OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Poviedky od GlamourMarryPoviedky od GlamourMarryStay with me, please! - rozpísaná
Smrť na želanie - pripravuje sa

Ospravedlňujem sa všetkým čo čítajú moju poviedku, no v poslednej dobe mám veľmi veľa povinností. Momentálne skoro nič nestíham, takže na dobu neurčitú zatiaľ pozastavujem svoju poviedku. Pokúsim sa nájsť si čo najskôr aspoň trochu času, aby som sem mohla pridať pokračovanie.

 

Kapitolové poviedky:


Stay with me, please!

Dej:

Liz má šestnásť rokov a snáď všetko, po čom môže teenager snívať. Raz sa však stane obrovská tragédia, ktorá ju bude sprevádzať celým jej životom. Liz príde o všetok luxus, už nebude mať ďalej nárok byť to rozmaznané dieťa, ktoré si vždy všetko vydupe. 
Dostane sa do internátnej školy, kde však nemá žiadnych priateľov. Začnú sa jej snívať zvláštne sny, ktoré sa stávajú skutočnosťou. Je zo všetkého vydesená a tak sa uzatvára do seba. Raz sa jej však zjaví niekto, kto jej chce pomôcť a zachrániť ju. 
Čo sa stane s Liz? Kto je tá tajomná postava? Dokáže ju zachrániť?

Kapitoly

1. kapitola

2. kapitola

3. kapitola 


Spoluautorská poviedka s Euriphiou

 

Smrť na želanie

Dej:

Sasha a Matthew študujú balet na Juilliarde. Obaja sú úspešní a majú celý život pred sebou. Po premiére ich nového predstavenia sa však stane niečo, čo ani jeden z nich nečakal. Spôsobia nehodu, pri ktorej zomrie malé dievčatko. Aj keď to nebola ich vina, Sasha sa nervovo zrúti a siahne si na život.
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od GlamourMarry:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!