OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Lifestyle of rock stars - 3. kapitolaLifestyle of rock stars - 3. kapitolaTakže, tretia kapitola je tu =D. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Nie je to žiadna sláva =D.

Večer som musela chalanov uložiť do postele, pretože keby som im nepomohla, sami by to nezvládli a niekde by sa zvalili a ostali tam ležať až do rána. Ako posledného som odnášala Iana a na to aký je štíhly, je naozaj ťažký. Našťastie nenamietal a hneď ako som ho položila na posteľ, zaspal.

Ráno som sa zobudila asi okolo deviatej. Urobila som si raňajky, upratala som za sebou a šla sa pozrieť aká spúšť je v obývačke. Nebolo to až také strašné a z mojimi skúsenosťami som mala upratané za polhodinu. Sadla som si na gauč, zapla telku a čakali kedy konečne chalani vstanú. Ani som nečakala, že sa zobudia nejak skoro, pretože včera som ich dostala do postele asi až okolo jednej v noci a navyše toho naozaj veľa vypili. Ja som nepila, nemám s tým veľmi dobré skúsenosti.

Už bolo pol dvanástej, keď som sa rozhodla, že ich pôjdem zobudiť. Ku každému som prišla a jemne som ich zobudila. Vedela som, ako veľmi ich musí bolieť hlava. K Ianovi som už ale taká jemná nebola. S diabolským úsmevom na tvári som sa potichu prikradla do izby. Jemne som ho pohladkala po spánku a zašepkala do ucha:

„Vstávame.“ Skôr ako sa ale mohol zobudiť, mierne som sa od neho odstúpila a zvrieskla mu do ucha: „Budíček!“

„Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,“ zvrieskol a keď si uvedomil, čo som urobila dokončil: „Ty malá... Veď ty uvidíš,“ a začal sa zbierať zo zeme.

Utiekla som z izby a zabuchla som mu dvere rovno pred nosom. Počula som tupý náraz a potom ostré, naozaj ostré nadávky smerované na moju maličkosť.

Zvláštne je, že každý má svoj vlastný recept na opicu. Lee si natieral na toasty naozaj hrubú vrstvu arašidového masla, jahodového džemu, čerešňového džemu, černicového džemu a na to všetko si ešte nasypal poriadnu dávku cukru. To všetko sa chystal zjesť a ja som naňho len pozerala ako totálne vymletá. Stu sa chystal zjesť surové sardinky, Jamie vypil celú škatuľu mlieka, Mikeovi a Lukovi stačila extra silná káva a Ian? Tomu asi robilo najlepšie keď si plánoval, aký spôsob mojej smrti by sa mu páčil najviac. Zapozeral sa na môj krk, takže som usúdila, že by to bolo asi škrtenie.

„Takže... Čo sa včera vlastne stalo? Posledné, čo si pamätám, si ty ako odnášaš chalanov do postelí. Aj mňa si odniesla?“ prerušil ticho Ian.

„Ale zlatko, nemohla som ťa tam predsa nechať,“ a nežne som sa naňho pozrela. „Ráno som chcela pozerať telku a keby si tam chrápal, tak by sa to nedalo.“

Hneď ako som to povedala, chalani sa začali smiať ako blázni.

„A čo chcete dnes robiť?“ veselo sa spýtal Lee.

„Ja  idem na pohovor kvôli práci,“ oznámila som im.

„A kde? Do supermarketu? Vieš ako: Píp – píp – píp – tri šesťdesiat,“ ironicky sa spýtal Ian.

„Nie. Do nemocnice ako lekárka.“

„Čože? Ty? Hahahaha, to si musíš robiť srandu,“ zasmial sa Ian.

„No dovoľ. Keď ste odišli, dokončila som strednú a šla na výšku. Som mladá a inteligentná.“

„Skôr by sa hodilo – inteligentná, 27 – ročná a stále sama.“

„Lepšie ako 30 – ročný a bojí sa dlhodobého vzťahu. Okej, o dvadsať libier, že v nemocnici zbalím pekného mladého doktora.“

„Nebojím sa dlhodobého vzťahu a výzvu prijímam,“ súhlasil Ian.

„Hej Mrs. Doctor a v čom tak chceš ísť? V úzkych bielych rifliach, čiernych conwersách a v tričku s nápisom PUNK IS NOT DEAD?“ spýtal sa ma Ian.

„Nie, mala by som mať jednu slušnú bielu košeľu. Ráno som ju dala do práčky. Už by vlastne aj mala byť vypratá,“ odpovedala som mu a utekala do kúpeľne.

Prišla som do kúpeľne, otvorila som dvere od práčky a skoro som omdlela.

„Preboha! Nie! Nie!“ zvrieskla som a zobrala svoju teraz už ružovú košeľu a niečo červené neidentifikovateľné. Až keď som si to lepšie prezrela, zistila som, že to sú červené trenky. Vletela som do kuchyne a s bleskami v očiach som sa toho...  spýtala: „Nepoznáš to náhodou, Ian?

„Eee nie. Prečo? Mal by som?“ a nevinne sa na mňa pozrel.

„No možno,“ povedala som a rozprestrela trenky tak aby bol vidieť čierny nápis, čo mal napísaný na zadku: MAJETOK IANA WATKINSA.

„Hej to sú tie, čo som ti daroval na narodky, kámo,“ ozval sa Luke.

„A prečo sa dostali do práčky, kde som si predtým prala biele prádlo a teraz je ružové?“ spýtala som sa ho.

„Pomsta je sladká. Okej Mrs. Doctor, ak chceš ísť do tej nemocnice tak si pohni. Idem s tebou aby som sa uistil, že prehraješ,“ povedal a odišiel sa prezliecť do izby.

Musela som v tej chvíli asi vyzerať „trochu“ nebezpečne, pretože všetci, dokonca aj Stu radšej cúvli ako keby sa báli, že si zlosť vybijem na nich.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lifestyle of rock stars - 3. kapitola:

7. Moonlight přispěvatel
20.02.2011 [20:48]

MoonlightSuper kapitola. Ten Ian je niekedy fakt na zabitie Emoticon

6. ElisR1 přispěvatel
05.02.2011 [9:37]

ElisR1=)=)=)=) hlavně se nepodceňovat, a to že píšeš geniálně, a že jsi genius mi nevymluvíš =)

5. MirrorGirl454 přispěvatel
05.02.2011 [9:36]

MirrorGirl454Heh, kto by ho nemiloval?? :D AJ kamoška mi vravela, že sa platonicky zamilovala do Iana z Lifestyle... Emoticon
A no.. o tom géniovi by som pomlčala... Emoticon Nie je to až také dobré... :P

4. ElisR1 přispěvatel
04.02.2011 [19:31]

ElisR1Ou ta Leeova svačinka... nevim nevim no =). Sardinky???? Emoticon Emoticon To mléko by ještě šlo =) A nejlepší na konec... kafe =)=)=)
Já toho Iana miluju, to je táááák skvělej týpek Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Musím říct, že jsi ho geniálně napsala -> seš génius Emoticon Emoticon Emoticon
Úžasná kapitola, jako všechny ostatní Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon jdu na další kapitolu =)

3. voldy přispěvatel
30.09.2010 [17:56]

voldytak trochu som to tusila... ale bolo to super... aj tak ho vsak mala nechat na tom gauci =D Emoticon

2. MirrorGirl454 přispěvatel
27.08.2010 [7:59]

MirrorGirl454Ďakujeeem veľmi pekne Emoticon Emoticon Emoticon

1. Lussy přispěvatel
26.08.2010 [12:48]

LussyNáhodou to bylo perfektní... Emoticon Emoticon
Já tušila, že jí něco dá do té pračky Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!