OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » FanFiction » ReprodrozdReprodrozdDouble drabble o 200 slovech na téma Hunger Games. Je po válce a Katniss se znovu ocitá v Kapitolu. Copak se jí během téhle návštěvy asi honí hlavou?

Nacházet se opět v Kapitolu byl pro Katniss velice zvláštní pocit. Od doby, co tu byla naposledy, se ledacos změnilo. Obyvatelé, poznamenaní válkou, už nadále nenosili křiklavé kostýmy a ani nepořádali slovutné oslavy, na kterých se mohli přejídat a následně opět zvracet, aby mohli začít od začátku. Ne, na to už dávno neměli ani pomyšlení.

Nyní se totiž museli vyrovnat se spoustou změn, které s sebou povstání a následné osvobození všech třinácti krajů přineslo.

Katniss častokrát v duchu přemítala, zda všechny ty oběti, které byla nucena podstoupit, a životy, které byly během války zmařeny, stály za to, ale pokaždé, když pohlédla do očí svých dětí, uzřela, že ačkoliv Kapitolané budou nejspíš ještě dlouho vzpomínat na zlaté časy prezidenta Snowa, jen málokdo si uvědomí, jak kruté Hladové hry vlastně byly…

Ale stálo to za to. Pro ně. Pro budoucí generace, protože nic se nevyrovná svobodě, a každá další generace bude vědět, že za to vše vděčí právě jí. Dívce z dvanáctého kraje, která se obětovala. Nejprve pro svou sestru, jíž nahradila v Hladových hrách. Později pro své přátele, svůj kraj a nakonec pro celý Panem.

Katniss Everdeenová je neodmyslitelně zapsána do dějin. Naše vítězka. Naše světlo v temnotách, symbol naděje. Náš reprodrozd.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Reprodrozd:

2. TwiC
21.04.2016 [10:27]

Ahojky :) narazila jsem na tohle double drabble až teď a moc se mi líbí Emoticon Emoticon jen tak dál Emoticon Emoticon Emoticon

1. Tethys přispěvatel
09.12.2014 [21:32]

TethysOsobně Hunger Games moc nemusím, celá ta série mě sice zaujala, ale na konci zklamala. Emoticon
Tvůj drabble je každopádně velmi povedený, taková tečka za celým příběhem. Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!