OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » RooftopsRooftopsTragická úvaha dievčaťa so zlomeným srdcom tesne pred smrťou.

 

When our time is up
When our lives are done
Will we say we've had our fun

Will we make a mark this time
Will we always say we tried

 

Smrť. Čo to slovo vlastne znamená? Smrť je koncom života. Je to nevratný stav. Väčšina ľudí, keď odchádza z tohto sveta, môže povedať: „Áno, prežil som úžasný život. Mal som vzdelanie, prácu, milujúcu ženu a nádherné deti. Urobil som si tu stopu. Ľudia budú vedieť, že som sa tu narodil, prežil život a umrel som tu.“ Ja ale toto povedať nemôžem.

 

Standing on the rooftops
Everybody scream your heart out
Standing on the rooftops
Everybody scream your heart out
Standing on the rooftops
Everybody scream your heart out
This is all we got now
Everybody Scream your heart out

All the love i've made
I have no regrets
If at all it's now i'm sad

 

A preto tu teraz stojím na streche najvyššej budovy a rozmýšľam nad svojím úbohým životom. Svoj život chcem ukončiť priskoro, ale nie je mi to ľúto. Nie je mi ľúto premrhaného času, čo som strávila tu na zemi. Nie je mi ľúto žiadnej lásky, ktorú som zažila, okrem tej ktorú som zažila s tebou. Je mi ľúto, že sa stala, pretože to nebola skutočná láska. Bola to len lož, ako si to nazval ty. Ale aj napriek tomu, bola nádherná lož.

 

 

Will we make a mark this time
will we always say we tried

Standing on the rooftops
Everybody scream your heart out
Standing on the rooftops
Everybody scream your heart out
Standing on the rooftops
Everybody scream your heart out
This is all we got now
Everybody Scream your heart out

Standing on the rooftops
(Wait until the bombs drop)
This is all we got now
(Scream until your heart stops)
Never gonna regret
(Watching every sunset)
We'll Listen to your heartbeat
(All the love that we found)

 

Stojím tu na kraji priepasti medzi životom a smrťou. Bol si dôvodom, prečo mi vtedy bilo srdce a teraz si dôvodom prečo prestane. Opustil si ma ranenú, nechal si ma krvácajúcu ležať tam, kde som ležala. Nepomohol si mi. Preto chcem celému svetu vykričať, že nemáš srdce. Nemáš srdce a to moje si mi bez váhania vytrhol. Chcem kričať na plné hrdlo: „NEMÁŠ SRDCE!“ Chcem aby to vedel celý svet.

S doznievajúcimi tónmi môjho hlasu doznieva aj môj život. Stačil jediný krok a moje telo začalo padať dole. Posledná myšlienka patrila tebe, aj keď si to nezaslúžiš. Naposledy sa mi v mysli zjavila tvoja tvár a potom už moje telo zaplavila temnota.

Scream your heart out [x4]

Standing on the rooftops
Everybody scream your heart out
Standing on the rooftops
Everybody scream your heart out
Standing on the rooftops
Everybody scream your heart out
This is all we got now
Everybody Scream your...

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Rooftops:

9. Killy přispěvatel
10.08.2012 [13:57]

Killyno tyyy vole... rozklikla som si to hlavne kvôli názvu - jedna z najlepších pesničiek od Losprophets... (preboha, Agata, žeby Lostprophets boli EMO????????????????? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon ale chápem Mirror, aj mňa to trošku pobúrilo) a naozaj to bola krása! viem, že to má len štyri odstavce a niekomu ako Agatke to neprípde priamo úžasné, no má to niečo do seba... je to také... živé! nijak zkreslené, skrátka si myslím, že keby sa nejaká baba chcela takto zabiť, tak uvažuje presne rovnako.. no najviac ma dostalo toto: "NEMÁŠ SRDCE!" Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8.
Smazat | Upravit | 14.12.2010 [20:16]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Neviem ako to napísať. Vynikajúce. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. MirrorGirl454 přispěvatel
12.08.2010 [16:54]

MirrorGirl454Ja viem hehehe Emoticon . Aj ja som dosť feministická ale toto som písala keď som mala naozaj zlú náladu Emoticon .

6. Lussy přispěvatel
12.08.2010 [15:20]

LussyJe to pěkné, ale zdá se mi, že ta holka je tak trochu trubka, když se zabíjí kvůli lásce - přesněji klukovi. Myslím, že v životě je více lásek a když je to ta opravdová, tak asi trvá věčně. Myslím, že se zabila zbytečně a tím způsobila bolest ostatním, třeba svým rodičům a přátelům.
Ještě jednou říkám, že je to pěkně napsané, ale mohla se rozhodnout jinak. Emoticon Emoticon

5. MirrorGirl454 přispěvatel
12.08.2010 [10:07]

MirrorGirl454Ja sa ospravedlňujem Emoticon. Najskôr som to trochu prehnala a viem, že to nie je dokonale. Ale na svoju hudbu som dosť hakliva Emoticon nenecham si uražať Lostprophets. Takže, je mi ľúto, že som hneď tak vyskočila, mám trochu výbušnejšiu povahu Emoticon .

4. AgataEritra
12.08.2010 [9:57]

Protože vím, že začínáš, tak jsem se snažila být ještě milá... To, že vidíš urážky, tam kde nejsou je tvůj problém... Jistě, chvála se přijímá sama, ale dobré je zvládnout i kritiku... Ale buď klidná, jsou tu zvláštnější osoby Emoticon

3. MirrorGirl454 přispěvatel
12.08.2010 [8:48]

MirrorGirl454Lilitka: Ďakujem, naozaj si to važim Emoticon
AgataEritra: Ja viem je to trochu kratke a viem že to nie je prave užasne ale možno by si si mohla uvedomiť že ešte len začínam. A Lostprophets nie sú EMO ale alternatívny rock a prosim ťa každy nema rovnaky vkus tak mi laskavo nenadavaj na Lostprophets dobre?

2. AgataEritra
11.08.2010 [20:51]

Úvaha? O 4 odstavcích? Ehm... Něco mi tady fakt uniká, ale co je na tom tak velkolepého a úžasného proložit text nějaké Emařské skupiny čtyřmi odstavci nic neříkajících blábolů o zlomeném srdci? Emoticon

1. Lilitka přispěvatel
11.08.2010 [20:50]

LilitkaJe to nádhera Emoticon . Je to smutný a krásný, nutí mě to nad tím přemýšlet. A hezká písnička na závěr. Prostě Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!