OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction » Lie for win - 7. časť - PrekvapenieLie for win - 7. časť - PrekvapenieRáno a znova Caroline s Damonom v posteli.
Náhla návšteva. Damon ide otvoriť. Kto bude vo dverách? Ako to pre Damonova dopadne? Bude to jeho priateľ alebo nepriateľ?
A čo urobí Caroline? Pomôže Damonovi, alebo návštevníkovi?
Prosím vás o komentáre. Viem, že je to krátka kapitola, ale chcela som, aby to takto pekne skončilo, takže ďalšia kapitola bude dlhšia.
Perla

 

7. časť

Prekvapenie

 

Počula som, že niekto zazvonil. Pretočila som sa na posteli a spadla z nej. Spala som totiž na kraji. Postavila som sa, no ale keď som chcela urobiť krok, potkla som sa o svoje šaty.

Zvonček zazvonil znova a tento krát zobudil Damona. Postavil sa z postele a pozrel sa na mňa. „Otvorím,“ oznámil automaticky a už mieril k dverám.

Ja som sa medzitým postavila a šla za Damonom.

Dvere sa otvorili. Cez Damona som nevidela, kto je v nich.

Zrazu sa napriahla čiasi ruka a udrela Damona do tváre. Ten padol k zemi.

Konečne sa mi naskytol pohľad na ranného návštevníka. Myslela som si, že spím a tak som si pretrela oči. No bol ešte stále tam.

Tyler.

Damon sa postavil, no Tyler ho udrel znova. Medzitým vošiel do domu. Ďalšiu jeho ranu Damon však už odbil a udrel ho. Začali sa biť v mojom dome.

Ja som len stála ako socha a pozerala sa na nich, ako sa mlátia. Netušila som, prečo. Ani Damon to netušil.

Uštedril mu pravý hák a Damon ho udrel do čeľuste. Obaja už trochu krvácali.

Tyler naňho vyceril zuby a chcel ho uhryznúť.

Vtedy som sa už prebrala a zasiahla som. Postavila som sa medzi nich, takže sa museli obaja stiahnuť. Tyler ma skoro uhryzol a Damon mal šťastie, lebo len tak tak stihol zastaviť úder, ktorým by mi zlomil nos.

Otočila som sa k Tylerovi. Nevedela som, čo urobiť. Srdce sa mi divo rozbúchalo a začali mi slziť oči.

Skočila som mu do náruče.

„Tyler! Si to naozaj ty?“ plakala som a zároveň sa aj smiala od šťastia.

Položil ma na zem. „Samozrejme. Kto iný by to mal byť?“

Potom sa nenávistne pozrel na Damona. „Čo ten tu robí?“

„Ako to, že si sa ukázal až po takej dobe? Veď... mohol si prísť skôr. Vieš koľko som sa kvôli tebe naplakala?“

„Ja... keď som neumrel, prišlo mi to divné, a preto som radšej ostal skrytý. Pre prípad, žeby to bol neskorší účinok. Ale keď mi Bonnie včera povedala o tebe a Damonovi, nemohol som racionálne uvažovať a hneď som sem zamieril. Bolo mi jedno, za akú cenu.“

Do šľaka! Bonnie mu povedala, ako ma Damon na verejnosti pobozkal! No to sa teda bude vysvetľovať.

Tyler sa pozrel na Damona. „Ako sa jej opovažuješ dotknúť?! Nieto ju ešte pobozkať! Som prekvapený, že ti to dovolila!“ Tyler zúril.

Damon sa usmial tým svojim arogantným úsmevom. „To nebolo jediné, čo mi dovolila.“

Zamrzla som. Ak sa Tyler dozvie, že som spala s Damonom, bude ma mať za šľapku?

Tyler sa neudržal a znova doňho skočil. Damon už bol na neho pripravený a odhodil ho preč. Začali sa znova mlátiť. Spadli na stôl a Damon držal Tylera za tričko, aby sa nemohol uhnúť. Udieral ho hlava nehlava.

Aj teraz som medzi nich skočila a odtrhla ich od seba. Keď ale neprestávali útočiť, obom som vrazila.

„Damon, mal by si odísť. Potom sa porozprávame.“ Otočila som sa k nemu a prosíkavo sa naňho pozrela. „Prosím. Odíď.“

„Už sa s ňou neporozprávaš,“ zaplietol sa do toho Tyler. „Ak sa k nej ešte priblížiš, tak to oľutuješ!“ vyhrážal sa mu.

„Tyler, prestaň! Nechaj to tak. A ty... už choď preč.“

Damon sa na mňa usmial a pokojne odišiel. To ma prekvapilo a zarazilo. Zobral to dobre. On. No... očividne som ho trocha napravila.

Znova som sa otočila k Tylerovi rozmýšľajúc, čo teraz.

„Je to pravda? To, čo povedal?“  spýtal sa náhle Tyler.

Snažila som sa uhnúť pohľadom. Bola som zahanbená. Bála som sa jeho reakcie. Čo si o mne pomyslí, keď mu to všetko poviem?

„Vieš, Tyler, myslela som, že si mŕtvy. Potom prišiel Damon s nápadom, že by som to mala všetko vypnúť. Ako on. V jednej chvíli sme sa rozprávali no a v druhej sme...“ Nedokázala som dokončiť.

Tyler mi zdvihol hlavu a donútil ma pozrieť sa naňho.

„Nemusíš sa preto cítiť hrozne. Je to moja vina Mal som za tebou prísť a povedať ti, že žijem. Nemal som sa skrývať.“

„Nie, Tyler! Nemôžeš to brať na seba! To, čo som urobila, bolo moje rozhodnutie a ty za to neberieš žiadnu zodpovednosť.“

„Och. Ďalšia vec, ktorú na tebe milujem. Tvoja úprimnosť.“  Potom ma zobral do náruče a najjemnejšie, ako som to u neho kedy videla, ma pobozkal.

Vpil sa svojimi perami do mojich, dal mi pocítiť dávku vášne, lásky a bolesti. Chytila som ho za vlasy a potiahla ho k sebe.

On so mnou začal cúvať, až sme narazili na stenu. Začal ma bozkávať na krk a mieril nižšie. Zaklonila som hlavu a vzdychla jeho meno. On sa len usmial. Chytila som ho a znova ma začal bozkávať na pery.

Jeho dotyky vo mne elektrizovali a vyvolávali veľkú a neodolateľnú túžbu. Chcela som viac. Chcela som ho celého.

Ruku si vplietol do mojich vlasov a rozpustil mi ich. Ja som mu roztrhla jeho tričko a začali sme sa presúvať do mojej izby. Zabuchli sme za sebou dvere.

Spadli sme na posteľ.

Tyler mi nechcel potrhať šaty, takže mi ich začal opatrne vyzliekať. Ja som ho medzitým bozkávala na jeho nahú hruď, zatiaľ čo on bojoval so šatami. Nevedel mi ich vyzliecť.

Nakoniec sa mu to nejako podarilo. Obaja sme znova zaľahli do postele, no on bol navrchu. Bozkávali sme sa so všetkou vášňou, ktorú sme v sebe našli. Prevrátila som ho, aby som bola hore ja.  Sklonila som sa k nemu a pošteklila ho vlasmi na tvári.

Veselo sa usmial a pobozkal ma.  Ja som sa sklonila a pobozkala mu hruď. Dotýkala som sa jeho svalov a on pri každom mojom dotyku vzdychal. Pomaly som mu začala vyzliekať nohavice, no na moje nešťastie sa mu zasekol zips.

Nakoniec som ich z neho len strhla a mohli sme pokračovať tam, kde technika zlyhala...


Tak čo, páčila sa vám táto časť? Takéto milostnejšie scény neviem veľmi dobre písať, takže sa v tom postupne chcem zlepšiť. Dúfam, že pre mňa budete mať pochopenie. :D A čím viac komentov tu bude, tým skôr tu pridám ďalšiu časť, v ktorej sa bude Caroline rozprávať s Tylerom/Klausom o veľa veciach. A bude vedieť byť Tyler Tylerom? A čo preňho bude škola? Španielska dedina alebo hračka.

To všetko sa dozviete v ďalšej časti s názvom: Zase škola.

No a ešte... túto časť by som chcela venovať Killy, za jej veľmi povzbudivé názory a aj za to, že ma vďaka nej táto poviedka baví ešte viac ako predtým. A ďakujem jej aj za jej hlas o Naj poviedku mesiaca.

Tak a v ďalšej časti tiež bude venovanie pre jedného z vás, ktorému tiež budem ďakovať. Počkajte si a uvidíte, kto to bude. 

Vaša Perla :)


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lie for win - 7. časť - Prekvapenie:

18. mima33 admin
17.12.2012 [20:22]

mima33To že Klaus predstiera, že je Tyler ma ani veľmi neprekvapuje. Koniec koncov aj v seriály sa o to pokúsil. Takže skvelé Emoticon

17. Perla přispěvatel
23.08.2012 [10:42]

Perlaajka: Klaus tu už predsa je. Len je v Tylerovom tele. Takže ona vlastne je s Klausom a nie s Tylerom. Takže síce hovorí Tyler, vo vnútri ho ovláda Klaus, len Caroline o ničom nevie.

16. Nikus
23.08.2012 [10:23]

Nikusďalšia super poviedka! dala som hlas. Emoticon Emoticon

15. ajka
22.08.2012 [18:22]

A klaus už tam v 8.kapitole dúfam príde. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14. Perla přispěvatel
22.08.2012 [13:07]

Perlatakže... ďalšia časť už čaká na overenie... a tak by sa tu mohla objaviť možno dnes alebo zajtra. :D

13. Tina přispěvatel
21.08.2012 [23:14]

Tinatáto poviedka je naozaj pecka! dala som hlas a chcem sa spýtať... kedy bude ďalšia časť?
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12.
Smazat | Upravit | 21.08.2012 [21:48]

Tak já už se vyjádřila více než jasně. Emoticon Emoticon Emoticon

11. Perla přispěvatel
21.08.2012 [21:37]

Perladanca11: vôbec mi do toho nekecáš. Mám to už premyslené. Len to, s ktorým skončí, popravde ešte nie. :D Takže som zvedavá, s ktorým chcete, aby bola.

10.
Smazat | Upravit | 21.08.2012 [21:25]

Super, já proti problémům v tomhle případě nic nemám. A proti Klaroline už vůbec ne, takže mi nevadí, když Car ještě chvíli zůstane ve sladké nevědomosti. Emoticon Emoticon
Popravdě mě dost mrzelo, že v seriálu (alespoň ve 3. sérii) nedala Klausovi sebemenší šanci. Popravdě Tylera nemám moc ráda a přišlo mi, že se Klaus fakt snaží. Tak to tady snad bude jinak (ale nechci ti do toho kecat). Emoticon Emoticon

9. Perla přispěvatel
21.08.2012 [20:55]

Perlavšetkým vám veľmi pekne ďakujem.
danca11: nezistí to hneď, pretože sa im do cesty pripletú problémy a také tieto veci. Takže to ešte bude zaujímavé. Malo to byť síce niečo kratšie tak 10 kapitol, ale potom som prišla na to, že ja také krátke veci písať neviem :D

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!