OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Shrnutí povídek od JustVKapitolové: The sun of our lifes: rozepsaná, Last Breath: rozepsaná, Sedm smrtelných hříchů: chystá se.
Jednodílné: Miluj svůj život: chystá se.

Povídky na pokračování:

 

Last Breath

Stav: rozepsaná

Obsah: Mladý muž jménem Alex se dozví, že ho čeká posledních pár let života. Snaží se proto najít alespoň pár důvodů, proč si i ty poslední léta užít. Shledává se s krásnou angličankou Annie, která ovšem neví o tom, co s Alexem vlastně je.

1. kapitola

2. kapitola

3. kapitola

 

The sun of our lifes

Stav: rozepsaná

Obsah: Děj se odehrává v jedné malé vesničce, kde si chlapci mění dívky stejně často jako ponožky. A stejně jako ponožky si je také občas mezi sebou vymění. Dokud se nezačnou dostávat pod slupku mlaďounké nevlastní sestře jednoho z nich.

1. kapitola : Little miss perfect

2. kapitola : Vše při starém

3. kapitola : Sázky

4. kapitola : She's not like the others

5. kapitola : Patnáctiny

6. kapitola : Odchod

7. kapitola : Směj se

Sedm smrtelných hříchů

Stav: chystá se

Obsah: Snad každý zná pojem sedm smrtelných hříchů. Obžérství, smilstvo, pýcha, lakota, hněv, lenost, závist. Film Sedm mě inspiroval k napsání této povídky o sedmi lidech, kteří se ve stejnou dobu snaží vyhledat psychickou pomoc, protože si uvědomí, že nežijí život, jaký by chtěli.

 

Jednodílné povídky:

 

Miluju svůj život

Stav: chystá se

Obsah: Patnáctiletá dcera psycholožky se rozhodne, že navštíví místo matčiny práce. Přichází do psychaitrické léčebny, kde se setkává se svými vrstevníky. Popisuje, jak tyto lidi vnímá.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Shrnutí povídek od JustV:

1.
Smazat | Upravit | 03.02.2012 [23:36]

Moc děkuju za komentáře k povídkám. Máš pravdu, drabble není můj šálek kávy a ano, 23. 12. 2010 popisuje vlastně to, co v drabblu je. :) Jinak... třetí část Vzpomínky mám už napsanou, jen váhám, jestli ji sem přidat. Ale asi to udělám.
U tvé povídky The sun of our lifes jsem skončil u půlky čtvrté kapitoly a bohužel už musel jít, ale až se sem zase někdy dostanu - teď mám bohužel málo času -, budu číst dál. :) A neboj, je vidět, že hodně čteš, protože na svůj věk píšeš velice dobře. :)
A koukám, že můj komentář bude první na tvém shrnutí, takže ti zároveň přeju hodně štěstí do budoucna. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!