OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Je něco víc, než krása - Kapitola 3.Je něco víc, než krása - Kapitola 3. Chrise Angela přitahuje stále víc. Má strašné nutkání jí pozvat na schůzku, ale má obavy, že ho odmítne ze dvou důvodů...
Věnuji nesince. Omlouvám se za dlouhé čekání.

3. kapitola

Chris a Angela byli spolu ve stáji, každý si všímal jiného koně, ale oba mysleli jeden na druhého. Angela obdivovala jeho proporce. Tajně ho očkem pozorovala. Přistihla se, jak mu kouká na úzké boky, které obepínaly hříšně úzké džíny. Na zadek a také na široká ramena, která měl ještě širší v té kostkované zmuchlané košili. Mužnost z něho přímo sálala, opravdu nevěděla, jak to dělal. Nemůže ho za žádnou cenu spustit z hlavy, jakoby v její hlavě zapustil kořeny. 

„To jsem se opravdu zbláznila,“ říkala si v duchu a napomínala se za to, že na něho tak zírá. Kdyby mu tak mohla říct, jak moc jí přitahuje, i když z něho trčí sláma a je neučesaný. Zrovna v té chvíli Chris otočil a přistihl ji, jak ho pozoruje. Její tvář zrudla jako jablíčko. Opravdu mě pozorovala? Pomyslel si Chris a pokračoval dál v práci. Nechtěl, aby jí tu s ním bylo nepříjemně. Musel uznat, že mu zalichotilo, že si ho Angela prohlížela s takovou zvědavostí v očích a pak se začervenala. Byla opravdu roztomilá.

Musel uznat, že Angela byla žena podle jeho gusta. Nebyla to žádná vychrtlá modelka, která chrastila při každém pohybu. Byla to normální ženská s většími boky a velkými prsy. Nemohl se na ni vynadívat. Oči měla blankytně modré. Byla krásná a Chris se v její přítomnosti cítil nesvůj. Jak moc by jí chtěl pozvat na schůzku. Řekla by ano? Nebo by se zdráhala, protože je její šéf. Nevěděl, mohl jen hádat nebo to zkusit, jenže pořád neměl tu odvahu. Bál se odmítnutí.

*****

Kolem deváté musel do práce. Jak se mu dnes vůbec nechtělo. Přemýšlel o tom, že by si dal aspoň týden dovolenou. Práce ho zavalovala a poslední dobou měl všeho plné zuby. Je pravda, že dovolenou měl naposledy před dvěma lety. Neměl důvod si dovolenou brát, protože nikoho neměl, ale teď když se o koně stará Angela, tak měl chuť ji někam pozvat na večeři.

S nechutí nastoupil do auta a pomalu jel směr ordinace. Měl Angely plnou hlavu. Při řízení na ni myslel, tak usilovně, že málem sjel do příkopu.

„Jsem fakt blázen, vždyť jí pořádně ani neznám,“ broukl si pro sebe a zaparkoval své auto před budovou, kde se nacházela ordinace.

*****

„Dneska jsi mimo Chrisi, víš o tom,“ ptala se Chrise Erin a on věděl, že má naprostou pravdu. Vůbec mu práce nešla od ruky. Neustále ho rozptylovala myšlenka, že by Angelu pozval na večeři, prostě mu to nešlo z hlavy.

„Že je v tom ta ženská, co pro tebe pracuje,“ tázala se ho Erin znova a on si připadal hrozně průhledný. Erin ho prostě dokázala prokouknout ve všem.

„Někdy mě fakt štve, jak do mě vidíš,“ postěžoval si Chris zabručeným hlasem a otřel si pot z čela. Opravdu asi potřebuje dovolenou.

„Nezapomeň, že tě znám moc dlouho na to, abych věděla, co tě trápí. Pokud chceš poradit, tak bys jí měl říct, co k ní cítíš hned. Čím déle to budeš protahovat, tím horší to bude,“ radila mu Erin s úsměvem na tváři. Jako by měla radost z toho, že je Chris konečně blázen do nějaké ženské.

„To je hezká rada Erin, ale k čemu mi je, když se k tomu nedokáži odhodlat. Jsem její šéf, na to nezapomínej. Třeba bude mít zábrany, nebo se jí vůbec nelíbím,“ sdělil Chris Erin své obavy. Erin z toho, ale neměla vůbec strach, věděla, že Chrisovi odolá málokterá. Jenže on si vsugeroval, že jeho šrám na tváři je odporná záležitost, co ženské odpuzuje. Tento názor s ním nikdy nesdílela. Kdyby neměla manžela, určitě by se sama snažila na něj zapůsobit.

„Tvé pochybnosti o tom jestli se jí líbíš nebo ne jsou úplně zbytečné. Jsi opravdu okouzlující mužskej, který se strašně podceňuje. Zkus si víc věřit. Ženské milují muže se sebevědomím a nádechem arogance,“ radila Erin Chrisovi a při tom se roztomile usmívala. Chris se nad tím zamyslel. Možná, že se opravdu hrozně podceňuje. Měl by zkusit pozvat Angelu na večeři, když ho odmítne, bude aspoň vědět, že nemá šanci.

„Dobře, zítra se pokusím pozvat jí na schůzku,“ řekl Chris a snažil se to říct, s co největším sebevědomím.

„Takhle se mi líbíš, kamaráde. Konec podceňování. Použij svůj šarm a přitažlivost a připoutej jí k sobě svým svůdným já,“ vtipkovala Erin a smála se sama sobě.

„Kde ty na ty hlášky chodíš,“ zeptal se Erin.

„Já ti to řeknu a ty je budeš pak používat taky, to určitě. Ty používáš své charisma a já svůj humor. Myslím, že je to rozdělené správně,“ podotkla Erin a Chris se nahlas zasmál. Měl Erin fakt moc rád, byla to kamarádka, která mu vždy dokázala zlepšit náladu, ať se cítil jakkoliv špatně. V životě přátele má. Jediné, co mu chybí je životní partnerka. Kéž by byla Angela ta pravá, pomyslel si Chris.

*****

S Erin se ten samý den domluvili na tom, že si vezmou dovolenou. Měl toho opravdu plné zuby. Měl jen domluvený porod hříběte, který byl plánován někdy tento týden, takže musí být stále na příjmu, ale to mu nevadilo.

Pohodlně se posadil do sedačky v obýváku a pustil si televizi. Nedávali tam opravdu nic zajímavého. Začal opět přemýšlet o tom, jakým způsobem pozve Angelu na večeři.  Přišel jsi, jako by byl zpět na střední, kdy chtěl pozvat holku, co se mu líbila. Bohužel byl odmítnut, ale nechtěl na to myslet. Musel si věřit. Erin měla v jedné věci pravdu, muž, který si nevěří, nikdy žádnou ženu nezíská.

*****

Angela přišla z práce domů a byla dneska svěží víc, než kdy jindy. Práce ve stáji ji naplňovala klidem, který jí scházel, když byla nezaměstnaná. Malá Candy chtěla jako každý den vyprávět o konících, u kterých jsem pracovala. Také mluvila o tom, jak strašně se těší na sobotu, protože jí Angela slíbila, že s ní půjde do ZOO. Už se taky těší na její úsměv, až uvidí všechny krásné chundelaté a jiné živé tvory, které tak zbožňuje.

Pak si sedla do křesla v pokoji Candy a dívala se na ní. Hrála si s plyšovým medvídkem, kterému říkala Pól. Dala jí ho babička, která jí byla stejně dobrou babičkou jako matkou. Jenže babička už není a Angela si už nemá s kým povídat. Nemá komu říct, že ji přitahuje její šéf, který je tak nebezpečně přitažlivý. Proč se zrovna jí musí líbit její šéf? Nesní nic pokazit, takovou práci by už nemusela sehnat. Musela v tomto případě myslet hlavně na Candy. Jako samoživitelka měla život o něco těžší, než ostatní matky. Nikdy si nijak zvlášť nestěžovala, jen chtěla, aby se její děvčátko mělo dobře. Nesměla to pokazit tím, že bude slintat po svém šéfovy, který je tak neodolatelně pěkný.

„Sakra práce, jsem v tom až po uši,“ řekla si Angela a dál pozorovala svojí holčičku, jak si hraje s Pólem.


Je to kratší kapitolka. takhle povídka mi dělá strašné problémy. Snad se Vám bude aspoň trochu líbit. za každý komentář budu vděčná. Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Je něco víc, než krása - Kapitola 3. :

8. martinexa přispěvatel
06.11.2012 [16:28]

martinexaBudu se snažit něco vymyslet. Nic neslibuji a stydím se Emoticon

7. Adel přispěvatel
06.11.2012 [16:00]

AdelJo já vím že máš blok ale když ono je to tak krásný Emoticon že to musím prostě napsat:
náš milí bloku my víme jak jsi u nás oblíben takže co kdybys hezky opustil tuhle hlavinku protože já si to hodlám dočíst!!!!!!! Děkuji Emoticon
Takže a ted k tématu to je boží povídka jelikož už jsem měla s blokem rozhovor doufám že napíšeš další kapitolku co nejdřív protože jsou v ní věci co mám ráda koně,hezkej kluk Emoticon dále není dokonalej a samo sebou romantiku já ráda Emoticon

6. Soreja
05.11.2012 [22:35]

je to nádherný honem napiš pokračování Emoticon

5. martinexa přispěvatel
20.10.2012 [14:10]

martinexaBudu se snažit přidat kapču co nejdřív.

4. nesinka přispěvatel
19.10.2012 [21:25]

nesinkaDěkuju za věnování a kapitola je pěkná.

3. Niki
19.10.2012 [20:18]

Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé Nááááááááááádheeeeeeeráááááááááá :DDDDDD
Moc rychle další proooosíííím :D

2. lied
19.10.2012 [20:08]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Hejly
19.10.2012 [17:33]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!