OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od PrincessCarolinePovídky od PrincessCarolineNa pokračovanie:
Dokonalý Klam - píše sa
Slap for Cinderella - dopísaná
Nepotrebujem ťa! - dopísaná

Báseň: Maska

Jednodielna: Mistake

 

               Vitajte na mojom zhrnutí

 Bez velkého prekvapenia, moja tvorba je pozastavená. Mrzí ma to.

 

 

V príprave Svet kráľov.

 

 

Aktualizácie:

Dokonalý Klam - 23. kapitola 

 

 Stratená - 5. časť

 

                ups

        

 

 

 

 


 

 Stratená

 

 

stratena

 

 

Každý človek má vo svete svoje miesto. To mi bolo hovorené od mala.
Musíš sa vedieť chovať. Vystupovať pred spoločnosťou. 
Pretože všetky tvoje činy môžu mať dopad na tvoje meno.

A nielen na tvoje...Bolo ti dané miesto v tomto svete tak buď vďačná. Ale...si moja spása alebo pozvanie do pekla?

 

 

 

Dokonalý klam 

(pokračovanie Popolušky a NT)

 

 

                                      Dokonalý klam

 

 

Mohla som mať všetko, ale nechcela som to. A čo som chcela, to sa mi unikalo pomedzi prsty. Chvíľu som si vravievala : Shit happens! Lenže potom som sa zmierila s tým, že život si zo mňa robí srandu. A možno to nebol život, ale ja, kto to všetko posral. Človek by mal byť rád s tým, čo môže mať. 

 

Amelle je 17-ročné dievča z Bostonu, ktorá má všetko, čo človek potrebuje. Alebo skôr, na čo ukáže prstom. Bostonská smotánka, obletovaná novinármi, smrdí po peniazoch a podvodoch. Jej navonok dokonalá rodina na ňu pozerá z každej titulky až jej je z toho zle. Bohatstvo neznamená vždy šťastie. Jej život je spletitý a plný komplikovaných okamihov. Je taká ako polovica z nás. Chce byť. Chce sa zbaviť svojej nálepky a žiť inak. Čo však bude robiť, keď sa jej to podarí? Jej minulosť sa stráca a do sveta sa tlačí len prítomnosť. Bez budúcnosti. Jej rozhodnutie, zvoliť si cestu do budúcna však nie vždy znamená, že len jedna cesta je odpoveď.

 

Kapitoly : Tuto začíname :)

 

POSTAVY

Aaron, Amelle a Misha

 

Nicole, James, Liam, Mona

 

 

Na pokračovanie

 

 

 

    NEPOTREBUJEM ŤA! (Vedlajší príbeh k Popoluške)

 

 

                                                                           

 

J*E*B*A*Ť CELÝ SVET! Všetci sa vysrali na mňa a ja serem na nich. To, čo som zažila v detstve, nechcem už v živote nikdy. Nenechám si kvôli tomu posrať mladosť a nikdy nebudem skákať, tak ako bude chlap pískať. Nikdy!

 

Vyrastala v rozhádanej rodine, potĺkala sa od mamy k otcovi a zatvára oči pred minulosťou. Chce si užívať svoju mladosť a Lana, jej jediná kamarátka, jej s tým pomáha. Snaží sa zabudnúť na realitu, ktorá sa jej zarýva pod kožu. Zbožňuje párty, jej najlepší kamarát je Kapitán Morgan a chlapci sú nástroje na spríjemnenie života. Jej povaha je zabijácka, jej slovná zásoba neobmedzená. To je Lea Greenová .
"Keď som padla a udrela sa, nepotrebovala som lízatko, aby som to predýchala. Bola som schopná padnúť aj bez úrazu. A inak už som veľké dievča a naučila som sa nepadať. Ani na podpätkoch s troma promilami v krvi."

 

UPOZORNENIE: Je to príbeh, ktorý sa prelína s Popeldou. Človek, ktorý nečítal SFC, nepochopí.

 

Postavy sú zverejnené pri Slap for Cinderella. Cela poviedka 15+

 POSTAVY

KAPITOLY : TU SOOM

 

Stav : dokončená, 27. kapitol + Epilóg

 

 

 

 

Slap for Cinderella

 

 

 

Každému dievčaťu raz stúpne do hlavy, že ak by bola kráľovnou školy, všetci jej budú padať k nohám. Viac peňazí, viac otvorených dverí. Čo ak popolušku v modernom svete nečaká princ, ale facka. Dnešný život mládeže je komplikovaný. A svet peňazí nie je o nič ľahší.

Lana, 17- ročné dievča, zo slabšej strednej vrstvy sa vďaka otcovi dostala na prominentnú a nehorázne drahú školu. Bude to len na nej, aby na nej vydržala a popasovala sa s ľuďmi okolo nej.
Kde sú peniaze, tam sú intrigy, láska, zrada, či faloš.
Obyčajná poviedka pre (ne)obyčajných ľudí.

 

Stav - dokončená, 32 kapitol + epilóg

 

Kapitoly: Tady tudy

 

 

 

Postavy 

 

spolužiaci,  CosmoChloe,    Oliver

 

 

 

 

 

 

Básničky

 

Maska

 

 

Jednodielne

Mistake

mistake

 

 

 

 

 

Čo sa pripravujem?       

 


 

Fanfiction

 

TRILÓGIA

OSUDNÁ HRA

 

 

ZNAMENIE OSUDU

 

znamenie osudu

 

 

Jedno dievča, ktoré prešlo na školu. Jeden chlapec, ktorý nechcel od života nič. Spoločné spomienky, spoločné postavenie, rozdielne povahy. Jeden školský rok, ktorý nedopadne tak, ako si ho niektorí vysnívali. Cara šla na Rokfort, aj keď nechcela. Draco prišiel do predposledného ročníka, aj keď nechcel. Harry sa hral na hrdinu, aj keď nechcel. Nikto na škole nechcel čeliť budúcnosti, ktorá ich čakala. 

 

 

Dej sa odohráva počas šiesteho ročníka. 

 

Druhá časť 

......

Tretia časť

..... 


Vlastná tvorba

 

 

SVET KRÁĽOV

 

(Fantasy, Prítomnosť)

           svet kralov

 

 

Vždy som vedela, že svet nie je obyčajný. Vedela som, že samotný život je nadprirodzený.


Ľudia si našu existenciu neuvedomujú. Žijeme medzi nimi a ovládame to, čo nám bolo darované. Staráme sa o nich a snažíme sa nechať svety v rovnováhe.
Bola som jedným zo šťastlivcov, ktorý sa dostal do dvoch svetov.

Do toho obyčajného a do Sveta Kráľov.

 

 

 

 

 

 

Stopári -> na pokračovanie

 

 

(Fantasy)

                                  

 

 

Je to dar či prekliatie? Ach, bože! Ak existuješ, zbav ma toho bremena! Nechcem už ďalej niesť ten ťaživý osud na mojich pleciach.

Smrť je len klamstvo, smrť je druhý život plný utrpenia. Život je ilúzia, život je plný bolesti.

Riadia naše životy, splietajú osudy, dávajú a berú život.

Skoro ako my...

Som posol a priniesol som správu.

Zomrieš

 

V časoch kráľov, mýtov, čarov a božskej moci, ľudia žijú v poddanstve a v chudobe. Ľudia boli z troch rodov. Tí, ktorí sa narodili bez darov. Tí, ktorý sa narodili so zvláštnym darom uzdravovania či mali dobré reflexy a boli dobrí zabijaci. Tých brali do kráľovského vojska. Poslední rod boli Stopári. Prisluhovači samotných súrodencov podsvetia. Smrť a život. Esbeth a Usmer. Rod však vyhynul už strašne dávno pomocou ľudí, ktorý sa ich báli. Neliel, 18-ročné dievča z chudobnej dediny, si kvapká vývar z paprade do očí, aby sa podobala liečiteľkám a skryla vlastnú identitu. Je Stopárka. Prečo však ľudia neznášajú Stopárov a čo sa s ňou deje? Vydajte sa s nami na jej cestu životom.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od PrincessCaroline:

53.
Smazat | Upravit | 16.11.2016 [21:37]

:D Prosím ťa, ak by som z toho naozaj chcela niečo mať, je tam link na online kurz už pekne za peniažky. A ja mám dve deti, byt v prerábke a môj chlap je technik v závode, takže peňazí máme tak akurát na slušný život. A škrtanie? Howey by mu asi jednu vrazil za tú drzosť. Pán Howey valcujúci svojim Silom má opisy tak detailné, že ešte aj naša Lili je slabý odvar. Každý píše ako vie. A tie konce, no, myslím, že na tom niečo pravdy je. Síce určite nemažem, lebo milujem svoje konce, ale taktiež viem, že som jedna z inkriminovaných autorov. Moje konce sú naozaj konce. Emoticon

52.
Smazat | Upravit | 15.11.2016 [11:19]

no jo. Rekordy sa trhajú dobre, keď ju máš napísanú a už len vkladáš a upravuješ len malé chybyčky. A Tedík až po novom roku, aby som mohla trhať rekordy aj s sním:D Ale teraz som sa zasekla, lebo som sa náhodičkou dostala k super odkazu na online kurz tvůrčiho psaní, tak študujem zaujímavosti a rady a triky dákeho českého týpka. ( Vedela si, že ak chceš mať naozaj dobrú kapitolu, musíš posledný napísaný odstavec vymazať, lebo vetina autorov má tendencie ukončovať kapitolu prílišným uzavretím a tým stráca dinamickosť nadchádzajúca? alebo že škrtanie je základ? Ako že vážne dvadsať percent z kapitoly sú zbytočnosti, a nudné obkecky...vraj...) Ale budem sa snažiť. V apríli nastupujem už konečne znova do práce tak nebudme mať toľko času. TAkže potrebujem napásať z neho čo najviac.

51.
Smazat | Upravit | 13.11.2016 [18:26]

TAk sme sa obe niečo naučili, ja, že je Vegas v Nevade, ty, že malá kopia Vegas sa volá Reno a je tiež v Nevade. Už len prísť na to, načo im je Reno, v tom istom štáte, keď majú Vegas. To akoby sme mi mali dve "ufa" nad našim Mostíkom SNP. Emoticon Emoticon

50.
Smazat | Upravit | 23.08.2016 [19:38]

Postav sa do radu. :D Ja už ju tam mám tiež dáky čas. :D Holky sú plne vyťažené, musíme počkať. :D

Teším sa na kapču. Tak už len dúfať. :D

49.
Smazat | Upravit | 05.08.2016 [7:37]

Ach, ja som mala dokonca šok, Kristín. Dal si mi úplne K.O. - čko Emoticon Emoticon

A neboj koniec nebude urýchlený... možno trošku, preskáčeme pár pekných a pár ťažkých kapitol, ale dej to nijak neovplyvní.(dúfam)
Však ak áno, počítam, že hodíš plášť úprimnosti a dáš mi to vyžrať, broučku. Bez servítky, nech sa v tom vymácham. Emoticon

Aj negatíva sú dôležití, nech si tá naša Kata vraví čo len chce. Však vieme, že jej huba mele stále.


No a ja som tu už objavila aj pokráčko z toho tvojho. Tak teraz si ty vstúp do svedomia a makať. Leto kočí, Oskar sa už ukladá na kolienkach svojej mamke do hajan. Emoticon času by malo byť viac než dosť. Emoticon

48. MillieFarglot admin
21.07.2016 [11:54]

MillieFarglotMiláčik, prečo nás nechávaš čakať tak dlho? Emoticon Ja už chcem ďalšiu časť Klamu! Emoticon

47. PrincessCaroline přispěvatel
15.07.2016 [14:36]

PrincessCarolineVal, zariaď si už zhrnutie!!! Emoticon Je mi to ľúto, že už to nie je to tempo, ale kapitoly sa minuli a sama vidíš, že v poslednej dobe neskoro reagujem...Je toho viac, ako som si myslela...ale nevzdávam to s DK len k tomu potrebujem viac času. Ďakujem, že trpezlivo čakáš! Emoticon

46. Valeriee přispěvatel
12.07.2016 [22:56]

ValerieeJá myslela, že máš novou kapitolu Emoticon Emoticon a ono nic Emoticon

45.
Smazat | Upravit | 10.06.2015 [21:29]

Ahoj, moc mě těší, že se ozýváš. Emoticon děkuju, ty přijímačky ted' už jen nějak zdárně dožiju, celkem mě to udolává. Jak se daří tobě?
Waterloo - mě to na jednu stranu mrzí taky, ale fakt tu nikomu nehodlám dělat blbce, jestli mi rozumíš. Emoticon Píšu ho dál do šuplíku, protože opravdu pomáhalo, takže už jen čistě pro mou potřebu, ale nějak jsem ztratila chuť dávat k tomu přístup.
Slečna byla ukázková Emoticon
Zdravotně je to jak kdy, někdy je dobře, jindy je špatně, ale stav zatím drží a to je hlavní.
Tak o sobě taky dej někdy ještě vědět, zatím ahoj.

44. Valeriee přispěvatel
24.05.2015 [23:43]

Valerieevždyť makám, až se ze mě kouří:))))

 1 2 3 4 5 6   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!