OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » Nejde to zastavitDalší depresivní okamžik na konci smutného dne. Cítíte se někdy taky tak? (Double drabble)

Zoufalství se prohlubuje. Ta neskutečná bolest, co cítím, je jako by mě to každou chvíli mělo zadusit. Chtěla bych toho tolik udělat. Cítím uvnitř sebe tu příšernou touhu, ale něco mi brání přijít na to, co bych vážně chtěla. Jakoby vždy v té poslední chvíli mi odpověď proklouzne mezi prsty. Mé bolesti se stále zhoršují. Už při nich musím i křičet, jinak mám pocit, že zešílím. Žiju s ní den co den. Nikdy nemizí. Dokážu ji na chvíli umlčet, ale pořád tu je a vždy se zase vrátí a pokaždé je horší a horší. Dusí mě v mém vlastním těle. Jako bych ani sem, do tohoto světa, nepatřila. Ta bolest mi drtí žebra a rve srdce na kusy. Mysl uvrhuje do temnoty a naději pohřbívá v tom nejhlubším hrobě. Copak opravdu lidé, co se nejvíce smějí, uvnitř nejvíce trpí? A tak stále dál plynou mé dny a ostatní přehlížejí mou bolest. Stejně by nepomohli. Nikdo nemůže. Nejde to zastavit. Dokud nepoznám, co po mně chce.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nejde to zastavit:

1. Aliska přispěvatel
24.12.2014 [0:54]

AliskaMyslím, že to znám. A možná moje otázka bude znít strašně hloupě, ale: Proč s tím nezajít třeba za terapeutem?

Úzkosti jsou se mnou poslední tři roky. A tak nějak se mi nechtějí brát prášky. No a terapie tak nějak pomáhá.

Každopádně drabble pocity vystihuje neskutečně reálně a neskutečně... Au. No prostě hrůza, vůbec ti nezávidím, zvlášť proto, že to tak dobře znám.
Jo a ty myšlenky, že "po mně někdo něco chce" znám taky dobře.
Sakra strašně ti přeju aby to přestalo. A přestane, to mi věř. Jenom potřebuješ někoho dalšího, člověk sám to NEMŮŽE vyřešit sám bez prášků (a já se tomuhle řešení vyhýbám) a proto by bylo fajn najít někoho dalšího.

Jo a křič, to pomáhá.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!