 [16:59]

ElisR1Hele, já měla pocit, že tý Amber jednu vrazí =) no a ono nic, ale zasloužila by si.
a teď k Ianovi a Char: A to už je to jako dobrý? To už neni ani trochu naštvaná? To si nic nevydupe? Třeba plyšovýho medvídka? Hm, tak nic no =), ale já bych toho nějak využila... třeba ten medvídek by se mi moooc líbil Emoticon
A jaktože ostatní neposlouchali za dveřma, to mě teda trochu zklamali, myslela jsem, že jsou lepší šmíráci Emoticon Emoticon
Zase super kapitolka, úžasný, a já jdu dál =)

11. Darkness
08.12.2010 [22:19]

Pche, tu Amber ledatak vykuchat a hodit supům (no nic, přestanu být morbidně nechutná).
Skáču radostí protože Char je šťastná, Ian je šťastný a na frontě VCHI opět zavládl mír... Emoticon

Těším se na další kapču, protože tahle byla úžasná, jsi vážně ve psaní nepřekonatelná Emoticon

10. MirrorGirl454 přispěvatel
08.12.2010 [20:12]

MirrorGirl454Jasminelis: Heh, ďakujem... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. Jasminelis přispěvatel
08.12.2010 [13:19]

Jasminelisnadhera... Emoticon Emoticon Emoticon

8. Hanka
05.12.2010 [14:35]

tomu říkám kapitola Emoticon Po tom všem trápení si to zaslouží...
Plánuješ i druhou sérii, jo? Tak to jsem zvědavá, co jim vymyslíš Emoticon
Emoticon Emoticon

7. MirrorGirl454 přispěvatel
04.12.2010 [7:53]

MirrorGirl454Heh, ďakujem vám všetkým za komentáre, naozaj si to cením a čo sa týka druhej série, o vzťah Iana a Char sa už nemusíte báť, nič zlé im už neurobím...iba ak Ianovi... ale o tom neskôr. Emoticon Emoticon O druhej sérii vám podrobnejšie poviem až po pár kapitolách, pretože ešte sa niečo stane a chcem, aby to bolo prekvapenie. Emoticon Emoticon

6. PrincessCaroline přispěvatel
03.12.2010 [23:03]

PrincessCarolineAk vymyslíš niečo zaujímavé. Emoticon

5. Lussy přispěvatel
03.12.2010 [20:54]

LussyUž si připadám jako papoušek, pořád chválu opakovat dokola a dokola... Emoticon
Už jsem ti říkala, že fandím Ianovi, že? Tak teď je momentálně na první příčce. To co řekl... ach... Emoticon Sice to usmiřování bylo na mě rychlé, ale budiž, už si je trápila dost dlouho. Emoticon Vztah Char a Iana... doufám, že už to nebude takové jaké to bylo a že už nepřijde žádná nová Amber. Jestli jo, tak si mě vážně pod stromeček nepřej. Emoticon
Máš v plnánu druhou sérii? Emoticon Já myslela, že už jim dáš pokoj. Emoticon Doufám, že tam přidáš další postavy a možná i děti... Emoticon

4. voldy
03.12.2010 [20:34]

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeee to je krasa a jasne ze to budem citat to sa ani pytatt nemusis Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!