OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Poviedky od KillyPoviedky od Killy ***Kapitolové*** :

*Trilógia prekliatych - Hriešny tanec – dokončená*

*Trilógia prekliatych - Cesta prekliatych – dokončená*

*Trilógia prekliatych - Prízrak minulosti – dokončená*

*Trilógia prekliatych - V moci Tieňov (bonus) - pripravuje sa*

*Humusáčka zo Slizolinu - dokončená*

*Utečenec - dočasne pozastavená*

*Hurricane - rozpísaná*

*Tettoo - pripravuje sa*

***Jednorázové*** :

*No bolo už neskoro...*

*I want to believe...*

*Zrkadlo z Erisedu neklamalo*

*Človeče, nehnevaj sa!*

*Školský trest*

*Svetlo neprináša len dobro*

***Poézia*** :

*Jar of hearts*

*Dokonalá*

*Mamička... Kde si?*

***Drabble*** :

*Umieranie*

*Jedna z mnohých*

*Fuj, teploši!*

*Láska dvoch hrdličiek*

 

 

 

Nachádzam sa v stave neustálej inšpiráciem mála času a divnej potreby písať depresívne bullshity. Nuž, užite si po dlhšom čase moju novú jednodielnu poviedku, ktorá pôvodne nemala uzrieť svetlo sveta.

"Some things cannot be spoken"

 

 

 

Hurricane: 7. kapitola 

Some things cannot be spoken - jednodielna

 

 

Fiction (alebo námety na knihy)

 

 This is not reality. This is a dream.

 - Fiction

 - temné/erotika/násilie/romantické  (nedoporučujem čítať mladším ako 15 rokov)

 - Bola som inšpirovaná piesňou od 30 Seconds to Mars - Hurricane. Berte to ako taký menší trailer.

 Píše sa rok 2 156. Ľudstvo bolo pred pár desaťročiami na ceste k úplnému zániku - a môžu za to 3. a 4. svetová vojna, ktoré v obidvoch prípadoch zapríčinili političky. Ľudské priority sa zmenili od základov, celý systém fungovania medzi štátmi a vládami je ťažší a úplne minimálny, vďaka čomu nevznikajú spory. Má to však aj zlé stránky.

Obnovilo sa otroctvo, ale len otroctvo žien. Cirkev rozhodla, že sú hrozbou pre ľudskú existenciu, nemajú dušu a preto im znemožnili prístup k vzdelávaniu a slobodnému životu. V tomto svete žije Jared. Dvadsaťosem ročný muž, bývalý vojak, ktorý pre armádu pracoval len dva roky.

 Jedného dňa mu David - jeho jediný priateľ - daruje k narodeninám veľmi drahý darček. Cerise. Sedemnásť ročné dievča, pôvodom francúzska, ktoré bolo strčené do krutého obchodu s bielym mäsom, ktorý vo Francúzsku a Amerike len prekvitá.

 Jareda hneď zaujme jej bezchybný vzhľad a nepoškvrnenosť, ktorá je u tak mladých žien veľkou vzácnosťou. No nebude mať nijaký čas na rozptyľovanie. Do New Yourku prichádza brazílsky vedec Antonio Ahnes so svojou najnovšou drogou, ktorá bude na príkaz politikov vyskúšaná na Jaredovi a jeho najnovšom objave. Látka má vzbudiť umelú lásku, pomocou ktorej by muži vedeli ovládať nielen ženské telo, ale aj ich myseľ. No kto mohol tušiť, že bude mať droga vedľajšie účinky? Že bude účinkovať aj opačne? 

 1. kapitola / 2. kapitola / 3. kapitola / 4. kapitola / 5. kapitola / 6. kapitola 

 7. kapitola

 

 

  

 - poviedka bude písaná na podobný spôsob ako Hurricane (čo sa týka deja a štylistiky)

Amerika je preslávaná rôznymi getami, spolkami a ľuďmi, čo vyznávajú diabla. V najodľahlejšej časti Bostonu existuje spolok, partia prazvláštnych mužov, ktorí sa tiež radi nazývajú Služobníci. Medzi nimi je aj chlapec - Samuel, ktorý jedného dňa poruší všetky pravidlá. Zamiluje sa.

 Samuel je presvedčený, že on a jeho bratia sú padlí anjeli, služobníci Boha, ktorí boli zhodení z nebies a pridali sa na Satanovu stranu. Na chrbtoch majú tetovanie, veľké čierne krídla, ktoré sú znakmi ich oddanosti k diablovi. Dokážu lietať.

 No všetko sa zmení, keď Samuel stretne Annie, ktorá mu očaruje a bude ho tvrdohlavo presviedčať, že žiadny anjeli, Boh či Satan neexistujú. Kto má pravdu? 

 Akoby to nestačilo, v pätách im je Daril, ďalší zo Služobníkov, ktorý sa rozhodol zničiť Samuelovu a Annienu lásku. Kto zvíťazí, kto prehrá, a kto bude žiť?


 FanFiction na Harryho Pottera

 

- FanFiction na Harryho Pottera

- romantika/humor

- 20 kapitol + prológ a epilóg

Reline Moranovej sa pred šiestimi rokmi stala veľmi zvláštna vec. Triediaci klobúk ju napriek tomu, že má muklovský pôvod, zaradil do Slizolinu. V prvom momente je šťastná, no potom zistí krutú pravdu - jej vlastní spolužiaci zo Slizolinu ju nenávidia pre to, že nie je čistokrvná. Kvôli tomu vo svojej koľaji bude mať jedinú priateľku, a to Narcissu Blackovú. Našťastie sa jej už v prvom ročníku vo vlaku ujala taktiež muklovského pôvodu Lily Evansová, ktorá ju ako jediná nezavrhla pre to, že je v nenávidenej koľaji. James Potter a Sirius Black na to však majú iný názor a tak Linu už od prvého okamihu nenávidia a uťahujú si z nej skoro rovnako tvrdo, ako slizolinčania. Všetko by bolo jednoduchšie, keby dôvod, prečo ju klobúk zaradil práve do Slizolinu, nebol taký vážny. Lina totiž je poriadne tvrdá povaha a všetko sa to ešte viac skomplikuje keď zistí, že Black si ju vyhliadol ako novú obeť svojho záujmu.

*Prológ + 1. kapitola*

*2.*3.*4.*5.*6.*7.*8.*9.*10.*11.*

*12.*13.*14.*15.*16.*17.*18.*19.*

*20. kapitola + Epilóg*

 

DOČASNE POZASTAVENÁ

- FanFiction na Harryho Pottera

- romantika/dráma

- 37 kapitol + prológ a epilóg (v histórii to bude moja najdlhšia poviedka)

*Dokonca ani ona nevedela zabrániť priateľovi, aby zradil.*

Je to už trinásť rokov, čo žije spolu s Remusom pochmúrny, jednotvárny život. Stala sa pomocnou liečiteľkou na Rokforte, o čom málokto zo študentov vie. Z diaľky sleduje Harryho a potajme na neho dáva pozor. Keď jedného večera nájde Siriusa ležať uprostred svojej obývačky, nevie, čo má robiť. Na jednej strane sú jej mŕtvi priatelia, ktorých by tak rada pomstila a na strane druhej je Sirius - muž, do ktorého sa ako dievča zamilovala a miluje ho dodnes. Nakoniec sa predsa len rozhodne neudať ho na ministerstve a robí všetko preto, aby sa uzdravil, v čom jej pomáha samotný Remus a vysvetlí jej všetko o Petrovi a naozajstnom strážcovi tajomstva. Dej sa odohráva v priebehu štyroch rokov, kde bude zobrazený boj proti Pánovi zla. Otázkou ale je: Prežije Sirius Oddelenie záhad? Mení niečo na veci, že je tu teraz Lina? A prečo ju vlastne pred toľkými rokmi Múdry klobúk zaradil do Slizolinu? To a ešte oveľa viac sa dozviete v mojej poviedke, ktorá nadväzuje na Humusáčku zo Slizolinu.

*Prológ*

*1.*2.*3.*4.*5.*6.*7.*8.*9.*10.*11.*12.*13.*14.*15.*16.*17.*18.*19.*20.*

*21.*22.*23.*24.*25.*26.*27.*28.*29.*30.*31.*32.*33.*34.*35.*36.*37.*

*Epilóg*


 

FanFiction na The Vampire Diaries

Trilógia Prekliatych

(+ bonus)

  

PRVOTINA!!!

- FanFiction na The Vampire Diaries

- romantika/dráma

- 20 kapitol + prológ a epilóg

- 1. časť Trilógie Prekliatych

Dej začína hneď na začiatku tretej sérii. Damon sa snaží Elene vrátiť Stefana ale keď pochopí, že to nepôjde, rozhodne sa odísť. Predsa len je pre neho Elena priveľkým pokušením a on je svojmu bratovi zaviazaný, pretože mu zachránil život. A tak odchádza do New Yorku. A práve tam spoznáva Viu - dievča, ktoré to v živote nikdy nemalo ľahké. Má len štrnásť, pracuje v pochybnom bare ale čo je najdôležitejšie, Damon sa s ňou nestretáva prvýkrát. No kto presne Via je?

Poviedka plná napätia, vášne, ale hlavne o krehkom priateľstve, ktoré sa bude medzi Damonom a Viou vyvíjať. A ktoré postupne vyrastie do čohosi väčšieho...

TRAILER

*Prolog*

*1.*2.*3.*4.*5.*6.*7.*8.*9.(1/2)*9.(2/2)*10.*11.*

12.(1/2)*12.(2/2)*13.*14.*15.*16.*17.*18.*19.*20.*

*Epilog - Sladké časy*

 

- FanFiction na The Vampire Diaries

- romantika/dráma

- 20 kapitol + prológ a epilóg

- 2. časť Trilógie Prekliatych

Sú to už dva mesiace, čo Via oslávila svoje 15. narodeniny a štyri odo dňa, čo ju Damon zobral so sebou na cesty. Jazdia po celej krajine zo štátu do štátu a jedného dňa to Viu (a aj Damona) prestane baviť a tak Damon navrhne, aby navštívili jeho svätého bračeka Stefana. Via len spokojne súhlasí. Aké však bude pre Damona zistenie, že jeho milovaný brat v Mystic Falls nie je? A čo Elena? Ako bude reagovať na Damonov návrat? A čo bude hovoriť na Viu? A ostatní? Ako bude reagovať na Viin príchod taký Jeremy? Poviedka, v ktorej sa Damon bude musieť rozhudnúť medzi dvoma ženami a to medzi Elenou - jeho životnou láskou a Viou - dievčinou, ktorá mu rozumie najlepšie zo všetkých. A čo je vlastne so Stefanom? Naposledy ho Damon videl, ako na Klausov príkaz vraždí Andy. No čo je s ním teraz?

Poviedka bude plná neopätovanej lásky, smútku a bolesti... A mám ešte jednu otázku: Čo ak sa do Vii niekto zamiluje? Vyberie si Via nežného a milujúceho chlapca, alebo aj naďalej ostane verná Damonovi???

TRAILER

*Prológ*

*1.*2.*3.*4.*5.*6.*7. *8.*9.*10.*11.*

*12.*13.*14.*15. *16.*17.*18.*19.*20.*

*Epilóg - Pomsta*

 

- FanFiction na The Vampire Diaries

- romantika/dráma/temné(?)

- 16 kapitol + prológ a epilóg

- 3. časť Trilógie Prekliatych

Dej sa začína päťdesiat rokov po tom, ako Via "opustila" Damona a stala sa upírkou - premenil ju samotný Klaus. Žije v Európe so skupinkou Pôvodných (Niklaus a Rebeccah), hybridmi a Stefanom. Upírsky život si vychutnáva naplno, no povedala si, že je už najvyšší čas uskutočniť svoju pomstu. Damon s Elenou sa vracajú do Mystic Falls. Z Eleny a Jeremyho sa stali upíri, Bonnie, bohužiaľ, zomrela už pred rokmi. Chcú začať od začiatku, no aké veľké bude ich prekvapenie, keď oproti ich domu bude stáť ďalší dom? Čo sa stane, ak jeho obyvateľka je čírou náhodou Viina vnučka Lývia? A čo Jeremy, ktorý Viu tajne miloval? Spozná v príchodzej Viu a odhalí ju? Alebo jej bude pomáhať v uskutočnení jej pomsty? A ako do toho zapadá Klaus? Čo tým, že Vii pomáha, sleduje? A ako je možné, že sa Vii stále zjavuje jej sestra Gabrielle, ktorá je už toľké roky po smrti? Čo ak ju chce... varovať?

Poznámka autorky: Čarodejnica pripravila elixír, ktorý Vii umožní stať sa človekom (aspoň z časti napr. pach, potreba jedla, pomalšie hojenie rán...)

TRAILER

*Prológ - plány*

*1.*2.*3.*4.*5.*6.*7.*8.*

*9.*10.*11.*12.*13.*14.*15.*16.*

*Epilóg - V moci Tieňov* - FanFiction na The Vampire Diaries

- romantika/temné

- 5 kapitol (???)

- 4. časť Trilógie Prekliatych (bonus)

Toto je príbeh o bolesti. O Klausovi, ktorý nikdy nebol a ani nikdy nebude dokonalý. O Vii, upírke, ktorej život sa zmenil na nepoznanie. A o Damonovi, mužovi, ktorý bol vždy pokladaný za arogantného a bezcitného upíra. Napriek tomu sa zamiloval. A teraz musí bojovať o svoje šťastie. No všetko nie je tak jednoduché, ako na prvý pohľad vyzerá.

Via, ktorú posledné tri roky značne poznačili, má strach z akéhokoľvek bližšieho telesného kontaktu, či už sa jedná o pusu alebo priateľské pohladenie.  Damon sa bude musieť pobiť sám so sebou, aby novonastalú situáciu zvládol. A do príbehu sa nám zamotá aj Elijah, ktorého prapodivné chovanie nenechá Viu chladnou. 

No čo všetko budú ochotní naši hlavní hrdinovia obätovať, aby našli to, po čom tak ich srdcia prahnú?


 

 

 

No bolo už neskoro - *o neopätovanej láske* -TU

 

I want to believe... - *smrť si príde pre každého* - TU

 

Zrkadlo z Erisedu neklamalo - *ani svet HP nie je úplne dokonalý* -TU

 

Človeče, nehnevaj sa! - *menšia paródia* - TU

 

Školský trest - *Hermiona dostala školský trest... so Snapeom!* - TU


 

Svetlo neprináša len dobro - *Tma sa nerovná vždy zlu, tak ako svetlo neprináša len dobro* - TU

 

 

 

*Umieranie*

 

*Jedna z mnohých*

 

*Fuj, teploši!*

 

*Láska dvoch hrdličiek*

 

 

 

*Dokonalá*

 

*Jar of hearts*

 

 *Mamička... Kde si?*

 

 

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od Killy:

108. Cailil
04.07.2014 [10:02]

Zbožňujem tvoje poviedky. Píšeš fantasticky, je to pútavé a má to šťavu. Najmä Hurricane, možno som blázon ale ja si to dokážem predstaviť aj sfilmované Emoticon Dúfam že raz sa ti podarí vydať aj knihu, určite by som si ju rada kúpila Emoticon Držím ti palce nech sa ti všetko v osobnom živote darí a nech máš stále chuť písať, nech ťa múza neobchádza Emoticon Také tie bloky inšpirácie máme asi všetci, ale vedz že ťa tu čaká kopec super verných čitateľov ako napr. ja Emoticon

107. TheKatherine přispěvatel
25.06.2014 [21:17]

TheKatherineMoja milá,zlatá,
Je to už delší doba co jsem pověsila psaní na hřebík, ale když jsem teď po dlouhatánské době zabrousila k tvým povídkám a vidím jaký pokrok jsi udělala nestačím zírat a můžu ti jen přát ať se ti nestane to samé co se stalo mě... Ať tě můza neopouští...

Tvá věrná
TheKatherine

106. SmoulaXX přispěvatel
29.04.2014 [22:32]

SmoulaXXahoj, Killy.. pamatuješ si ještě na mě? :)
koukám, že jsi se za tu dobu, co jsem tu nebyla, celkem vypracovala. skvělá tvorba, slečno. jen tak dál! ;)

105. Ronča
18.01.2014 [21:13]

Ahoj, dúfam, že čoskoro pribudnú nové Hurricane a bola by som rada ak by si pridala aj v moci tieňov, no som v podobnej situácii (1. ročník na gymply) takže chápem, a držím hlavne palce. Emoticon Emoticon

104. Eleanor
26.12.2013 [19:29]

Ahoj...ehm, to som rada, že s Hurricane nekončíš Emoticon. Som tvojou tvorbou úplne ohúrená...len tak ďalej Emoticon. A určite daj vedieť, ako sa bude(ako sa volá' tvoj blog Emoticon

103. Perla přispěvatel
05.12.2013 [19:32]

PerlaAhojky lásko,
takže len dva mesiace prestávka, hej? Emoticon Emoticon
Nuž mne to príde ako večnosť a keď sa pozriem na dátum poslednej kapitoly, je to už oveeeľa dlhšie. Nechcem ťa samozrejme nikam hnať, pretože chápem, keď človek nič nestíha, nakoľko som na tom dosť podobne vďaka dvom školám a víkendovým školeniam, ale aj tak už by to chcelo kapitolku. Možno kratšiu, ale predsa.
Tak čo myslíš? Emoticon Emoticon Emoticon

102. lucy
26.11.2013 [17:56]

kedy už bude 8kapča??

101. Gulu
16.11.2013 [20:47]

Spále čekám na 8. kapitolku Emoticon

100. ivina
20.10.2013 [19:41]

Ja sa hlásim k V moci tieňov, prosím určite píš

99. Yriss
18.10.2013 [21:21]

Aj ty si prváčka na gymnáziu ? Môžme si tľapnúť . Musím prznať že i mne to užiera veľkú časť dňa . Dúfam že sa ti podarí nájsť si štipku času aj na príbehy . Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 11   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!