OurStories.cz ~ naše povídky - Pomoc autorům » Gramatická prvá pomocGramatická prvá pomocV poslednom čase sa nám hromadia opakovane vrátené články, ktoré na tom neboli gramaticky práve najlepšie. Skúsme ich spoločne zredukovať na minimum.

Aby som to skrátila. Gramatická úroveň tejto stránky pomerne rýchlo upadá. My, admini, robíme čo môžeme, ale niektoré chyby sú aj na nás príliš a tak vám článok vrátime na opravu. K našej smole sa tak ale takmer nikdy nestane. Chápeme, že nie všetci dokážu pozrieť na text a povedať, kde je chyba a nech sa snažíte akokoľvek, proste to po sebe nedokážete opraviť.

Ale tým časom je teraz koniec!

Prostredníctvom tohto článku by som rada požiadala tých, ktorí sú na tom gramaticky dobre. Nie sú s vašimi článkami žiadne problémy a dokážete si po sebe opraviť chyby? Ak ste ochotní ponúknuť svoju pomoc ostatným, toto je šanca aj pre vás. Prihláste sa ako korektori pre ostatných a pomôžte nám zlepšiť chod tejto stránky.

Kto má záujem ponúknuť svoju pomoc, ozvite sa mi na mail:

martina.lili.urbanova@gmail.com

S ostatnými adminkami potom prehodnotíme, či ste na tom gramaticky dostatočne dobre, aby ste mohli pomáhať ostatným. Hľadajú sa Slováci, rovnako ako aj Česi. Nikdy neviete, či nebudete potrebovať pomoc alebo radu korektora. Neskôr vytvorím samostatný článok so zoznamom týchto korektorov, kde si bude môcť ktorýkoľvek autor nájsť niekoho, kto by mu ochotne pomohol.

Všetci ste vítaní a za každú ponúknutú pomoc vopred ďakujem.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Gramatická prvá pomoc:

2. danje
14.01.2014 [13:06]

Blacky:
malé o: ALT+0244
velké : ALT+0212

-další znaky najdeš v PC, když dát vyhledat mapa znaků - v nápovědě.

1.
Smazat | Upravit | 17.12.2013 [22:01]

ahojte neviem kam mám svoju otázočku písať a kedže súvisí s gamatikou píšem ju sem. Priateĺ dal preinštalovať noťas a teraz máme nastavenú čr klávesnicu a sk možnost tam nie je ako som to mala v slovenskej verzii win.7 teraz máme českú a je tam ako dalšia moznost an , no a ja nech skúšam ako skůšam o so strieškou nedokážem napísat. možno ma niekto vysmeje ale ja fakt neviem ako to dam dákou klavesovou skratkou. bez toho písmenka proste neviem písat dalej. niekto kto mi vie poradit skratku klávesovú prosím Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!