OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Jiný život - 44. kapitolaJiný život - 44. kapitolaJak Emily zareaguje na nabídku Matta a co chystá proradný strýček Russell, to se dozvíte v této kapitole. Za občasné chyby v textu se omlouvám.

EDIT: Článek neprošel korekcí!


Z pohledu Emily:

Už zase to udělal

On si předem mne Matt klekl a chtěl, abych si ho vzala, ale já si ho nechtěla vzít. On totiž může za to, že Guy odešel. Pořád mi chybí, nemůžu zapomenout ze dne na den takhle to prostě je. Jenže Matt mi nechce rozumět. Budu ho muset odmítnout, určitě nebude rád a zase začne blbnout.

„ Matte, já si tě nevezmu,“ řekla jsem mu rozhodně a on se začertil. Jeho oči mě propichovaly, jako dva nože se mi zabodávaly do kůže. Cítila jsem z něho ten podmanivý vliv na mě. Přiblížil se ke mně a drsně mě políbil. Chtěla jsem se mu vytrhnout, ale držel mě pevně. Copak si vždycky všechno musí vynucovat násilím? Copak nikdy nebude něžný a laskavý? Proč se nejdřív chová, jako mílius a pak jako ďábel? Nechápala jsem ho.

„Prosím, pust mě,“ prosila jsem ho, ale on své sevření nepovolil a dál mě hladil. Proč mi přijde tak neodolatelný, když mě k něčemu nutí? Proč mu nedokáži odolat? Proč mé tělo blázní při jeho dotecích a polibcích? Byla jsem na za to na sebe naštvaná, ale nemohla jsem se mu bránit. Byla jsem slabší než on a moje vůle byla jím omámená.

„ Vezmi si mě, stejně mi nedokážeš odolat. Kdybys slyšela, jak ti bije srdce, když se tě dotknu,“ zavrněl a začal mě líbat na krku. Zrovna na tom místě, kde to mám nejcitlivější. Podlomila se mi kolena, ale on mě zachytil a položil mě na postel. Pak mě hladil po těle a já se celá třásla. Bylo to nevydržení. Byl prostě neodolatelný, svým zjevem, svými dotyky, polibky. Jeho vousy na bradě mě příjemně hladily a já se mu se tomu jeho mazlení poddávala. Svlékl si tričko a já uviděla jeho svaly. Byl tak vražedně krásný. Nenávidím ho, ale nedokáži mu vzdorovat, to jsou muka.

Po krátkém hlazení a líbání mě začal svlékat. Svlékl mi tričko a pak podprsenku a začal si hrát s mými prsy. Už jsem nedokázala držet v sobě vzdech. To ho nabudilo ještě víc. Začal přidávat na rychlosti. Moje bradavky byly celé bolavé od jeho mazlení. Proč se mu nedokážu ubránit a úplně ztrácím rozum? Z prsou jel svými polibky přes bříško k mým kalhotám a také mi je sundal. Začal mě líbat na vnitřní straně stehen a já začala ztrácet pojem o čase. Jeho ruce byly všude a jeho polibky zaplavovali mé tělo. V té chvíli byl nenasytný a tak soustředěný. Připadalo mi, že se vůbec neunavuje a pořád přidává na intenzitě a rychlosti. Matt se ze stehen přemístil k mému klínu a začal se mu věnovat s velkou pečlivostí. Celé tělo se mi začalo klepat a já cítila, jak mnou cloumá první orgasmus. Bylo to neskutečné ještě krásnější, než poprvé. V této chvíli jsem už v sobě neměla žádný rozum, jen jsem chtěla jeho ve mně. V té chvíli jsem vůbec nemyslela na to, že mě může někdo v domě slyšet, na to že bych se měla strachovat o Guye. Jen jsem se nechala unášet jeho doteky a polibky a musela jsem uznat, že to se mnou uměl.

„Chci do tebe,“ pošeptal mi do ucha a já se rozklepala jako osika. Pak už jsem cítila, jak do mě proniká s jemností. Nebylo to tak drsné jako posledně. Pohybovali jsme se v jednom rytmu a užívali si jeden druhého. On došel orgasmu chvíli přede mnou. Pak mě majetnicky chytil do náručí a políbil mě do vlasů. Já jen unaveně oddychovala a ani nevím, jak se to stalo, ale usnula jsem ani nevím přesně jak a kdy.

Probudil mě až ranní budík, který mi říkal, že musím vstávat do školy. Bylo to opravdu otravné. Celé tělo mě bolelo a já chtěla ještě spát. Jenže jsem musela zařídit vše podstatné ve škole a také chodit dokud ještě nemám břicho. Matt už v pokoji nebyl, jen mi nechal na polštáři malý vzkaz a vedle toho byla postavena krabička se zásnubním prstenem. Ten bídák, on si prostě nedá pokoj.

V tom vzkazu bylo:

Emily, nechci tě nutit, aby sis mě vzala, ale vím, jak moc po mě toužíš. Včera ses mi poddala a já jsem ujištěn, že změníš názor. Mě prostě žádná nikdy nedokáže odolat, to víš, síla a krása mé osobnosti. Nechal jsem ti tu prsten, který ti náleží. Se svatbou nespěchám, ale moc bych si přál, abychom byli spolu zasnoubeni. Miluji tě. Už moc se těším na miminko.

Tvůj jediný a žádoucí Matt

P. S.: Moc se nevztekej. Miminku to nedělá dobře.

Ten bídák. Fakt ho mám chuť zabít. Co si o sobě vůbec myslí? Ten by potřeboval pořádně srazit hřebínek. Opravdu jsem v tu chvíli zuřila jako čtyřhlavá saň. Rychle jsem se oblékla a nalíčila a namířila si to rovnou do Mattovo pokoje. Sebou jsem si vzala prsten, který jsem mu chtěla hodit na hlavu. Ze mě si nebude dělat dobrý den, už nikdy.

Vrazila jsem do jeho pokoje a on ležel na posteli. Usmíval se na mě a jeho oči si mě svádivě prohlížely. Hlavně se soustředit a nepropadnout jeho kouzlu!

„ Tady máš ten prsten. Nikdy se s tebou nezasnoubím ani si tě nevezmu. Pochop mě já nejsem žádná coura. Ty si myslíš, že když se se mnou vyspíš, že hned všechno vyřeší, ale takhle to není. Sexem se neřeší problémy, jen se jím oddálí. Já chci být sama a promyslet si, co budu dělat dál. A ty už mi nelez na oči a už mě nesváděj,“ řvala jsem na něj jako smyslu zbavená.

Matt si, ale z mého proslovu nic nedělal, pořád se na mě škodolibě usmíval. Pomalu se zvedl z postele a kráčel ke mně, v ruce držel krabičku s prstenem. Objal mě a políbil jemně do vlasů.

„Říkal jsem ti, aby ses nevztekala. Miminko potřebuje klid.  Tady máš prsten. Je tvůj. Proč bych tě nemohl svádět? Já myslel, že se ti to líbilo. Proč si neužít posledních chvilek sexu před porodem. Lásko, já vím, že mě chceš. Já jsem pro tebe totiž neodolatelný. Nezapomeň, že slyším vše, co si myslíš,“ upozornil mě a já věděla, že jsem v háji a že mi nedá jen tak pokoj. Ale stejně si ho nevezmu. S vzteky bez sebe jsem se otočila na podpatku a krabičku s prstenem jsem mu nechala na poličce. Věděla jsem, že mi tohle přetahování s ním bude stejně k ničemu. Dneska se vrátím ze školy a tak krabička bude zase v mém pokoji. Říkám jsi, co jsem komu udělala, že mi byl do osudu dán zrovna tenhle egoistický, namyšlený, samolibý drzoun.

Vyšla jsem z jeho pokoje a šla se nasnídat. Snídaně mi opět nechutnala. Kupodivu jako každé ráno jsem šla hned po snídani všechno vyzvracet. Jak mě to těhotenství lezlo na nervy. Věčné zvracení a neopodstatněné brečení mi fakt dost lezlo krkem. Po popovídání si se záchodovou mísou jsem si sbalila pár švestek a vydala se do školy. Doufala jsem, že aspoň ve škole bude větší klid než doma.

Z pohledu Russella:

„Pánové, jste tu, protože chci, abyste dnes odpoledne unesli jednu dívku. Její popis a fotografii máte v dokumentech před sebou. Budete tuto dívku muset unést za bílého dne a to ještě pár metrů od jejího domu takže buďte opatrní, žádné chyby neberu v potaz. Hlavně dbejte na to, aby se o tomto únosu nedozvěděl můj synovec Alexander. Běda vám jestli to zkazíte. Zaplatíte za to svým životem a to vám říkám na rovinu já nikdy neodpouštím. Nějaké dotazy,“ zeptal jsem se svých nejlepších vycvičených mužů.

„Je na půl člověk na půl upír, myslíte, že na ní bude stačit chloroform,“ zeptal se jeden z nich. Byl usedlý trochu menší než ostatní tři jeho spolupracovníci. Za to z nich byl nejchytřejší a cokoliv udělal, si nejdřív promyslel.

„Pro jistotu vezměte i jed z tisu, ten zabírá i na upíry. Ale hlavně jí tím nezabijte. Potřebuji ji živou, rozumíte,“ ubezpečoval se. Nechtěl, aby něco zpackali. Stačila jedna chyba a bylo by po pomstě, kterou připravoval už tak dlouho.

Jednohlasně řekli: „Rozumíme.“

Zvedli se a pomalu odkráčeli připravit se na akci. Já jen čekal a doufal, že vše proběhne podle plánu. Teď se jenom zbavit Alexe ten spratek nesmí dělat problémy. Je totiž celý po svém otci z Kéry nemá ani ň. 


Snad se Vám tento díl, alespoň trochu zalíbí. Už se začíná rýsovat Russellův plán :) Díky všem za komenty!!!Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jiný život - 44. kapitola:

3. martinexa přispěvatel
19.09.2012 [21:30]

martinexaDíky za komentíky holky:)

2. Simones
19.09.2012 [18:51]

tohle bude ještě dost zajímavý, ale určitě ji zachrání, že jo :D

1. Seelia přispěvatel
19.09.2012 [18:31]

Seeliano do !!! :O to ju brutál kapča Emoticon Emoticon teším sa na ďalšiu... a dúfam že Emily nebude blbá a vezme si ho
Emoticon ja by som ho brala Mattíka nášho Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!