OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » KocourKocourByl jako kometa. Říkali mu Kocour. Naboural mi život a zase odletěl. To ráno.

Po horké noci přichází ještě teplejší ráno. Procitám. Objímám si kolena, jsem podivně obnažená. Cítím jeho pravidelný dech za zády. Vzduch u stropu stanu se chvěje.

Cítím okolo sebe desítky jiných hřejících těl, desítky převalujících se spáčů, a nerozumím, proč právě jeho ruka na boku mě tolik pálí. Všechno krásné z minulého dne nenávratně zmizelo. Bytostně vnímám, jak otevírá oči.

Střepy.

Jeho rty na mém krku, ruka se prudce vtírá mezi mé nohy, hladím. Hluboký, hluboký smutek zůstává skrytý závojem lávy. Hořím.

Prázdné, tiché oči. Potlačuji zasténání, jekot, vzlyk? Přetáčí mě na záda, bolí to. Jsem jenom nástroj, necítící věc sloužící němě svému účelu. Cítím se podivně použitá. Rozechvěle píšu svoje telefonní číslo do jeho dlaně.

Nestojím mu za polibek.

Mlčky odchází. Slzy mi však vyschly, neproliji ani jedinou. Těžkýma rukama zapínám podprsenku. Zoufale v sobě hledám změny, svět kolem nic neviděl, utíká dál nepohoršen. Někde uvnitř duše mě všechno bolí. Vím, že takhle se to nemělo stát. Zmateně utíkám ze stanu, míjím kamarády, hlavně nedat nic znát, přijdu si označená, mám na čele vyleptáno, o co jsem právě přišla.

Prolezu dírou v plotě, ukrývám se za křoví, třesou se mi ruce, když si balím cigaretu. Vdechuji oblaka kouře, nebrečím. Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Kocour:

2. Eilan přispěvatel
22.06.2015 [21:55]

EilanJa vážně nemám slov! Chci ti moc napsat komentář, ale nevím, co do něj. Opravdu krásně popsané a procítěné. Naprosto jsem se vžila do pocitů hlavní hrdinky. Opravdová nádhera! Emoticon Emoticon

1. Ver přispěvatel
20.06.2015 [21:02]

VerJá... netuším, co říct, ale na druhou stranu... cítila bych se hrozně špatně, kdybych tady stopu nezanechala, neb mě to nějak zvláštně... oslovilo. Připadá mi to neuvěřitelně... procítěné, nádherně smutné, sladce hořké... snad proto vhodná slova najít nemohu a dokážu přidat jen tu poklonu: Emoticon .

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!