OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » Pozdní sběrPozdní sběrKlasický případ dnešních kluků. Pokud takové neznáte nebo nejste dobrovolně jejich hračkami, máte štěstí.

V životě Davida Howera byl víkend běžnou pracovní záležitostí, jak tuto část týdne nazýval. Těšil se na něj tak moc, jak jen se může člověk na zábavu na diskotékách těšit. Byl pyšný na svůj vzhled, a kde jinde než právě na těchto místech se mu mohlo dopřát nekončícího uznání malých hloupých slečen, které dokázaly roztáhnout nohy ve chvíli, kdy jim jen někdo jako on polichotil nebo je pozval na drahý drink. Těchto malých kurviček se nemohl nabažit a na takových místech jich bylo nespočet.

S přibývajícími zasunutími se mu ovšem nespočetněkrát změnil žebříček hodnot, podle kterých si 'dívky' vybíral. Už mu nestačily jen dlouhé vlasy jakékoli barvy, pěkná tvářička a vyzývavý dekolt. Poslední dobou vyžadoval dlouhé hubené nohy a útlý pas. Tyto vražedné kombinace měla snad jen každá padesátá dívka na světě, pokud nepočítáme slavné modelky. I když svojí vizáží - dokonalými kratšími hnědými vlasy sestříhanými do obličeje a očima stejné barvy, nepočítaje jeho perfektně vyrýsovanou postavu - dokázal ulovit snad každou, kterou si vyhlídl.

Dnes se mu ale ani jedna nezamlouvala. Prošel snad už více než čtyři kluby, ale nedokázal si najít žádnou takových kvalit, aby dostala povolení, dotknout se jeho dokonale symetrického těla. David byl sám o sobě takový 'narcis', že se dokázal prohlížet v zrcadle více než jen hodiny. Většího namyšleného arogantního sobce byste horko těžko někde hledali. On byl svojí povahou a způsobem mrhání času v mrdání ojedinělý. Opravdový unikát.

Byly časy, kdy byl normální obyčejný kluk, který ničím nevynikal. Zvrat v jeho životě nastal od jeho osmnácti let a táhnul se až do devatenácti, kdy se seznámil s o dva roky starší Kathrin, která ho svojí láskou rozmazlovala natolik, že když nechtěla dělat věci, který díky svojí energetičnosti nedokázal ovládat, rozešel se s ní, a to byl ten převrat všeho. Samozřejmě mu i jeho kamarádi, kteří spávali každý víkend s někým jiným, rádi pomohli. Seznamovali ho s malými naivními děvčaty, u kterých zůstal až dodnes.

Nejspíše se v něm probudilo to zvíře, kterým byl hluboko uvnitř už dříve. Jen asi potřeboval nějaký ten start.

...

Táhlo už na čtvrtou ráno, ale ulice se nevylidňovaly, naopak. Z klubů a hostinců lidé vycházeli a pokračovali v oslavách a zábavách na rozlehlých ulicích. Byl pátek večer, co jiného by se také dalo čekat.

Posadil se na jednu kamennou zídku, odšrouboval zátku z plácačky, kterou s sebou neustále nosil, a napil se prvotřídní mandlové slivovice. Vrátil ji nazpět na své místo a rozhlížel se po okolí. Tedy, lépe řečeno hledal.

Pořád se mu ale žádná stoprocentně nezamlouvala. Byl z dnešního, zatím nevydařeného večera unavený. Rozešel se směrem, kterým bydlel, a vyzval sám sebe do toho, že si vezme první, kterou potká.

K jeho štěstí padla sázka na vysokou štíhlou zrzku. Podle oblečení – bílých šatů – tipoval, že šla nejspíše z plesu, který se konal na druhé straně města.

Oslovil ji. Zastavila.

Díky tomu, že byla opilá, což poznal už z její chůze, stačilo pár sladkých slovíček, sem tam to malé nenápadné mrknutí a vedl si ji po pár sekundách k nejbližšímu stromu v parku nedaleko od nich.

Co se dělo, dojde asi každému. Zbytečné popisovat zvrácenost jeho mysli, která dělala i z těch nejčistších duší špinavé šlapky.

Ať už spokojeně či naopak, odemykal hlavní vchodové dveře privátu, ve kterém bydlel.

Po tom, co se jen tak informačně – z nudy – přihlásil na facebook a uviděl dalších šest nových žádostí o přátelství zcela od neznámých, ale zato celkem pěkných zájemkyň, zahřálo ho na srdci z toho, že stačí, aby byl krásný, a má každou, na kterou si jen prstem ukáže.

V dnešní době ho nic jiného než chvilkové potěšení a úlety nezajímaly. Na něco vážnějšího se až moc miloval.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Pozdní sběr:

4. Gracewhite přispěvatel
04.05.2014 [16:13]

Gracewhitejn, je těžký si vybrat toho správnýho - nezkaženýho... xD :/

3. kiki1 přispěvatel
01.05.2014 [19:00]

kiki1Takhle dneska žije spousta kluků. Bacha na ně.

2. MousieLaRue přispěvatel
11.02.2014 [10:49]

MousieLaRueSkvěle napsaný Emoticon a opravdu je to až k pláči, když vezmu v úvahu to, jak reálně to máš napsané. Je to jako by jsi mi z mého života vystřihla kus vzpomínky, na někoho, koho bych tam někde v mojí hlavě raději zapomněla.
Od takových kluků je nejlepší se držet co nejdál.

1. Diablo
11.02.2014 [10:44]

Jo, to zavani pohlavni nemoci :D Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!