OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Jiný život - 43. kapitolaJiný život - 43. kapitolaTato část povídky je spíše oddechová. Je z pohledu Olivie, dočtete se v ní, jak moc je spokojená se svým novým přítelem. Za chyby v textu se omlouvám. Děkuji za komentáře Seliie a ElisR1 - díky, holky, pomáháte mi k dokončení této povídky. :)

EDIT: Článek neprošel korekcí!


Z pohledu Olivie:

Novinky

Poslední dobou jsem nedělala nic jiného, než se milovala s Karlem. Bylo to horší, než nějaká droga. Čím víc jsme spolu tím, víc po sobě toužíme. Karl zrovna ležel vedle mě. V klidu oddechoval a ve spánku se usmíval. Je se mnou šťastný a já s ním kupodivu taky. Kdybych to věděla dřív, mohla jsem si ušetřit hodně trápení. Jenže v životě se bohužel na žádné kdyby nehraje. Jak byl roztomilý, když spal. Podvědomě si mě k sobě přitáhl, jako by se bál, že mu uteču. Nikdy bych ho nemohla opustit, teď už to vím, jak jsem byla strašně hloupá a povrchní. Za své staré já se opravdu stydím. Matt pro mě nebyl ten pravý za to Karl ano, celou dobu se mi rýsovala láska před očima a já ji neviděla. Karl se podezřele zavrtěl a pak opatrně otevřel své oči. Díval se na mě s láskou. Na očích mu šlo vidět, že je moc rád, že tu s ním jsem a nikam se nechytám.

„Dobré ráno, má zrzavá krásko,“ pozdravil mě Karl a já se mírně začervenala. Na komplimenty jsem si pořád nemohla zvyknout.

„Dobré ráno, jak ses vyspal,“ zeptala jsem se ho a věnovala jsem mu jemný úsměv. Zvedl se a pohladil mě jemně po tváři a pak něžně políbil na ústa. Opravdu jsem milovala jeho jemné zacházení. V mém nitru mě hřálo, a kdyby mi srdce mohlo tlouct, bilo by určitě jako o závod.

„ Vyspal jsem se nádherně, ale mnohem krásnější bylo probuzení vedle, tak spanilé dívky,“ podotkl a objal mě pěvně jako by mě chtěl před něčím chránit. V jeho objetí jsem se opravdu cítila bezpečně. Věděla jsem, že s Karlem mi nic nehrozí, že kdyby se něco stalo, dokázal by mě uchránit a to mě opravdu uklidňovalo.

„ Dal bych si nějaký drink, co ty,“ tázal se mě Karl a já jen jemně kývla hlavou. Dal mi pusu na čelo a odebral se do kuchyně. Takhle to probíhalo už asi druhý týden. Vůbec mi nevadilo, že se každé ráno probouzím dřív a čekám, až se probudím on. Bylo tak krásné ho pozorovat, když spal. Byl ještě mnohem krásnější ve spánku, než v bdělém stavu. Dneska se Karl v kuchyni zdržel nějak dlouho a to znamenalo, že se v domě něco stalo. Měla jsem takové zvláštní tušení, že v tomto domě nikdy nebude klidná domácnost. Od té doby, co sem přišla Romanova dcera Emily, se tu stalo až moc věcí najednou. Guy odešel z domu, kvůli tomu, že Emily měla něco s Mattem a Matt se nám do Emily zamiloval. Roman si domů také přivedl svojí novou přítelkyni Julii, která se hned ten den stala upírem a bydlí tu s námi v domě a já se dala dohromady s Karlem na necelý měsíc docela dost nečekaných událostí.

Konečně do pokoje vešel Karl. V ruce držel drinky a tvářil se velice zaraženě. Určitě se dozvěděl něco pikantního.

„ Představ si Oliv, Emily je těhotná,“ vyhrkl na mě Karl tu novinu a já byla opravdu v šoku. Čekala jsem mnoho věcí, ale tohle určitě ne. Jenže tahle informace ještě měla své pokračování.

„Emily neví, s kým to dítě čeká. Jestli je otcem Guy nebo Matt. Oba totiž jsou potencionálními otci. Jo, a ještě bys měla vědět, že Matt požádal Emily o ruku, ta si nechala lhůtu na rozmyšlenou,“ dodal a já vykulila své oči ještě víc. Matt a žádost o ruku? To se mu vážně nepodobá. Nikdy bych to do něj neřekla. Jde vidět, že se opravdu zamiloval, jiný důvod v tom nevidím. Pochybuji, ale že mu Emily řekne ano. To bych si o ní fakt musela myslet, že se opravdu pomátla na rozumu. Vzít si Matta to jako, kdybyste čekali, až časovaná bomba vybuchne a zabije vás.

„ Jsem mírně v šoku,“ oznámila jsem Karlovi a vzala si od něj alkoholický nápoj a nalila do sebe skoro celý obsah sklenice.

„Taky je to pro mě šok a pro Romana evidentně taky, když mi to vyprávěl, byl celý pobledlý v obličeji a na čele jako by mu přibylo více vrásek. Poslední dobou je nějaký zaražený. Dcera mu dělá moc starostí a rozhodně tomu nepřidal ani odchod Guye,“ podotkl Karl a pak mě láskyplně objal. Já mu objetí s radostí opětovala a pak jsem ho políbila. Zavrněl jako kočka. Tento zvuk jsem na něm milovala ani přesně nevím, z jakého důvodu mi to připadalo sexy.

„Chudák Roman, už tak měl dost starostí s námi, nyní zase s Emily. Měl by si odpočinout,“ řekla jsem klidně a při tom jsem se opřela o Karlovu hruď. Byla pevná, jak skála. Milovala jsem na Karlovi snad úplně všechno. Byl tak dokonalý, až to bylo zarážející. On snad nemá žádnou chybu? Nebo jsem tak zamilovaná, že ty chyby prostě nevidím? V této chvíli jsem nevěděla. Byla jsem jen velice šťastná.

„ Nemrzí tě, že Matt požádal Emily o ruku,“ tázal se mě Karl a tím narážel na můj dávno minulý vztah s Mattem. Vůbec jsem o tom takhle nepřemýšlela. Matt byl pro mě minulost, na kterou jsem nechtěla myslet. Dřív jsem byla do Matta zamilovaná, ale pak zlomil mé  srdce a já dost ztrpkla, teď jsem zase ta stará veselá Oliv, jako jsem byla před tím, už nikdy nechci skončit, tak jako po rozchodu s Mattem. Nyní pro mě byl důležitý Karl a na ostatních chlapi z vysoka kašlu.

„Víš, kdyby ses mě na to nezeptal, tak se nad tím ani nepozastavím. Nechci myslet na to, co se stalo. Jsem spokojená, proč řešit minulost, když není na co vzpomínat. Přeju Emily hodně štěstí, i když bych jí vážně nedoporučovala, aby si Matta vzala. On je strašně nevyzpytatelný. Nikdy nevíš, co udělá a jak se zachová. On je trochu taková chodící bomba, která víš, že vybuchne, ale nevíš, kdy přesně,“ odpověděla jsem a usmála se. On mi úsměv opětoval a žádostivě mne políbil. Já se zhoupla v kolenou, ale Karl mě zachytil. Jeho pevné paže mě chránily ve svém sevření. Cítila jsem se opravdu báječně, ale proč taky ne, když jsem zamilovaná jako puberťačka. Doufám, že tenhle náš vztah bude trvat navždy.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jiný život - 43. kapitola:

2. Seelia
19.09.2012 [14:55]

krásne Emoticon Emoticon nesúhlasím so Somones a dúfam že si Matta vezme... Emoticon a že to dieťa je Mattove Emoticon taký malý rozkošný Mattík Emoticon Emoticon rýchlo ďalšiu Emoticon

1. Simones
18.09.2012 [13:54]

pěkný díl :) ale víc mě zajímá co Emily a jak to všechno bude :) doufám, že si Matta nevezme :D

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!