OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Lifestyle of rock stars - 20. kapitolaLifestyle of rock stars - 20. kapitolaIan nájde Char, ale podarí sa mu ju zachrániť?

„Preboha!“ hlesol som. „CHAR!“

Skríkol som na celú ulicu a utekal ju zachrániť.

„Hej, nechaj nás, dobre?“ povedal ten opilec, keď som k nim dobehol.

„Okamžite jej daj pokoj!“ povedal som výhražne.

„Pretože si povedal ty?“ povedal výsmešne.

Zhodil Char surovo na zem a začal sa pripravovať na boj.

„Chceš sa biť? Hej? Tak poď!“ povedal.

Stačil ale jediný úder a ležal na zemi ako vrece zemiakov. Opité a smradľavé vrece zemiakov. Spomenul som si na Char a rýchlo sa k nej zohol. Rýchlo som ju prezrel, či nemá nejaké zranenie. Netiekla jej krv ani nič.

„No páni! Tebe sa ho podarilo zbiť,“ povedala, ale keďže vyzerala tak úboho a nevinne, odpustil som jej to.

„No vieš, bol opitý,“ povedal a vytiahol som z vrecka mobil.

„Mám ju,“ povedal som každému krátko a hovor ukončil.

Práve som si ju chcel vziať na ruky, pretože som vedel, že nebude schopná chodiť sama, keď som si všimol jej výraz.

„O nie! Nie! Nie! Nie! Nesmieš mi tu odpadnúť!“ povedal som a snažil som sa ju prebrať.

Samozrejme, že sa mi to nepodarilo.

„Fuck! Fajn, tak ideme,“ povedal som a zobral ju na ruky.

Našťastie nebola vôbec ťažká a preto sa mi s ňou šlo celkom ľahko. Asi keď sme boli pár metrov od brány, sa prebrala.

„Ian?“ spýtala sa tichým trasľavým hlasom.

Musela byť v riadnom šoku.

„Neboj sa, už si v bezpečí,“ povedal som.

„Čo sa stalo?“ spýtala sa ma a ja som sa na ňu pozrel.

V očiach mala zmätok, trochu strach a vďaku. V tých jej čokoládových očiach som sa doslova topil. Musel som sa ale od nej odtrhnúť a vrátiť sa späť do reality, pretože inak by sme sa asi vyváľali na zemi.

„Už sme skoro doma, vydrž,“ povedal som jej.

„Mike ma zabije?“ spýtala sa ma,

„Teraz sa tým netráp, dobre?“ nežne som jej povedal.

Zaborila mi tvár do hrude a musím sa priznať, že mi to bolo neuveriteľne príjemné.

Konečne sme prišli pred bránu a ja som sa pokúšal vybrať si kľúče z vrecka.

„Daj ma na zem,“ povedala mi Char.

„Nie! Ja to zvládnem,“ povedal som tvrdohlavo.

Po chvíli mi došlo, že nezvládnem a preto som ju opatrne postavil na nohy. Našťastie sa udržala kým som stihol otvoriť dvere. Chytil som ju okolo pása a pritiahol som si ju k telu z boku tak, aby som ju mohol pridržiavať. A j toto mi bolo príjemné a veľmi. Najhoršie to bolo vo výťahu. Stratila rovnováhu, takže mierne spadla dopredu, Ja som vtedy stál oproti nej, takže mi spadla do náručia. Zachytil som ju a pritisol k telu. Mal som čo robiť, aby som ju nepobozkal. Nezdalo sa mi to ale v tejto chvíli veľmi vhodné, a preto som sa musel udržať. Znovu som sa jej pozrel do očí a znovu som sa topil. Nedokázal som sa od nej odtrhnúť a ona na tom bola rovnako. Nikdy sme takúto chvíľku spolu nezažili a preto som si ju užíval každú sekundu, čo som mohol. Chcel som, aby sa čas zastavil, alebo aby sa aspoň zasekol výťah, ale realita je sviňa. Prišli sme na naše poschodie a pomaly sme sa došuchtali k bytu. Dvere sa prudko otvorili a Mike mi ju okamžite chcel vziať. Char sa ale odo mňa nechcela pohnúť ani na milimeter. Tajne v duchu som bol hrozne rád.

„Odnesiem ju do izby. Potrebuje sa vyspať,“ povedal som Mikeovi a pomaličky som sa s ňou šuchtal do izby.

Dal som jej dole bundu ale neodvážil som sa nič viac. Našťastie nebola mokrá, ale bola trochu špinavá. Nevadilo mi to a položil som ju do postele. Nepáčila sa mi predstava, že ju tu nechám samú a už vôbec nie, že by som ju mal pustiť. Preto som bol veľmi rád, keď potichu zašepkala:

„Zostaň tu so mnou, prosím.“

Neuveriteľne sa jej triasol hlas a vyzerala tak nevinne, že som jej nedokázal povedat nie. Ľahol som si k nej do postele a prikryl som nás. Bola hrozne studená a celá sa triasla. Objal som ju a pritlačil ju k sebe. Objatie mi opätovala a hlavu si oprela o moju hruď. Po chvíľke už bola teplá a vôbec sa netriasla. Spokojne zaspala a po pár minútach aj ja.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lifestyle of rock stars - 20. kapitola:

8. JeannyD
27.12.2013 [15:02]

Súhlasím s ElisR1 :D Je to úplne parádne, rozhodne je v mojej Top 5 poviedok.. Môžem sa ťa na niečo spýtať?? Ako ťa napadlo to začať písať, a pri akej činnosti? :D Skladám pred tebou klobúk :)

7. MirrorGirl454 přispěvatel
06.02.2011 [14:00]

MirrorGirl454Heheh, nevadí a myslím, že ďalšia kapitola, hlavne začiatok, ťa sklame. Emoticon

6. ElisR1 přispěvatel
06.02.2011 [9:28]

ElisR1Tak tohle bylo úžasný, tohle byla ta nejlepší kapitola (myslím, že ti to ještě parkrát napíšu =)) ale úplně úžasný, už vidím Mika, jak tam k nim ráno vtrhne a uvidí je spolu v posteli =) To je jen můj odhad, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.
Znovu se omlouvám za tak krátké komenty, ale když ono je to táááááák strašně krásný, že prostě musím číst dál =)=) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. voldy přispěvatel
03.10.2010 [13:21]

voldyboze to bolooo naaaaaaaaaaaaaaaaaadherneee... dalsi koment bude rozsiahlejsi ale ja sa uz nemozem dockat tak idem dalej.opat skveleeee Emoticon Emoticon

4. MirrorGirl454 přispěvatel
02.10.2010 [18:13]

MirrorGirl454Je mi to hrozne ľúto ale toto ešte nie je koniec Emoticon Emoticon Ale ráno, myslím, že Char vás naštve, aj mňa naštvala. Emoticon Emoticon

3. Lussy přispěvatel
02.10.2010 [16:38]

LussyKrása... Emoticon
Nejkrásnější tohleto. Zachránce Ian. Emoticon Zase si to utnula v tak krásné chvíli? Nemohla si tam dát aspoň to ráno? Emoticon Takže teď si docílila toho, že budu velice netrpělivě vyhlížet další kapitolu.
Já to věděla, já to říkala hned na začátku, že budou spolu, ale Char je pořádně trvdohlavá a nechce si to připustit, Ian to je jiná. Emoticon A proto jsem zvědavá, co bude dál. Emoticon

2. JasminaCullen
02.10.2010 [15:34]

uzasneee.... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. JasminaCullen
02.10.2010 [15:34]

uzasneee.... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!